Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "METĀLA CEĻŠ"

SIA "METĀLA CEĻŠ" (reģ. Nr. 40203569972) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-06-19. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 4 869 EUR, zaudējumi 1 646 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,05 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Citi ēku un ražošanas objektu tīrīšanas pakalpojumi

Reģistrācijas Nr.40203569972
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2024-06-19
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV88ZZZ40203569972
Juridiskā adrese Zvejnieku iela 13 - 3, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201

UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 4 869 EUR -1 646 EUR 112 EUR 1
2024 876 EUR -339 EUR 7 EUR 0

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis 0.0 0.12 0.03 0
2026. gada 2. ceturksnis 0.1 0.03 0.07 0
2026. gada 1. ceturksnis 0.00 0.00 0.05 0
2025. gada 4. ceturksnis 0.00 0.00 0.03 0

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis — —
2026. gada 2. ceturksnis — —
2026. gada 1. ceturksnis — —
2025. gada 4. ceturksnis — —

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024
Neto apgrozījums 4 869 EUR 876 EUR
Bruto peļņa -1 058 EUR 46 EUR
Peļņa pirms nodokļiem -1 646 EUR -339 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa -1 646 EUR -339 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024
Aktīvi kopā 112 EUR 7 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 112 EUR 7 EUR
Pašu kapitāls -1 935 EUR -289 EUR
Īstermiņa saistības 2 047 EUR 296 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

2 sadaļas 8 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Konstatēti nopietni riska signāli Reģistrēti darbības ierobežojumi VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: negatīvs PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Tiesiskais statuss1Reģistrēti darbības ierobežojumi
Reģistrēti darbības ierobežojumi
1 nodrošinājuma līdzeklis

Nodrošinājuma līdzekļi

  • Aizliegums — no 2026-05-18
    Piemērots kapitāla daļām atsavināšanas aizliegums, aizliegums mainīt daļu nominālvērtību un aizliegums reģistrēt komercķīlas
    Zvērināta tiesu izpildītāja
Atkritumu plūsmas71,997 t nodots

Kopā 2026. gadā

  • Nodots vai izvests tālākai apstrādei 1,997 t

Lielākās nodoto atkritumu grupas

  • 0,793 t · Alumīnijs
  • 0,387 t · Kabeļi, kuri neatbilst 170410 klasei
  • 0,338 t · Melnie metāli
  • 0,248 t · Metāli
  • 0,133 t · Krāsainie metāli
  • 0,097 t · Metāla iepakojums

Dati ir no uzņēmuma paša iesniegtā gada pārskata par atkritumiem (veidlapa Nr. 3). Atkritumu radīšana pati par sevi nav pārkāpums — pārskats jāiesniedz visiem, kas pārsniedz noteiktos apjomus. Avots: VVD APUS gada pārskati.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
0,05 0,02
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
0,05 0,02
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
-33,81 % -38,70 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
-1 469,64 % -4 842,86 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
85,06 % 117,30 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
-1,06 -1,02
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
43,47 125,14
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
85,06 % 117,30 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
-29,69 -90,56

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "METĀLA CEĻŠ" ir jauns un pilns ar enerģiju, gatavs nostiprināties tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 8122)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 314 uzņēmumi 183. vieta pēc apgrozījuma 256. vieta pēc peļņas Citi ēku un ražošanas objektu tīrīšanas pakalpojumi
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "UNO Group"7 510 9461 024 03413,6 %44316 955832 (2026 Q3)
2SIA "Greeserv RIGA"2 761 012200 6357,3 %18914 609807 (2026 Q3)
3SIA MainPro2 238 95727 5241,2 %9248 7731 571 (2026 Q3)
4SIA "BaltCleaner"1 442 143-147 669-10,2 %2721 072—
5SIA "SOFTHOUSE"993 976-76 751-7,7 %3627 610532 (2026 Q3)
6SIA "DEVITO"879 18670 0508,0 %4320 446724 (2026 Q3)
7SIA "DIGITAX Baltija"780 604-148 915-19,1 %0——
8SIA MOLO769 45547 6846,2 %3521 984934 (2026 Q3)
9SIA "AB Cleaner"623 78186 44813,9 %5710 944756 (2026 Q3)
10SIA "Craft Serviss"622 118331 58753,3 %3617 281707 (2026 Q3)
183SIA "METĀLA CEĻŠ" (šis uzņēmums)4 869-1 646-33,8 %0—***
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-11-03). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "METĀLA CEĻŠ"
8122 Citi ēku un ražošanas objektu tīrīšanas pakalpojumi
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40203569972 LV88ZZZ40203569972 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "METĀLA CEĻŠ" Sabiedrība ar ierobežotu atbildību METĀLA CEĻŠ NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2024-06-19 NULL Valmieras nov., Valmiera, Zvejnieku iela 13 - 3 4201 114853113 100016647 100003807 NULL NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
12953439 40203569972 2024-05-08 2024-06-19 10:16:34

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92931744 40203569972 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 50 EUR 2024-06-19 2024-06-19 10:19:08

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
1953381 34043068 40203569972 DokGPv1 UGP 2024 2024-06-19 2024-12-31 0 ONES EUR 2025-01-27 21:00:40.889
2107916 35063013 40203569972 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 1 ONES EUR 2026-02-05 05:00:02.081

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1953381 34043068 876 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 830 46 0 375 0 10 0 0 0 0 0 NULL NULL -339 0 -339 NULL 0 -339
2107916 35063013 4869 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 5927 -1058 0 552 0 36 0 0 0 0 0 NULL NULL -1646 0 -1646 NULL 0 -1646

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1953381 34043068 7 0 0 0 7 0 0 0 0 7 NULL 296 0 0 -289 7
2107916 35063013 90 0 22 0 112 0 0 0 0 112 NULL 2047 0 0 -1935 112

Tiesību subjektu lietās reģistrētie nodrošinājumu līdzekļi

[securing_measures]

ID Reģ.Nr. securing_measure_type securing_measure_type_text type_details No case_number institution_identifier institution_registration_number institution_name
91394061 40203569972 PROHIBITION Aizliegums Piemērots kapitāla daļām atsavināšanas aizliegums, aizliegums mainīt daļu nominālvērtību un aizliegums reģistrēt komercķīlas 2026-05-18 06922/087/2026-NOS NULL NULL Zvērināta tiesu izpildītāja

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40203569972 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "METĀLA CEĻŠ" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 8122 054010 Valmiera 0.00 0.00 0.00 0

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40203569972 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "METĀLA CEĻŠ" ir 06.03.2025 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40203569972 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "METĀLA CEĻŠ" B Jāuzlabo saistību izpilde 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "METĀLA CEĻŠ" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Zvejnieku iela 13 - 3, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201.

Kāds bija SIA "METĀLA CEĻŠ" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 4 869 EUR, un zaudējumi bija 1 646 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "METĀLA CEĻŠ" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.

Kāds ir SIA "METĀLA CEĻŠ" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,05 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,05.

Kāds ir SIA "METĀLA CEĻŠ" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -29,69, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "METĀLA CEĻŠ" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāds ir SIA "METĀLA CEĻŠ" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "METĀLA CEĻŠ" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citi ēku un ražošanas objektu tīrīšanas pakalpojumi.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Citi ēku un ražošanas objektu tīrīšanas pakalpojumi — Valmieras novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Citi ēku un ražošanas objektu tīrīšanas pakalpojumi · Valmieras novads — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 183. no 314

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.

Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026