SIA "BIF SPV 1" (reģ. Nr. 40203575428) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-07-16. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 55 033 EUR, peļņa 4 926 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 0,08 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Pārvaldītājsabiedrību darbība
| Reģistrācijas Nr. | 40203575428 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-07-16 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV22ZZZ40203575428 |
| Juridiskā adrese | Pūces iela 19 - 38, Rīga, LV-1082 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-08-30
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 55 033 EUR | 4 926 EUR | 719 339 EUR | 0 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 |
|---|---|
| Neto apgrozījums | 55 033 EUR |
| Bruto peļņa | 3 796 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 4 926 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 4 926 EUR |
| Pozīcija | 2025 |
|---|---|
| Aktīvi kopā | 719 339 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 8 089 EUR |
| Pašu kapitāls | 622 726 EUR |
| Īstermiņa saistības | 96 613 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 |
|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,08 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,08 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
8,95 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
0,68 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
0,79 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,16 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
1,06 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,08 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
13,10 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
3,78 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "BIF SPV 1" ir dibināts pavisam nesen un šobrīd veido savus pirmos panākumus.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Resursu izmantošana peļņas gūšanai ir vāja un prasa uzlabojumus.
Ieguldījumi pagaidām negūst pietiekamu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Kapitāla efektivitāte ir līdzsvarota.
Uzņēmuma operatīvā peļņa ir nepietiekama, lai droši segtu procentu izmaksas.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "DMT PLUSS" | 614 203 982 | 30 596 227 | 5,0 % | 6 | 102 367 330 | 1 100 (2026 Q2) |
| 2 | AS "AB CITY" | 491 043 487 | 55 076 896 | 11,2 % | 12 | 40 920 291 | 5 760 (2026 Q2) |
| 3 | SIA "Madara 89 grupa" | 243 140 724 | 36 967 278 | 15,2 % | 9 | 27 015 636 | 5 633 (2026 Q2) |
| 4 | Primekss Global SIA | 159 894 088 | -1 291 276 | -0,8 % | 0 | — | — |
| 5 | AS Stiga RM Pārvaldība | 114 657 670 | 11 271 670 | 9,8 % | 3 | 38 219 223 | 740 (2026 Q2) |
| 6 | "Sensum Grupa" AS | 80 064 481 | 11 027 304 | 13,8 % | 18 | 4 448 027 | 2 184 (2026 Q2) |
| 7 | AmberStone Group, AS | 76 314 663 | -6 771 632 | -8,9 % | 25 | 3 052 587 | 2 796 (2026 Q2) |
| 8 | Visma Latvia Holding SIA | 39 298 127 | 9 683 379 | 24,6 % | 0 | — | — |
| 9 | AS "Būvniecības un attīstības projekti" | 35 944 053 | -1 657 639 | -4,6 % | 0 | — | — |
| 10 | AS Grenardi Group | 30 503 694 | 707 861 | 2,3 % | 2 | 15 251 847 | *** |
| 101 | BIF SPV 1 SIA (šis uzņēmums) | 55 033 | 4 926 | 9,0 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203575428 | LV22ZZZ40203575428 | BIF SPV 1 SIA | NULL | BIF SPV 1 | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-07-16 | NULL | Rīga, Pūces iela 19 - 38 | 1082 | 119356406 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12997801 | 40203575428 | 2024-07-11 | 2024-07-16 14:00:13 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92936435 | 40203575428 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 617800 | EUR | 2024-09-05 | 2024-09-05 15:13:37 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2250680 | 35392953 | 40203575428 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2024-07-16 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-05-21 17:02:58.517 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2250680 | 35392953 | 55033 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 51237 | 3796 | 0 | 0 | 0 | 619 | 0 | 0 | 78385 | 0 | 76636 | NULL | NULL | 4926 | 0 | 4926 | NULL | 0 | 4926 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2250680 | 35392953 | 8014 | 0 | 75 | 0 | 8089 | 711250 | 0 | 0 | 711250 | 719339 | NULL | 96613 | 0 | 0 | 622726 | 719339 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203575428 | BIF SPV 1 SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6421 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203575428 | BIF SPV 1 SIA | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Pūces iela 19 - 38, Rīga, LV-1082.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 55 033 EUR, un peļņa bija 4 926 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,08 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,08.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 3,78, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Pārvaldītājsabiedrību darbība.
Lapas ģenerēšanas datums: 31-08-2026