Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.
Uzmanību! Uzņēmuma darbība ir izbeigta (Statuss: Reorganizēts). Dati ir tikai informatīviem nolūkiem.

SIA "SkyBeauty"

SIA "SkyBeauty" (reģ. Nr. 41203067548) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Reorganizēts, reģ. datums: 2019-07-25. Jaunākais gada pārskats (2024): apgrozījums 309 EUR, zaudējumi 2 245 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 0,04 (2024).

Pamatdarbība: Dienas spa, saunu un tvaika pirts darbība

Reģistrācijas Nr.41203067548
Statuss Reorganizēts
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2019-07-25
Darbība izbeigta 2025-09-17
Slēgts Reorganizēts
SEPA IDLV41ZZZ41203067548
Juridiskā adrese Flokšu iela 3, Dreiliņi, Stopiņu pag., Ropažu nov., LV-2130

UR datu kopija atjaunota: 2026-08-30

VID dati

PVN maksātājs: nav

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2024 1.18 0.51 0.69 2
2023 21.47 3.71 9.84 6
2022 41.60 7.55 20.07 9

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2024 *** ***
2023 400.90 ~ 358.81
2022 545.13 ~ 455.80

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 1 ieraksts atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Darbība izbeigta — signāli ir vēsturiski Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju Reorganizēts 2025-09-17

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Saistītie uzņēmumi un izmaiņas1Reorganizācijas: 1
Reorganizācijas: 1

Reorganizācijas

Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 9623)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 270 uzņēmumi Dienas spa, saunu un tvaika pirts darbība
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "Harbor Systems"21 840 437559 4042,6 %210 920 219***
2SIA "TAKA ESSE"1 063 63463 2936,0 %2936 6771 627 (2026 Q2)
3SIA Fitness1 033 99367 3896,5 %2516 997***
4SIA "SUNLight studio"670 99698 08014,6 %1447 928754 (2026 Q2)
5SIA "SEMPO"582 56312 5472,2 %3218 2051 145 (2026 Q2)
6SIA "Melnais ceplītis"519 5434280,1 %1147 231758 (2026 Q2)
7SIA "HIACINTE"408 8775 1821,3 %2417 037728 (2026 Q2)
8SIA "SUPERBOOST"384 23381 18321,1 %3128 0781 069 (2026 Q2)
9SIA "Dzintara SPA"316 25218 6175,9 %652 709883 (2026 Q2)
10SIA "AMELA LK"264 0333 0341,1 %552 807823 (2026 Q2)
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-08-30). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
41203067548 LV41ZZZ41203067548 SIA "SkyBeauty" SIA SkyBeauty NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2019-07-25 2025-09-17 R Ropažu nov., Stopiņu pag., Dreiliņi, Flokšu iela 3 2130 104634168 100016784 0 NULL NULL

Tiesību subjektu reorganizācijas

[reorganizations]

ID Reorg.Kods Reorg.Veids Sākotnējais Pārņēmējs Reģistrēts
90017731 ACQUISITION Apvienošanas ceļā pievienota pie 41203067548 40103743305 2025-09-17

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
1259043 29610809 41203067548 DokGPv1 UGP 2020 2019-07-25 2020-12-31 6 ONES EUR 2021-07-28 20:15:33.63
1395807 31322955 41203067548 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 9 ONES EUR 2022-07-28 21:01:27.871
1743138 32504472 41203067548 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 9 ONES EUR 2023-06-01 05:08:38.849
1903220 33510688 41203067548 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 7 ONES EUR 2024-05-30 23:08:51.387
2029263 34423183 41203067548 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 2 ONES EUR 2025-05-23 03:01:18.458

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1259043 29610809 98907 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 73952 24955 20009 15621 8150 2945 0 0 0 0 0 NULL NULL -5470 0 -5470 NULL 0 -5470
1395807 31322955 41199 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 40547 652 4400 11580 27385 1722 0 0 0 0 0 NULL NULL 10335 0 10335 NULL 0 10335
1743138 32504472 113729 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 101628 12101 9655 27084 0 731 0 0 0 0 0 NULL NULL -25369 0 -25369 NULL 0 -25369
1903220 33510688 53415 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 50466 2949 4550 2729 351 116 0 0 0 0 0 NULL NULL -4095 0 -4095 NULL 0 -4095
2029263 34423183 309 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 665 -356 0 1936 121 74 0 0 0 0 0 NULL NULL -2245 0 -2245 NULL 0 -2245

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1259043 29610809 3831 0 10853 232 14916 0 2155 0 2155 17071 NULL 19841 0 0 -2770 17071
1395807 31322955 5722 0 6178 1011 12911 0 3509 0 3509 16420 NULL 8855 0 0 7565 16420
1743138 32504472 4103 0 2436 439 6978 0 4158 0 4158 11136 NULL 28939 0 0 -17803 11136
1903220 33510688 2791 0 248 0 3039 0 2073 0 2073 5112 NULL 27011 0 0 -21899 5112
2029263 34423183 1047 0 35 0 1082 0 366 0 366 1448 NULL 25592 0 0 -24144 1448

Samaksātie nodokļi 3 gados

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
41203067548 SIA "SkyBeauty" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 9623 044420 Stopiņu pag. 1.18 0.51 0.69 2
41203067548 SIA "SkyBeauty" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 9604 044420 Stopiņu pag. 21.47 3.71 9.84 6
41203067548 SIA "SkyBeauty" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 9604 044420 Stopiņu pag. 41.60 7.55 20.07 9

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
41203067548 SIA "SkyBeauty" nav 13.03.2020 nav nav 18.09.2025

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "SkyBeauty" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Flokšu iela 3, Dreiliņi, Stopiņu pag., Ropažu nov., LV-2130.

Kāds ir SIA "SkyBeauty" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2024. gadā bija 0,04 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,04.

Kāds ir SIA "SkyBeauty" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2024. gadā bija -31,26, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "SkyBeauty" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Cik nodokļos samaksāja SIA "SkyBeauty"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 1 180 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 510 EUR un VSAOI 690 EUR (VID atvērtie dati).

Kāda ir SIA "SkyBeauty" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Dienas spa, saunu un tvaika pirts darbība.

Lapas ģenerēšanas datums: 31-08-2026