SIA "HELITECH" (reģ. Nr. 40203293647) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-02-16. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 301 352 EUR, peļņa 83 985 EUR, darbinieku skaits: 3. Kopējais likviditātes koeficients: 5,42 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Metālu mehāniska apstrāde
| Reģistrācijas Nr. | 40203293647 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-02-16 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV11ZZZ40203293647 |
| Juridiskā adrese | Ceriņu iela 3, Ropaži, Ropažu pag., Ropažu nov., LV-2135 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 301 352 EUR | 83 985 EUR | 225 697 EUR | 3 |
| 2024 | 172 387 EUR | 28 498 EUR | 135 199 EUR | 2 |
| 2023 | 119 924 EUR | 40 296 EUR | 111 866 EUR | 2 |
| 2022 | 53 336 EUR | 17 912 EUR | 62 978 EUR | 1 |
| 2021 | 6 352 EUR | 4 269 EUR | 20 661 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 20.55 | 3.14 | 7.71 | 4 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 27.59 | 3.03 | 7.61 | 4 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 29.17 | 2.72 | 6.69 | 4 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 24.17 | 1.88 | 5.14 | 3 |
| 2024 | 31.02 | 3.62 | 10.08 | 2 |
| 2023 | 23.27 | 1.27 | 6.75 | 2 |
| 2022 | 2.07 | 0.34 | 1.10 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1 884.72 | ~ 1 396.93 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 860.27 | ~ 1 380.63 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 635.38 | ~ 1 230.68 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 675.30 | ~ 1 247.10 |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 301 352 EUR | 172 387 EUR | 119 924 EUR | 53 336 EUR | 6 352 EUR |
| Bruto peļņa | 84 480 EUR | 46 261 EUR | 34 538 EUR | 14 170 EUR | 4 778 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 84 002 EUR | 28 500 EUR | 40 319 EUR | 17 975 EUR | 4 269 EUR |
| UIN nodoklis | 17 EUR | 2 EUR | 23 EUR | 63 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 83 985 EUR | 28 498 EUR | 40 296 EUR | 17 912 EUR | 4 269 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 225 697 EUR | 135 199 EUR | 111 866 EUR | 62 978 EUR | 20 661 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 70 732 EUR | 31 608 EUR | 24 514 EUR | 9 156 EUR | 2 263 EUR |
| Pašu kapitāls | 189 960 EUR | 105 975 EUR | 77 477 EUR | 37 181 EUR | 7 269 EUR |
| Īstermiņa saistības | 13 041 EUR | 10 324 EUR | 11 989 EUR | 897 EUR | 1 392 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 14 900 EUR | 18 900 EUR | 22 400 EUR | 24 900 EUR | 12 000 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2023-02-07 – 2026-04-16 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
A un B kategorijas atļauja ir nepieciešama piesārņojošām darbībām ar lielāko ietekmi, C kategorijā pietiek ar reģistrāciju. Atļauja pati par sevi nav pārkāpums — tā nozīmē, ka darbība ir uzraudzīta. Avots: VVD izsniegtās atļaujas un licences.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
5,42 | 3,06 | 2,04 | 10,21 | 1,63 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
5,07 | 2,98 | 1,89 | 9,48 | 1,35 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
27,87 % | 16,53 % | 33,60 % | 33,58 % | 67,21 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
37,21 % | 21,08 % | 36,02 % | 28,44 % | 20,66 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
44,21 % | 26,89 % | 52,01 % | 48,18 % | 58,73 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,15 | 0,28 | 0,44 | 0,69 | 1,84 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
186,85 | — | 68,31 | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,34 | 1,28 | 1,07 | 0,85 | 0,31 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
39,71 % | 22,82 % | 40,97 % | 28,95 % | 22,15 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
6,25 | 4,23 | 3,82 | 2,93 | 1,50 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "HELITECH" ir uzņēmums, kas šajos gados jau sekmīgi apliecinājis sevi savā nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "EMJ Metāls" | 26 533 646 | 1 130 506 | 4,3 % | 203 | 130 708 | 2 660 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Silkeborg Spaantagning Baltic" | 10 169 409 | 597 883 | 5,9 % | 107 | 95 041 | 1 920 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "LOCITECH PRODUCTION" | 5 765 489 | 169 483 | 2,9 % | 73 | 78 979 | 1 469 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Steel PROFI" | 3 791 349 | 199 224 | 5,3 % | 40 | 94 784 | 1 546 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "LATTEPS" | 3 601 727 | -180 857 | -5,0 % | 94 | 38 316 | 757 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "VITRUM FACTORY" | 3 599 299 | 20 319 | 0,6 % | 73 | 49 305 | 1 223 (2026 Q3) |
| 7 | Liepājas speciālās ekonomiskās zonas SIA "LPSP" | 3 259 218 | 272 803 | 8,4 % | 37 | 88 087 | 2 115 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "EHT FABRIK" | 3 159 774 | 416 001 | 13,2 % | 45 | 70 217 | 2 318 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Rubate metal" | 3 040 037 | 185 116 | 6,1 % | 37 | 82 163 | 1 432 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "METĀRO" | 2 613 370 | 17 266 | 0,7 % | 44 | 59 395 | 2 282 (2026 Q3) |
| 57 | SIA HELITECH (šis uzņēmums) | 301 352 | 83 985 | 27,9 % | 4 | 75 338 | 1 885 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203293647 | LV11ZZZ40203293647 | SIA HELITECH | SIA | HELITECH | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-02-16 | NULL | Ropažu nov., Ropažu pag., Ropaži, Ceriņu iela 3 | 2135 | 102723452 | 100016784 | 0 | 0808400 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10426209 | 40203293647 | 2021-02-05 | 2021-02-16 12:42:22 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203293647 | 2026-04-16 | 500 | Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteris | ANM 2.2.1.1.i. investīcija "Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveidei | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | cff6b114 |
| 40203293647 | 2025-06-19 | 27500 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ANM 2.2.1.2.i. investīcija "Atbalsts procesu digitalizācijai komercdarbībā" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | eb998a13 |
| 40203293647 | 2025-06-05 | 7000 | Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteris | ANM 2.3.1.2.i. investīcija "Uzņēmumu digitālo prasmju attīstība" 1.kārta | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | fd3b7ba6 |
| 40203293647 | 2025-03-13 | 1650 | Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteris | ANM 2.2.1.1.i. investīcija "Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveidei | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | cff6b114 |
| 40203293647 | 2025-02-27 | 5650 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ANM 2.2.1.2.i. investīcija "Atbalsts procesu digitalizācijai komercdarbībā" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 7f1b2384 |
| 40203293647 | 2023-07-14 | 21398 | Lauku atbalsta dienests | Vietējās ekonomikas stiprināšanas iniciatīvas | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | dee54268 |
| 40203293647 | 2023-02-07 | 4320 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | Atbalsts IKT un netehnoloģiskām apmācībām, kā arī apmācībām, lai sekmētu investoru piesaisti | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | 8f2e2ef2 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92855266 | 40203293647 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 15000 | EUR | 2022-05-23 | 2022-05-23 13:22:49 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1315919 | 30645436 | 40203293647 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-02-16 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-03-14 12:10:29.872 |
| 1436433 | 31986133 | 40203293647 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-01-04 17:03:09.301 |
| 1783854 | 33003277 | 40203293647 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-01-11 19:02:11.797 |
| 2006475 | 34346073 | 40203293647 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-05-09 03:01:38.218 |
| 2266798 | 35415517 | 40203293647 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2026-05-26 17:01:46.108 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1315919 | 30645436 | 6352 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1574 | 4778 | 0 | 365 | 0 | 144 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 4269 | 0 | 4269 | NULL | 0 | 4269 |
| 1436433 | 31986133 | 53336 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 39166 | 14170 | 7800 | 900 | 16274 | 3769 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 17975 | 63 | 17912 | NULL | 0 | 17912 |
| 1783854 | 33003277 | 119924 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 85386 | 34538 | 727 | 11525 | 25295 | 6663 | 0 | 0 | 0 | 0 | 599 | NULL | NULL | 40319 | 23 | 40296 | NULL | 0 | 40296 |
| 2006475 | 34346073 | 172387 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 126126 | 46261 | 875 | 11327 | 3354 | 8913 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 28500 | 2 | 28498 | NULL | 0 | 28498 |
| 2266798 | 35415517 | 301352 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 216872 | 84480 | 827 | 14860 | 34095 | 18434 | 0 | 0 | 0 | 0 | 452 | NULL | NULL | 84002 | 17 | 83985 | NULL | 0 | 83985 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1315919 | 30645436 | 1834 | 0 | 42 | 387 | 2263 | 0 | 18398 | 0 | 18398 | 20661 | NULL | 1392 | 12000 | 0 | 7269 | 20661 |
| 1436433 | 31986133 | 6268 | 0 | 2235 | 653 | 9156 | 0 | 53822 | 0 | 53822 | 62978 | NULL | 897 | 24900 | 0 | 37181 | 62978 |
| 1783854 | 33003277 | 21795 | 0 | 854 | 1865 | 24514 | 0 | 87352 | 0 | 87352 | 111866 | NULL | 11989 | 22400 | 0 | 77477 | 111866 |
| 2006475 | 34346073 | 26941 | 0 | 3855 | 812 | 31608 | 0 | 100481 | 3110 | 103591 | 135199 | NULL | 10324 | 18900 | 0 | 105975 | 135199 |
| 2266798 | 35415517 | 60157 | 0 | 5940 | 4635 | 70732 | 0 | 149439 | 5526 | 154965 | 225697 | NULL | 13041 | 14900 | 7796 | 189960 | 225697 |
[cash_flow_statements]
| Statement ID | File ID | cfo_dm_cash_received_from_customers | cfo_dm_cash_paid_to_suppliers_employees | cfo_dm_other_cash_received_paid | cfo_dm_operating_cash_flow | cfo_dm_interest_paid | cfo_dm_income_taxes_paid | cfo_dm_extra_items_cash_flow | cfo_dm_net_operating_cash_flow | cfo_im_income_before_income_taxes | cfo_im_income_before_changes_in_working_capital | cfo_im_operating_cash_flow | cfo_im_interest_paid | cfo_im_income_taxes_paid | cfo_im_extra_items_cash_flow | cfo_im_net_operating_cash_flow | cfi_acquisition_of_stocks_shares | cfi_sale_proceeds_from_stocks_shares | cfi_acquisition_of_fixed_assets_intangible_assets | cfi_sale_proceeds_from_fixed_assets_intangible_assets | cfi_loans_made | cfi_repayments_of_loans_received | cfi_interest_received | cfi_dividends_received | cfi_net_investing_cash_flow | cff_proceeds_from_stocks_bonds_issuance_or_contributed_capital | cff_loans_received | cff_subsidies_grants_donations_received | cff_repayments_of_loans_made | cff_repayments_of_lease_obligations | cff_dividends_paid | cff_net_financing_cash_flow | effect_of_exchange_rate_change | net_increase | at_beginning_of_year | at_end_of_year |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1315919 | 30645436 | 7500 | -1939 | 568 | 6219 | 0 | 0 | NULL | 6219 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | -19385 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -19385 | 3000 | 12000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15000 | 0 | 1834 | 0 | 1834 |
| 1436433 | 31986133 | 58552 | -54021 | 0 | 4531 | 0 | 0 | NULL | 4531 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | -41270 | 600 | 0 | 0 | 0 | 0 | -40670 | 12000 | 12900 | 15674 | 0 | 0 | 0 | 40574 | 0 | 4437 | 1834 | 6267 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203293647 | SIA HELITECH | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2553 | 044410 | Ropažu pag. | 31.02 | 3.62 | 10.08 | 2 |
| 40203293647 | SIA HELITECH | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2562 | 044410 | Ropažu pag. | 23.27 | 1.27 | 6.75 | 2 |
| 40203293647 | SIA HELITECH | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2562 | 044410 | Ropažu pag. | 2.07 | 0.34 | 1.10 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 40203293647 | SIA HELITECH | ir | 13.10.2021 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 40203293647 | SIA HELITECH | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Ceriņu iela 3, Ropaži, Ropažu pag., Ropažu nov., LV-2135.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 301 352 EUR, un peļņa bija 83 985 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 3 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 5,42 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 5,07.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 6,25, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 31 020 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 3 620 EUR un VSAOI 10 080 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Metālu mehāniska apstrāde.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Metālu mehāniska apstrāde · Ropažu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 05-11-2026