SIA "Protectum" (reģ. Nr. 50203120841) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2018-01-26. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 33 055 EUR, peļņa 8 020 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 4,93 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Citur neklasificēti pārējie profesionālie, zinātniskie un tehniskie pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 50203120841 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2018-01-26 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV11ZZZ50203120841 |
| Juridiskā adrese | Uzvaras prospekts 25 k-4 - 15D, Baloži, Ķekavas nov., LV-2128 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 33 055 EUR | 8 020 EUR | 26 539 EUR | 1 |
| 2024 | 30 578 EUR | 9 023 EUR | 17 603 EUR | 1 |
| 2023 | 28 684 EUR | 403 EUR | 8 081 EUR | 1 |
| 2022 | 30 611 EUR | 2 069 EUR | 8 566 EUR | 1 |
| 2021 | 29 130 EUR | -9 952 EUR | 6 805 EUR | 1 |
| 2020 | 49 623 EUR | -3 584 EUR | 17 851 EUR | 2 |
| 2019 | 76 908 EUR | 2 194 EUR | 24 433 EUR | 2 |
| 2018 | 39 130 EUR | 11 255 EUR | 21 224 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1.6 | 0.53 | 0.8 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 2.87 | 0.53 | 0.8 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 2.75 | 0.52 | 0.78 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 2.72 | 0.51 | 0.76 | 1 |
| 2024 | 9.21 | 1.74 | 2.84 | 1 |
| 2023 | 9.06 | 1.91 | 2.50 | 1 |
| 2022 | 6.98 | 1.28 | 2.09 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 33 055 EUR | 30 578 EUR | 28 684 EUR | 30 611 EUR | 29 130 EUR |
| Bruto peļņa | 23 911 EUR | 23 128 EUR | 15 049 EUR | 11 744 EUR | 13 683 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 8 020 EUR | 9 023 EUR | 403 EUR | 2 069 EUR | -9 952 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 8 020 EUR | 9 023 EUR | 403 EUR | 2 069 EUR | -9 952 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 26 539 EUR | 17 603 EUR | 8 081 EUR | 8 566 EUR | 6 805 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 21 271 EUR | 13 103 EUR | 3 493 EUR | 3 846 EUR | 6 343 EUR |
| Pašu kapitāls | 22 227 EUR | 14 207 EUR | 5 185 EUR | 4 782 EUR | 2 713 EUR |
| Īstermiņa saistības | 4 312 EUR | 3 396 EUR | 2 896 EUR | 3 784 EUR | 4 092 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Trīs lomas, kuru naudu nedrīkst saskaitīt: saņēmējam tas ir saņemtais atbalsts, partnerim avotā naudas datu nav, izpildītājam — nopelnīts piegādes līgums (bez PVN). Avots: CFLA ES fondu projekti.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
4,93 | 3,86 | 1,21 | 1,02 | 1,55 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
4,93 | 3,86 | 1,21 | 1,02 | 1,55 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
24,26 % | 29,51 % | 1,40 % | 6,76 % | -34,16 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
30,22 % | 51,26 % | 4,99 % | 24,15 % | -146,25 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
36,08 % | 63,51 % | 7,77 % | 43,27 % | -366,83 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,19 | 0,24 | 0,56 | 0,79 | 1,51 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,25 | 1,74 | 3,55 | 3,57 | 4,28 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
36,08 % | 63,51 % | 7,77 % | 43,27 % | -366,83 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
5,51 | 6,16 | 5,05 | 5,33 | 0,58 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Protectum" ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "DOKUMEDS" | 16 015 312 | 2 062 461 | 12,9 % | 27 | 593 160 | 3 589 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs" | 15 187 585 | 25 427 | 0,2 % | 394 | 38 547 | 1 513 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Imarketing Group" | 14 777 147 | 170 613 | 1,2 % | 9 | 1 641 905 | 3 451 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Innovative Travel Solutions" | 11 733 583 | 851 599 | 7,3 % | 150 | 78 224 | 3 480 (2026 Q3) |
| 5 | Valsts SIA "Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs" | 10 878 844 | 71 517 | 0,7 % | 266 | 40 898 | 1 953 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "FN-SERVISS" | 7 795 825 | 271 895 | 3,5 % | 143 | 54 516 | 1 923 (2026 Q3) |
| 7 | SIA ATVASES RK | 7 466 453 | 829 091 | 11,1 % | 16 | 466 653 | 1 898 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Merck Sharp & Dohme Latvija" | 4 274 745 | 232 576 | 5,4 % | 26 | 164 413 | 4 807 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Perkone & Partners" | 2 883 900 | 794 100 | 27,5 % | 2 | 1 441 950 | *** |
| 10 | SIA Linco Energy | 2 876 957 | 303 824 | 10,6 % | 1 | 2 876 957 | *** |
| 383 | SIA "Protectum" (šis uzņēmums) | 33 055 | 8 020 | 24,3 % | 1 | 33 055 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203120841 | LV11ZZZ50203120841 | SIA "Protectum" | SIA | Protectum | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2018-01-26 | NULL | Ķekavas nov., Baloži, Uzvaras prospekts 25 k-4 - 15D | 2128 | 117635077 | 100015950 | 100003550 | 0800807 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 7257553 | 50203120841 | 2017-12-22 | 2018-01-26 15:34:49 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92785060 | 50203120841 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2021-01-28 | 2021-01-28 15:06:04 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 936750 | 21489450 | 50203120841 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-26 | 2018-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-12 21:11:08.904 |
| 1279150 | 29679738 | 50203120841 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2021-08-05 15:21:51.807 |
| 2044776 | 34472322 | 50203120841 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-05-31 23:00:19.731 |
| 1061926 | 23154918 | 50203120841 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-11-19 22:30:30.759 |
| 1375778 | 31214946 | 50203120841 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-07-08 18:00:38.842 |
| 1764062 | 32596376 | 50203120841 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-06-28 18:05:34.01 |
| 1926222 | 33575521 | 50203120841 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-06-10 23:00:08.104 |
| 2310981 | 35469595 | 50203120841 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-05-31 22:00:39.452 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1061926 | 23154918 | 76908 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 59884 | 17024 | 2142 | 12387 | 0 | 301 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2194 | 0 | 2194 | NULL | 0 | 2194 |
| 1279150 | 29679738 | 49623 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 35337 | 14286 | 0 | 17838 | 0 | 32 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -3584 | 0 | -3584 | NULL | 0 | -3584 |
| 1375778 | 31214946 | 29130 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 15447 | 13683 | 15115 | 8463 | 0 | 57 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -9952 | 0 | -9952 | NULL | 0 | -9952 |
| 1764062 | 32596376 | 30611 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 18867 | 11744 | 2128 | 8493 | 946 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2069 | 0 | 2069 | NULL | 0 | 2069 |
| 1926222 | 33575521 | 28684 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 13635 | 15049 | 4236 | 10449 | 40 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 403 | 0 | 403 | NULL | 0 | 403 |
| 2044776 | 34472322 | 30578 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 7450 | 23128 | 2714 | 11367 | 0 | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 9023 | 0 | 9023 | NULL | 0 | 9023 |
| 2310981 | 35469595 | 33055 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 9144 | 23911 | 3501 | 12381 | 0 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 8020 | 0 | 8020 | NULL | 0 | 8020 |
| 936750 | 21489450 | 39130 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 19600 | 19530 | 3264 | 4937 | 0 | 74 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 11255 | 0 | 11255 | NULL | 0 | 11255 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1061926 | 23154918 | 2603 | 0 | 20448 | 0 | 23051 | 0 | 1382 | 0 | 1382 | 24433 | NULL | 8184 | 0 | 0 | 16249 | 24433 |
| 1279150 | 29679738 | 2177 | 0 | 14745 | 7 | 16929 | 0 | 922 | 0 | 922 | 17851 | NULL | 5186 | 0 | 0 | 12665 | 17851 |
| 1375778 | 31214946 | 5635 | 0 | 701 | 7 | 6343 | 0 | 462 | 0 | 462 | 6805 | NULL | 4092 | 0 | 0 | 2713 | 6805 |
| 1764062 | 32596376 | 857 | 0 | 2989 | 0 | 3846 | 0 | 220 | 4500 | 4720 | 8566 | NULL | 3784 | 0 | 0 | 4782 | 8566 |
| 1926222 | 33575521 | 2805 | 0 | 688 | 0 | 3493 | 0 | 88 | 4500 | 4588 | 8081 | NULL | 2896 | 0 | 0 | 5185 | 8081 |
| 2044776 | 34472322 | 12199 | 0 | 904 | 0 | 13103 | 0 | 0 | 4500 | 4500 | 17603 | NULL | 3396 | 0 | 0 | 14207 | 17603 |
| 2310981 | 35469595 | 17014 | 0 | 4257 | 0 | 21271 | 0 | 768 | 4500 | 5268 | 26539 | NULL | 4312 | 0 | 0 | 22227 | 26539 |
| 936750 | 21489450 | 15507 | 0 | 5717 | 0 | 21224 | 0 | 0 | 0 | 0 | 21224 | NULL | 7169 | 0 | 0 | 14055 | 21224 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203120841 | SIA "Protectum" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7499 | 034210 | Baloži | 9.21 | 1.74 | 2.84 | 1 |
| 50203120841 | SIA "Protectum" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7490 | 034210 | Baloži | 9.06 | 1.91 | 2.50 | 1 |
| 50203120841 | SIA "Protectum" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7490 | 034210 | Baloži | 6.98 | 1.28 | 2.09 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203120841 | SIA "Protectum" | ir | 14.01.2019 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 50203120841 | SIA "Protectum" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Uzvaras prospekts 25 k-4 - 15D, Baloži, Ķekavas nov., LV-2128.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 33 055 EUR, un peļņa bija 8 020 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 4,93 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 4,93.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 5,51, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 9 210 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 740 EUR un VSAOI 2 840 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citur neklasificēti pārējie profesionālie, zinātniskie un tehniskie pakalpojumi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citur neklasificēti pārējie profesionālie, zinātniskie un tehniskie pakalpojumi · Ķekavas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026