Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

PS "SVENTE HOLDING un BŪVUZŅĒMUMS RESTAURATORS"

PS "SVENTE HOLDING un BŪVUZŅĒMUMS RESTAURATORS" (reģ. Nr. 41503048828) — pilnsabiedrība, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2009-08-05. Jaunākais gada pārskats (2013): apgrozījums 0 LVL, zaudējumi 53 LVL, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 0,57 (2013). VID nodokļu maksātāja reitings: C.

Pamatdarbība: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība

Reģistrācijas Nr.41503048828
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaPilnsabiedrība (PS)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2009-08-05
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV49ZZZ41503048828
Juridiskā adrese Višķu iela 17, Daugavpils, LV-5410

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-16

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2013 0 LVL -53 LVL 66 LVL 2
2012 84 LVL 0 LVL 64 LVL 2
2011 106 LVL 0 LVL 47 LVL 3

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: C Pārkāpumi saistību izpildē
PVN maksātājs: nav

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis 0.0 0.0 0.0 1
2026. gada 2. ceturksnis 0.0 0.0 0.0 1
2026. gada 1. ceturksnis 0.00 0.00 0.00 1
2025. gada 4. ceturksnis 0.00 0.00 0.00 1
2024 0.00 0.00 0.00 1
2023 0.00 0.00 0.00 1
2022 0.00 0.00 0.00 1

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis — —
2026. gada 2. ceturksnis — —
2026. gada 1. ceturksnis — —
2025. gada 4. ceturksnis — —
2024 — —
2023 — —
2022 — —

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2013 2012 2011
Neto apgrozījums 0 LVL 84 LVL 106 LVL
Personāla izmaksas 0 LVL 0 LVL 0 LVL
Peļņa pirms nodokļiem -53 LVL 0 LVL 0 LVL
UIN nodoklis 0 LVL 0 LVL 0 LVL
Tīrā peļņa -53 LVL 0 LVL 0 LVL
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2013 2012 2011
Aktīvi kopā 66 LVL 64 LVL 47 LVL
Apgrozāmie līdzekļi 66 LVL 49 LVL 32 LVL
Pašu kapitāls -53 LVL 0 LVL 0 LVL
Īstermiņa saistības 116 LVL 61 LVL 43 LVL
Ilgtermiņa saistības 0 LVL 0 LVL 0 LVL

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 3 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Konstatēti nopietni riska signāli Apturēta saimnieciskā darbība (VID) VID reitings: C Gada pārskats: nav iesniegts Pašu kapitāls: negatīvs Nav PVN reģistrā

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Tiesiskais statuss3Apturēta saimnieciskā darbība (VID)
Apturēta saimnieciskā darbība (VID)
1 darbības liegums/apturēšana 1 nodrošinājuma līdzeklis

Darbības liegumi un apturēšanas

  • Saimnieciskās darbības apturēšana — no 2015-05-12
    Valsts ieņēmumu dienesta Nodokļu pārvaldes Daugavpils klientu apkalpošanas centra 07.05.2015. lēmums Nr. 8.72.2/L19214

VID darbības apturēšanas vēsture

  • Apturēta no 2015-05-16 spēkā
    VID lēmums 2015-05-07

Nodrošinājuma līdzekļi

  • Aizliegums — no 2015-05-12
    Piemērots aizliegums reorganizācijai un dalībnieku maiņai
    VID NP Daugavpils klientu apkalpošanas centrs

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2013 2012 2011
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
0,57 0,80 0,74
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
0,57 0,80 0,74
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
— 0,00 % 0,00 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
-80,30 % 0,00 % 0,00 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
100,00 % — —
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
-2,19 — —
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
0,00 1,31 2,26
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
106,00 % 0,00 % 0,00 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
-3,91 1,18 2,08

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

PS "SVENTE HOLDING un BŪVUZŅĒMUMS RESTAURATORS" ir uzņēmums, kas jau vairāk nekā pusotru desmitgadi sekmīgi darbojas un attīstās.
Pamatojoties uz 2013. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 4100)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 2929 uzņēmumi 2426. vieta pēc apgrozījuma 1694. vieta pēc peļņas Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1AS "UPB"149 861 2837 477 1005,0 %424353 4463 598 (2026 Q3)
2AS "LNK Industries"90 754 695696 2100,8 %109832 6122 859 (2026 Q3)
3SIA "AIMASA"86 203 5526 827 8797,9 %117736 7822 829 (2026 Q3)
4SIA "UPB Nams"71 578 1824 260 2566,0 %99723 0123 051 (2026 Q3)
5SIA "NORDES BŪVE"58 138 3981 815 3583,1 %65894 4373 286 (2026 Q3)
6Pillar Contractor, SIA57 245 8321 998 6503,5 %145394 7992 723 (2026 Q3)
7SIA "PRO DEV"50 120 871916 9781,8 %119421 1842 425 (2026 Q3)
8SIA "NEWCOM Construction"49 762 2052 086 4064,2 %235211 7541 511 (2026 Q3)
9SIA Mapri Būve48 348 5961 812 2373,7 %82589 6173 198 (2026 Q3)
10SIA "BUKOTEKS"47 629 9171 308 9442,7 %401 190 7483 599 (2026 Q3)
2426PS "SVENTE HOLDING un BŪVUZŅĒMUMS RESTAURATORS" (šis uzņēmums)0-53—1——
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-16). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

PS "SVENTE HOLDING un BŪVUZŅĒMUMS RESTAURATORS"
4100 Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
41503048828 LV49ZZZ41503048828 Pilnsabiedrība "SVENTE HOLDING un BŪVUZŅĒMUMS RESTAURATORS" Pilnsabiedrība SVENTE HOLDING un BŪVUZŅĒMUMS RESTAURATORS NULL 0 K Komercreģistrs PS Pilnsabiedrība 2009-08-05 NULL Daugavpils, Višķu iela 17 5410 101811281 0 100003011 0050000 NULL

Tiesību subjektu lietās reģistrētie aktuālie darbības aizliegumi un darbības apturēšanas/atjaunošanas

[suspensions_prohibitions]

ID Reģ.Nr. suspension_code suspension_code_text No ground_for
900153991 41503048828 ECONOMIC_ACTIVITY_SUSPENDED Saimnieciskās darbības apturēšana 2015-05-12 Valsts ieņēmumu dienesta Nodokļu pārvaldes Daugavpils klientu apkalpošanas centra 07.05.2015. lēmums Nr. 8.72.2/L19214

Saimnieciskās darbības apturēšana (VID)

[pdb_saimndarbibaaptureta_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Lemuma_datums Aizliegts_veikt_darijumus_no Aizliegts_veikt_darijumus_lidz Lemuma_par_atjaunosanu_datums
41503048828 Pilnsabiedrība "SVENTE HOLDING un BŪVUZŅĒMUMS RESTAURATORS" 07.05.2015 16.05.2015 NULL

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
145945 15029461 41503048828 DokUGP2008v1 NULL 2011 2011-01-01 2011-12-31 3 ONES LVL 2020-08-25 12:40:09.736
339724 15491616 41503048828 DokUGP2008v1 NULL 2013 2013-01-01 2013-12-31 2 ONES LVL 2020-09-05 20:11:09.96
202961 15174537 41503048828 DokUGP2008v1 NULL 2012 2012-01-01 2012-12-31 2 ONES LVL 2020-08-28 17:20:03.506

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
145945 15029461 106 0 0 0 106 0 0 NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL 0 NULL 0
202961 15174537 84 0 0 0 84 0 0 NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL 0 NULL 0
339724 15491616 0 0 0 0 53 0 0 NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 0 0 -53 0 NULL 0 NULL -53

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
145945 15029461 8 0 24 0 32 0 0 15 15 47 NULL 43 0 4 0 47
202961 15174537 -17 0 66 0 49 0 0 15 15 64 NULL 61 0 3 0 64
339724 15491616 0 0 66 0 66 0 0 0 0 66 NULL 116 0 3 -53 66

Naudas plūsmas pārskati

[cash_flow_statements]

Statement ID File ID cfo_dm_cash_received_from_customers cfo_dm_cash_paid_to_suppliers_employees cfo_dm_other_cash_received_paid cfo_dm_operating_cash_flow cfo_dm_interest_paid cfo_dm_income_taxes_paid cfo_dm_extra_items_cash_flow cfo_dm_net_operating_cash_flow cfo_im_income_before_income_taxes cfo_im_income_before_changes_in_working_capital cfo_im_operating_cash_flow cfo_im_interest_paid cfo_im_income_taxes_paid cfo_im_extra_items_cash_flow cfo_im_net_operating_cash_flow cfi_acquisition_of_stocks_shares cfi_sale_proceeds_from_stocks_shares cfi_acquisition_of_fixed_assets_intangible_assets cfi_sale_proceeds_from_fixed_assets_intangible_assets cfi_loans_made cfi_repayments_of_loans_received cfi_interest_received cfi_dividends_received cfi_net_investing_cash_flow cff_proceeds_from_stocks_bonds_issuance_or_contributed_capital cff_loans_received cff_subsidies_grants_donations_received cff_repayments_of_loans_made cff_repayments_of_lease_obligations cff_dividends_paid cff_net_financing_cash_flow effect_of_exchange_rate_change net_increase at_beginning_of_year at_end_of_year
145945 15029461 9 0 0 9 0 0 9 9 NULL NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 17 0 0 -17 0 -8 16 8

Tiesību subjektu lietās reģistrētie nodrošinājumu līdzekļi

[securing_measures]

ID Reģ.Nr. securing_measure_type securing_measure_type_text type_details No case_number institution_identifier institution_registration_number institution_name
91071090 41503048828 PROHIBITION Aizliegums Piemērots aizliegums reorganizācijai un dalībnieku maiņai 2015-05-12 8.72.2/L-19214 1000227608 NULL VID NP Daugavpils klientu apkalpošanas centrs

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
41503048828 Pilnsabiedrība "SVENTE HOLDING un BŪVUZŅĒMUMS RESTAURATORS" 2024 līgumsabiedrība ar pilnu atbildību 4100 002000 Daugavpils 0.00 0.00 0.00 1
41503048828 Pilnsabiedrība "SVENTE HOLDING un BŪVUZŅĒMUMS RESTAURATORS" 2023 līgumsabiedrība ar pilnu atbildību 4120 002000 Daugavpils 0.00 0.00 0.00 1
41503048828 Pilnsabiedrība "SVENTE HOLDING un BŪVUZŅĒMUMS RESTAURATORS" 2022 līgumsabiedrība ar pilnu atbildību 4120 002000 Daugavpils 0.00 0.00 0.00 1

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
41503048828 Pilnsabiedrība "SVENTE HOLDING un BŪVUZŅĒMUMS RESTAURATORS" nav 28.09.2009 nav nav 27.03.2015

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
41503048828 Pilnsabiedrība "SVENTE HOLDING un BŪVUZŅĒMUMS RESTAURATORS" C Pārkāpumi saistību izpildē 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir PS "SVENTE HOLDING un BŪVUZŅĒMUMS RESTAURATORS" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Višķu iela 17, Daugavpils, LV-5410.

Kāds bija PS "SVENTE HOLDING un BŪVUZŅĒMUMS RESTAURATORS" 2013. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2013. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 LVL, un zaudējumi bija 53 LVL.

Cik darbinieku bija uzņēmumam PS "SVENTE HOLDING un BŪVUZŅĒMUMS RESTAURATORS" 2013. gadā?

2013. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.

Kāds ir PS "SVENTE HOLDING un BŪVUZŅĒMUMS RESTAURATORS" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2013. gadā bija 0,57 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,57.

Kāds ir PS "SVENTE HOLDING un BŪVUZŅĒMUMS RESTAURATORS" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2013. gadā bija -3,91, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai PS "SVENTE HOLDING un BŪVUZŅĒMUMS RESTAURATORS" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāds ir PS "SVENTE HOLDING un BŪVUZŅĒMUMS RESTAURATORS" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "C" — Pārkāpumi saistību izpildē.

Kāda ir PS "SVENTE HOLDING un BŪVUZŅĒMUMS RESTAURATORS" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība — Daugavpils

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Visa nozare: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība · Daugavpils — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 2 426. no 2 929

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 16-10-2026