Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "Rally LV"

SIA "Rally LV" (reģ. Nr. 42103086518) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2018-12-07. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 349 865 EUR, zaudējumi 29 997 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 0,16 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Automašīnu un citu vieglo mehānisko transportlīdzekļu iznomāšana un ekspluatācijas līzings

Reģistrācijas Nr.42103086518
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2018-12-07
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV19ZZZ42103086518
Juridiskā adrese Dārzciema iela 60, Rīga, LV-1073

UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 349 865 EUR -29 997 EUR 162 236 EUR 2
2024 94 969 EUR -45 753 EUR 108 237 EUR 2
2023 17 EUR -8 255 EUR 69 889 EUR 2
2022 7 300 EUR -20 908 EUR 81 185 EUR 2
2021 101 EUR -24 275 EUR 87 373 EUR 2
2020 58 000 EUR -44 250 EUR 102 142 EUR 3
2019 252 518 EUR 36 354 EUR 95 062 EUR 3

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis -16.37 0.57 1.69 3
2026. gada 2. ceturksnis -6.81 0.29 0.85 3
2026. gada 1. ceturksnis -11.46 0.57 1.66 3
2025. gada 4. ceturksnis -5.50 0.26 0.78 2
2024 -5.12 1.25 2.07 2
2023 25.05 9.36 12.39 2
2022 5.91 3.05 2.88 2

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis 550.83 ~ 492.99
2026. gada 2. ceturksnis 277.04 ~ 247.95
2026. gada 1. ceturksnis 541.05 ~ 484.24
2025. gada 4. ceturksnis *** ***
2024 *** ***
2023 *** ***
2022 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 349 865 EUR 94 969 EUR 17 EUR 7 300 EUR 101 EUR
Bruto peļņa 349 865 EUR 94 969 EUR 17 EUR 7 300 EUR 101 EUR
Peļņa pirms nodokļiem -29 997 EUR -45 753 EUR -8 255 EUR -20 908 EUR -24 275 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa -29 997 EUR -45 753 EUR -8 255 EUR -20 908 EUR -24 275 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 162 236 EUR 108 237 EUR 69 889 EUR 81 185 EUR 87 373 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 46 410 EUR 68 679 EUR 53 431 EUR 64 727 EUR 56 222 EUR
Pašu kapitāls -134 584 EUR -104 587 EUR -58 834 EUR -50 579 EUR -29 671 EUR
Īstermiņa saistības 296 820 EUR 212 824 EUR 128 723 EUR 131 764 EUR 117 044 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: negatīvs Nodokļu maksājumi: kritums PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
0,16 0,32 0,42 0,49 0,48
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
0,03 0,15 0,21 0,29 0,25
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
-8,57 % -48,18 % -48 558,82 % -286,41 % -24 034,65 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
-18,49 % -42,27 % -11,81 % -25,75 % -27,78 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
22,29 % 43,75 % 14,03 % 41,34 % 81,81 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
-2,21 -2,03 -2,19 -2,61 -3,94
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
-0,90 — — — —
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
2,16 0,88 0,00 0,09 0,00
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
10,57 % 43,75 % 14,03 % 41,34 % 81,81 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
-0,12 -2,42 -2,04 -1,99 -1,76

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "Rally LV" ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 7711)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 909 uzņēmumi 84. vieta pēc apgrozījuma 858. vieta pēc peļņas Automašīnu un citu vieglo mehānisko transportlīdzekļu iznomāšana un ekspluatācijas līzings
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "TRANSPORENT"30 411 3291 068 7343,5 %261 169 6673 460 (2026 Q3)
2SIA "Mobility Latvija"27 057 0594 953 20918,3 %271 002 1133 371 (2026 Q3)
3Autolux Latvia SIA22 575 980827 5393,7 %112 052 3622 589 (2026 Q3)
4SIA "CityBee Latvija"18 680 579456 4442,4 %24778 3571 917 (2026 Q3)
5SIA "Pilna Servisa Līzings"15 890 318443 8032,8 %31512 5912 689 (2026 Q3)
6"ALD Automotive" SIA15 859 2431 452 4739,2 %25634 3703 568 (2026 Q3)
7SIA "AlphaLane"9 145 494504 4965,5 %11831 4092 342 (2026 Q3)
8SIA "IDEAL SERVICES"8 533 5742 2410,0 %21406 3612 825 (2026 Q3)
9SIA "Favorit Rent"7 808 067222 6152,9 %12650 6721 802 (2026 Q3)
10Mobire Latvija SIA6 840 580391 3845,7 %15456 0393 481 (2026 Q3)
84SIA Rally LV (šis uzņēmums)349 865-29 997-8,6 %3116 622551 (2026 Q3)
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-11-03). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "Rally LV"
7711 Automašīnu un citu vieglo mehānisko transportlīdzekļu iznomāšana un ekspluatācijas līzings
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
42103086518 LV19ZZZ42103086518 SIA Rally LV SIA Rally LV NULL 1 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2018-12-07 NULL Rīga, Dārzciema iela 60 1073 101824802 0 100003003 NULL NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
8307307 42103086518 2018-11-21 2018-12-07 14:25:30

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92673595 42103086518 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2500 EUR 2018-12-07 2018-12-07 14:27:08

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
1087976 23274225 42103086518 DokGPv1 UGP 2019 2018-12-07 2019-12-31 3 ONES EUR 2020-11-21 11:24:31.878
1739195 32493698 42103086518 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 2 ONES EUR 2023-05-31 06:06:40.006
1899752 33501136 42103086518 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 2 ONES EUR 2024-05-30 03:25:02.144
1264012 29629973 42103086518 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 3 ONES EUR 2021-07-30 16:27:43.611
1406728 31350796 42103086518 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 2 ONES EUR 2022-08-01 17:09:49.599
2055020 34501280 42103086518 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 2 ONES EUR 2025-06-05 17:00:57.169
2282933 35437245 42103086518 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 2 ONES EUR 2026-05-28 17:04:13.951

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1087976 23274225 252518 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 252518 209298 3520 0 3346 0 0 0 0 0 NULL NULL 36354 0 36354 NULL 0 36354
1264012 29629973 58000 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 58000 98093 4157 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -44250 0 -44250 NULL 0 -44250
1406728 31350796 101 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 101 23891 485 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -24275 0 -24275 NULL 0 -24275
1739195 32493698 7300 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 7300 18108 3100 0 7000 0 0 0 0 0 NULL NULL -20908 0 -20908 NULL 0 -20908
1899752 33501136 17 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 17 1359 1949 0 4964 0 0 0 0 0 NULL NULL -8255 0 -8255 NULL 0 -8255
2055020 34501280 94969 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 94969 109011 16849 0 14862 0 0 0 0 0 NULL NULL -45753 0 -45753 NULL 0 -45753
2282933 35437245 349865 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 349865 325119 37277 10147 11839 0 0 0 0 15774 NULL NULL -29997 0 -29997 NULL 0 -29997

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1087976 23274225 13206 0 38692 0 51898 0 43164 0 43164 95062 NULL 56208 0 0 38854 95062
1264012 29629973 5849 0 38692 26450 70991 0 31151 0 31151 102142 NULL 107538 0 0 -5396 102142
1406728 31350796 0 0 29772 26450 56222 0 31151 0 31151 87373 NULL 117044 0 0 -29671 87373
1739195 32493698 0 0 38277 26450 64727 0 16458 0 16458 81185 NULL 131764 0 0 -50579 81185
1899752 33501136 4 0 26977 26450 53431 0 16458 0 16458 69889 NULL 128723 0 0 -58834 69889
2055020 34501280 2610 0 28608 37461 68679 0 39558 0 39558 108237 NULL 212824 0 0 -104587 108237
2282933 35437245 98 0 9273 37039 46410 0 115826 0 115826 162236 NULL 296820 0 0 -134584 162236

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
42103086518 SIA Rally LV 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 7711 010093 Latgales priekšpilsēta -5.12 1.25 2.07 2
42103086518 SIA Rally LV 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 7711 010093 Latgales priekšpilsēta 25.05 9.36 12.39 2
42103086518 SIA Rally LV 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 7711 010093 Latgales priekšpilsēta 5.91 3.05 2.88 2

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
42103086518 SIA Rally LV ir 09.01.2019 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
42103086518 SIA Rally LV B Jāuzlabo saistību izpilde 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "Rally LV" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Dārzciema iela 60, Rīga, LV-1073.

Kāds bija SIA "Rally LV" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 349 865 EUR, un zaudējumi bija 29 997 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "Rally LV" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.

Kāds ir SIA "Rally LV" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,16 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,03.

Kāds ir SIA "Rally LV" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -0,12, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "Rally LV" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāds ir SIA "Rally LV" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "Rally LV" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Automašīnu un citu vieglo mehānisko transportlīdzekļu iznomāšana un ekspluatācijas līzings.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Automašīnu un citu vieglo mehānisko transportlīdzekļu iznomāšana un ekspluatācijas līzings — Rīga

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Automašīnu un citu vieglo mehānisko transportlīdzekļu iznomāšana un ekspluatācijas līzings · Rīga — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 84. no 909

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.

Lapas ģenerēšanas datums: 06-11-2026