SIA "MDLM" (reģ. Nr. 40203585799) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-09-03. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 612 635 EUR, peļņa 5 151 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,92 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Gaļas, gaļas produktu, zivju un zivju produktu vairumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 40203585799 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-09-03 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV44ZZZ40203585799 |
| Juridiskā adrese | Daugavpils iela 64, Preiļi, Preiļu nov., LV-5301 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 612 635 EUR | 5 151 EUR | 172 671 EUR | 1 |
| 2024 | 28 298 EUR | 1 297 EUR | 18 923 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | -0.27 | 0.26 | 0.55 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | -6.31 | 1.79 | 0.83 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | -11.95 | 3.41 | 1.85 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | -6.85 | 0.61 | 1.30 | 2 |
| 2024 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 612 635 EUR | 28 298 EUR |
| Bruto peļņa | 37 751 EUR | 4 283 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 5 151 EUR | 1 297 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 5 151 EUR | 1 297 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 172 671 EUR | 18 923 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 152 301 EUR | 18 923 EUR |
| Pašu kapitāls | 6 548 EUR | 1 397 EUR |
| Īstermiņa saistības | 165 008 EUR | 17 526 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 1 115 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,92 | 1,08 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,69 | 0,67 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
0,84 % | 4,58 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
2,98 % | 6,85 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
78,67 % | 92,84 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
25,37 | 12,55 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
3,55 | 1,50 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
67,22 % | 92,84 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
3,63 | 1,85 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "MDLM" ir pavisam jauns un tikai sāk savu darbību, veidojot pirmos soļus tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Aktīvu atdeve ir apmierinošā līmenī.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmumam ir liels parādu slogs, kas rada paaugstinātu risku nākotnē.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS Maag Latvija | 60 104 313 | 757 510 | 1,3 % | 232 | 259 070 | 1 754 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Lotana LV" | 27 063 411 | 610 218 | 2,3 % | 7 | 3 866 202 | 2 227 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "SALAS ZIVIS" | 24 350 249 | 192 877 | 0,8 % | 116 | 209 916 | 1 923 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Baltic Solution" | 20 684 114 | 526 430 | 2,5 % | 7 | 2 954 873 | 1 327 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "TIM-T" | 20 184 446 | 497 095 | 2,5 % | 66 | 305 825 | 1 798 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "ARTANIA" | 18 947 733 | 739 833 | 3,9 % | 4 | 4 736 933 | 1 941 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "BONO FOOD" | 16 041 678 | 307 434 | 1,9 % | 15 | 1 069 445 | 1 653 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "BIOVELA" | 14 100 977 | 518 504 | 3,7 % | 21 | 671 475 | 1 610 (2026 Q3) |
| 9 | Globex International SIA | 11 678 770 | -329 667 | -2,8 % | 25 | 467 151 | 2 909 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "GAĻSAIMNIEKS" | 10 252 789 | 606 056 | 5,9 % | 43 | 238 437 | 1 034 (2026 Q3) |
| 48 | SIA MDLM (šis uzņēmums) | 612 635 | 5 151 | 0,8 % | 1 | 612 635 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203585799 | LV44ZZZ40203585799 | SIA MDLM | SIA | MDLM | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-09-03 | NULL | Preiļu nov., Preiļi, Daugavpils iela 64 | 5301 | 101330281 | 100016727 | 100003518 | 0042200 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 13078893 | 40203585799 | 2024-08-07 | 2024-09-03 13:49:39 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92936281 | 40203585799 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 100 | EUR | 2024-09-03 | 2024-09-03 13:50:42 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2192801 | 35270815 | 40203585799 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-04-14 20:00:22.671 |
| 1976611 | 34217554 | 40203585799 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-09-03 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-03-31 23:01:40.145 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1976611 | 34217554 | 28298 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 24015 | 4283 | 2982 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1297 | 0 | 1297 | NULL | 0 | 1297 |
| 2192801 | 35270815 | 612635 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 574884 | 37751 | 23840 | 7708 | 0 | 1052 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 5151 | 0 | 5151 | NULL | 0 | 5151 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1976611 | 34217554 | 209 | 0 | 11551 | 7163 | 18923 | 0 | 0 | 0 | 0 | 18923 | NULL | 17526 | 0 | 0 | 1397 | 18923 |
| 2192801 | 35270815 | 16844 | 0 | 97511 | 37946 | 152301 | 0 | 20370 | 0 | 20370 | 172671 | NULL | 165008 | 1115 | 0 | 6548 | 172671 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203585799 | SIA MDLM | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4632 | 042200 | Preiļi | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203585799 | SIA MDLM | ir | 12.12.2024 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203585799 | SIA MDLM | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Daugavpils iela 64, Preiļi, Preiļu nov., LV-5301.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 612 635 EUR, un peļņa bija 5 151 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,92 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,69.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 3,63, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Gaļas, gaļas produktu, zivju un zivju produktu vairumtirdzniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Gaļas, gaļas produktu, zivju un zivju produktu vairumtirdzniecība · Preiļu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 08-11-2026