SIA "AGAMEAL" (reģ. Nr. 40203590022) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-09-20. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 46 067 EUR, zaudējumi 9 066 EUR, darbinieku skaits: 4. Kopējais likviditātes koeficients: 0,22 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Ēdināšanas pakalpojumi uz līguma pamata un citi ēdināšanas pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 40203590022 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-09-20 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV95ZZZ40203590022 |
| Juridiskā adrese | Svīres iela 3 - 1, Kalngale, Carnikavas pag., Ādažu nov., LV-2163 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 46 067 EUR | -9 066 EUR | 2 494 EUR | 4 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 5.57 | 0.17 | 5.39 | 4 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 3.05 | 0.14 | 2.9 | 4 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 3.10 | 0.19 | 2.90 | 4 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.80 | 0.05 | 0.75 | 4 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1 317.59 | ~ 1 018.79 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 708.91 | ~ 612.93 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 708.91 | ~ 612.93 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 183.34 | ~ 164.09 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 |
|---|---|
| Neto apgrozījums | 46 067 EUR |
| Bruto peļņa | -9 066 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -9 066 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -9 066 EUR |
| Pozīcija | 2025 |
|---|---|
| Aktīvi kopā | 2 494 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 2 494 EUR |
| Pašu kapitāls | -9 065 EUR |
| Īstermiņa saistības | 11 559 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 |
|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,22 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,07 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-19,68 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-363,51 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
100,01 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-1,28 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
18,47 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
100,01 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
1,13 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "AGAMEAL" ir jauns un pilns ar enerģiju, gatavs nostiprināties tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Baltic Restaurants Latvia" | 30 450 385 | 1 602 020 | 5,3 % | 643 | 47 357 | 1 122 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Airo Catering Services Latvija" | 18 691 743 | 151 339 | 0,8 % | 175 | 106 810 | 1 953 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "CNC" | 17 692 987 | 733 492 | 4,1 % | 392 | 45 135 | 972 (2026 Q3) |
| 4 | SIA BALTIC PRO FOOD | 12 758 256 | 263 772 | 2,1 % | 144 | 88 599 | 1 347 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "ŽAKS-2" | 12 617 499 | 2 228 456 | 17,7 % | 157 | 80 366 | 1 152 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "ANIVA" | 11 788 405 | 1 464 576 | 12,4 % | 342 | 34 469 | 890 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Baltic Restaurants Catering" | 9 302 477 | 93 130 | 1,0 % | 257 | 36 196 | 1 014 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "FRISTAR" | 9 176 588 | 798 126 | 8,7 % | 130 | 70 589 | 854 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "SALTUMS KANDAVĀ" | 5 308 242 | 55 660 | 1,0 % | 148 | 35 867 | 1 072 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "PĒRSE-L.L.K." | 5 108 264 | -26 186 | -0,5 % | 106 | 48 191 | 1 709 (2026 Q3) |
| 329 | SIA "AGAMEAL" (šis uzņēmums) | 46 067 | -9 066 | -19,7 % | 4 | 11 517 | 1 318 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203590022 | LV95ZZZ40203590022 | SIA "AGAMEAL" | SIA | AGAMEAL | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-09-20 | NULL | Ādažu nov., Carnikavas pag., Kalngale, Svīres iela 3 - 1 | 2163 | 119537482 | 100016501 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 13108310 | 40203590022 | 2024-09-19 | 2024-09-20 09:42:50 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92937370 | 40203590022 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1 | EUR | 2024-09-20 | 2024-09-20 09:41:56 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2253442 | 35397464 | 40203590022 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2026-05-21 19:01:47.284 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2253442 | 35397464 | 46067 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 55133 | -9066 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -9066 | 0 | -9066 | NULL | 0 | -9066 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2253442 | 35397464 | 850 | 0 | 0 | 1644 | 2494 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2494 | NULL | 11559 | 0 | 0 | -9065 | 2494 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203590022 | SIA "AGAMEAL" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5622 | 023410 | Carnikavas pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203590022 | SIA "AGAMEAL" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Svīres iela 3 - 1, Kalngale, Carnikavas pag., Ādažu nov., LV-2163.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 46 067 EUR, un zaudējumi bija 9 066 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 4 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,22 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,07.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 1,13, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Ēdināšanas pakalpojumi uz līguma pamata un citi ēdināšanas pakalpojumi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Ēdināšanas pakalpojumi uz līguma pamata un citi ēdināšanas pakalpojumi · Ādažu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 07-11-2026