SIA "SOLBELLEZA" (reģ. Nr. 42103087176) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2018-12-28. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 391 155 EUR, zaudējumi 17 424 EUR, darbinieku skaits: 3. Kopējais likviditātes koeficients: 3,65 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Smaržu un kosmētikas līdzekļu vairumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 42103087176 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2018-12-28 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV04ZZZ42103087176 |
| Juridiskā adrese | Ilūkstes iela 38 - 99, Rīga, LV-1082 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 391 155 EUR | -17 424 EUR | 292 114 EUR | 3 |
| 2024 | 462 716 EUR | -4 198 EUR | 326 451 EUR | 3 |
| 2023 | 513 941 EUR | 30 493 EUR | 339 336 EUR | 3 |
| 2022 | 486 980 EUR | 76 717 EUR | 367 472 EUR | 3 |
| 2021 | 551 211 EUR | 36 579 EUR | 293 998 EUR | 4 |
| 2020 | 543 867 EUR | 78 789 EUR | 300 743 EUR | 3 |
| 2019 | 86 154 EUR | 8 321 EUR | 192 019 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 17.34 | 0.12 | 1.45 | 3 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 10.56 | 0.27 | 1.82 | 3 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 16.06 | 0.36 | 2.43 | 3 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 14.82 | 0.15 | 1.21 | 3 |
| 2024 | 97.19 | 6.56 | 8.39 | 3 |
| 2023 | 103.27 | 6.54 | 9.03 | 3 |
| 2022 | 65.07 | 4.50 | 7.69 | 3 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 472.61 | ~ 422.98 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 593.20 | ~ 530.91 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 792.02 | ~ 668.35 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 394.38 | ~ 352.97 |
| 2024 | 683.65 | ~ 575.36 |
| 2023 | 735.80 | ~ 608.69 |
| 2022 | 626.61 | ~ 505.99 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (8.39 * 1000) / 0.3409 ) / 3 / 12 = 683.65 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 683.65 * 0.105 = 71.78 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 429.37 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (683.65 - 71.78 - 429.37) * 0.2 ≈ 36.50 EUR
4. Neto alga: 683.65 - 71.78 - 36.50 = ~ 575.36 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 391 155 EUR | 462 716 EUR | 513 941 EUR | 486 980 EUR | 551 211 EUR |
| Bruto peļņa | 74 158 EUR | 106 262 EUR | 127 953 EUR | 154 154 EUR | 143 186 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -17 424 EUR | -4 198 EUR | 30 493 EUR | 76 717 EUR | 36 579 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -17 424 EUR | -4 198 EUR | 30 493 EUR | 76 717 EUR | 36 579 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 292 114 EUR | 326 451 EUR | 339 336 EUR | 367 472 EUR | 293 998 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 292 114 EUR | 326 451 EUR | 338 915 EUR | 366 105 EUR | 292 778 EUR |
| Pašu kapitāls | 212 034 EUR | 226 811 EUR | 231 009 EUR | 200 516 EUR | 123 799 EUR |
| Īstermiņa saistības | 80 080 EUR | 99 640 EUR | 92 862 EUR | 136 956 EUR | 110 199 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 15 465 EUR | 30 000 EUR | 60 000 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
3,65 | 3,28 | 3,65 | 2,67 | 2,66 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,72 | 1,75 | 2,05 | 1,56 | 1,53 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-4,45 % | -0,91 % | 5,93 % | 15,75 % | 6,64 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-5,96 % | -1,29 % | 8,99 % | 20,88 % | 12,44 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-8,22 % | -1,85 % | 13,20 % | 38,26 % | 29,55 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,38 | 0,44 | 0,47 | 0,83 | 1,37 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,34 | 1,42 | 1,51 | 1,33 | 1,87 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-8,22 % | -1,85 % | 12,37 % | 33,28 % | 19,90 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
3,40 | 3,42 | 3,78 | 3,38 | 3,37 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "SOLBELLEZA" ir nostiprinājies uzņēmums ar 6–10 gadu pieredzi un guvis atzinību tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Līdzīgi tiek uzturēts arī veselīgs ātrās likviditātes līmenis.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Prime Prometics" | 85 548 618 | 1 694 585 | 2,0 % | 33 | 2 592 382 | 3 990 (2026 Q3) |
| 2 | "L'Oreal Baltic" SIA | 63 482 269 | 2 975 459 | 4,7 % | 30 | 2 116 076 | 2 815 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "HENKEL Latvia" | 52 901 039 | 2 584 262 | 4,9 % | 39 | 1 356 437 | 2 945 (2026 Q3) |
| 4 | "Faberlic Baltija SIA" | 20 633 487 | 835 018 | 4,0 % | 0 | — | — |
| 5 | AS "SIROWA RĪGA" | 13 350 135 | 14 210 | 0,1 % | 72 | 185 419 | 2 345 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "TŪBA S" | 10 038 611 | 100 061 | 1,0 % | 4 | 2 509 653 | 1 437 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Haute Fragrance Company" | 9 192 474 | 3 072 126 | 33,4 % | 17 | 540 734 | 3 580 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "KOSMOPAR" | 7 213 462 | 636 386 | 8,8 % | 18 | 400 748 | 1 146 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "ASTI GROUP" | 6 414 936 | -691 342 | -10,8 % | 7 | 916 419 | 2 981 (2026 Q3) |
| 10 | SIA Himalaya Wellness Latvia | 5 549 796 | 335 967 | 6,1 % | 2 | 2 774 898 | *** |
| 58 | SIA "SOLBELLEZA" (šis uzņēmums) | 391 155 | -17 424 | -4,5 % | 3 | 130 385 | 473 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42103087176 | LV04ZZZ42103087176 | SIA "SOLBELLEZA" | SIA | SOLBELLEZA | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2018-12-28 | NULL | Rīga, Ilūkstes iela 38 - 99 | 1082 | 111276352 | 0 | 100003003 | 0010000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 8356354 | 42103087176 | 2018-12-10 | 2018-12-27 10:32:58 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92676273 | 42103087176 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 100 | EUR | 2018-12-28 | 2018-12-28 12:52:24 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1090750 | 23284272 | 42103087176 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-11-21 15:03:31.375 |
| 1272262 | 29650475 | 42103087176 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2021-08-02 16:23:10.161 |
| 1781095 | 32919503 | 42103087176 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2023-11-29 19:00:37.82 |
| 2320464 | 35481193 | 42103087176 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2026-06-01 21:02:04.394 |
| 1409738 | 31360763 | 42103087176 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2022-08-02 06:10:37.232 |
| 1909066 | 33525125 | 42103087176 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2024-06-01 05:04:00.318 |
| 2051475 | 34491015 | 42103087176 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2025-06-04 03:01:25.422 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1090750 | 23284272 | 86154 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 85141 | 1013 | 11518 | 6346 | 25351 | 179 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 8321 | 0 | 8321 | NULL | 0 | 8321 |
| 1272262 | 29650475 | 543867 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 405730 | 138137 | 46794 | 12173 | 0 | 381 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 78789 | 0 | 78789 | NULL | 0 | 78789 |
| 1409738 | 31360763 | 551211 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 408025 | 143186 | 88216 | 16125 | 45 | 2311 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 36579 | 0 | 36579 | NULL | 0 | 36579 |
| 1781095 | 32919503 | 486980 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 332826 | 154154 | 51815 | 21366 | 0 | 4256 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 76717 | 0 | 76717 | NULL | 0 | 76717 |
| 1909066 | 33525125 | 513941 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 385988 | 127953 | 69673 | 26385 | 175 | 1577 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 30493 | 0 | 30493 | NULL | 0 | 30493 |
| 2051475 | 34491015 | 462716 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 356454 | 106262 | 72171 | 28710 | 0 | 9579 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -4198 | 0 | -4198 | NULL | 0 | -4198 |
| 2320464 | 35481193 | 391155 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 316997 | 74158 | 66439 | 23144 | 289 | 2288 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -17424 | 0 | -17424 | NULL | 0 | -17424 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1090750 | 23284272 | 22082 | 0 | 36112 | 133825 | 192019 | 0 | 0 | 0 | 0 | 192019 | NULL | 73598 | 110000 | 0 | 8421 | 192019 |
| 1272262 | 29650475 | 50009 | 0 | 99820 | 149427 | 299256 | 0 | 1487 | 0 | 1487 | 300743 | NULL | 113533 | 100000 | 0 | 87210 | 300743 |
| 1409738 | 31360763 | 37043 | 0 | 131458 | 124277 | 292778 | 0 | 1220 | 0 | 1220 | 293998 | NULL | 110199 | 60000 | 0 | 123799 | 293998 |
| 1781095 | 32919503 | 18915 | 0 | 195099 | 152091 | 366105 | 0 | 1367 | 0 | 1367 | 367472 | NULL | 136956 | 30000 | 0 | 200516 | 367472 |
| 1909066 | 33525125 | 36203 | 0 | 154600 | 148112 | 338915 | 0 | 421 | 0 | 421 | 339336 | NULL | 92862 | 15465 | 0 | 231009 | 339336 |
| 2051475 | 34491015 | 14037 | 0 | 160526 | 151888 | 326451 | 0 | 0 | 0 | 0 | 326451 | NULL | 99640 | 0 | 0 | 226811 | 326451 |
| 2320464 | 35481193 | 6379 | 0 | 131184 | 154551 | 292114 | 0 | 0 | 0 | 0 | 292114 | NULL | 80080 | 0 | 0 | 212034 | 292114 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42103087176 | SIA "SOLBELLEZA" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4645 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 97.19 | 6.56 | 8.39 | 3 |
| 42103087176 | SIA "SOLBELLEZA" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4645 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 103.27 | 6.54 | 9.03 | 3 |
| 42103087176 | SIA "SOLBELLEZA" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4645 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 65.07 | 4.50 | 7.69 | 3 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 42103087176 | SIA "SOLBELLEZA" | ir | 04.04.2019 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 42103087176 | SIA "SOLBELLEZA" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Ilūkstes iela 38 - 99, Rīga, LV-1082.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 391 155 EUR, un zaudējumi bija 17 424 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 3 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 3,65 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,72.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 3,40, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 683.65 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 575.36 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 97 190 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 6 560 EUR un VSAOI 8 390 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Smaržu un kosmētikas līdzekļu vairumtirdzniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Smaržu un kosmētikas līdzekļu vairumtirdzniecība · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 08-11-2026