SIA "Reliance D" (reģ. Nr. 41503079086) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2017-07-27. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 42 070 EUR, zaudējumi 863 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 1,77 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Apdrošināšanas aģentu un brokeru darbība
| Reģistrācijas Nr. | 41503079086 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2017-07-27 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV17ZZZ41503079086 |
| Juridiskā adrese | Viestura iela 25 - 30, Daugavpils, LV-5401 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 42 070 EUR | -863 EUR | 5 296 EUR | 2 |
| 2024 | 42 250 EUR | -384 EUR | 5 873 EUR | 2 |
| 2023 | 43 443 EUR | 1 422 EUR | 7 217 EUR | 2 |
| 2022 | 42 646 EUR | -323 EUR | 7 305 EUR | 3 |
| 2021 | 43 416 EUR | 1 220 EUR | 8 474 EUR | 3 |
| 2020 | 41 158 EUR | 866 EUR | 6 434 EUR | 4 |
| 2019 | 50 068 EUR | 855 EUR | 9 197 EUR | 5 |
| 2018 | 64 491 EUR | 4 610 EUR | 8 996 EUR | 4 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 2.7 | 0.42 | 2.28 | 2 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 2.11 | 0.49 | 1.62 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 2.77 | 0.58 | 2.19 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 2.86 | 0.63 | 2.23 | 2 |
| 2024 | 12.49 | 3.62 | 8.86 | 2 |
| 2023 | 11.95 | 3.23 | 8.46 | 2 |
| 2022 | 12.54 | 3.13 | 9.40 | 3 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | 765.95 | ~ 591.82 |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 42 070 EUR | 42 250 EUR | 43 443 EUR | 42 646 EUR | 43 416 EUR |
| Personāla izmaksas | 25 339 EUR | 30 182 EUR | 30 469 EUR | 32 387 EUR | 32 495 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -863 EUR | -384 EUR | 1 672 EUR | -323 EUR | 1 220 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 250 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -863 EUR | -384 EUR | 1 422 EUR | -323 EUR | 1 220 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 5 296 EUR | 5 873 EUR | 7 217 EUR | 7 305 EUR | 8 474 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 5 033 EUR | 5 293 EUR | 6 320 EUR | 6 091 EUR | 6 943 EUR |
| Pašu kapitāls | 2 445 EUR | 3 308 EUR | 3 692 EUR | 3 270 EUR | 3 593 EUR |
| Īstermiņa saistības | 2 851 EUR | 2 565 EUR | 3 525 EUR | 4 035 EUR | 4 881 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
VID publicē darba devējus, kuru darbinieku vidējais atalgojums ir valstī noteiktās minimālās algas apmērā — tas ir novērojums, ne pārkāpums. Avots: VID atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,77 | 2,06 | 1,79 | 1,51 | 1,42 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,75 | 1,87 | 1,76 | 1,48 | 1,41 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-2,05 % | -0,91 % | 3,27 % | -0,76 % | 2,81 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-16,30 % | -6,54 % | 19,70 % | -4,42 % | 14,40 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-35,30 % | -11,61 % | 38,52 % | -9,88 % | 33,95 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,17 | 0,78 | 0,95 | 1,23 | 1,36 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | — | — | — | 611,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
7,94 | 7,19 | 6,02 | 5,84 | 5,12 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-35,30 % | -11,61 % | 45,29 % | -9,88 % | 34,01 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
8,47 | 8,33 | 7,88 | 6,61 | 6,40 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Reliance D" ir uzņēmums ar gandrīz desmitgades pieredzi un skaidru attīstības virzienu.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Līdzīgi tiek uzturēts arī veselīgs ātrās likviditātes līmenis.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "R & D apdrošināšanas brokers" | 5 305 019 | 133 311 | 2,5 % | 88 | 60 284 | 2 589 (2026 Q3) |
| 2 | Marine Insurance Services SIA | 4 823 369 | 953 732 | 19,8 % | 11 | 438 488 | 4 838 (2026 Q3) |
| 3 | EURORISK SIA | 4 373 080 | 141 399 | 3,2 % | 63 | 69 414 | 1 767 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "UlysseRe" | 4 051 727 | -177 692 | -4,4 % | 22 | 184 169 | 5 072 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "BROKERU AĢENTŪRA-ROOT" | 3 528 500 | 54 942 | 1,6 % | 32 | 110 266 | 1 839 (2026 Q3) |
| 6 | Marine Underwriting Services SIA | 3 458 578 | 1 045 399 | 30,2 % | 13 | 266 044 | 4 184 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "GrECo Latvia" | 3 128 937 | 260 349 | 8,3 % | 38 | 82 340 | 2 535 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "APDROŠINĀŠANAS UN FINANSU BROKERS" | 2 699 888 | 891 473 | 33,0 % | 30 | 89 996 | 2 542 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "MARSH" | 2 449 444 | 539 698 | 22,0 % | 19 | 128 918 | 3 570 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Attollo brokers" | 2 441 952 | 161 581 | 6,6 % | 27 | 90 443 | 1 667 (2026 Q3) |
| 108 | SIA "Reliance D" (šis uzņēmums) | 42 070 | -863 | -2,1 % | 2 | 21 035 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 41503079086 | LV17ZZZ41503079086 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Reliance D" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Reliance D | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2017-07-27 | NULL | Daugavpils, Viestura iela 25 - 30 | 5401 | 116238074 | 0 | 100003011 | 0050000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 6626834 | 41503079086 | 2017-07-24 | 2017-08-01 11:52:25 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92592883 | 41503079086 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2 | EUR | 2017-07-27 | 2017-07-27 11:31:07 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 961658 | 21549331 | 41503079086 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2017-07-27 | 2018-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2020-11-14 08:33:21.273 |
| 1085738 | 23269716 | 41503079086 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2020-11-21 08:36:40.453 |
| 1380754 | 31250494 | 41503079086 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2022-07-18 03:18:16.873 |
| 2129136 | 35134125 | 41503079086 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-03-04 17:02:29.586 |
| 1267607 | 29637871 | 41503079086 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2021-07-31 22:11:05.69 |
| 1472820 | 32317069 | 41503079086 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2023-04-25 03:15:56.66 |
| 1886359 | 33463960 | 41503079086 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-05-23 23:02:30.549 |
| 2059409 | 34512949 | 41503079086 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-06-06 17:02:54.706 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1085738 | 23269716 | 50068 | 0 | 0 | 0 | 3000 | 36463 | 25 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 9725 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 855 | 0 | 855 | NULL | 0 | 855 |
| 1267607 | 29637871 | 41158 | 0 | 0 | 0 | 3000 | 29674 | 25 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 6968 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1491 | 625 | 866 | NULL | 0 | 866 |
| 1380754 | 31250494 | 43416 | 0 | 0 | 0 | 3000 | 32495 | 96 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 6603 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | NULL | NULL | 1220 | 0 | 1220 | NULL | 0 | 1220 |
| 1472820 | 32317069 | 42646 | 0 | 0 | 0 | 3000 | 32387 | 317 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 7265 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -323 | 0 | -323 | NULL | 0 | -323 |
| 1886359 | 33463960 | 43443 | 0 | 0 | 0 | 3000 | 30469 | 317 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 7985 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1672 | 250 | 1422 | NULL | 0 | 1422 |
| 2059409 | 34512949 | 42250 | 0 | 0 | 0 | 3000 | 30182 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 9452 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -384 | 0 | -384 | NULL | 0 | -384 |
| 2129136 | 35134125 | 42070 | 0 | 0 | 0 | 3000 | 25339 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 14594 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -863 | 0 | -863 | NULL | 0 | -863 |
| 961658 | 21549331 | 64491 | 0 | 0 | 0 | 4000 | 44031 | 33 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 11472 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 4955 | 345 | 4610 | NULL | 0 | 4610 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1085738 | 23269716 | 4743 | 0 | 4185 | 77 | 9005 | 0 | 0 | 192 | 192 | 9197 | NULL | 164 | 4905 | 0 | 4128 | 9197 |
| 1267607 | 29637871 | 2290 | 0 | 3909 | 68 | 6267 | 0 | 0 | 167 | 167 | 6434 | NULL | 4061 | 0 | 0 | 2373 | 6434 |
| 1380754 | 31250494 | 2978 | 0 | 3903 | 62 | 6943 | 0 | 1387 | 144 | 1531 | 8474 | NULL | 4881 | 0 | 0 | 3593 | 8474 |
| 1472820 | 32317069 | 2389 | 0 | 3601 | 101 | 6091 | 0 | 1095 | 119 | 1214 | 7305 | NULL | 4035 | 0 | 0 | 3270 | 7305 |
| 1886359 | 33463960 | 2752 | 0 | 3467 | 101 | 6320 | 0 | 803 | 94 | 897 | 7217 | NULL | 3525 | 0 | 0 | 3692 | 7217 |
| 2059409 | 34512949 | 1744 | 0 | 3045 | 504 | 5293 | 0 | 511 | 69 | 580 | 5873 | NULL | 2565 | 0 | 0 | 3308 | 5873 |
| 2129136 | 35134125 | 1441 | 0 | 3550 | 42 | 5033 | 0 | 219 | 44 | 263 | 5296 | NULL | 2851 | 0 | 0 | 2445 | 5296 |
| 961658 | 21549331 | 2752 | 0 | 4600 | 1427 | 8779 | 0 | 0 | 217 | 217 | 8996 | NULL | 127 | 4257 | 0 | 4612 | 8996 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 41503079086 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Reliance D" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6622 | 002000 | Daugavpils | 12.49 | 3.62 | 8.86 | 2 |
| 41503079086 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Reliance D" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6622 | 002000 | Daugavpils | 11.95 | 3.23 | 8.46 | 2 |
| 41503079086 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Reliance D" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6622 | 002000 | Daugavpils | 12.54 | 3.13 | 9.40 | 3 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 41503079086 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Reliance D" | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Viestura iela 25 - 30, Daugavpils, LV-5401.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 42 070 EUR, un zaudējumi bija 863 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,77 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,75.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 8,47, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 12 490 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 3 620 EUR un VSAOI 8 860 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Apdrošināšanas aģentu un brokeru darbība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Apdrošināšanas aģentu un brokeru darbība · Daugavpils — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 03-11-2026