SIA "PWF" (reģ. Nr. 40203607009) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-11-27. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 585 347 EUR, peļņa 12 937 EUR, darbinieku skaits: 17. Kopējais likviditātes koeficients: 1,01 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana
| Reģistrācijas Nr. | 40203607009 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2024-11-27 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV62ZZZ40203607009 |
| Juridiskā adrese | "Pavasars", Raunas pag., Smiltenes nov., LV-4131 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 585 347 EUR | 12 937 EUR | 549 359 EUR | 17 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 31.81 | 10.92 | 26.75 | 19 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 45.57 | 8.91 | 25.14 | 17 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 24.72 | 5.76 | 19.39 | 18 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.68 | 5.34 | 13.55 | 15 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1 376.64 | ~ 1 058.16 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 446.00 | ~ 1 104.41 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 053.31 | ~ 842.57 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 883.28 | ~ 719.00 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 |
|---|---|
| Neto apgrozījums | 585 347 EUR |
| Bruto peļņa | 117 888 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 12 944 EUR |
| UIN nodoklis | 7 EUR |
| Tīrā peļņa | 12 937 EUR |
| Pozīcija | 2025 |
|---|---|
| Aktīvi kopā | 549 359 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 538 149 EUR |
| Pašu kapitāls | 15 737 EUR |
| Īstermiņa saistības | 533 622 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2025-02-14 – 2026-10-27 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 |
|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,01 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,12 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
2,21 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
2,35 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
82,21 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
33,91 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,07 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
82,25 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
1,18 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "PWF" ir dibināts pavisam nesen un šobrīd veido savus pirmos panākumus.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pietiekama ikdienas darbībai, bet ar ierobežotām rezervēm.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Resursu izmantošana ir vidēja, taču pastāv iespējas to uzlabot.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Lugarde" | 10 990 143 | 150 148 | 1,4 % | 88 | 124 888 | 2 031 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "FRAVIA" | 8 341 705 | 733 768 | 8,8 % | 77 | 108 334 | 1 043 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "LĪVAS GRUPA" | 7 978 974 | 1 156 790 | 14,5 % | 62 | 128 693 | 1 471 (2026 Q3) |
| 4 | AS "ARBO Windows" | 7 244 158 | 274 358 | 3,8 % | 101 | 71 724 | 1 857 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "ARX WOOD" | 7 008 283 | 989 013 | 14,1 % | 17 | 412 252 | 1 023 (2026 Q3) |
| 6 | SIA LV Elements | 6 942 930 | 299 725 | 4,3 % | 55 | 126 235 | 1 745 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "STAĻI" | 6 449 805 | -204 780 | -3,2 % | 105 | 61 427 | 1 708 (2026 Q3) |
| 8 | Auroom Saunas SIA | 6 191 799 | 1 163 851 | 18,8 % | 50 | 123 836 | 1 893 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Nordic Building Systems" | 5 049 593 | 22 712 | 0,4 % | 39 | 129 477 | 1 841 (2026 Q3) |
| 10 | MYCABIN SIA | 5 044 915 | 74 799 | 1,5 % | 57 | 88 507 | 2 292 (2026 Q3) |
| 76 | SIA "PWF" (šis uzņēmums) | 585 347 | 12 937 | 2,2 % | 19 | 30 808 | 1 377 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203607009 | LV62ZZZ40203607009 | SIA "PWF" | SIA | PWF | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024-11-27 | NULL | Smiltenes nov., Raunas pag., "Pavasars" | 4131 | 105924238 | 100016735 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 13226074 | 40203607009 | 2024-11-25 | 2024-11-27 09:16:35 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203607009 | 2026-10-27 | 5000 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai" | 15 Citi | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 7d09de73 |
| 40203607009 | 2025-08-08 | 500 | Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteris | ANM 2.2.1.1.i. investīcija "Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveidei | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | cff6b114 |
| 40203607009 | 2025-02-14 | 5400 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ANM 2.2.1.2.i. investīcija "Atbalsts procesu digitalizācijai komercdarbībā" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 04319f0a |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92941610 | 40203607009 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2024-11-27 | 2024-11-27 09:19:24 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2213414 | 35318813 | 40203607009 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2024-11-27 | 2025-12-31 | 17 | ONES | EUR | 2026-04-29 17:03:37.588 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2213414 | 35318813 | 585347 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 467459 | 117888 | 86719 | 19519 | 6640 | 5346 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 12944 | 7 | 12937 | NULL | 0 | 12937 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2213414 | 35318813 | 41002 | 0 | 23124 | 474023 | 538149 | 0 | 5810 | 5400 | 11210 | 549359 | NULL | 533622 | 0 | 0 | 15737 | 549359 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203607009 | SIA "PWF" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1623 | 049490 | Raunas pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203607009 | SIA "PWF" | ir | 18.12.2024 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203607009 | SIA "PWF" | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Pavasars", Raunas pag., Smiltenes nov., LV-4131.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 585 347 EUR, un peļņa bija 12 937 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 17 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,01 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,12.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 1,18, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana · Smiltenes novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 03-11-2026