Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "Perfume & Cosmetics Bar"

SIA "Perfume & Cosmetics Bar" (reģ. Nr. 40203610668) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-12-12. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 140 002 EUR, peļņa 22 457 EUR, darbinieku skaits: 4. Kopējais likviditātes koeficients: 3,24 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība

Reģistrācijas Nr.40203610668
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2024-12-12
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV15ZZZ40203610668
Juridiskā adrese Daugavas iela 4 - 12, Liepāja, LV-3407

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-18

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 140 002 EUR 22 457 EUR 87 376 EUR 4

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis 11.36 0.13 3.0 6
2026. gada 2. ceturksnis 8.24 0.16 2.9 5
2026. gada 1. ceturksnis 10.16 0.33 2.89 4
2025. gada 4. ceturksnis 10.19 0.49 3.08 5

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis 488.90 ~ 437.57
2026. gada 2. ceturksnis 567.13 ~ 507.58
2026. gada 1. ceturksnis 706.46 ~ 611.30
2025. gada 4. ceturksnis 602.33 ~ 531.67

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025
Neto apgrozījums 140 002 EUR
Bruto peļņa 50 479 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 22 457 EUR
UIN nodoklis 0 EUR
Tīrā peļņa 22 457 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025
Aktīvi kopā 87 376 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 69 953 EUR
Pašu kapitāls 25 257 EUR
Īstermiņa saistības 21 576 EUR
Ilgtermiņa saistības 40 543 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 3 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Ir brīdinājuma signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Valsts atbalsts (de minimis)38 952 €

Lielākie piešķīrumi — kopā 8 952 €

  • 3 633 € 2024-11-08
    AS "Attīstības finanšu institūcija Altum": Mikrokreditēšana un aizdevumi uzsācējiem (SAM 3.1.1.4.)
  • 2 901 € 2026-09-15
    AS "Attīstības finanšu institūcija Altum": Mikrokreditēšana un aizdevumi uzsācējiem (SAM 3.1.1.4.)
  • 2 418 € 2026-09-07
    AS "Attīstības finanšu institūcija Altum": Mikrokreditēšana un aizdevumi uzsācējiem (SAM 3.1.1.4.)

De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2024-11-08 – 2026-09-15 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
3,24
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
1,80
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
16,04 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
25,70 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
88,91 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
2,46
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
43,69
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
1,60
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
34,93 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
3,23

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "Perfume & Cosmetics Bar" ir pavisam jauns un tikai sāk savu darbību, veidojot pirmos soļus tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Tā finanšu stāvoklis ir stabils un labi līdzsvarots.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmumam ir liels parādu slogs, kas rada paaugstinātu risku nākotnē.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 4712)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 1406 uzņēmumi 306. vieta pēc apgrozījuma 144. vieta pēc peļņas Cita nespecializēta mazumtirdzniecība
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "DEPO DIY"426 532 24222 810 2165,3 %2 442174 6651 971 (2026 Q3)
2Pepco Latvia SIA66 882 20110 379 07815,5 %469142 6061 117 (2026 Q3)
3SIA "STOCKMANN"36 860 007234 8150,6 %277133 0691 656 (2026 Q3)
4H & M Hennes & Mauritz SIA30 194 436256 0770,8 %264114 3731 136 (2026 Q3)
5FP LV SIA26 848 501-649 043-2,4 %31784 6961 215 (2026 Q3)
6SIA "cenuklubs.lv"22 303 224-914 670-4,1 %122 303 224***
7Hestio AS13 275 96424 4380,2 %17376 7401 317 (2026 Q3)
8Dormeo Home, SIA9 961 637423 2174,2 %93107 1141 763 (2026 Q3)
9SIA "Rumi Cosmetiques"6 841 53713 8340,2 %51 368 3072 885 (2026 Q3)
10SIA "ATAS"6 492 2991 620 48325,0 %61 082 0502 661 (2026 Q3)
306SIA "Perfume & Cosmetics Bar" (šis uzņēmums)140 00222 45716,0 %623 334489 (2026 Q3)
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-18). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "Perfume & Cosmetics Bar"
4712 Cita nespecializēta mazumtirdzniecība
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
40203610668 LV15ZZZ40203610668 SIA "Perfume & Cosmetics Bar" SIA Perfume & Cosmetics Bar NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2024-12-12 NULL Liepāja, Daugavas iela 4 - 12 3407 119154437 0 100003044 NULL NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
13254741 40203610668 2024-12-04 2024-12-12 09:01:23

Piešķirtais de minimis atbalsts

[deminimis]

person_reg_nr assign_date assigned_amount assigner_title program_title instrument_title regul_title project_title
40203610668 2026-09-15 2901.22 AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" Mikrokreditēšana un aizdevumi uzsācējiem (SAM 3.1.1.4.) 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) 8e76a6e1
40203610668 2026-09-07 2417.65 AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" Mikrokreditēšana un aizdevumi uzsācējiem (SAM 3.1.1.4.) 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) b683ef88
40203610668 2024-11-08 3633.07 AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" Mikrokreditēšana un aizdevumi uzsācējiem (SAM 3.1.1.4.) 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) 6f185e36

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92942523 40203610668 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2800 EUR 2024-12-12 2024-12-12 08:55:04

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
2304828 35463402 40203610668 DokGPv1 UGP 2025 2024-12-12 2025-12-31 4 ONES EUR 2026-05-30 19:00:03.218

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
2304828 35463402 140002 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 89523 50479 3600 13725 0 10171 0 0 0 0 526 NULL NULL 22457 0 22457 NULL 0 22457

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
2304828 35463402 38862 0 0 31091 69953 0 17423 0 17423 87376 NULL 21576 40543 0 25257 87376

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
40203610668 SIA "Perfume & Cosmetics Bar" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4712 005000 Liepāja 0.00 0.00 0.00 0

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
40203610668 SIA "Perfume & Cosmetics Bar" ir 02.01.2025 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
40203610668 SIA "Perfume & Cosmetics Bar" B Jāuzlabo saistību izpilde 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "Perfume & Cosmetics Bar" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Daugavas iela 4 - 12, Liepāja, LV-3407.

Kāds bija SIA "Perfume & Cosmetics Bar" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 140 002 EUR, un peļņa bija 22 457 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "Perfume & Cosmetics Bar" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 4 darbinieki.

Kāds ir SIA "Perfume & Cosmetics Bar" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 3,24 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,80.

Kāds ir SIA "Perfume & Cosmetics Bar" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 3,23, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "Perfume & Cosmetics Bar" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāds ir SIA "Perfume & Cosmetics Bar" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "Perfume & Cosmetics Bar" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība — Liepāja

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība · Liepāja — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 306. no 1 406

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 18-10-2026