SIA "SARANDA" (reģ. Nr. 42103109933) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-05-20. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 274 770 EUR, zaudējumi 24 159 EUR, darbinieku skaits: 3. Kopējais likviditātes koeficients: 0,25 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Metālu mehāniska apstrāde
| Reģistrācijas Nr. | 42103109933 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-05-20 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV60ZZZ42103109933 |
| Juridiskā adrese | Ezermalas iela 9A, Liepāja, LV-3401 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 274 770 EUR | -24 159 EUR | 36 078 EUR | 3 |
| 2024 | 100 558 EUR | 641 EUR | 12 793 EUR | 3 |
| 2023 | 428 404 EUR | -67 459 EUR | 48 355 EUR | 3 |
| 2022 | 77 852 EUR | -7 994 EUR | 20 271 EUR | 2 |
| 2021 | 69 596 EUR | 500 EUR | 23 881 EUR | 3 |
| 2020 | 173 EUR | -11 206 EUR | 2 578 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1.02 | 0.0 | 0.0 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 6.27 | 0.19 | 0.91 | 3 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 6.20 | 0.00 | 0.00 | 3 |
| 2024 | 17.40 | 0.43 | 1.45 | 3 |
| 2023 | 62.45 | 2.22 | 4.10 | 3 |
| 2022 | 18.75 | 0.34 | 0.49 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 296.60 | ~ 265.46 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | 118.15 | ~ 105.75 |
| 2023 | 334.08 | ~ 299.00 |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (1.45 * 1000) / 0.3409 ) / 3 / 12 = 118.15 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 118.15 * 0.105 = 12.41 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 500.00 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (118.15 - 12.41 - 500.00) * 0.2 ≈ 0.00 EUR
4. Neto alga: 118.15 - 12.41 - 0.00 = ~ 105.75 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 274 770 EUR | 100 558 EUR | 428 404 EUR | 77 852 EUR | 69 596 EUR |
| Bruto peļņa | 30 625 EUR | 23 987 EUR | -50 543 EUR | -4 350 EUR | 50 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -24 104 EUR | 2 071 EUR | -67 459 EUR | -7 825 EUR | 530 EUR |
| UIN nodoklis | 55 EUR | 1 430 EUR | 0 EUR | 169 EUR | 30 EUR |
| Tīrā peļņa | -24 159 EUR | 641 EUR | -67 459 EUR | -7 994 EUR | 500 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 36 078 EUR | 12 793 EUR | 48 355 EUR | 20 271 EUR | 23 881 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 35 236 EUR | 12 793 EUR | 48 355 EUR | 20 156 EUR | 23 346 EUR |
| Pašu kapitāls | -106 877 EUR | -82 717 EUR | -83 358 EUR | -15 899 EUR | -7 906 EUR |
| Īstermiņa saistības | 142 955 EUR | 95 510 EUR | 131 713 EUR | 36 170 EUR | 31 787 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. 1 dokuments ar identisku summu vienā iepirkumā sapludināts — avots to pašu līgumu publicē vairākkārt. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.
Trīs lomas, kuru naudu nedrīkst saskaitīt: saņēmējam tas ir saņemtais atbalsts, partnerim avotā naudas datu nav, izpildītājam — nopelnīts piegādes līgums (bez PVN). Avots: CFLA ES fondu projekti.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,25 | 0,13 | 0,37 | 0,56 | 0,73 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,14 | 0,13 | 0,26 | 0,56 | 0,36 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-8,79 % | 0,64 % | -15,75 % | -10,27 % | 0,72 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-66,96 % | 5,01 % | -139,51 % | -39,44 % | 2,09 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
22,60 % | -0,77 % | 80,93 % | 50,28 % | -6,32 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-1,34 | -1,15 | -1,58 | -2,27 | -4,02 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
7,62 | 7,86 | 8,86 | 3,84 | 2,91 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
22,55 % | -2,50 % | 80,93 % | 49,22 % | -6,70 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
0,56 | -2,13 | 1,55 | 1,22 | 2,34 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "SARANDA" ir nostiprinājies uzņēmums ar 6–10 gadu pieredzi un guvis atzinību tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "EMJ Metāls" | 26 533 646 | 1 130 506 | 4,3 % | 203 | 130 708 | 2 660 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Silkeborg Spaantagning Baltic" | 10 169 409 | 597 883 | 5,9 % | 107 | 95 041 | 1 920 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "LOCITECH PRODUCTION" | 5 765 489 | 169 483 | 2,9 % | 73 | 78 979 | 1 469 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Steel PROFI" | 3 791 349 | 199 224 | 5,3 % | 40 | 94 784 | 1 546 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "LATTEPS" | 3 601 727 | -180 857 | -5,0 % | 94 | 38 316 | 757 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "VITRUM FACTORY" | 3 599 299 | 20 319 | 0,6 % | 73 | 49 305 | 1 223 (2026 Q3) |
| 7 | Liepājas speciālās ekonomiskās zonas SIA "LPSP" | 3 259 218 | 272 803 | 8,4 % | 37 | 88 087 | 2 115 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "EHT FABRIK" | 3 159 774 | 416 001 | 13,2 % | 45 | 70 217 | 2 318 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Rubate metal" | 3 040 037 | 185 116 | 6,1 % | 37 | 82 163 | 1 432 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "METĀRO" | 2 613 370 | 17 266 | 0,7 % | 44 | 59 395 | 2 282 (2026 Q3) |
| 62 | SIA SARANDA (šis uzņēmums) | 274 770 | -24 159 | -8,8 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42103109933 | LV60ZZZ42103109933 | SIA SARANDA | SIA | SARANDA | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-05-20 | NULL | Liepāja, Ezermalas iela 9A | 3401 | 102406584 | 0 | 100003044 | 0170000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9715539 | 42103109933 | 2020-05-14 | 2020-05-15 13:06:34 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 42103109933 | 2022-12-07 | SIA ALFA industrial projects |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92775965 | 42103109933 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2020-11-30 | 2020-11-30 11:16:29 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1217398 | 29240327 | 42103109933 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-05-20 | 2020-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2021-05-07 21:01:29.543 |
| 2025270 | 34406249 | 42103109933 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2025-05-20 03:00:26.635 |
| 2212588 | 35316951 | 42103109933 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2026-04-28 21:00:14.23 |
| 1414099 | 31382506 | 42103109933 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2022-08-04 23:23:50.151 |
| 1711413 | 32389053 | 42103109933 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-05-11 21:40:46.881 |
| 1882341 | 33449983 | 42103109933 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2024-05-21 21:07:50.536 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1217398 | 29240327 | 173 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 11344 | -11171 | 0 | 0 | 0 | 34 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -11205 | 1 | -11206 | NULL | 0 | -11206 |
| 1414099 | 31382506 | 69596 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 69546 | 50 | 0 | 0 | 945 | 465 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 530 | 30 | 500 | NULL | 0 | 500 |
| 1711413 | 32389053 | 77852 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 82202 | -4350 | 0 | 0 | 1 | 3476 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -7825 | 169 | -7994 | NULL | 0 | -7994 |
| 1882341 | 33449983 | 428404 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 478947 | -50543 | 2711 | 12501 | 0 | 1704 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -67459 | 0 | -67459 | NULL | 0 | -67459 |
| 2025270 | 34406249 | 100558 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 76571 | 23987 | 472 | 21073 | 4586 | 5728 | 0 | 0 | 771 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2071 | 1430 | 641 | NULL | 0 | 641 |
| 2212588 | 35316951 | 274770 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 244145 | 30625 | 5265 | 44583 | 318 | 5238 | 0 | 0 | 39 | 0 | 0 | NULL | NULL | -24104 | 55 | -24159 | NULL | 0 | -24159 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1217398 | 29240327 | 514 | 0 | 409 | 700 | 1623 | 0 | 955 | 0 | 955 | 2578 | NULL | 0 | 10984 | 0 | -8406 | 2578 |
| 1414099 | 31382506 | 62 | 0 | 11398 | 11886 | 23346 | 0 | 535 | 0 | 535 | 23881 | NULL | 31787 | 0 | 0 | -7906 | 23881 |
| 1711413 | 32389053 | -32 | 0 | 20188 | 0 | 20156 | 0 | 115 | 0 | 115 | 20271 | NULL | 36170 | 0 | 0 | -15899 | 20271 |
| 1882341 | 33449983 | 99 | 0 | 34306 | 13950 | 48355 | 0 | 0 | 0 | 0 | 48355 | NULL | 131713 | 0 | 0 | -83358 | 48355 |
| 2025270 | 34406249 | 1 | 0 | 12792 | 0 | 12793 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12793 | NULL | 95510 | 0 | 0 | -82717 | 12793 |
| 2212588 | 35316951 | 341 | 0 | 19939 | 14956 | 35236 | 0 | 842 | 0 | 842 | 36078 | NULL | 142955 | 0 | 0 | -106877 | 36078 |
[securing_measures]
| ID | Reģ.Nr. | securing_measure_type | securing_measure_type_text | type_details | No | case_number | institution_identifier | institution_registration_number | institution_name |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 91388978 | 42103109933 | PROHIBITION | Aizliegums | NULL | 2026-03-17 | 30.4/17.22/29548 | 1000057137 | 90000069281 | Valsts ieņēmumu dienests |
| 91368787 | 42103109933 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots aizliegums komercķīlas reģistrācijai, pārjaunošanai, grozīšanai Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra komercķīlu reģistrā | 2025-07-18 | 30.4/17.20.4/77845 | 1000057137 | 90000069281 | Valsts ieņēmumu dienests |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42103109933 | SIA SARANDA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2553 | 005000 | Liepāja | 17.40 | 0.43 | 1.45 | 3 |
| 42103109933 | SIA SARANDA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2562 | 005000 | Liepāja | 62.45 | 2.22 | 4.10 | 3 |
| 42103109933 | SIA SARANDA | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2562 | 005000 | Liepāja | 18.75 | 0.34 | 0.49 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 42103109933 | SIA SARANDA | ir | 05.06.2020 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 42103109933 | SIA SARANDA | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
[members]
| ID | URI | Uzņ.Reģ.Nr. | Subj.Tips | Nosauk./Vārds | PK Maska | Dz.Dat. | Reģ.Nr. | Daļu/Akc.Sk. | Daļas/Akc.Nom. | Daļu/Akc.Val. | No | Reģ.Dat. | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92968856 | NULL | 42103109933 | LEGAL_ENTITY | SIA SARANDA | NULL | NULL | 42103109933 | 280 | 10 | EUR | 2026-04-30 | 2026-05-08 | 2026-05-08 11:19:31 |
Juridiskā adrese ir Ezermalas iela 9A, Liepāja, LV-3401.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 274 770 EUR, un zaudējumi bija 24 159 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 3 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "SIA ALFA industrial projects".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,25 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,14.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 0,56, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 118.15 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 105.75 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 17 400 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 430 EUR un VSAOI 1 450 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Metālu mehāniska apstrāde.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Metālu mehāniska apstrāde · Liepāja — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 06-11-2026