SIA "FRANTA" (reģ. Nr. 40203603011) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-11-12. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 0 EUR, peļņa 1 305 932 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 41,58 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Pārvaldītājsabiedrību darbība
| Reģistrācijas Nr. | 40203603011 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-11-12 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV47ZZZ40203603011 |
| Juridiskā adrese | Madonas iela 5 - 7, Jūrmala, LV-2015 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 EUR | 1 305 932 EUR | 8 205 557 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.88 | 0.71 | 0.17 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.71 | 0.64 | 0.07 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.69 | 0.62 | 0.03 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.60 | 0.60 | 0.00 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 0 EUR | — |
| Personāla izmaksas | — | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1 305 982 EUR | 0 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 1 305 932 EUR | 0 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 8 205 557 EUR | 6 893 100 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 271 312 EUR | 2 800 EUR |
| Pašu kapitāls | 8 199 032 EUR | 6 893 100 EUR |
| Īstermiņa saistības | 6 525 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
41,58 | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
41,58 | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
15,92 % | 0,00 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
15,93 % | 0,00 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,00 | 0,00 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
254,05 | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
15,99 % | 0,00 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
529,12 | 0,85 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "FRANTA" ir uzņēmums, kas vēl tikai veido savu pieredzi, sperot pirmos soļus darbības ceļā.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Smile Holding" | 482 727 327 | 22 944 265 | 4,8 % | 8 | 60 340 916 | 1 750 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Madara 89 grupa" | 243 140 724 | 36 967 278 | 15,2 % | 10 | 24 314 072 | 5 750 (2026 Q3) |
| 3 | Primekss Global SIA | 159 894 088 | -1 291 276 | -0,8 % | 0 | — | — |
| 4 | AS "CleanR Grupa" | 144 523 788 | 18 788 582 | 13,0 % | 50 | 2 890 476 | 3 929 (2026 Q3) |
| 5 | Nordic Vehicles Group SIA | 135 042 077 | 2 026 529 | 1,5 % | 1 | 135 042 077 | *** |
| 6 | SIA PROKS Holding | 105 493 044 | 1 956 993 | 1,9 % | 2 | 52 746 522 | *** |
| 7 | "Sensum Grupa" AS | 80 064 481 | 11 027 304 | 13,8 % | 19 | 4 213 920 | 2 095 (2026 Q3) |
| 8 | AmberStone Group, AS | 76 314 663 | -6 771 632 | -8,9 % | 25 | 3 052 587 | 2 861 (2026 Q3) |
| 9 | MJ Holding, SIA | 73 304 125 | 3 702 258 | 5,1 % | 0 | — | — |
| 10 | SIA Lionpro Group | 61 672 790 | 631 950 | 1,0 % | 4 | 15 418 198 | 5 852 (2026 Q3) |
| 280 | FRANTA SIA (šis uzņēmums) | 0 | 1 305 932 | — | 1 | — | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203603011 | LV47ZZZ40203603011 | FRANTA SIA | NULL | FRANTA | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-11-12 | NULL | Jūrmala, Madonas iela 5 - 7 | 2015 | 117919701 | 0 | 100003036 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 13199940 | 40203603011 | 2024-11-04 | 2024-11-12 09:15:13 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92943099 | 40203603011 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 6893100 | EUR | 2024-12-17 | 2024-12-17 12:57:19 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023240 | 34399218 | 40203603011 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-11-12 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-05-17 03:01:57.624 |
| 2221239 | 35333035 | 40203603011 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-05-05 17:05:22.93 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023240 | 34399218 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | 0 |
| 2221239 | 35333035 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 35518 | 0 | 0 | 1300000 | 83959 | 375 | 37673 | 5161 | NULL | NULL | 1305982 | 50 | 1305932 | NULL | 0 | 1305932 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023240 | 34399218 | 2800 | 0 | 0 | 0 | 2800 | 6890300 | 0 | 0 | 6890300 | 6893100 | NULL | 0 | 0 | 0 | 6893100 | 6893100 |
| 2221239 | 35333035 | 271312 | 0 | 0 | 0 | 271312 | 7930445 | 3800 | 0 | 7934245 | 8205557 | NULL | 6525 | 0 | 0 | 8199032 | 8205557 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203603011 | FRANTA SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6421 | 004000 | Jūrmala | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203603011 | FRANTA SIA | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
[members]
| ID | URI | Uzņ.Reģ.Nr. | Subj.Tips | Nosauk./Vārds | PK Maska | Dz.Dat. | Reģ.Nr. | Daļu/Akc.Sk. | Daļas/Akc.Nom. | Daļu/Akc.Val. | No | Reģ.Dat. | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92887489 | NULL | 40003358226 | LEGAL_ENTITY | FRANTA SIA | NULL | NULL | 40203603011 | 1044245 | 1 | EUR | 2024-12-16 | 2024-12-18 | 2024-12-18 10:50:09 |
Juridiskā adrese ir Madonas iela 5 - 7, Jūrmala, LV-2015.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un peļņa bija 1 305 932 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 41,58 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 41,58.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 529,12, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Pārvaldītājsabiedrību darbība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Pārvaldītājsabiedrību darbība · Jūrmala — lielākie uzņēmumi
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026