SIA "Alsins Architecture Latvija" (reģ. Nr. 42103094657) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-06-03. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 290 295 EUR, peļņa 87 681 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 10,35 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Arhitektūra
| Reģistrācijas Nr. | 42103094657 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-06-03 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV68ZZZ42103094657 |
| Juridiskā adrese | Tērbatas iela 20A - 6, Rīga, LV-1011 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 290 295 EUR | 87 681 EUR | 97 519 EUR | 1 |
| 2024 | 76 250 EUR | 7 749 EUR | 16 715 EUR | 1 |
| 2023 | 172 620 EUR | 12 982 EUR | 25 133 EUR | 2 |
| 2022 | 145 662 EUR | 4 395 EUR | 48 630 EUR | 2 |
| 2021 | 139 063 EUR | 3 732 EUR | 36 771 EUR | 3 |
| 2020 | 219 935 EUR | 36 176 EUR | 44 164 EUR | 2 |
| 2019 | 18 565 EUR | 8 653 EUR | 56 561 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 3.18 | 0.26 | 1.69 | 2 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 19.76 | 1.36 | 1.64 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 15.21 | 1.17 | 0.78 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 10.55 | 0.84 | 0.76 | 1 |
| 2024 | 17.57 | 1.53 | 4.81 | 1 |
| 2023 | 32.27 | 5.17 | 12.01 | 2 |
| 2022 | 41.09 | 4.06 | 10.97 | 3 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | 893.88 | ~ 670.63 |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 290 295 EUR | 76 250 EUR | 172 620 EUR | 145 662 EUR | 139 063 EUR |
| Bruto peļņa | 129 134 EUR | 40 396 EUR | 46 290 EUR | 36 376 EUR | 31 484 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 102 769 EUR | 10 590 EUR | 14 233 EUR | 10 625 EUR | 7 542 EUR |
| UIN nodoklis | 5 088 EUR | 2 841 EUR | 1 251 EUR | 6 230 EUR | 3 810 EUR |
| Tīrā peļņa | 87 681 EUR | 7 749 EUR | 12 982 EUR | 4 395 EUR | 3 732 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 97 519 EUR | 16 715 EUR | 25 133 EUR | 48 630 EUR | 36 771 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 72 868 EUR | 12 918 EUR | 16 770 EUR | 39 069 EUR | 24 831 EUR |
| Pašu kapitāls | 90 481 EUR | 12 626 EUR | 16 177 EUR | 7 195 EUR | 27 647 EUR |
| Īstermiņa saistības | 7 038 EUR | 4 089 EUR | 8 956 EUR | 41 435 EUR | 9 124 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
10,35 | 3,16 | 1,87 | 0,94 | 2,72 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
10,12 | 2,46 | 1,86 | 0,44 | 2,37 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
30,20 % | 10,16 % | 7,52 % | 3,02 % | 2,68 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
89,91 % | 46,36 % | 51,65 % | 9,04 % | 10,15 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
96,91 % | 61,37 % | 80,25 % | 61,08 % | 13,50 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,08 | 0,32 | 0,55 | 5,76 | 0,33 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | — | — | 148,57 | 86,70 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,98 | 4,56 | 6,87 | 3,00 | 3,78 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
113,58 % | 83,87 % | 87,98 % | 148,67 % | 27,60 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
12,91 | 8,84 | 10,14 | 3,84 | 6,63 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Alsins Architecture Latvija" ir nostiprinājies uzņēmums ar 6–10 gadu pieredzi un guvis atzinību tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | "SARMA & NORDE Arhitekti" SIA | 5 509 301 | 651 170 | 11,8 % | 30 | 183 643 | 1 677 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "BM-projekts" | 3 773 399 | 302 273 | 8,0 % | 48 | 78 612 | 2 054 (2026 Q3) |
| 3 | Vilnis Mičulis SIA | 2 358 831 | 531 733 | 22,5 % | 11 | 214 439 | 1 696 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Livland Group" | 2 272 424 | 601 539 | 26,5 % | 38 | 59 801 | 492 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "ARHIS ARHITEKTI" | 1 990 028 | 2 791 | 0,1 % | 23 | 86 523 | 1 571 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "MARK ARHITEKTI" | 1 924 404 | 97 992 | 5,1 % | 19 | 101 284 | 1 464 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "TECTUM" | 1 895 784 | 702 228 | 37,0 % | 8 | 236 973 | 2 580 (2026 Q3) |
| 8 | Open Architecture Design SIA | 1 890 402 | 254 798 | 13,5 % | 33 | 57 285 | 2 347 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Diānas Zalānes projektu birojs" | 1 834 890 | 191 961 | 10,5 % | 8 | 229 361 | 2 228 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Neoprojekts" | 1 680 205 | -35 076 | -2,1 % | 14 | 120 015 | 1 252 (2026 Q3) |
| 107 | Alsins Architecture Latvija SIA (šis uzņēmums) | 290 295 | 87 681 | 30,2 % | 2 | 145 148 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42103094657 | LV68ZZZ42103094657 | Alsins Architecture Latvija SIA | NULL | Alsins Architecture Latvija | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-06-03 | NULL | Rīga, Tērbatas iela 20A - 6 | 1011 | 113131115 | 0 | 100003003 | 0010000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 8833795 | 42103094657 | 2019-05-28 | 2019-06-03 15:09:24 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92747667 | 42103094657 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2020-05-18 | 2020-05-18 08:12:05 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1331603 | 30801183 | 42103094657 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2022-04-12 22:01:57.263 |
| 1819027 | 33181806 | 42103094657 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-03-11 22:09:40.562 |
| 1986103 | 34277811 | 42103094657 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-04-22 21:00:24.073 |
| 2195036 | 35277193 | 42103094657 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-04-16 17:04:17.387 |
| 1011956 | 22759827 | 42103094657 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-06-03 | 2019-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-17 04:34:44.67 |
| 1164031 | 24001110 | 42103094657 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2021-02-02 13:00:40.411 |
| 1457623 | 32212122 | 42103094657 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-03-21 03:00:24.199 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1011956 | 22759827 | 18565 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4429 | 14136 | 0 | 4178 | 1 | 1256 | 0 | 0 | 0 | 0 | 40 | NULL | NULL | 8663 | 10 | 8653 | NULL | 0 | 8653 |
| 1164031 | 24001110 | 219935 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 148404 | 71531 | 8 | 8008 | 0 | 5679 | 0 | 0 | 0 | 0 | 53 | NULL | NULL | 57783 | 5607 | 52176 | NULL | 16000 | 36176 |
| 1331603 | 30801183 | 139063 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 107579 | 31484 | 119 | 15419 | 0 | 8335 | 0 | 0 | 19 | 0 | 88 | NULL | NULL | 7542 | 3810 | 3732 | NULL | 0 | 3732 |
| 1457623 | 32212122 | 145662 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 109286 | 36376 | 234 | 16012 | 0 | 9433 | 0 | 0 | 0 | 0 | 72 | NULL | NULL | 10625 | 6230 | 4395 | NULL | 0 | 4395 |
| 1819027 | 33181806 | 172620 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 126330 | 46290 | 344 | 21454 | 0 | 10280 | 0 | 0 | 21 | 0 | 0 | NULL | NULL | 14233 | 1251 | 12982 | NULL | 0 | 12982 |
| 1986103 | 34277811 | 76250 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 35854 | 40396 | 403 | 20919 | 0 | 8493 | 0 | 0 | 9 | 0 | 0 | NULL | NULL | 10590 | 2841 | 7749 | NULL | 0 | 7749 |
| 2195036 | 35277193 | 290295 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 161161 | 129134 | 180 | 23680 | 5112 | 7899 | 0 | 0 | 282 | 0 | 0 | NULL | NULL | 102769 | 5088 | 97681 | NULL | 10000 | 87681 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1011956 | 22759827 | 19302 | 0 | 6030 | 15845 | 41177 | 0 | 15384 | 0 | 15384 | 56561 | NULL | 47907 | 0 | 0 | 8654 | 56561 |
| 1164031 | 24001110 | 17892 | 0 | 4849 | 6503 | 29244 | 0 | 14757 | 163 | 14920 | 44164 | NULL | 5099 | 0 | 0 | 39065 | 44164 |
| 1331603 | 30801183 | 9914 | 0 | 11681 | 3236 | 24831 | 0 | 11817 | 123 | 11940 | 36771 | NULL | 9124 | 0 | 0 | 27647 | 36771 |
| 1457623 | 32212122 | 11879 | 0 | 6272 | 20918 | 39069 | 0 | 9478 | 83 | 9561 | 48630 | NULL | 41435 | 0 | 0 | 7195 | 48630 |
| 1819027 | 33181806 | 10337 | 0 | 6306 | 127 | 16770 | 0 | 8310 | 53 | 8363 | 25133 | NULL | 8956 | 0 | 0 | 16177 | 25133 |
| 1986103 | 34277811 | 7531 | 0 | 2528 | 2859 | 12918 | 0 | 3797 | 0 | 3797 | 16715 | NULL | 4089 | 0 | 0 | 12626 | 16715 |
| 2195036 | 35277193 | 67488 | 0 | 3731 | 1649 | 72868 | 0 | 24651 | 0 | 24651 | 97519 | NULL | 7038 | 0 | 0 | 90481 | 97519 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42103094657 | Alsins Architecture Latvija SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7111 | 010091 | Centra rajons | 17.57 | 1.53 | 4.81 | 1 |
| 42103094657 | Alsins Architecture Latvija SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7111 | 010091 | Centra rajons | 32.27 | 5.17 | 12.01 | 2 |
| 42103094657 | Alsins Architecture Latvija SIA | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7111 | 010091 | Centra rajons | 41.09 | 4.06 | 10.97 | 3 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 42103094657 | Alsins Architecture Latvija SIA | ir | 25.06.2019 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 42103094657 | Alsins Architecture Latvija SIA | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Tērbatas iela 20A - 6, Rīga, LV-1011.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 290 295 EUR, un peļņa bija 87 681 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 10,35 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 10,12.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 12,91, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 17 570 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 530 EUR un VSAOI 4 810 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Arhitektūra.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026