Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "VMA Kraft"

SIA "VMA Kraft" (reģ. Nr. 42103100703) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-10-23. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 600 359 EUR, zaudējumi 22 581 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 0,87 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Mehānisko transportlīdzekļu mazumtirdzniecība

Reģistrācijas Nr.42103100703
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2019-10-23
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV77ZZZ42103100703
Juridiskā adrese Ozolciema iela 18 - 360, Rīga, LV-1058

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-17

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 600 359 EUR -22 581 EUR 127 367 EUR 2
2024 775 529 EUR 15 264 EUR 156 628 EUR 2
2023 852 559 EUR 9 052 EUR 180 548 EUR 2
2022 865 055 EUR -4 643 EUR 105 726 EUR 2
2021 783 107 EUR 370 EUR 120 529 EUR 3
2020 800 991 EUR -16 628 EUR 106 931 EUR 3

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis 7.14 0.23 1.6 2
2026. gada 2. ceturksnis 2.08 0.23 1.74 2
2026. gada 1. ceturksnis 5.00 0.31 2.66 2
2025. gada 4. ceturksnis 3.00 0.12 1.68 2
2024 10.45 2.16 5.54 2
2023 10.61 1.72 4.86 2
2022 8.55 1.07 3.66 2

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis *** ***
2026. gada 2. ceturksnis *** ***
2026. gada 1. ceturksnis *** ***
2025. gada 4. ceturksnis *** ***
2024 *** ***
2023 *** ***
2022 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 600 359 EUR 775 529 EUR 852 559 EUR 865 055 EUR 783 107 EUR
Bruto peļņa 30 945 EUR 71 675 EUR 64 959 EUR 45 705 EUR 41 040 EUR
Peļņa pirms nodokļiem -22 581 EUR 15 264 EUR 9 052 EUR -4 643 EUR 370 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa -22 581 EUR 15 264 EUR 9 052 EUR -4 643 EUR 370 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 127 367 EUR 156 628 EUR 180 548 EUR 105 726 EUR 120 529 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 125 216 EUR 154 447 EUR 180 548 EUR 105 726 EUR 120 529 EUR
Pašu kapitāls -16 366 EUR 6 215 EUR -9 049 EUR -18 101 EUR -13 458 EUR
Īstermiņa saistības 143 733 EUR 150 413 EUR 189 597 EUR 123 827 EUR 133 987 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: negatīvs PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
0,87 1,03 0,95 0,85 0,90
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
0,10 0,20 0,20 0,42 0,07
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
-3,76 % 1,97 % 1,06 % -0,54 % 0,05 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
-17,73 % 9,75 % 5,01 % -4,39 % 0,31 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
137,98 % 245,60 % -100,03 % 25,65 % -2,75 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
-8,78 24,20 -20,95 -6,84 -9,96
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
4,71 4,95 4,72 8,18 6,50
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
137,98 % 245,60 % -100,03 % 25,65 % -2,75 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
3,89 5,31 4,77 7,70 6,28

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "VMA Kraft" ir uzņēmums, kas gadu gaitā nostiprinājis savu stabilitāti un uzticamību.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 4781)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 730 uzņēmumi 140. vieta pēc apgrozījuma 668. vieta pēc peļņas Mehānisko transportlīdzekļu mazumtirdzniecība
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "Inchcape Motors Latvia"147 380 7914 791 8783,3 %249591 8913 046 (2026 Q3)
2SIA "Moller Auto Latvia"126 676 2843 329 0532,6 %1241 021 5833 278 (2026 Q3)
3AS "WESS"95 902 5272 901 9763,0 %176544 9012 455 (2026 Q3)
4SIA "SCANIA LATVIA"78 172 8314 632 6805,9 %153510 9343 068 (2026 Q3)
5AMSERV MOTORS SIA78 128 099-175 584-0,2 %134583 0462 832 (2026 Q3)
6SIA "Veho"76 180 070-295 484-0,4 %120634 8342 804 (2026 Q3)
7SIA "Mūsa Motors Rīga"64 485 6782 507 8303,9 %116555 9112 490 (2026 Q3)
8SIA "Moller Auto"61 860 7321 290 0552,1 %571 085 2763 500 (2026 Q3)
9SIA "BALTIJAS SPORTA AUTO"55 326 0791 668 0803,0 %511 084 8253 961 (2026 Q3)
10SIA "SKANDI MOTORS"53 095 998807 3571,5 %144368 7222 601 (2026 Q3)
140SIA "VMA Kraft" (šis uzņēmums)600 359-22 581-3,8 %2300 180***
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-17). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "VMA Kraft"
4781 Mehānisko transportlīdzekļu mazumtirdzniecība
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
42103100703 LV77ZZZ42103100703 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VMA Kraft" Sabiedrība ar ierobežotu atbildību VMA Kraft NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2019-10-23 NULL Rīga, Ozolciema iela 18 - 360 1058 114101311 0 100003003 0010000 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
9207078 42103100703 2019-10-19 2019-10-23 14:51:35

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92719555 42103100703 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2800 EUR 2019-10-23 2019-10-23 14:53:49

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
1360627 31090558 42103100703 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 3 ONES EUR 2022-06-13 17:31:38.179
2049929 34485267 42103100703 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 2 ONES EUR 2025-06-03 05:00:51.871
1282088 29687364 42103100703 DokGPv1 UGP 2020 2019-10-23 2020-12-31 3 ONES EUR 2021-08-06 04:05:56.034
1452220 32167412 42103100703 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 2 ONES EUR 2023-03-07 17:05:43.535
1887653 33469128 42103100703 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 2 ONES EUR 2024-05-24 19:08:52.629
2279431 35432898 42103100703 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 2 ONES EUR 2026-05-27 20:00:28.855

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1282088 29687364 800991 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 780489 20502 28727 8346 0 57 0 0 0 0 0 NULL NULL -16628 0 -16628 NULL 0 -16628
1360627 31090558 783107 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 742067 41040 32286 8400 16 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 370 0 370 NULL 0 370
1452220 32167412 865055 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 819350 45705 38717 11511 0 120 0 0 0 0 0 NULL NULL -4643 0 -4643 NULL 0 -4643
1887653 33469128 852559 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 787600 64959 55387 520 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 9052 0 9052 NULL 0 9052
2049929 34485267 775529 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 703854 71675 55793 618 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 15264 0 15264 NULL 0 15264
2279431 35432898 600359 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 569414 30945 41206 11650 867 1537 0 0 0 0 0 NULL NULL -22581 0 -22581 NULL 0 -22581

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1282088 29687364 13795 0 436 92700 106931 0 0 0 0 106931 NULL 120759 0 0 -13828 106931
1360627 31090558 9229 0 0 111300 120529 0 0 0 0 120529 NULL 133987 0 0 -13458 120529
1452220 32167412 50719 0 707 54300 105726 0 0 0 0 105726 NULL 123827 0 0 -18101 105726
1887653 33469128 38246 0 381 141921 180548 0 0 0 0 180548 NULL 189597 0 0 -9049 180548
2049929 34485267 29939 0 408 124100 154447 0 2181 0 2181 156628 NULL 150413 0 0 6215 156628
2279431 35432898 13756 0 147 111313 125216 0 2151 0 2151 127367 NULL 143733 0 0 -16366 127367

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
42103100703 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VMA Kraft" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4781 010095 Zemgales priekšpilsēta 10.45 2.16 5.54 2
42103100703 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VMA Kraft" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4511 010095 Zemgales priekšpilsēta 10.61 1.72 4.86 2
42103100703 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VMA Kraft" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4511 010095 Zemgales priekšpilsēta 8.55 1.07 3.66 2

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
42103100703 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VMA Kraft" ir 21.02.2020 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
42103100703 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VMA Kraft" B Jāuzlabo saistību izpilde 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "VMA Kraft" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Ozolciema iela 18 - 360, Rīga, LV-1058.

Kāds bija SIA "VMA Kraft" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 600 359 EUR, un zaudējumi bija 22 581 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "VMA Kraft" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.

Kāds ir SIA "VMA Kraft" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,87 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,10.

Kāds ir SIA "VMA Kraft" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 3,89, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "VMA Kraft" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Cik nodokļos samaksāja SIA "VMA Kraft"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 10 450 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 2 160 EUR un VSAOI 5 540 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "VMA Kraft" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "VMA Kraft" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mehānisko transportlīdzekļu mazumtirdzniecība.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Mehānisko transportlīdzekļu mazumtirdzniecība — Rīga

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Mehānisko transportlīdzekļu mazumtirdzniecība · Rīga — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 140. no 730

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 17-10-2026