Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "Lauva Konsult"

SIA "Lauva Konsult" (reģ. Nr. 42103054052) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2011-03-02. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 587 618 EUR, peļņa 8 934 EUR, darbinieku skaits: 17. Kopējais likviditātes koeficients: 10,55 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.

Pamatdarbība: Citur neklasificētu individuālo pakalpojumu sniegšana

Reģistrācijas Nr.42103054052
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2011-03-02
Darbība izbeigta
Slēgts
SEPA IDLV12ZZZ42103054052
Juridiskā adrese Depo iela 7 - 2, Ventspils, LV-3602

UR datu kopija atjaunota: 2026-09-24

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 587 618 EUR 8 934 EUR 299 854 EUR 17
2024 444 460 EUR 17 934 EUR 291 133 EUR 16
2023 471 998 EUR -6 092 EUR 256 104 EUR 15
2022 297 869 EUR 12 426 EUR 266 720 EUR 15
2021 371 675 EUR 30 278 EUR 257 909 EUR 18
2020 329 350 EUR 2 974 EUR 220 491 EUR 16
2019 412 184 EUR 15 329 EUR 234 670 EUR 13
2018 340 440 EUR 84 786 EUR 220 227 EUR 11
2017 216 908 EUR 65 372 EUR 128 009 EUR 5
2016 99 750 EUR 21 395 EUR 50 083 EUR 5

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: A Laba saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 2. ceturksnis 29.9 9.91 24.82 21
2026. gada 1. ceturksnis 42.25 15.87 27.26 16
2025. gada 4. ceturksnis 48.62 18.63 31.01 15
2024 79.82 29.30 54.36 16
2023 39.14 27.46 46.07 14

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 2. ceturksnis 1 155.67 ~ 910.82
2026. gada 1. ceturksnis 1 665.93 ~ 1 251.05
2025. gada 4. ceturksnis 2 021.45 ~ 1 477.90
2024 830.52 ~ 669.23
2023 804.42 ~ 652.55

Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:

( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši

( (54.36 * 1000) / 0.3409 ) / 16 / 12 = 830.52 EUR


Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:

1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 830.52 * 0.105 = 87.20 EUR

2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 372.87 EUR

3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (830.52 - 87.20 - 372.87) * 0.2 ≈ 74.09 EUR

4. Neto alga: 830.52 - 87.20 - 74.09 = ~ 669.23 EUR

* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 587 618 EUR 444 460 EUR 471 998 EUR 297 869 EUR 371 675 EUR
Bruto peļņa 16 761 EUR 28 758 EUR 17 890 EUR 29 910 EUR 38 593 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 8 934 EUR 17 945 EUR -6 082 EUR 12 426 EUR 30 278 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 11 EUR 10 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 8 934 EUR 17 934 EUR -6 092 EUR 12 426 EUR 30 278 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 299 854 EUR 291 133 EUR 256 104 EUR 266 720 EUR 257 909 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 271 094 EUR 263 394 EUR 246 045 EUR 254 381 EUR 243 281 EUR
Pašu kapitāls 274 148 EUR 265 214 EUR 247 280 EUR 253 372 EUR 240 946 EUR
Īstermiņa saistības 25 706 EUR 25 919 EUR 8 824 EUR 13 348 EUR 16 963 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 2 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Būtiski riska signāli nav konstatēti Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: A Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Būvkomersanta reģistrs2Izslēgts

Statusa vēsture · reģ. Nr. 15421

  • Izslēgts 2020-11-12
  • Aktīvs 2019-09-19

Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
10,55 10,16 27,88 19,06 14,34
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
10,47 9,93 26,84 18,51 13,85
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
1,52 % 4,04 % -1,29 % 4,17 % 8,15 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
2,98 % 6,16 % -2,38 % 4,66 % 11,74 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
3,26 % 6,76 % -2,46 % 4,90 % 12,57 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,09 0,10 0,04 0,05 0,07
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
1,96 1,53 1,84 1,12 1,44
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
3,26 % 6,77 % -2,46 % 4,90 % 12,57 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
7,89 7,37 15,02 10,68 9,19

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "Lauva Konsult" ir uzņēmums ar gandrīz piecpadsmit gadu pieredzi un noturīgām tradīcijām.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Resursu izmantošana ir vidēja, taču pastāv iespējas to uzlabot.
Arī pašu kapitāla atdeve ir zema, sniedzot no ieguldījumiem pieticīgu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Arī ieguldītā kapitāla atdeve ir zema, kas liecina par neefektīvu kapitāla izmantošanu.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 9699)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 1478 uzņēmumi 20. vieta pēc apgrozījuma 164. vieta pēc peļņas Citur neklasificētu individuālo pakalpojumu sniegšana
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "Valmiermuižas Ieguldījumu Fonds"10 538 765-62 099-0,6 %110 538 765***
2SIA "IMPEL SERVIKS"5 053 23664 2491,3 %39612 761624 (2026 Q2)
3SIA ORBITA LOGISTICS4 604 149-85 242-1,9 %0
4SIA "Kaski"3 863 452152 6644,0 %4194 2311 502 (2026 Q2)
5SIA "M1"3 579 7841 316 63236,8 %31 193 261603 (2026 Q2)
6SIA "KITA18"3 094 57179 1902,6 %0
7"RP ANDRAS" SIA2 751 310143 5175,2 %12229 2761 527 (2026 Q2)
8SIA "LĀČPLĒŠI A.I."2 608 018-49 083-1,9 %0
9Heden SIA2 579 532828 36632,1 %12 579 532***
10SIA "Producentu grupa"2 189 12085 0453,9 %3729 7071 398 (2026 Q2)
20SIA "Lauva Konsult" (šis uzņēmums)587 6188 9341,5 %2127 9821 156 (2026 Q2)
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-09-24). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "Lauva Konsult"
9699 Citur neklasificētu individuālo pakalpojumu sniegšana
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
42103054052 LV12ZZZ42103054052 SIA "Lauva Konsult" SIA Lauva Konsult NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2011-03-02 NULL Ventspils, Depo iela 7 - 2 3602 110215017 0 100003060 0007000 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
2012257 42103054052 2011-02-24 2011-03-02 15:59:05

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92971764 42103054052 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2800 EUR 2026-03-16 2026-03-16 17:09:30

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
784566 19804810 42103054052 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 5 ONES EUR 2020-11-04 13:21:06.211
946984 21511731 42103054052 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 11 ONES EUR 2020-11-13 12:13:06.363
132324 15001206 42103054052 DokUGP2008v1 NULL 2011 2011-03-02 2011-12-31 2 ONES LVL 2020-08-24 17:15:31.222
222077 15213972 42103054052 DokUGP2008v1 NULL 2012 2012-01-01 2012-12-31 5 ONES LVL 2020-08-29 18:27:49.885
303023 15416043 42103054052 DokUGP2008v1 NULL 2013 2013-01-01 2013-12-31 5 ONES LVL 2020-09-03 19:44:13.176
383349 15616759 42103054052 DokUGP2008v1 NULL 2014 2014-01-01 2014-12-31 5 ONES EUR 2020-09-08 13:25:50.309
497862 15885276 42103054052 DokUGP2008v1 NULL 2015 2015-01-01 2015-12-31 5 ONES EUR 2020-09-15 04:11:51.026
614964 16198773 42103054052 DokGPUIENv1 UGP 2016 2016-01-01 2016-12-31 5 ONES EUR 2020-10-25 15:39:29.009
1036252 22890882 42103054052 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 13 ONES EUR 2020-11-18 14:05:16.279
1218940 29264031 42103054052 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 16 ONES EUR 2021-05-12 16:03:57.795
1398307 31330710 42103054052 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 18 ONES EUR 2022-07-29 18:37:30.389
1459978 32227450 42103054052 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 15 ONES EUR 2023-03-23 23:00:20.003
1833770 33258382 42103054052 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 15 ONES EUR 2024-03-29 05:05:36.772
1984324 34268042 42103054052 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 16 ONES EUR 2025-04-16 21:01:18.77
2199404 35288792 42103054052 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 17 ONES EUR 2026-04-21 17:03:25.072

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1036252 22890882 412184 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 348092 64092 0 44386 0 4353 0 0 0 0 24 NULL NULL 15329 0 15329 NULL 0 15329
1218940 29264031 329350 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 319160 10190 0 5814 0 1164 0 0 0 0 0 NULL NULL 3212 238 2974 NULL 0 2974
132324 15001206 19822 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 11709 8113 0 142 0 0 0 0 0 0 0 0 0 7971 0 NULL 0 NULL 7971
1398307 31330710 371675 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 333082 38593 0 8082 82 315 0 0 0 0 0 NULL NULL 30278 0 30278 NULL 0 30278
1459978 32227450 297869 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 267959 29910 0 16992 0 492 0 0 0 0 0 NULL NULL 12426 0 12426 NULL 0 12426
1833770 33258382 471998 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 454108 17890 0 23790 76 258 0 0 0 0 0 NULL NULL -6082 10 -6092 NULL 0 -6092
1984324 34268042 444460 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 415702 28758 0 9614 0 1199 0 0 0 0 0 NULL NULL 17945 11 17934 NULL 0 17934
2199404 35288792 587618 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 570857 16761 0 7303 0 524 0 0 0 0 0 NULL NULL 8934 0 8934 NULL 0 8934
222077 15213972 29454 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 28819 635 0 267 0 0 0 0 0 0 0 0 0 368 0 NULL 0 NULL 368
303023 15416043 38054 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 38664 -610 0 210 0 0 0 0 0 0 0 0 0 -820 0 NULL 0 NULL -820
383349 15616759 35141 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 40358 -5217 0 381 0 0 0 0 0 0 0 0 0 -5598 0 NULL 0 0 -5598
497862 15885276 66220 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 49936 16284 0 555 0 0 0 0 0 0 162 0 0 15567 0 NULL 0 0 15567
614964 16198773 99750 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 77783 21967 0 572 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 21395 0 21395 NULL 0 21395
784566 19804810 216908 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 138417 78491 0 1517 0 58 0 0 0 0 0 NULL NULL 76916 11544 65372 NULL 0 65372
946984 21511731 340440 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 254015 86425 0 1354 0 285 0 0 0 0 0 NULL NULL 84786 0 84786 NULL 0 84786

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1036252 22890882 167817 0 51471 7219 226507 0 8163 0 8163 234670 NULL 26977 0 0 207693 234670
1218940 29264031 183349 0 19808 7219 210376 0 10115 0 10115 220491 NULL 9824 0 0 210667 220491
132324 15001206 4187 0 5746 0 9933 0 0 0 0 9933 NULL 1862 0 0 8071 9933
1398307 31330710 192237 0 42752 8292 243281 0 14628 0 14628 257909 NULL 16963 0 0 240946 257909
1459978 32227450 206352 0 40765 7264 254381 0 12339 0 12339 266720 NULL 13348 0 0 253372 266720
1833770 33258382 212847 0 23955 9243 246045 0 10059 0 10059 256104 NULL 8824 0 0 247280 256104
1984324 34268042 186661 0 70826 5907 263394 19494 8245 0 27739 291133 NULL 25919 0 0 265214 291133
2199404 35288792 220401 0 48682 2011 271094 19494 9266 0 28760 299854 NULL 25706 0 0 274148 299854
222077 15213972 8266 0 5066 0 13332 0 0 0 0 13332 NULL 4893 0 0 8439 13332
303023 15416043 4868 0 4466 0 9334 0 0 0 0 9334 NULL 1715 0 0 7619 9334
383349 15616759 9415 0 0 0 9415 0 0 0 0 9415 NULL 4172 0 0 5243 9415
497862 15885276 25728 0 0 0 25728 0 0 0 0 25728 NULL 4917 0 0 20811 25728
614964 16198773 49765 0 318 0 50083 0 0 0 0 50083 NULL 7877 0 0 42206 50083
784566 19804810 105139 0 9945 11249 126333 0 1676 0 1676 128009 NULL 20431 0 0 107578 128009
946984 21511731 181366 0 13393 22401 217160 0 3067 0 3067 220227 NULL 27863 0 0 192364 220227

Samaksātie nodokļi 3 gados

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
42103054052 SIA "Lauva Konsult" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 9699 007000 Ventspils 79.82 29.30 54.36 16
42103054052 SIA "Lauva Konsult" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 9609 033210 Skrunda 39.14 27.46 46.07 14

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
42103054052 SIA "Lauva Konsult" ir 27.05.2015 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
42103054052 SIA "Lauva Konsult" A Laba saistību izpilde 12.08.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "Lauva Konsult" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Depo iela 7 - 2, Ventspils, LV-3602.

Kāds bija SIA "Lauva Konsult" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 587 618 EUR, un peļņa bija 8 934 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "Lauva Konsult" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 17 darbinieki.

Kāds ir SIA "Lauva Konsult" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 10,55 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 10,47.

Kāds ir SIA "Lauva Konsult" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 7,89, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "Lauva Konsult" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāda ir vidējā alga uzņēmumā SIA "Lauva Konsult"?

Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 830.52 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 669.23 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.

Cik nodokļos samaksāja SIA "Lauva Konsult"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 79 820 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 29 300 EUR un VSAOI 54 360 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "Lauva Konsult" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.

Kāda ir SIA "Lauva Konsult" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citur neklasificētu individuālo pakalpojumu sniegšana.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Citur neklasificētu individuālo pakalpojumu sniegšana — Ventspils

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Citur neklasificētu individuālo pakalpojumu sniegšana · Ventspils — lielākie uzņēmumi

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 24-09-2026