Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "Velaforte"

SIA "Velaforte" (reģ. Nr. 41503087952) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-02-17. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 79 578 EUR, zaudējumi 9 436 EUR, darbinieku skaits: 5. Kopējais likviditātes koeficients: 6,87 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība

Reģistrācijas Nr.41503087952
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2020-02-17
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV31ZZZ41503087952
Juridiskā adrese Smiltenes iela 8 - 6, Daugavpils, LV-5401

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-18

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 79 578 EUR -9 436 EUR 26 815 EUR 5
2024 50 400 EUR -192 EUR 44 041 EUR 6
2023 68 983 EUR -17 081 EUR 52 444 EUR 6
2022 75 690 EUR -21 709 EUR 73 064 EUR 8
2021 173 021 EUR 19 610 EUR 99 842 EUR 6
2020 170 564 EUR 42 339 EUR 48 738 EUR 5

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis 4.89 0.7 1.53 3
2026. gada 2. ceturksnis 2.92 0.62 1.58 3
2026. gada 1. ceturksnis 4.91 0.80 1.77 5
2025. gada 4. ceturksnis 6.11 0.88 1.88 6
2024 16.98 3.91 6.80 6
2023 15.49 4.40 8.74 6
2022 19.58 6.08 14.98 8

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis 498.68 ~ 446.32
2026. gada 2. ceturksnis 514.98 ~ 460.90
2026. gada 1. ceturksnis 346.14 ~ 309.80
2025. gada 4. ceturksnis 306.38 ~ 274.21
2024 277.04 ~ 247.95
2023 356.08 ~ 318.69
2022 457.73 ~ 397.74

Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:

( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši

( (6.8 * 1000) / 0.3409 ) / 6 / 12 = 277.04 EUR


Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:

1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 277.04 * 0.105 = 29.09 EUR

2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 500.00 EUR

3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (277.04 - 29.09 - 500.00) * 0.2 ≈ 0.00 EUR

4. Neto alga: 277.04 - 29.09 - 0.00 = ~ 247.95 EUR

* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 79 578 EUR 50 400 EUR 68 983 EUR 75 690 EUR 173 021 EUR
Bruto peļņa -1 957 EUR 8 295 EUR 7 064 EUR 19 799 EUR 14 243 EUR
Peļņa pirms nodokļiem -9 436 EUR -192 EUR -17 081 EUR -21 709 EUR 19 610 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa -9 436 EUR -192 EUR -17 081 EUR -21 709 EUR 19 610 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 26 815 EUR 44 041 EUR 52 444 EUR 73 064 EUR 99 842 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 17 655 EUR 25 733 EUR 24 988 EUR 36 207 EUR 95 541 EUR
Pašu kapitāls 16 331 EUR 25 767 EUR 25 959 EUR 43 040 EUR 64 749 EUR
Īstermiņa saistības 2 571 EUR 3 228 EUR 4 468 EUR 1 192 EUR 35 093 EUR
Ilgtermiņa saistības 7 913 EUR 15 046 EUR 22 017 EUR 28 832 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

3 sadaļas 25 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Ir brīdinājuma signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: brīdinājums PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Publiskie iepirkumi823 857 €

Lielākie līgumi — kopā 23 857 €

Pasūtītāji

  • Daugavpils valstspilsētas pašvaldība 13 247 €, 3×
  • Augšdaugavas novada pašvaldības Centrālā pārvalde 6 089 €, 3×
  • Daugavpils psihoneiroloģiskā slimnīca, VSIA 4 520 €, 2×

Pa gadiem

  • 20269 473 € 4×
  • 20249 864 € 2×
  • 20214 520 € 2×

Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.

ES fondu projekti29 864 € līgumos

Kā izpildītājam projektos (2, 9 864 €)

  • 9 145 € 2024-08
    Daugavpils valstspilsētas pašvaldības dzīvokļu atjaunošana · Daugavpils valstspilsētas pašvaldība
  • 718,18 € 2024-07
    Atbalsta pasākumi cilvēkam ar invaliditāti mājokļu un publiskās vides pieejamības nodrošināšanai · Augšdaugavas novada pašvaldības Centrālā pārvalde

Trīs lomas, kuru naudu nedrīkst saskaitīt: saņēmējam tas ir saņemtais atbalsts, partnerim avotā naudas datu nav, izpildītājam — nopelnīts piegādes līgums (bez PVN). Avots: CFLA ES fondu projekti.

Būvkomersanta reģistrs15Aktīvs

Ieņēmumi būvniecībā un nodarbinātie

  • 202450 400 €
  • 202368 983 €
  • 202275 690 € · 8 nod.
  • 2021173 021 € · 6 nod.
  • 2020170 564 € · 5 nod.

Statusa vēsture · reģ. Nr. 15956

  • Informatīvs 2025-08-26
  • Informatīvs 2025-07-23
  • Informatīvs 2025-07-15
  • Informatīvs 2024-05-03
  • Informatīvs 2024-04-17
  • Informatīvs 2023-11-27
  • Informatīvs 2023-08-09
  • Informatīvs 2022-08-19
  • … un vēl 2 — rādīt visus

Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
6,87 7,97 5,59 30,38 2,72
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
6,87 7,97 5,59 30,23 2,66
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
-11,86 % -0,38 % -24,76 % -28,68 % 11,33 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
-35,19 % -0,44 % -32,57 % -29,71 % 19,64 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
-57,78 % -0,75 % -65,80 % -50,44 % 30,29 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,64 0,71 1,02 0,70 0,54
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
2,97 1,14 1,32 1,04 1,73
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
-38,92 % -0,47 % -35,60 % -30,21 % 30,29 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
3,44 2,58 1,41 1,56 4,10

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "Velaforte" ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 4100)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 2929 uzņēmumi 1321. vieta pēc apgrozījuma 2474. vieta pēc peļņas Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1AS "UPB"149 861 2837 477 1005,0 %424353 4463 598 (2026 Q3)
2AS "LNK Industries"90 754 695696 2100,8 %109832 6122 859 (2026 Q3)
3SIA "AIMASA"86 203 5526 827 8797,9 %117736 7822 829 (2026 Q3)
4SIA "UPB Nams"71 578 1824 260 2566,0 %99723 0123 051 (2026 Q3)
5SIA "NORDES BŪVE"58 138 3981 815 3583,1 %65894 4373 286 (2026 Q3)
6Pillar Contractor, SIA57 245 8321 998 6503,5 %145394 7992 723 (2026 Q3)
7SIA "PRO DEV"50 120 871916 9781,8 %119421 1842 425 (2026 Q3)
8SIA "NEWCOM Construction"49 762 2052 086 4064,2 %235211 7541 511 (2026 Q3)
9SIA Mapri Būve48 348 5961 812 2373,7 %82589 6173 198 (2026 Q3)
10SIA "BUKOTEKS"47 629 9171 308 9442,7 %401 190 7483 599 (2026 Q3)
1321SIA "Velaforte" (šis uzņēmums)79 578-9 436-11,9 %326 526499 (2026 Q3)
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-18). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "Velaforte"
4100 Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
41503087952 LV31ZZZ41503087952 SIA "Velaforte" SIA Velaforte NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2020-02-17 NULL Daugavpils, Smiltenes iela 8 - 6 5401 116301710 0 100003011 0050000 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
9516451 41503087952 2020-01-27 2020-02-17 13:08:38

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92777607 41503087952 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2800 EUR 2020-12-10 2020-12-10 09:42:50

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
1415227 31385777 41503087952 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 6 ONES EUR 2022-08-05 05:29:18.374
1915285 33537566 41503087952 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 6 ONES EUR 2024-06-02 22:01:14.316
1214064 29214769 41503087952 DokGPv1 UGP 2020 2020-02-17 2020-12-31 5 ONES EUR 2021-04-30 18:31:21.532
1750616 32525370 41503087952 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 8 ONES EUR 2023-06-03 03:44:25.348
2059815 34516239 41503087952 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 6 ONES EUR 2025-06-06 21:00:59.7
2275707 35427950 41503087952 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 5 ONES EUR 2026-05-27 17:13:09.651

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1214064 29214769 170564 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 109433 61131 788 17990 0 14 0 0 0 0 0 NULL NULL 42339 0 42339 NULL 0 42339
1415227 31385777 173021 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 158778 14243 5752 27573 38692 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 19610 0 19610 NULL 0 19610
1750616 32525370 75690 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 55891 19799 5351 35378 0 779 0 0 0 0 0 NULL NULL -21709 0 -21709 NULL 0 -21709
1915285 33537566 68983 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 61919 7064 5355 17366 0 1424 0 0 0 0 0 NULL NULL -17081 0 -17081 NULL 0 -17081
2059815 34516239 50400 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 42105 8295 2940 4388 0 1159 0 0 0 0 0 NULL NULL -192 0 -192 NULL 0 -192
2275707 35427950 79578 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 81535 -1957 2288 4476 0 715 0 0 0 0 0 NULL NULL -9436 0 -9436 NULL 0 -9436

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1214064 29214769 22362 0 24136 2240 48738 0 0 0 0 48738 NULL 3599 0 0 45139 48738
1415227 31385777 61929 0 31256 2356 95541 0 4169 132 4301 99842 NULL 35093 0 0 64749 99842
1750616 32525370 14218 0 21820 169 36207 0 36857 0 36857 73064 NULL 1192 28832 0 43040 73064
1915285 33537566 2612 0 22376 0 24988 0 27456 0 27456 52444 NULL 4468 22017 0 25959 52444
2059815 34516239 7500 0 18233 0 25733 0 18308 0 18308 44041 NULL 3228 15046 0 25767 44041
2275707 35427950 5789 0 11866 0 17655 0 9160 0 9160 26815 NULL 2571 7913 0 16331 26815

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
41503087952 SIA "Velaforte" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4100 002000 Daugavpils 16.98 3.91 6.80 6
41503087952 SIA "Velaforte" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4120 002000 Daugavpils 15.49 4.40 8.74 6
41503087952 SIA "Velaforte" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4120 002000 Daugavpils 19.58 6.08 14.98 8

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
41503087952 SIA "Velaforte" ir 03.04.2020 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
41503087952 SIA "Velaforte" B Jāuzlabo saistību izpilde 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "Velaforte" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Smiltenes iela 8 - 6, Daugavpils, LV-5401.

Kāds bija SIA "Velaforte" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 79 578 EUR, un zaudējumi bija 9 436 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "Velaforte" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 5 darbinieki.

Kāds ir SIA "Velaforte" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 6,87 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 6,87.

Kāds ir SIA "Velaforte" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 3,44, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "Velaforte" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāda ir vidējā alga uzņēmumā SIA "Velaforte"?

Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 277.04 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 247.95 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.

Cik nodokļos samaksāja SIA "Velaforte"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 16 980 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 3 910 EUR un VSAOI 6 800 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "Velaforte" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "Velaforte" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība — Daugavpils

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība · Daugavpils — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 1 321. no 2 929

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 18-10-2026