Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "Tanel Media"

SIA "Tanel Media" (reģ. Nr. 42103079376) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2017-03-10. Jaunākais gada pārskats (2020): apgrozījums 25 031 EUR, zaudējumi 5 304 EUR, darbinieku skaits: 4. Kopējais likviditātes koeficients: 0,27 (2020). VID nodokļu maksātāja reitings: C.

Pamatdarbība: Spēļu un rotaļlietu mazumtirdzniecība

Reģistrācijas Nr.42103079376
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2017-03-10
Darbība izbeigta
Slēgts
SEPA IDLV17ZZZ42103079376
Juridiskā adrese Graudu iela 14 - 5, Liepāja, LV-3401

UR datu kopija atjaunota: 2026-09-21

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2020 25 031 EUR -5 304 EUR 2 007 EUR 4
2019 0 EUR -50 EUR 1 EUR 0
2018 0 EUR -50 EUR 1 EUR 0
2017 0 EUR -63 EUR 1 EUR 0

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: C Pārkāpumi saistību izpildē

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2020 2019 2018 2017
Neto apgrozījums 25 031 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Bruto peļņa -4 702 EUR
Personāla izmaksas 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Peļņa pirms nodokļiem -5 304 EUR 0 EUR 0 EUR -63 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 50 EUR 50 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa -5 304 EUR -50 EUR -50 EUR -63 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2020 2019 2018 2017
Aktīvi kopā 2 007 EUR 1 EUR 1 EUR 1 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 2 007 EUR 1 EUR 1 EUR 1 EUR
Pašu kapitāls -5 464 EUR -161 EUR -112 EUR -62 EUR
Īstermiņa saistības 7 471 EUR 162 EUR 113 EUR 63 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 5 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Konstatēti nopietni riska signāli Apturēta saimnieciskā darbība (VID) VID reitings: C Gada pārskats: nav iesniegts Pašu kapitāls: negatīvs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Tiesiskais statuss5Apturēta saimnieciskā darbība (VID)
Apturēta saimnieciskā darbība (VID)
1 darbības liegums/apturēšana 3 nodrošinājuma līdzekļi

Darbības liegumi un apturēšanas

  • Saimnieciskās darbības apturēšana — no 2025-03-17
    Valsts ieņēmumu dienesta 13.03.2025. lēmums Nr.32.1/17.22.1/9927

VID darbības apturēšanas vēsture

  • Apturēta no 2025-03-18 spēkā
    VID lēmums 2025-03-13

Nodrošinājuma līdzekļi

  • Aizliegums — no 2026-05-20
    Piemērots kapitāla daļām atsavināšanas aizliegums un aizliegums reģistrēt komercķīlas
    Zvērināta tiesu izpildītāja
  • Aizliegums — no 2025-03-17
    Piemērots aizliegums reorganizācijai un dalībnieku maiņai
    Valsts ieņēmumu dienests
  • Aizliegums — no 2024-06-17
    Piemērots pārreģistrācijas aizliegums
    Zvērināta tiesu izpildītāja

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2020 2019 2018 2017
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
0,27 0,01 0,01 0,02
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
0,27 0,01 0,01 0,02
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
-21,19 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
-264,28 % -5 000,00 % -5 000,00 % -6 300,00 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
97,07 % 31,06 % 44,64 % 101,61 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
-1,37 -1,01 -1,01 -1,02
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
-29,84
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
12,47 0,00 0,00 0,00
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
93,92 % 0,00 % 0,00 % 101,61 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
-0,06 -252,22 -175,58 -293,12

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "Tanel Media" ir uzņēmums, kas ilgstoši darbojas un ir ieguvis labu reputāciju.
Pamatojoties uz 2020. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 4764)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 117 uzņēmumi 50. vieta pēc apgrozījuma 95. vieta pēc peļņas Spēļu un rotaļlietu mazumtirdzniecība
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "KOTRYNA"12 952 539100 2830,8 %99130 8341 192 (2026 Q2)
2SIA "TNT"650 522199 94330,7 %5130 104837 (2026 Q2)
3SIA "Confest Group"637 3691 9570,3 %2318 685***
4SIA "Baitukas"471 257-124 044-26,3 %4117 8141 259 (2026 Q2)
5SIA "muki.lv"462 04652 55911,4 %592 409618 (2026 Q2)
6SIA "Petarde Ltd"413 89875 06218,1 %4103 4751 002 (2026 Q2)
7SIA "AGATE"392 241-20 596-5,3 %1428 017591 (2026 Q2)
8Aniimeshop SIA378 8359 5702,5 %575 7671 244 (2026 Q2)
9SIA "RŪĶĪTIS"378 149-39 671-10,5 %1134 377774 (2026 Q2)
10SIA "IGSK"345 643-3 285-1,0 %657 607909 (2026 Q2)
50SIA "Tanel Media" (šis uzņēmums)25 031-5 304-21,2 %0
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-09-21). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "Tanel Media"
4764 Spēļu un rotaļlietu mazumtirdzniecība
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
42103079376 LV17ZZZ42103079376 SIA "Tanel Media" SIA Tanel Media NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2017-03-10 NULL Liepāja, Graudu iela 14 - 5 3401 115135435 0 100003044 0170000 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
6153867 42103079376 2017-03-03 2017-03-07 17:33:09

Tiesību subjektu lietās reģistrētie aktuālie darbības aizliegumi un darbības apturēšanas/atjaunošanas

[suspensions_prohibitions]

ID Reģ.Nr. suspension_code suspension_code_text No ground_for
900323130 42103079376 ECONOMIC_ACTIVITY_SUSPENDED Saimnieciskās darbības apturēšana 2025-03-17 Valsts ieņēmumu dienesta 13.03.2025. lēmums Nr.32.1/17.22.1/9927

Saimnieciskās darbības apturēšana (VID)

[pdb_saimndarbibaaptureta_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Lemuma_datums Aizliegts_veikt_darijumus_no Aizliegts_veikt_darijumus_lidz Lemuma_par_atjaunosanu_datums
42103079376 SIA "Tanel Media" 13.03.2025 18.03.2025 NULL

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92571400 42103079376 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 3 EUR 2017-03-10 2017-03-10 11:50:55

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
847293 20922517 42103079376 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-03-10 2017-12-31 0 ONES EUR 2020-11-08 03:17:29.393
942334 21500660 42103079376 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 0 ONES EUR 2020-11-13 06:24:27.978
1022824 22827604 42103079376 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 0 ONES EUR 2020-11-17 18:02:34.381
1252343 29584386 42103079376 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 4 ONES EUR 2021-07-24 19:03:06.868

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1022824 22827604 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 0 50 -50 NULL 0 -50
1252343 29584386 25031 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 29733 -4702 0 263 0 167 0 0 0 0 172 NULL NULL -5304 0 -5304 NULL 0 -5304
847293 20922517 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL NULL NULL NULL 63 0 0 0 0 0 NULL NULL -63 0 -63 NULL 0 -63
942334 21500660 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 0 50 -50 NULL 0 -50

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1022824 22827604 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 NULL 162 0 0 -161 1
1252343 29584386 1655 0 352 0 2007 0 0 0 0 2007 NULL 7471 0 0 -5464 2007
847293 20922517 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 NULL 63 0 0 -62 1
942334 21500660 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 NULL 113 0 0 -112 1

Tiesību subjektu lietās reģistrētie nodrošinājumu līdzekļi

[securing_measures]

ID Reģ.Nr. securing_measure_type securing_measure_type_text type_details No case_number institution_identifier institution_registration_number institution_name
91394309 42103079376 PROHIBITION Aizliegums Piemērots kapitāla daļām atsavināšanas aizliegums un aizliegums reģistrēt komercķīlas 2026-05-20 11653/062/2026-NOS NULL NULL Zvērināta tiesu izpildītāja
91357938 42103079376 PROHIBITION Aizliegums Piemērots aizliegums reorganizācijai un dalībnieku maiņai 2025-03-17 32.1/17.22.1/9927 1000057137 90000069281 Valsts ieņēmumu dienests
91338552 42103079376 PROHIBITION Aizliegums Piemērots pārreģistrācijas aizliegums 2024-06-17 12756/005/2024-NOS NULL NULL Zvērināta tiesu izpildītāja

Samaksātie nodokļi 3 gados

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
42103079376 SIA "Tanel Media" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4764 005000 Liepāja 0.00 0.00 0.00 0
42103079376 SIA "Tanel Media" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4764 005000 Liepāja 0.00 0.00 0.00 0

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
42103079376 SIA "Tanel Media" C Pārkāpumi saistību izpildē 12.08.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "Tanel Media" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Graudu iela 14 - 5, Liepāja, LV-3401.

Kāds bija SIA "Tanel Media" 2020. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2020. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 25 031 EUR, un zaudējumi bija 5 304 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "Tanel Media" 2020. gadā?

2020. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 4 darbinieki.

Kāds ir SIA "Tanel Media" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2020. gadā bija 0,27 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,27.

Kāds ir SIA "Tanel Media" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2020. gadā bija -0,06, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Kāds ir SIA "Tanel Media" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "C" — Pārkāpumi saistību izpildē.

Kāda ir SIA "Tanel Media" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Spēļu un rotaļlietu mazumtirdzniecība.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Spēļu un rotaļlietu mazumtirdzniecība — Liepāja

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Visa nozare: Spēļu un rotaļlietu mazumtirdzniecība · Liepāja — lielākie uzņēmumi

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 21-09-2026