SIA "INTEKX" (reģ. Nr. 41503086571) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-09-23. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 31 865 EUR, peļņa 3 611 EUR, darbinieku skaits: 4. Kopējais likviditātes koeficients: 20,27 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 41503086571 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-09-23 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV70ZZZ41503086571 |
| Juridiskā adrese | Ostas iela 1, Krāslava, Krāslavas nov., LV-5601 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 31 865 EUR | 3 611 EUR | 30 870 EUR | 4 |
| 2024 | 31 844 EUR | -3 092 EUR | 27 916 EUR | 3 |
| 2023 | 39 050 EUR | 2 583 EUR | 33 005 EUR | 3 |
| 2022 | 38 435 EUR | 3 917 EUR | 29 936 EUR | 4 |
| 2021 | 34 861 EUR | 15 900 EUR | 26 004 EUR | 4 |
| 2020 | 33 287 EUR | 1 613 EUR | 10 117 EUR | 4 |
| 2019 | 12 957 EUR | 4 814 EUR | 9 258 EUR | 4 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1.27 | 0.21 | 1.06 | 4 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1.17 | 0.25 | 0.91 | 4 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1.19 | 0.26 | 0.91 | 4 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1.40 | 0.38 | 1.02 | 4 |
| 2024 | 7.02 | 1.41 | 5.10 | 3 |
| 2023 | 5.85 | 1.30 | 4.54 | 4 |
| 2022 | 5.40 | 1.38 | 4.00 | 4 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 259.12 | ~ 231.91 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 222.45 | ~ 199.09 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 222.45 | ~ 199.09 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 249.34 | ~ 223.16 |
| 2024 | 415.57 | ~ 371.93 |
| 2023 | 277.45 | ~ 248.32 |
| 2022 | 244.45 | ~ 218.78 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (5.1 * 1000) / 0.3409 ) / 3 / 12 = 415.57 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 415.57 * 0.105 = 43.63 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 500.00 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (415.57 - 43.63 - 500.00) * 0.2 ≈ 0.00 EUR
4. Neto alga: 415.57 - 43.63 - 0.00 = ~ 371.93 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 31 865 EUR | 31 844 EUR | 39 050 EUR | 38 435 EUR | 34 861 EUR |
| Bruto peļņa | 3 611 EUR | -2 992 EUR | 2 583 EUR | 1 602 EUR | 5 431 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 3 611 EUR | -3 092 EUR | 2 583 EUR | 3 917 EUR | 15 900 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 3 611 EUR | -3 092 EUR | 2 583 EUR | 3 917 EUR | 15 900 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 30 870 EUR | 27 916 EUR | 33 005 EUR | 29 936 EUR | 26 004 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 30 870 EUR | 27 916 EUR | 33 005 EUR | 29 936 EUR | 26 004 EUR |
| Pašu kapitāls | 29 347 EUR | 25 736 EUR | 31 327 EUR | 28 744 EUR | 24 827 EUR |
| Īstermiņa saistības | 1 523 EUR | 2 180 EUR | 1 678 EUR | 1 192 EUR | 1 177 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
20,27 | 12,81 | 19,67 | 25,11 | 22,09 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
3,20 | 2,50 | 3,15 | 3,86 | 3,68 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
11,33 % | -9,71 % | 6,61 % | 10,19 % | 45,61 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
11,70 % | -11,08 % | 7,83 % | 13,08 % | 61,14 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
12,30 % | -12,01 % | 8,25 % | 13,63 % | 64,04 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,05 | 0,08 | 0,05 | 0,04 | 0,05 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,03 | 1,14 | 1,18 | 1,28 | 1,34 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
12,30 % | -12,01 % | 8,25 % | 13,63 % | 64,04 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
10,97 | 7,19 | 10,75 | 13,32 | 13,59 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "INTEKX" ir uzņēmums, kas gadu gaitā nostiprinājis savu stabilitāti un uzticamību.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Pašu kapitāla izmantošanas efektivitāte ir stabila, bet mērena.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Kapitāla efektivitāte ir līdzsvarota.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "DEPO DIY" | 426 532 242 | 22 810 216 | 5,3 % | 2 442 | 174 665 | 1 971 (2026 Q3) |
| 2 | Pepco Latvia SIA | 66 882 201 | 10 379 078 | 15,5 % | 469 | 142 606 | 1 117 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "STOCKMANN" | 36 860 007 | 234 815 | 0,6 % | 277 | 133 069 | 1 656 (2026 Q3) |
| 4 | H & M Hennes & Mauritz SIA | 30 194 436 | 256 077 | 0,8 % | 264 | 114 373 | 1 136 (2026 Q3) |
| 5 | FP LV SIA | 26 848 501 | -649 043 | -2,4 % | 317 | 84 696 | 1 215 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "cenuklubs.lv" | 22 303 224 | -914 670 | -4,1 % | 1 | 22 303 224 | *** |
| 7 | Hestio AS | 13 275 964 | 24 438 | 0,2 % | 173 | 76 740 | 1 317 (2026 Q3) |
| 8 | Dormeo Home, SIA | 9 961 637 | 423 217 | 4,2 % | 93 | 107 114 | 1 763 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Rumi Cosmetiques" | 6 841 537 | 13 834 | 0,2 % | 5 | 1 368 307 | 2 885 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "ATAS" | 6 492 299 | 1 620 483 | 25,0 % | 6 | 1 082 050 | 2 661 (2026 Q3) |
| 684 | SIA "INTEKX" (šis uzņēmums) | 31 865 | 3 611 | 11,3 % | 4 | 7 966 | 259 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 41503086571 | LV70ZZZ41503086571 | SIA "INTEKX" | SIA | INTEKX | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-09-23 | NULL | Krāslavas nov., Krāslava, Ostas iela 1 | 5601 | 101489438 | 100015315 | 100003261 | 0600201 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9121568 | 41503086571 | 2019-06-05 | 2019-09-23 09:46:39 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92714820 | 41503086571 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2500 | EUR | 2019-09-23 | 2019-09-23 09:42:28 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1206474 | 29173757 | 41503086571 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2021-04-26 15:11:38.337 |
| 1336331 | 30848401 | 41503086571 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2022-04-25 11:05:48.079 |
| 1477086 | 32337799 | 41503086571 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2023-04-25 17:30:22.538 |
| 1853988 | 33341360 | 41503086571 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2024-04-22 21:02:17.092 |
| 2159191 | 35208292 | 41503086571 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2026-03-27 17:05:21.219 |
| 1029545 | 22865220 | 41503086571 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-09-23 | 2019-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2020-11-18 04:44:33.37 |
| 1990940 | 34299979 | 41503086571 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2025-04-28 22:01:34.883 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1029545 | 22865220 | 12957 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 8143 | 4814 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 4814 | 0 | 4814 | NULL | 0 | 4814 |
| 1206474 | 29173757 | 33287 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 31674 | 1613 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1613 | 0 | 1613 | NULL | 0 | 1613 |
| 1336331 | 30848401 | 34861 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 29430 | 5431 | 0 | 0 | 10469 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 15900 | 0 | 15900 | NULL | 0 | 15900 |
| 1477086 | 32337799 | 38435 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 36833 | 1602 | 0 | 0 | 2315 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3917 | 0 | 3917 | NULL | 0 | 3917 |
| 1853988 | 33341360 | 39050 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 36467 | 2583 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2583 | 0 | 2583 | NULL | 0 | 2583 |
| 1990940 | 34299979 | 31844 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 34836 | -2992 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -3092 | 0 | -3092 | NULL | 0 | -3092 |
| 2159191 | 35208292 | 31865 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 28254 | 3611 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3611 | 0 | 3611 | NULL | 0 | 3611 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1029545 | 22865220 | 5581 | 0 | 357 | 3320 | 9258 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9258 | NULL | 1944 | 0 | 0 | 7314 | 9258 |
| 1206474 | 29173757 | 3810 | 0 | 508 | 5799 | 10117 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10117 | NULL | 1190 | 0 | 0 | 8927 | 10117 |
| 1336331 | 30848401 | 4327 | 0 | 0 | 21677 | 26004 | 0 | 0 | 0 | 0 | 26004 | NULL | 1177 | 0 | 0 | 24827 | 26004 |
| 1477086 | 32337799 | 4459 | 0 | 148 | 25329 | 29936 | 0 | 0 | 0 | 0 | 29936 | NULL | 1192 | 0 | 0 | 28744 | 29936 |
| 1853988 | 33341360 | 5252 | 0 | 35 | 27718 | 33005 | 0 | 0 | 0 | 0 | 33005 | NULL | 1678 | 0 | 0 | 31327 | 33005 |
| 1990940 | 34299979 | 5454 | 0 | 0 | 22462 | 27916 | 0 | 0 | 0 | 0 | 27916 | NULL | 2180 | 0 | 0 | 25736 | 27916 |
| 2159191 | 35208292 | 4780 | 0 | 95 | 25995 | 30870 | 0 | 0 | 0 | 0 | 30870 | NULL | 1523 | 0 | 0 | 29347 | 30870 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 41503086571 | SIA "INTEKX" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4712 | 032210 | Krāslava | 7.02 | 1.41 | 5.10 | 3 |
| 41503086571 | SIA "INTEKX" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4719 | 032210 | Krāslava | 5.85 | 1.30 | 4.54 | 4 |
| 41503086571 | SIA "INTEKX" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4719 | 032210 | Krāslava | 5.40 | 1.38 | 4.00 | 4 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 41503086571 | SIA "INTEKX" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Ostas iela 1, Krāslava, Krāslavas nov., LV-5601.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 31 865 EUR, un peļņa bija 3 611 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 4 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 20,27 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 3,20.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 10,97, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 415.57 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 371.93 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 7 020 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 410 EUR un VSAOI 5 100 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība · Krāslavas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-11-2026