SIA "BALTS J" (reģ. Nr. 41203070478) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-03-11. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 13 172 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 35,51 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Sava nekustamā īpašuma pirkšana un pārdošana
| Reģistrācijas Nr. | 41203070478 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-03-11 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV83ZZZ41203070478 |
| Juridiskā adrese | Saules iela 4, Talsi, Talsu nov., LV-3201 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 EUR | -13 172 EUR | 88 559 EUR | 0 |
| 2024 | 0 EUR | -4 982 EUR | 86 520 EUR | 0 |
| 2023 | 0 EUR | -392 EUR | 49 078 EUR | 0 |
| 2022 | 0 EUR | -398 EUR | 49 472 EUR | 0 |
| 2021 | 0 EUR | -331 EUR | 49 821 EUR | 0 |
| 2020 | 33 000 EUR | 1 852 EUR | 50 152 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.11 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2024 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2023 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2022 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| 2022 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | -12 979 EUR | -4 808 EUR | -204 EUR | -343 EUR | -48 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -13 122 EUR | -4 932 EUR | -342 EUR | -348 EUR | -281 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR |
| Tīrā peļņa | -13 172 EUR | -4 982 EUR | -392 EUR | -398 EUR | -331 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 88 559 EUR | 86 520 EUR | 49 078 EUR | 49 472 EUR | 49 821 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 9 409 EUR | 9 730 EUR | 9 902 EUR | 10 296 EUR | 10 645 EUR |
| Pašu kapitāls | -14 424 EUR | -1 252 EUR | 3 730 EUR | 4 122 EUR | 4 521 EUR |
| Īstermiņa saistības | 265 EUR | 238 EUR | 48 EUR | 50 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 102 718 EUR | 87 534 EUR | 45 300 EUR | 45 300 EUR | 45 300 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
35,51 | 40,88 | 206,29 | 205,92 | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
35,51 | 40,88 | 206,29 | 205,92 | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-14,87 % | -5,76 % | -0,80 % | -0,80 % | -0,66 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
91,32 % | 397,92 % | -10,51 % | -9,66 % | -7,32 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-7,14 | -70,11 | 12,16 | 11,00 | 10,02 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-14,86 % | -5,72 % | -0,70 % | -0,70 % | -0,56 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-0,58 | -0,12 | 0,22 | 0,24 | 0,25 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "BALTS J" ir uzņēmums, kas ilgstoši darbojas un ir ieguvis labu reputāciju.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Merko mājas" | 16 479 684 | -730 570 | -4,4 % | 19 | 867 352 | 3 401 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "JUNO" | 15 780 968 | 3 644 207 | 23,1 % | 5 | 3 156 194 | 1 171 (2026 Q3) |
| 3 | YIT Mārpagalmi 2 SIA | 15 137 725 | 916 764 | 6,1 % | 0 | — | — |
| 4 | Pillar Living I, SIA | 14 145 055 | 213 876 | 1,5 % | 2 | 7 072 528 | *** |
| 5 | SIA "Latvijas Meža Attīstības Fonds" | 10 838 491 | 1 562 617 | 14,4 % | 5 | 2 167 698 | 2 441 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "ZLM" | 10 058 804 | 544 089 | 5,4 % | 14 | 718 486 | 2 113 (2026 Q3) |
| 7 | Kaamos K10, SIA | 9 694 190 | 595 171 | 6,1 % | 0 | — | — |
| 8 | SIA "Baltic Investment Group" | 6 051 041 | 2 395 749 | 39,6 % | 6 | 1 008 507 | 1 041 (2026 Q3) |
| 9 | SIA ANGERN | 6 045 411 | 1 118 191 | 18,5 % | 4 | 1 511 353 | 2 222 (2026 Q3) |
| 10 | Hepsor JG SIA | 5 863 599 | 175 805 | 3,0 % | 0 | — | — |
| 1690 | BALTS J SIA (šis uzņēmums) | 0 | -13 172 | — | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 41203070478 | LV83ZZZ41203070478 | BALTS J SIA | NULL | BALTS J | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-03-11 | NULL | Talsu nov., Talsi, Saules iela 4 | 3201 | 102089902 | 100016390 | 100003630 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9583341 | 41203070478 | 2020-02-27 | 2020-03-11 10:46:06 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92740836 | 41203070478 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 3000 | EUR | 2020-03-11 | 2020-03-11 10:47:44 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1922361 | 33554438 | 41203070478 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-06-04 17:07:44.757 |
| 2072253 | 34547327 | 41203070478 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-06-11 03:05:16.257 |
| 2202079 | 35294993 | 41203070478 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-04-22 17:06:30.572 |
| 1257651 | 29605802 | 41203070478 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-03-11 | 2020-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2021-07-28 13:28:27.296 |
| 1352853 | 31013796 | 41203070478 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2022-05-26 13:02:37.689 |
| 1475256 | 32332023 | 41203070478 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-04-25 06:15:18.805 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1257651 | 29605802 | 33000 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 31124 | 1876 | 0 | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1852 | 0 | 1852 | NULL | 0 | 1852 |
| 1352853 | 31013796 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 48 | -48 | 0 | 233 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -281 | 50 | -331 | NULL | 0 | -331 |
| 1475256 | 32332023 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 343 | -343 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -348 | 50 | -398 | NULL | 0 | -398 |
| 1922361 | 33554438 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 204 | -204 | 0 | 138 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -342 | 50 | -392 | NULL | 0 | -392 |
| 2072253 | 34547327 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4808 | -4808 | 0 | 120 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -4932 | 50 | -4982 | NULL | 0 | -4982 |
| 2202079 | 35294993 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 12979 | -12979 | 0 | 120 | 0 | 23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -13122 | 50 | -13172 | NULL | 0 | -13172 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1257651 | 29605802 | 10976 | 0 | 0 | 0 | 10976 | 0 | 39176 | 0 | 39176 | 50152 | NULL | 0 | 45300 | 0 | 4852 | 50152 |
| 1352853 | 31013796 | 10645 | 0 | 0 | 0 | 10645 | 0 | 39176 | 0 | 39176 | 49821 | NULL | 0 | 45300 | 0 | 4521 | 49821 |
| 1475256 | 32332023 | 10296 | 0 | 0 | 0 | 10296 | 0 | 39176 | 0 | 39176 | 49472 | NULL | 50 | 45300 | 0 | 4122 | 49472 |
| 1922361 | 33554438 | 9902 | 0 | 0 | 0 | 9902 | 0 | 39176 | 0 | 39176 | 49078 | NULL | 48 | 45300 | 0 | 3730 | 49078 |
| 2072253 | 34547327 | 9730 | 0 | 0 | 0 | 9730 | 0 | 76790 | 0 | 76790 | 86520 | NULL | 238 | 87534 | 0 | -1252 | 86520 |
| 2202079 | 35294993 | 9409 | 0 | 0 | 0 | 9409 | 0 | 79150 | 0 | 79150 | 88559 | NULL | 265 | 102718 | 0 | -14424 | 88559 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 41203070478 | BALTS J SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6811 | 051220 | Talsi | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 41203070478 | BALTS J SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6810 | 051220 | Talsi | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 41203070478 | BALTS J SIA | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6810 | 051220 | Talsi | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 41203070478 | BALTS J SIA | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Saules iela 4, Talsi, Talsu nov., LV-3201.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 13 172 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 35,51 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 35,51.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -0,58, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 50 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Sava nekustamā īpašuma pirkšana un pārdošana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Sava nekustamā īpašuma pirkšana un pārdošana · Talsu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026