SIA "Sany" (reģ. Nr. 44103131701) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-10-24. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 5 167 EUR, zaudējumi 284 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 18,89 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Citi ēku un ražošanas objektu tīrīšanas pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 44103131701 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-10-24 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV54ZZZ44103131701 |
| Juridiskā adrese | Bērzupes iela 31A - 43, Rīga, LV-1058 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5 167 EUR | -284 EUR | 7 162 EUR | 0 |
| 2024 | 9 293 EUR | 3 973 EUR | 7 136 EUR | 0 |
| 2023 | 2 985 EUR | 1 641 EUR | 3 163 EUR | 0 |
| 2022 | 1 620 EUR | 1 183 EUR | 1 582 EUR | 1 |
| 2021 | 210 EUR | -371 EUR | 458 EUR | 1 |
| 2020 | 760 EUR | 650 EUR | 660 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2024 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2023 | 0.11 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 5 167 EUR | 9 293 EUR | 2 985 EUR | 1 620 EUR | 210 EUR |
| Bruto peļņa | -9 EUR | 4 163 EUR | 1 830 EUR | 1 359 EUR | -26 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -234 EUR | 4 023 EUR | 1 691 EUR | 1 233 EUR | -321 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR |
| Tīrā peļņa | -284 EUR | 3 973 EUR | 1 641 EUR | 1 183 EUR | -371 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 7 162 EUR | 7 136 EUR | 3 163 EUR | 1 582 EUR | 458 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 6 802 EUR | 6 573 EUR | 3 070 EUR | 1 403 EUR | 194 EUR |
| Pašu kapitāls | 6 802 EUR | 7 086 EUR | 3 113 EUR | 1 472 EUR | 289 EUR |
| Īstermiņa saistības | 360 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 110 EUR | 169 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
18,89 | 131,46 | 61,40 | 12,75 | 1,15 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
18,89 | 131,46 | 61,40 | 12,75 | 1,15 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-5,50 % | 42,75 % | 54,97 % | 73,02 % | -176,67 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-3,97 % | 55,68 % | 51,88 % | 74,78 % | -81,00 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-4,18 % | 56,07 % | 52,71 % | 80,37 % | -128,37 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,05 | 0,01 | 0,02 | 0,07 | 0,58 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,72 | 1,30 | 0,94 | 1,02 | 0,46 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-3,44 % | 56,77 % | 54,32 % | 83,76 % | -111,07 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
10,00 | 64,07 | 30,27 | 10,44 | -0,43 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Sany" ir uzņēmums, kas ilgstoši darbojas un ir ieguvis labu reputāciju.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Aktīvu apgrozījums ir vidējā līmenī, kas ir līdzsvarots rādītājs.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "UNO Group" | 7 510 946 | 1 024 034 | 13,6 % | 443 | 16 955 | 832 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Greeserv RIGA" | 2 761 012 | 200 635 | 7,3 % | 189 | 14 609 | 807 (2026 Q3) |
| 3 | SIA MainPro | 2 238 957 | 27 524 | 1,2 % | 9 | 248 773 | 1 571 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "BaltCleaner" | 1 442 143 | -147 669 | -10,2 % | 2 | 721 072 | — |
| 5 | SIA "SOFTHOUSE" | 993 976 | -76 751 | -7,7 % | 36 | 27 610 | 532 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "DEVITO" | 879 186 | 70 050 | 8,0 % | 43 | 20 446 | 724 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "DIGITAX Baltija" | 780 604 | -148 915 | -19,1 % | 0 | — | — |
| 8 | SIA MOLO | 769 455 | 47 684 | 6,2 % | 35 | 21 984 | 934 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "AB Cleaner" | 623 781 | 86 448 | 13,9 % | 57 | 10 944 | 756 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Craft Serviss" | 622 118 | 331 587 | 53,3 % | 36 | 17 281 | 707 (2026 Q3) |
| 178 | SIA "Sany" (šis uzņēmums) | 5 167 | -284 | -5,5 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103131701 | LV54ZZZ44103131701 | SIA "Sany" | SIA | Sany | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-10-24 | NULL | Rīga, Bērzupes iela 31A - 43 | 1058 | 111413441 | 0 | 100003003 | 0010000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9209041 | 44103131701 | 2019-09-16 | 2019-10-24 10:33:56 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92719672 | 44103131701 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 10 | EUR | 2019-10-24 | 2019-10-24 10:28:56 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1442550 | 32082656 | 44103131701 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-02-06 22:00:13.286 |
| 1954857 | 34057023 | 44103131701 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-01-31 19:01:13.52 |
| 1154667 | 23932422 | 44103131701 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2019-10-24 | 2020-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2021-01-18 10:00:03.917 |
| 1321633 | 30707818 | 44103131701 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-03-25 14:01:05.447 |
| 1791975 | 33083170 | 44103131701 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-02-13 19:01:54.429 |
| 2101598 | 35038960 | 44103131701 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-01-26 19:02:08.441 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1154667 | 23932422 | 760 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 79 | 681 | 0 | 31 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 650 | 0 | 650 | NULL | 0 | 650 |
| 1321633 | 30707818 | 210 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 236 | -26 | 0 | 126 | 0 | 169 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -321 | 50 | -371 | NULL | 0 | -371 |
| 1442550 | 32082656 | 1620 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 261 | 1359 | 0 | 116 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1233 | 50 | 1183 | NULL | 0 | 1183 |
| 1791975 | 33083170 | 2985 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1155 | 1830 | 0 | 138 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1691 | 50 | 1641 | NULL | 0 | 1641 |
| 1954857 | 34057023 | 9293 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 5130 | 4163 | 0 | 140 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 4023 | 50 | 3973 | NULL | 0 | 3973 |
| 2101598 | 35038960 | 5167 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 5176 | -9 | 60 | 165 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -234 | 50 | -284 | NULL | 0 | -284 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1154667 | 23932422 | 310 | 0 | 0 | 0 | 310 | 0 | 350 | 0 | 350 | 660 | NULL | 0 | 0 | 0 | 660 | 660 |
| 1321633 | 30707818 | 194 | 0 | 0 | 0 | 194 | 0 | 264 | 0 | 264 | 458 | NULL | 169 | 0 | 0 | 289 | 458 |
| 1442550 | 32082656 | 1403 | 0 | 0 | 0 | 1403 | 0 | 179 | 0 | 179 | 1582 | NULL | 110 | 0 | 0 | 1472 | 1582 |
| 1791975 | 33083170 | 3070 | 0 | 0 | 0 | 3070 | 0 | 93 | 0 | 93 | 3163 | NULL | 50 | 0 | 0 | 3113 | 3163 |
| 1954857 | 34057023 | 5363 | 0 | 1210 | 0 | 6573 | 0 | 563 | 0 | 563 | 7136 | NULL | 50 | 0 | 0 | 7086 | 7136 |
| 2101598 | 35038960 | 6032 | 0 | 770 | 0 | 6802 | 0 | 360 | 0 | 360 | 7162 | NULL | 360 | 0 | 0 | 6802 | 7162 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103131701 | SIA "Sany" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8122 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 44103131701 | SIA "Sany" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8122 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 0.11 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 44103131701 | SIA "Sany" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8122 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 44103131701 | SIA "Sany" | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Bērzupes iela 31A - 43, Rīga, LV-1058.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 5 167 EUR, un zaudējumi bija 284 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 18,89 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 18,89.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 10,00, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 50 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citi ēku un ražošanas objektu tīrīšanas pakalpojumi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citi ēku un ražošanas objektu tīrīšanas pakalpojumi · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026