Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

IK "KRĀSLAVAS MOTORS"

IK "KRĀSLAVAS MOTORS" (reģ. Nr. 41501024327) — individuālais komersants, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2006-03-16.

Pamatdarbība: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope

Reģistrācijas Nr.41501024327
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaIndividuālais komersants (IK)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2006-03-16
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV39ZZZ41501024327
Juridiskā adrese Vasarnieku iela 11A, Krāslava, Krāslavas nov., LV-5601

UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03

VID dati

PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis 8.34 0.58 3.91 5
2026. gada 2. ceturksnis 7.21 1.8 3.4 5
2026. gada 1. ceturksnis 14.16 0.67 4.35 4
2025. gada 4. ceturksnis 8.06 0.15 1.18 4
2024 17.49 2.36 10.86 4
2023 20.63 1.73 11.33 3

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis 764.64 ~ 650.09
2026. gada 2. ceturksnis 664.91 ~ 583.59
2026. gada 1. ceturksnis 1 063.36 ~ 849.27
2025. gada 4. ceturksnis 288.45 ~ 258.16
2024 663.68 ~ 562.61
2023 923.21 ~ 728.46

Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:

( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši

( (10.86 * 1000) / 0.3409 ) / 4 / 12 = 663.68 EUR


Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:

1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 663.68 * 0.105 = 69.69 EUR

2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 437.04 EUR

3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (663.68 - 69.69 - 437.04) * 0.2 ≈ 31.39 EUR

4. Neto alga: 663.68 - 69.69 - 31.39 = ~ 562.61 EUR

* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.

Papildu reģistri un dati

4 sadaļas 7 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju Gada pārskats: nav iesniegts PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Saistītie uzņēmumi un izmaiņas1Agrākie nosaukumi: 1
Agrākie nosaukumi: 1

Agrākie nosaukumi

  • Indras pagasta ZS "BUČAS" — līdz 2019-02-28

Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.

Publiskie iepirkumi4109 800 €

Lielākie līgumi — kopā 109 800 €

Pasūtītāji

  • Krāslavas novada pašvaldības Dagdas pilsētas un pagastu apvienība 105 000 €, 2×
  • Valsts augu aizsardzības dienests 4 800 €, 1×

Pa gadiem

  • 20264 800 € 1×
  • 2025105 000 € 2×

Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. Kopīgās vienošanās kopsummā nav ieskaitītas — tur apjoms ir maksimālais un dalīts ar pārējiem uzvarētājiem. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.

ES fondu projekti11 kā partnerim

Kā sadarbības partnerim (1)

  • Profesionālo izglītības iestāžu audzēkņu dalība darba vidē balstītās mācībās un mācību praksēs uzņēmumos. · ESF · Latvijas Darba devēju konfederācija

Trīs lomas, kuru naudu nedrīkst saskaitīt: saņēmējam tas ir saņemtais atbalsts, partnerim avotā naudas datu nav, izpildītājam — nopelnīts piegādes līgums (bez PVN). Avots: CFLA ES fondu projekti.

Vides atļaujas un licences11 spēkā
  • C kategorijas piesārņojošas darbības reģistrācija Nr. AP26IC0133 Darbība reģistrēta
    no 2026-04-22 · Transportlīdzekļu remontdarbnīca

A un B kategorijas atļauja ir nepieciešama piesārņojošām darbībām ar lielāko ietekmi, C kategorijā pietiek ar reģistrāciju. Atļauja pati par sevi nav pārkāpums — tā nozīmē, ka darbība ir uzraudzīta. Avots: VVD izsniegtās atļaujas un licences.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 9531)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 2898 uzņēmumi 2459. vieta pēc apgrozījuma 1452. vieta pēc peļņas Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "ZK 9"13 245 61870 7790,5 %14790 1062 628 (2026 Q3)
2SIA "Andre Motors"12 575 437472 3443,8 %21598 8302 826 (2026 Q3)
3SIA "Favorit West"9 057 06117 2780,2 %17532 7681 980 (2026 Q3)
4SIA "Avēnija VP"8 535 43244 6050,5 %18474 1911 048 (2026 Q3)
5SIA "AK12"5 844 818-47 388-0,8 %6787 2362 236 (2026 Q3)
6SIA "AUTOFAVORĪTS"5 591 387-161 436-2,9 %6586 0211 542 (2026 Q3)
7SIA "SD AUTOCENTRS"5 559 209177 7293,2 %24231 6341 424 (2026 Q3)
8SIA "TEHAUTO"5 212 68684 5561,6 %22236 9401 562 (2026 Q3)
9SIA "STUTTGART workshop"5 069 545135 8012,7 %23220 4151 951 (2026 Q3)
10"SG AUTOCENTRS" SIA4 937 742106 9702,2 %31 645 9141 382 (2026 Q3)
2459IK "KRĀSLAVAS MOTORS" (šis uzņēmums)00—5—765 (2026 Q3)
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-11-03). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
41501024327 LV39ZZZ41501024327 IK "KRĀSLAVAS MOTORS" IK KRĀSLAVAS MOTORS NULL 0 K Komercreģistrs IK Individuālais komersants 2006-03-16 NULL Krāslavas nov., Krāslava, Vasarnieku iela 11A 5601 106270816 100016743 100003261 NULL NULL

Zemnieku saimniecības zemes platība un tās atrašanās vieta

[farm_land]

Reģ.Nr. area_in_hectares land_area Adrese No
41501024327 61.6 3.1 NULL 2003-05-16
41501024327 61.6 2.4 NULL 2004-11-16
41501024327 61.6 44.3 NULL 2004-06-16
41501024327 61.6 11.8 NULL 2005-02-15
41501024327 61.6 0 NULL 2004-06-16
41501024327 61.6 0 NULL 2004-06-16

Tiesību subjektu vēsturiskie nosaukumi

[register_name_history]

Reģ.Kods Līdz Nosauk./Vārds
41501024327 2019-02-28 Indras pagasta zemnieku saimniecība "BUČAS"

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
41501024327 IK "KRĀSLAVAS MOTORS" 2024 Individuālais komersants 9531 032210 Krāslava 17.49 2.36 10.86 4
41501024327 IK "KRĀSLAVAS MOTORS" 2023 Individuālais komersants 4520 032210 Krāslava 20.63 1.73 11.33 3

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
41501024327 IK "KRĀSLAVAS MOTORS" ir 24.03.2021 nav nav
41501024327 IK "KRĀSLAVAS MOTORS" nav 24.10.2006 nav nav 10.02.2010

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir IK "KRĀSLAVAS MOTORS" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Vasarnieku iela 11A, Krāslava, Krāslavas nov., LV-5601.

Kādi ir bijuši iepriekšējie IK "KRĀSLAVAS MOTORS" nosaukumi?

Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "Indras pagasta zemnieku saimniecība "BUČAS"".

Vai IK "KRĀSLAVAS MOTORS" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāda ir vidējā alga uzņēmumā IK "KRĀSLAVAS MOTORS"?

Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 663.68 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 562.61 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.

Cik nodokļos samaksāja IK "KRĀSLAVAS MOTORS"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 17 490 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 2 360 EUR un VSAOI 10 860 EUR (VID atvērtie dati).

Kāda ir IK "KRĀSLAVAS MOTORS" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope — Krāslavas novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope · Krāslavas novads — lielākie uzņēmumi

Lapas ģenerēšanas datums: 03-11-2026