SIA "Sorrel" (reģ. Nr. 41203069286) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-01-20. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 101 102 EUR, peļņa 13 020 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 1,49 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Dārzeņu un meloņu, sakņu un bumbuļaugu audzēšana
| Reģistrācijas Nr. | 41203069286 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-01-20 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV63ZZZ41203069286 |
| Juridiskā adrese | "Kalnzemnieki", Pelču pag., Kuldīgas nov., LV-3322 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 101 102 EUR | 13 020 EUR | 61 511 EUR | 2 |
| 2024 | 103 083 EUR | 2 394 EUR | 27 155 EUR | 2 |
| 2023 | 106 783 EUR | 1 771 EUR | 31 882 EUR | 4 |
| 2022 | 74 160 EUR | 1 121 EUR | 20 539 EUR | 3 |
| 2021 | 44 874 EUR | -2 720 EUR | 18 684 EUR | 3 |
| 2020 | 19 122 EUR | 5 500 EUR | 9 355 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 4.5 | 0.69 | 2.24 | 2 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 2.45 | 0.88 | 2.01 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 4.71 | 1.19 | 2.92 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 5.52 | 1.33 | 2.91 | 2 |
| 2024 | 25.81 | 6.29 | 12.33 | 2 |
| 2023 | 12.12 | 3.06 | 7.36 | 4 |
| 2022 | 11.55 | 3.37 | 7.17 | 4 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | 449.79 | ~ 402.56 |
| 2022 | 438.18 | ~ 383.74 |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 101 102 EUR | 103 083 EUR | 106 783 EUR | 74 160 EUR | 44 874 EUR |
| Bruto peļņa | 35 929 EUR | 29 950 EUR | 38 442 EUR | 19 106 EUR | 8 206 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 13 020 EUR | 2 394 EUR | 1 771 EUR | 1 121 EUR | -2 720 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 13 020 EUR | 2 394 EUR | 1 771 EUR | 1 121 EUR | -2 720 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 61 511 EUR | 27 155 EUR | 31 882 EUR | 20 539 EUR | 18 684 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 14 506 EUR | 14 247 EUR | 14 148 EUR | 11 744 EUR | 8 602 EUR |
| Pašu kapitāls | 23 886 EUR | 10 866 EUR | 8 472 EUR | 6 701 EUR | 5 580 EUR |
| Īstermiņa saistības | 9 750 EUR | 16 289 EUR | 23 410 EUR | 13 838 EUR | 13 104 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 27 875 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2023-01-04 – 2024-12-03 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,49 | 0,87 | 0,60 | 0,85 | 0,66 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,31 | 0,69 | 0,39 | 0,38 | 0,32 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
12,88 % | 2,32 % | 1,66 % | 1,51 % | -6,06 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
21,17 % | 8,82 % | 5,55 % | 5,46 % | -14,56 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
54,51 % | 22,03 % | 20,90 % | 16,73 % | -48,75 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,58 | 1,50 | 2,76 | 2,07 | 2,35 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
10,36 | 3,61 | 3,62 | 3,63 | -6,43 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,64 | 3,80 | 3,35 | 3,61 | 2,40 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
27,84 % | 30,47 % | 28,88 % | 23,10 % | -42,19 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
3,02 | 4,73 | 3,75 | 4,24 | 2,26 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Sorrel" ir uzņēmums, kas ilgstoši darbojas un ir ieguvis labu reputāciju.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pietiekama ikdienas darbībai, bet ar ierobežotām rezervēm.
Tā finanšu stāvoklis ir stabils un labi līdzsvarots.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmuma finansiālā neatkarība ir mērena, balstoties uz aizņemto kapitālu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Mārupes Siltumnīcas" | 13 686 475 | 922 314 | 6,7 % | 121 | 113 111 | 1 838 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Ķeizarsils" | 6 478 794 | -1 548 701 | -23,9 % | 116 | 55 852 | 2 989 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "BALDONES LAUKI" | 939 857 | -305 826 | -32,5 % | 11 | 85 442 | 1 428 (2026 Q3) |
| 4 | SIA Holland Agro | 817 747 | 134 911 | 16,5 % | 4 | 204 437 | 1 978 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "MG Terra Seeds" | 814 508 | 15 974 | 2,0 % | 11 | 74 046 | 1 083 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "DIMDIŅI AGRO" | 745 127 | -339 763 | -45,6 % | 22 | 33 869 | 1 132 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Kekor" | 664 456 | 234 972 | 35,4 % | 8 | 83 057 | 1 117 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Latgales dārzeņu loģistika" | 562 274 | -293 633 | -52,2 % | 18 | 31 237 | 742 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Vidzemes Kartupelis" | 485 191 | 63 475 | 13,1 % | 7 | 69 313 | 1 130 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "SIGRO" | 456 627 | 29 383 | 6,4 % | 13 | 35 125 | 1 857 (2026 Q3) |
| 23 | SIA "Sorrel" (šis uzņēmums) | 101 102 | 13 020 | 12,9 % | 2 | 50 551 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 41203069286 | LV63ZZZ41203069286 | SIA "Sorrel" | SIA | Sorrel | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-01-20 | NULL | Kuldīgas nov., Pelču pag., "Kalnzemnieki" | 3322 | 103307791 | 100015942 | 0 | 0620274 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9439102 | 41203069286 | 2020-01-06 | 2020-01-20 16:34:49 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 41203069286 | 2024-12-03 | 20.97 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | Altum aizdevumu portfelī iekļauto darījumu procentu likmes subsīdijas | 03 Galvojums/garantija | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 96fc2ea9 |
| 41203069286 | 2023-10-19 | 1187.09 | Lauku atbalsta dienests | Atbalsts kredītprocentu daļējai dzēšanai primāro lauksaimniecības produktu ražotājiem | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1408/2013 Lauksaimniecības nozare (1408/2013) | abdcaff8 |
| 41203069286 | 2023-01-04 | 753.57 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | Mazie aizdevumi lauku teritorijās | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | 8d74c4a5 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92795382 | 41203069286 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2021-03-24 | 2021-03-24 10:53:34 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1174979 | 28907828 | 41203069286 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-20 | 2020-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2021-03-05 18:06:28.727 |
| 1384426 | 31276262 | 41203069286 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2022-07-21 18:21:39.544 |
| 1728385 | 32466461 | 41203069286 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2023-05-25 23:11:51.761 |
| 2006254 | 34345629 | 41203069286 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-05-08 23:02:17.376 |
| 1858708 | 33362538 | 41203069286 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2024-04-26 21:08:28.112 |
| 2208243 | 35308276 | 41203069286 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-04-27 17:02:13.075 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1174979 | 28907828 | 19122 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 8729 | 10393 | 918 | 8624 | 4649 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 5500 | 0 | 5500 | NULL | 0 | 5500 |
| 1384426 | 31276262 | 44874 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 36668 | 8206 | 7161 | 12452 | 9393 | 340 | 0 | 0 | 0 | 0 | 366 | NULL | NULL | -2720 | 0 | -2720 | NULL | 0 | -2720 |
| 1728385 | 32466461 | 74160 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 55054 | 19106 | 7181 | 18582 | 9548 | 1343 | 0 | 0 | 0 | 0 | 427 | NULL | NULL | 1121 | 0 | 1121 | NULL | 0 | 1121 |
| 1858708 | 33362538 | 106783 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 68341 | 38442 | 21233 | 27426 | 14482 | 1818 | 0 | 0 | 0 | 0 | 676 | NULL | NULL | 1771 | 0 | 1771 | NULL | 0 | 1771 |
| 2006254 | 34345629 | 103083 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 73133 | 29950 | 25797 | 23339 | 22753 | 256 | 0 | 0 | 0 | 0 | 917 | NULL | NULL | 2394 | 0 | 2394 | NULL | 0 | 2394 |
| 2208243 | 35308276 | 101102 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 65173 | 35929 | 26184 | 20956 | 25799 | 177 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1391 | NULL | NULL | 13020 | 0 | 13020 | NULL | 0 | 13020 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1174979 | 28907828 | 3367 | 0 | 1616 | 1872 | 6855 | 0 | 2500 | 0 | 2500 | 9355 | NULL | 1055 | 0 | 0 | 8300 | 9355 |
| 1384426 | 31276262 | 3380 | 0 | 863 | 4359 | 8602 | 0 | 10082 | 0 | 10082 | 18684 | NULL | 13104 | 0 | 0 | 5580 | 18684 |
| 1728385 | 32466461 | 2010 | 0 | 3225 | 6509 | 11744 | 0 | 8795 | 0 | 8795 | 20539 | NULL | 13838 | 0 | 0 | 6701 | 20539 |
| 1858708 | 33362538 | 6789 | 0 | 2290 | 5069 | 14148 | 0 | 17734 | 0 | 17734 | 31882 | NULL | 23410 | 0 | 0 | 8472 | 31882 |
| 2006254 | 34345629 | 8801 | 0 | 2490 | 2956 | 14247 | 0 | 12908 | 0 | 12908 | 27155 | NULL | 16289 | 0 | 0 | 10866 | 27155 |
| 2208243 | 35308276 | 8509 | 0 | 4297 | 1700 | 14506 | 0 | 47005 | 0 | 47005 | 61511 | NULL | 9750 | 27875 | 0 | 23886 | 61511 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 41203069286 | SIA "Sorrel" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0113 | 033490 | Pelču pag. | 25.81 | 6.29 | 12.33 | 2 |
| 41203069286 | SIA "Sorrel" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5610 | 033490 | Pelču pag. | 12.12 | 3.06 | 7.36 | 4 |
| 41203069286 | SIA "Sorrel" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5610 | 033490 | Pelču pag. | 11.55 | 3.37 | 7.17 | 4 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 41203069286 | SIA "Sorrel" | ir | 05.02.2020 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 41203069286 | SIA "Sorrel" | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Kalnzemnieki", Pelču pag., Kuldīgas nov., LV-3322.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 101 102 EUR, un peļņa bija 13 020 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,49 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,31.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 3,02, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 25 810 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 6 290 EUR un VSAOI 12 330 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Dārzeņu un meloņu, sakņu un bumbuļaugu audzēšana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Dārzeņu un meloņu, sakņu un bumbuļaugu audzēšana · Kuldīgas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 05-11-2026