SIA "Dreijas L" (reģ. Nr. 42103096747) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-07-24. Jaunākais gada pārskats (2024): apgrozījums 17 996 EUR, zaudējumi 13 632 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 0,04 (2024). VID nodokļu maksātāja reitings: C.
Pamatdarbība: Dārzeņu un meloņu, sakņu un bumbuļaugu audzēšana
| Reģistrācijas Nr. | 42103096747 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-07-24 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV92ZZZ42103096747 |
| Juridiskā adrese | "Mežmaļi", Īslīces pag., Bauskas nov., LV-3901 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 17 996 EUR | -13 632 EUR | 60 342 EUR | 2 |
| 2023 | 40 593 EUR | 22 EUR | 44 265 EUR | 2 |
| 2022 | 40 546 EUR | 17 782 EUR | 34 314 EUR | 1 |
| 2021 | 13 508 EUR | 4 670 EUR | 7 240 EUR | 1 |
| 2020 | 0 EUR | -63 EUR | 10 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | -0.03 | 0.04 | 0.06 | 1 |
| 2024 | -0.81 | 2.69 | 5.06 | 2 |
| 2023 | 4.75 | 2.42 | 4.32 | 2 |
| 2022 | 1.40 | 1.34 | 2.63 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 17 996 EUR | 40 593 EUR | 40 546 EUR | 13 508 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | -28 657 EUR | -6 132 EUR | 17 065 EUR | 6 197 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -13 632 EUR | 22 EUR | 17 782 EUR | 4 670 EUR | -63 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -13 632 EUR | 22 EUR | 17 782 EUR | 4 670 EUR | -63 EUR |
| Pozīcija | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 60 342 EUR | 44 265 EUR | 34 314 EUR | 7 240 EUR | 10 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 1 470 EUR | 15 158 EUR | 5 606 EUR | 3 195 EUR | 10 EUR |
| Pašu kapitāls | 8 799 EUR | 22 431 EUR | 22 409 EUR | 4 627 EUR | -53 EUR |
| Īstermiņa saistības | 35 543 EUR | 12 491 EUR | 1 596 EUR | 2 613 EUR | 63 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 16 000 EUR | 9 343 EUR | 10 309 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2023-10-10 – 2025-03-18 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,04 | 1,21 | 3,51 | 1,22 | 0,16 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,03 | 1,07 | 3,51 | 1,22 | 0,16 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-75,75 % | 0,05 % | 43,86 % | 34,57 % | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-22,59 % | 0,05 % | 51,82 % | 64,50 % | -630,00 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-154,93 % | 0,10 % | 79,35 % | 100,93 % | 118,87 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
5,86 | 0,97 | 0,53 | 0,56 | -1,19 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
-10,59 | — | — | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,30 | 0,92 | 1,18 | 1,87 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-50,23 % | 0,07 % | 54,35 % | 100,93 % | 118,87 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-0,55 | 1,82 | 4,22 | 5,21 | -28,22 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Dreijas L" ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2024. gada datiem, tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Mārupes Siltumnīcas" | 13 686 475 | 922 314 | 6,7 % | 121 | 113 111 | 1 838 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Ķeizarsils" | 6 478 794 | -1 548 701 | -23,9 % | 116 | 55 852 | 2 989 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "BALDONES LAUKI" | 939 857 | -305 826 | -32,5 % | 11 | 85 442 | 1 428 (2026 Q3) |
| 4 | SIA Holland Agro | 817 747 | 134 911 | 16,5 % | 4 | 204 437 | 1 978 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "MG Terra Seeds" | 814 508 | 15 974 | 2,0 % | 11 | 74 046 | 1 083 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "DIMDIŅI AGRO" | 745 127 | -339 763 | -45,6 % | 22 | 33 869 | 1 132 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Kekor" | 664 456 | 234 972 | 35,4 % | 8 | 83 057 | 1 117 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Latgales dārzeņu loģistika" | 562 274 | -293 633 | -52,2 % | 18 | 31 237 | 742 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Vidzemes Kartupelis" | 485 191 | 63 475 | 13,1 % | 7 | 69 313 | 1 130 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "SIGRO" | 456 627 | 29 383 | 6,4 % | 13 | 35 125 | 1 857 (2026 Q3) |
| 51 | SIA "Dreijas L" (šis uzņēmums) | 17 996 | -13 632 | -75,8 % | 1 | 17 996 | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42103096747 | LV92ZZZ42103096747 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Dreijas L" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Dreijas L | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-07-24 | NULL | Bauskas nov., Īslīces pag., "Mežmaļi" | 3901 | 104868735 | 100016575 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 8963423 | 42103096747 | 2019-07-19 | 2019-07-23 11:59:16 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 42103096747 | 2021-03-11 | SIA APEM |
[suspensions_prohibitions]
| ID | Reģ.Nr. | suspension_code | suspension_code_text | No | ground_for |
|---|---|---|---|---|---|
| 900335839 | 42103096747 | ECONOMIC_ACTIVITY_SUSPENDED | Saimnieciskās darbības apturēšana | 2026-07-13 | Valsts ieņēmumu dienesta 07.07.2026. lēmums Nr.32.1/17.22.1/22344 |
[pdb_saimndarbibaaptureta_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Lemuma_datums | Aizliegts_veikt_darijumus_no | Aizliegts_veikt_darijumus_lidz | Lemuma_par_atjaunosanu_datums |
|---|---|---|---|---|---|
| 42103096747 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Dreijas L" | 07.07.2026 | 14.07.2026 | NULL |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42103096747 | 2025-03-18 | 83.24 | Lauku atbalsta dienests | Atbalsts kredītprocentu daļējai dzēšanai primāro lauksaimniecības produktu ražotājiem | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1408/2013 Lauksaimniecības nozare (1408/2013) | 60e1aa95 |
| 42103096747 | 2024-11-08 | 114.96 | Lauku atbalsta dienests | Atbalsts kredītprocentu daļējai dzēšanai primāro lauksaimniecības produktu ražotājiem | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1408/2013 Lauksaimniecības nozare (1408/2013) | 60e1aa95 |
| 42103096747 | 2024-09-27 | 198.2 | Lauku atbalsta dienests | Atbalsts kredītprocentu daļējai dzēšanai primāro lauksaimniecības produktu ražotājiem | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1408/2013 Lauksaimniecības nozare (1408/2013) | 571c5451 |
| 42103096747 | 2024-05-22 | 22.51 | Lauku atbalsta dienests | Valsts atbalsts īstermiņa aizdevumiem lauksaimniecībā | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 1408/2013 Lauksaimniecības nozare (1408/2013) | ba566f4d |
| 42103096747 | 2023-10-10 | 91.54 | Lauku atbalsta dienests | Atbalsts kredītprocentu daļējai dzēšanai primāro lauksaimniecības produktu ražotājiem | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1408/2013 Lauksaimniecības nozare (1408/2013) | fe035da7 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92929041 | 42103096747 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2024-05-09 | 2024-05-09 14:49:04 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1310672 | 30572761 | 42103096747 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-02-28 10:02:22.128 |
| 1442354 | 32081179 | 42103096747 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-02-06 17:05:30.577 |
| 1824109 | 33211475 | 42103096747 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-03-14 19:09:38.954 |
| 1209114 | 29189361 | 42103096747 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2019-07-24 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-04-28 12:00:21.803 |
| 1980239 | 34242252 | 42103096747 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-04-08 19:02:57.628 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1209114 | 29189361 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 63 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -63 | 0 | -63 | NULL | 0 | -63 |
| 1310672 | 30572761 | 13508 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 7311 | 6197 | 0 | 4833 | 3307 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 4670 | 0 | 4670 | NULL | 0 | 4670 |
| 1442354 | 32081179 | 40546 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 23481 | 17065 | 0 | 9834 | 10585 | 34 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 17782 | 0 | 17782 | NULL | 0 | 17782 |
| 1824109 | 33211475 | 40593 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 46725 | -6132 | 0 | 1492 | 8514 | 868 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 22 | 0 | 22 | NULL | 0 | 22 |
| 1980239 | 34242252 | 17996 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 46653 | -28657 | 0 | 224 | 19770 | 3345 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1176 | NULL | NULL | -13632 | 0 | -13632 | NULL | 0 | -13632 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1209114 | 29189361 | 10 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | NULL | 63 | 0 | 0 | -53 | 10 |
| 1310672 | 30572761 | 2502 | 0 | 673 | 20 | 3195 | 0 | 4045 | 0 | 4045 | 7240 | NULL | 2613 | 0 | 0 | 4627 | 7240 |
| 1442354 | 32081179 | 4793 | 0 | 813 | 0 | 5606 | 0 | 28708 | 0 | 28708 | 34314 | NULL | 1596 | 10309 | 0 | 22409 | 34314 |
| 1824109 | 33211475 | 0 | 0 | 13364 | 1794 | 15158 | 0 | 29107 | 0 | 29107 | 44265 | NULL | 12491 | 9343 | 0 | 22431 | 44265 |
| 1980239 | 34242252 | 0 | 0 | 1125 | 345 | 1470 | 0 | 58872 | 0 | 58872 | 60342 | NULL | 35543 | 16000 | 0 | 8799 | 60342 |
[securing_measures]
| ID | Reģ.Nr. | securing_measure_type | securing_measure_type_text | type_details | No | case_number | institution_identifier | institution_registration_number | institution_name |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 91398421 | 42103096747 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots aizliegums reorganizācijai un dalībnieku maiņai | 2026-07-13 | 32.1/17.22.1/22344 | 1000057137 | 90000069281 | Valsts ieņēmumu dienests |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42103096747 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Dreijas L" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0113 | 025470 | Īslīces pag. | -0.81 | 2.69 | 5.06 | 2 |
| 42103096747 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Dreijas L" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0113 | 025470 | Īslīces pag. | 4.75 | 2.42 | 4.32 | 2 |
| 42103096747 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Dreijas L" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0113 | 025470 | Īslīces pag. | 1.40 | 1.34 | 2.63 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 42103096747 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Dreijas L" | nav | 26.08.2021 | nav | nav | 07.07.2026 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 42103096747 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Dreijas L" | C | Pārkāpumi saistību izpildē | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Mežmaļi", Īslīces pag., Bauskas nov., LV-3901.
2024. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 17 996 EUR, un zaudējumi bija 13 632 EUR.
2024. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "SIA APEM".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2024. gadā bija 0,04 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,03.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2024. gadā bija -0,55, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "C" — Pārkāpumi saistību izpildē.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Dārzeņu un meloņu, sakņu un bumbuļaugu audzēšana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Dārzeņu un meloņu, sakņu un bumbuļaugu audzēšana · Bauskas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026