SIA "LIMAX" (reģ. Nr. 41203066330) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-03-20. Jaunākais gada pārskats (2024): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 50 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,00 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Apģērbu mazumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 41203066330 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-03-20 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV44ZZZ41203066330 |
| Juridiskā adrese | "Tulpes" - 9, Pastende, Ģibuļu pag., Talsu nov., LV-3251 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 EUR | -50 EUR | 1 EUR | 1 |
| 2023 | 0 EUR | -132 EUR | 1 EUR | 1 |
| 2022 | 0 EUR | -178 EUR | 1 EUR | 1 |
| 2021 | 0 EUR | -863 EUR | 1 EUR | 0 |
| 2020 | 0 EUR | -2 968 EUR | 201 EUR | 1 |
| 2019 | 6 460 EUR | -5 157 EUR | 3 275 EUR | 2 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 0 EUR | 0 EUR | -82 EUR | -128 EUR | -863 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 0 EUR | -50 EUR | -132 EUR | -178 EUR | -863 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 1 EUR | 1 EUR | 1 EUR | 1 EUR | 1 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 1 EUR | 1 EUR | 1 EUR | 1 EUR | 1 EUR |
| Pašu kapitāls | -9 347 EUR | -9 347 EUR | -9 297 EUR | -9 165 EUR | -8 987 EUR |
| Īstermiņa saistības | 3 114 EUR | 3 114 EUR | 3 064 EUR | 2 932 EUR | 2 754 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 6 234 EUR | 6 234 EUR | 6 234 EUR | 6 234 EUR | 6 234 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
0,00 % | -5 000,00 % | -13 200,00 % | -17 800,00 % | -86 300,00 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
0,00 % | 0,53 % | 1,42 % | 1,94 % | 9,60 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-1,00 | -1,00 | -1,00 | -1,00 | -1,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
0,00 % | 0,00 % | 2,68 % | 4,37 % | 31,35 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-10 149,35 | -10 149,35 | -10 325,92 | -10 262,40 | -12 267,65 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "LIMAX" ir uzņēmums, kas gadu gaitā nostiprinājis savu stabilitāti un uzticamību.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Resursu izmantošana peļņas gūšanai ir vāja un prasa uzlabojumus.
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "LPP Latvia ltd" | 68 299 112 | 1 891 252 | 2,8 % | 484 | 141 114 | 1 170 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "APRANGA LV" | 32 919 192 | 1 586 737 | 4,8 % | 201 | 163 777 | 1 279 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "New Yorker Latvija" | 25 751 395 | 5 542 828 | 21,5 % | 166 | 155 129 | 1 291 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "APRANGA" | 22 531 871 | 947 025 | 4,2 % | 193 | 116 745 | 1 198 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "LINDEX LATVIA" | 13 734 555 | 823 400 | 6,0 % | 105 | 130 805 | 1 114 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Peek & Cloppenburg" | 13 323 379 | 1 084 824 | 8,1 % | 50 | 266 468 | 1 323 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "APRANGA MLV" | 7 791 888 | 645 782 | 8,3 % | 53 | 147 017 | 1 141 (2026 Q3) |
| 8 | POLDMA KAUBANDUSE AKTSIASELTS filiāle Latvijā | 7 441 878 | 389 466 | 5,2 % | 142 | 52 408 | 1 324 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Mikado Group" | 6 439 542 | 350 345 | 5,4 % | 33 | 195 138 | 1 497 (2026 Q3) |
| 10 | VAN GRAAF Latvia SIA | 4 917 955 | 583 548 | 11,9 % | 23 | 213 824 | 1 093 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 41203066330 | LV44ZZZ41203066330 | SIA LIMAX | SIA | LIMAX | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-03-20 | NULL | Talsu nov., Ģibuļu pag., Pastende, "Tulpes" - 9 | 3251 | 117631078 | 100016253 | 0 | 0880254 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 8609941 | 41203066330 | 2019-03-15 | 2019-03-18 13:01:47 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92688910 | 41203066330 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1 | EUR | 2019-03-20 | 2019-03-20 11:17:05 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1067245 | 23194331 | 41203066330 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-03-20 | 2019-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-11-20 08:22:28.404 |
| 1349890 | 30982156 | 41203066330 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-05-24 04:30:47.601 |
| 1349906 | 30982190 | 41203066330 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2022-05-24 04:33:06.876 |
| 1936547 | 33674908 | 41203066330 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-07-24 19:01:18.208 |
| 2075808 | 34565168 | 41203066330 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-06-16 19:02:03.834 |
| 1936420 | 33674648 | 41203066330 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-07-24 19:00:11.196 |
| 2347438 | 35576453 | 41203066330 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-07-08 03:00:07.899 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1067245 | 23194331 | 6460 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 11361 | -4901 | 18 | 84 | 0 | 154 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -5157 | 0 | -5157 | NULL | 0 | -5157 |
| 1349890 | 30982156 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2330 | -2330 | 634 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2968 | 0 | -2968 | NULL | 0 | -2968 |
| 1349906 | 30982190 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 863 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -863 | 0 | -863 | NULL | 0 | -863 |
| 1936420 | 33674648 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 128 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -128 | 50 | -178 | NULL | 0 | -178 |
| 1936547 | 33674908 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 82 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -82 | 50 | -132 | NULL | 0 | -132 |
| 2075808 | 34565168 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 50 | -50 | NULL | 0 | -50 |
| 2347438 | 35576453 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | 0 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1067245 | 23194331 | 111 | 0 | 200 | 2330 | 2641 | 0 | 634 | 0 | 634 | 3275 | NULL | 2211 | 6220 | 0 | -5156 | 3275 |
| 1349890 | 30982156 | 1 | 0 | 200 | 0 | 201 | 0 | 0 | 0 | 0 | 201 | NULL | 2091 | 6234 | 0 | -8124 | 201 |
| 1349906 | 30982190 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | NULL | 2754 | 6234 | 0 | -8987 | 1 |
| 1936420 | 33674648 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | NULL | 2932 | 6234 | 0 | -9165 | 1 |
| 1936547 | 33674908 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | NULL | 3064 | 6234 | 0 | -9297 | 1 |
| 2075808 | 34565168 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | NULL | 3114 | 6234 | 0 | -9347 | 1 |
| 2347438 | 35576453 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | NULL | 3114 | 6234 | 0 | -9347 | 1 |
[cash_flow_statements]
| Statement ID | File ID | cfo_dm_cash_received_from_customers | cfo_dm_cash_paid_to_suppliers_employees | cfo_dm_other_cash_received_paid | cfo_dm_operating_cash_flow | cfo_dm_interest_paid | cfo_dm_income_taxes_paid | cfo_dm_extra_items_cash_flow | cfo_dm_net_operating_cash_flow | cfo_im_income_before_income_taxes | cfo_im_income_before_changes_in_working_capital | cfo_im_operating_cash_flow | cfo_im_interest_paid | cfo_im_income_taxes_paid | cfo_im_extra_items_cash_flow | cfo_im_net_operating_cash_flow | cfi_acquisition_of_stocks_shares | cfi_sale_proceeds_from_stocks_shares | cfi_acquisition_of_fixed_assets_intangible_assets | cfi_sale_proceeds_from_fixed_assets_intangible_assets | cfi_loans_made | cfi_repayments_of_loans_received | cfi_interest_received | cfi_dividends_received | cfi_net_investing_cash_flow | cff_proceeds_from_stocks_bonds_issuance_or_contributed_capital | cff_loans_received | cff_subsidies_grants_donations_received | cff_repayments_of_loans_made | cff_repayments_of_lease_obligations | cff_dividends_paid | cff_net_financing_cash_flow | effect_of_exchange_rate_change | net_increase | at_beginning_of_year | at_end_of_year |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2347438 | 35576453 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 41203066330 | SIA LIMAX | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4771 | 051440 | Ģibuļu pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 41203066330 | SIA LIMAX | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4771 | 051440 | Ģibuļu pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 41203066330 | SIA LIMAX | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4771 | 051440 | Ģibuļu pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 41203066330 | SIA LIMAX | nav | 08.04.2019 | nav | nav | 29.12.2020 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 41203066330 | SIA LIMAX | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Tulpes" - 9, Pastende, Ģibuļu pag., Talsu nov., LV-3251.
2024. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 50 EUR.
2024. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,00 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,00.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -10 149,35, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Apģērbu mazumtirdzniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Apģērbu mazumtirdzniecība · Talsu novads — lielākie uzņēmumi
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026