SIA "J.K. Industries" (reģ. Nr. 42103107082) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-02-28. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 22 614 EUR, peļņa 5 139 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,29 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Citur neklasificēti pārējie profesionālie, zinātniskie un tehniskie pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 42103107082 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-02-28 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV19ZZZ42103107082 |
| Juridiskā adrese | Izstāžu iela 3 - 35, Valdlauči, Ķekavas pag., Ķekavas nov., LV-1076 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 22 614 EUR | 5 139 EUR | 24 631 EUR | 1 |
| 2024 | 16 283 EUR | 2 542 EUR | 14 426 EUR | 1 |
| 2023 | 19 498 EUR | 6 843 EUR | 10 792 EUR | 1 |
| 2022 | 9 472 EUR | -4 064 EUR | 7 867 EUR | 1 |
| 2021 | 15 635 EUR | 275 EUR | 11 261 EUR | 1 |
| 2020 | 10 169 EUR | 239 EUR | 2 679 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.02 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1.73 | 0.94 | 0.00 | 0 |
| 2024 | 2.39 | 0.88 | 1.51 | 1 |
| 2023 | 2.42 | 0.89 | 1.53 | 1 |
| 2022 | 2.69 | 0.87 | 1.82 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 22 614 EUR | 16 283 EUR | 19 498 EUR | 9 472 EUR | 15 635 EUR |
| Bruto peļņa | 12 897 EUR | 6 190 EUR | 9 406 EUR | -1 179 EUR | 6 502 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 6 402 EUR | 2 542 EUR | 6 843 EUR | -4 064 EUR | 3 400 EUR |
| UIN nodoklis | 1 263 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 625 EUR |
| Tīrā peļņa | 5 139 EUR | 2 542 EUR | 6 843 EUR | -4 064 EUR | 275 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 24 631 EUR | 14 426 EUR | 10 792 EUR | 7 867 EUR | 11 261 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 4 693 EUR | 1 173 EUR | 7 879 EUR | 1 696 EUR | 4 538 EUR |
| Pašu kapitāls | 8 721 EUR | 8 635 EUR | 6 093 EUR | -750 EUR | 3 314 EUR |
| Īstermiņa saistības | 15 910 EUR | 5 791 EUR | 4 699 EUR | 8 617 EUR | 7 947 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2024-09-16 – 2025-01-23 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,29 | 0,20 | 1,68 | 0,20 | 0,57 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,01 | 0,12 | 1,58 | 0,14 | 0,51 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
22,72 % | 15,61 % | 35,10 % | -42,91 % | 1,76 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
20,86 % | 17,62 % | 63,41 % | -51,66 % | 2,44 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
58,93 % | 29,44 % | 112,31 % | 541,87 % | 8,30 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,82 | 0,67 | 0,77 | -11,49 | 2,40 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | 15,69 | 18,55 | -6,30 | 14,93 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,92 | 1,13 | 1,81 | 1,20 | 1,39 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
73,41 % | 31,44 % | 118,71 % | 467,60 % | 109,96 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
1,93 | 2,61 | 5,12 | -0,93 | 2,60 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "J.K. Industries" ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmuma finansiālā neatkarība ir mērena, balstoties uz aizņemto kapitālu.
Aktīvu izmantošanas efektivitāte ir apmierinoša, taču ar izaugsmes potenciālu.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Tā finanšu stāvoklis ir nestabils un prasa rūpīgu uzraudzību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "DOKUMEDS" | 16 015 312 | 2 062 461 | 12,9 % | 27 | 593 160 | 3 589 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs" | 15 187 585 | 25 427 | 0,2 % | 394 | 38 547 | 1 513 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Imarketing Group" | 14 777 147 | 170 613 | 1,2 % | 9 | 1 641 905 | 3 451 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Innovative Travel Solutions" | 11 733 583 | 851 599 | 7,3 % | 150 | 78 224 | 3 480 (2026 Q3) |
| 5 | Valsts SIA "Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs" | 10 878 844 | 71 517 | 0,7 % | 266 | 40 898 | 1 953 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "FN-SERVISS" | 7 795 825 | 271 895 | 3,5 % | 143 | 54 516 | 1 923 (2026 Q3) |
| 7 | SIA ATVASES RK | 7 466 453 | 829 091 | 11,1 % | 16 | 466 653 | 1 898 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Merck Sharp & Dohme Latvija" | 4 274 745 | 232 576 | 5,4 % | 26 | 164 413 | 4 807 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Perkone & Partners" | 2 883 900 | 794 100 | 27,5 % | 2 | 1 441 950 | *** |
| 10 | SIA Linco Energy | 2 876 957 | 303 824 | 10,6 % | 1 | 2 876 957 | *** |
| 452 | SIA J.K. Industries (šis uzņēmums) | 22 614 | 5 139 | 22,7 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42103107082 | LV19ZZZ42103107082 | SIA J.K. Industries | SIA | J.K. Industries | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-02-28 | NULL | Ķekavas nov., Ķekavas pag., Valdlauči, Izstāžu iela 3 - 35 | 1076 | 117697587 | 100016470 | 0 | 0800870 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9554635 | 42103107082 | 2020-02-17 | 2020-02-28 14:52:55 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42103107082 | 2025-01-23 | 9800 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ANM 2.2.1.2.i. investīcija "Atbalsts procesu digitalizācijai komercdarbībā" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | eb998a13 |
| 42103107082 | 2024-09-16 | 1050 | Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteris | ANM 2.2.1.1.i. investīcija "Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveidei | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | a435fd89 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92802519 | 42103107082 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2021-05-05 | 2021-05-05 12:11:08 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1469451 | 32296432 | 42103107082 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-04-24 20:30:57.422 |
| 1786111 | 33031956 | 42103107082 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-01-24 19:09:36.902 |
| 2028645 | 34418907 | 42103107082 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-05-22 05:00:50.913 |
| 2208919 | 35309938 | 42103107082 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-04-27 17:06:26.671 |
| 1265566 | 29633780 | 42103107082 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-02-28 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-07-30 21:35:01.071 |
| 1356678 | 31045071 | 42103107082 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-06-01 19:06:53.395 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1265566 | 29633780 | 10169 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 7248 | 2921 | 528 | 530 | 0 | 1621 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | NULL | NULL | 239 | 0 | 239 | NULL | 0 | 239 |
| 1356678 | 31045071 | 15635 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 9133 | 6502 | 0 | 2158 | 1561 | 2261 | 0 | 0 | 0 | 0 | 244 | NULL | NULL | 3400 | 625 | 2775 | NULL | 2500 | 275 |
| 1469451 | 32296432 | 9472 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 10651 | -1179 | 0 | 733 | 0 | 1595 | 0 | 0 | 0 | 0 | 557 | NULL | NULL | -4064 | 0 | -4064 | NULL | 0 | -4064 |
| 1786111 | 33031956 | 19498 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 10092 | 9406 | 0 | 720 | 1007 | 2460 | 0 | 0 | 0 | 0 | 390 | NULL | NULL | 6843 | 0 | 6843 | NULL | 0 | 6843 |
| 2028645 | 34418907 | 16283 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 10093 | 6190 | 696 | 1184 | 0 | 1595 | 0 | 0 | 0 | 0 | 173 | NULL | NULL | 2542 | 0 | 2542 | NULL | 0 | 2542 |
| 2208919 | 35309938 | 22614 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 9717 | 12897 | 3903 | 700 | 98 | 1990 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 6402 | 1263 | 5139 | NULL | 0 | 5139 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1265566 | 29633780 | 1456 | 0 | 152 | 0 | 1608 | 0 | 1071 | 0 | 1071 | 2679 | NULL | 2430 | 0 | 0 | 249 | 2679 |
| 1356678 | 31045071 | 2448 | 0 | 1620 | 470 | 4538 | 0 | 6723 | 0 | 6723 | 11261 | NULL | 7947 | 0 | 0 | 3314 | 11261 |
| 1469451 | 32296432 | 682 | 0 | 544 | 470 | 1696 | 0 | 6171 | 0 | 6171 | 7867 | NULL | 8617 | 0 | 0 | -750 | 7867 |
| 1786111 | 33031956 | 1431 | 0 | 5978 | 470 | 7879 | 0 | 2913 | 0 | 2913 | 10792 | NULL | 4699 | 0 | 0 | 6093 | 10792 |
| 2028645 | 34418907 | 507 | 0 | 160 | 506 | 1173 | 0 | 13253 | 0 | 13253 | 14426 | NULL | 5791 | 0 | 0 | 8635 | 14426 |
| 2208919 | 35309938 | 113 | 0 | 111 | 4469 | 4693 | 0 | 8080 | 11858 | 19938 | 24631 | NULL | 15910 | 0 | 0 | 8721 | 24631 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42103107082 | SIA J.K. Industries | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7499 | 034421 | Ķekavas pag. | 2.39 | 0.88 | 1.51 | 1 |
| 42103107082 | SIA J.K. Industries | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7490 | 034421 | Ķekavas pag. | 2.42 | 0.89 | 1.53 | 1 |
| 42103107082 | SIA J.K. Industries | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7490 | 034421 | Ķekavas pag. | 2.69 | 0.87 | 1.82 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 42103107082 | SIA J.K. Industries | ir | 31.07.2025 | nav | ir |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 42103107082 | SIA J.K. Industries | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Izstāžu iela 3 - 35, Valdlauči, Ķekavas pag., Ķekavas nov., LV-1076.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 22 614 EUR, un peļņa bija 5 139 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,29 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,01.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 1,93, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 2 390 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 880 EUR un VSAOI 1 510 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citur neklasificēti pārējie profesionālie, zinātniskie un tehniskie pakalpojumi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citur neklasificēti pārējie profesionālie, zinātniskie un tehniskie pakalpojumi · Ķekavas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026