SIA "BSL GROUP" (reģ. Nr. 42103113144) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-08-12. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 802 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 116,42 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Ražošanas iekārtu un ierīču uzstādīšana
| Reģistrācijas Nr. | 42103113144 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-08-12 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV81ZZZ42103113144 |
| Juridiskā adrese | Zivju iela 1, Rīga, LV-1015 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 EUR | -802 EUR | 6 403 EUR | 1 |
| 2024 | 0 EUR | -9 692 EUR | 7 192 EUR | 1 |
| 2023 | 25 564 EUR | -33 596 EUR | 17 203 EUR | 3 |
| 2022 | 344 938 EUR | -27 026 EUR | 71 462 EUR | 12 |
| 2021 | 283 764 EUR | 84 664 EUR | 109 629 EUR | 8 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.06 | 0.02 | 0.03 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.06 | 0.02 | 0.03 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.06 | 0.02 | 0.03 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.08 | 0.02 | 0.03 | 1 |
| 2024 | 1.44 | 0.42 | 0.68 | 1 |
| 2023 | 16.84 | 3.74 | 7.57 | 5 |
| 2022 | 90.37 | 19.71 | 35.15 | 12 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | 370.10 | ~ 331.24 |
| 2022 | 716.04 | ~ 561.08 |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 0 EUR | 25 564 EUR | 344 938 EUR | 283 764 EUR |
| Bruto peļņa | 0 EUR | 0 EUR | -24 090 EUR | 60 274 EUR | 104 359 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -802 EUR | -9 692 EUR | -33 596 EUR | -24 526 EUR | 84 664 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 2 500 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -802 EUR | -9 692 EUR | -33 596 EUR | -27 026 EUR | 84 664 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 6 403 EUR | 7 192 EUR | 17 203 EUR | 71 462 EUR | 109 629 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 6 403 EUR | 7 192 EUR | 10 250 EUR | 43 023 EUR | 97 418 EUR |
| Pašu kapitāls | 6 348 EUR | 7 150 EUR | 16 842 EUR | 50 438 EUR | 87 464 EUR |
| Īstermiņa saistības | 55 EUR | 42 EUR | 361 EUR | 21 024 EUR | 22 165 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
116,42 | 171,24 | 28,39 | 2,05 | 4,40 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
97,73 | 133,00 | 21,40 | 1,39 | 3,25 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
— | — | -131,42 % | -7,84 % | 29,84 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-12,53 % | -134,76 % | -195,29 % | -37,82 % | 77,23 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-12,63 % | -135,55 % | -199,48 % | -53,58 % | 96,80 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,01 | 0,01 | 0,02 | 0,42 | 0,25 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | — | -215,75 | -1 361,56 | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 0,00 | 1,49 | 4,83 | 2,59 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-12,63 % | -135,55 % | -198,56 % | -48,59 % | 96,80 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
49,64 | 68,87 | 16,28 | 5,58 | 7,81 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "BSL GROUP" ir nostiprinājies uzņēmums ar 6–10 gadu pieredzi un guvis atzinību tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA Reich Montage | 10 442 091 | 92 817 | 0,9 % | 112 | 93 233 | 1 992 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "EXECUTO" | 8 155 087 | 3 407 071 | 41,8 % | 8 | 1 019 386 | 3 888 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "MRK Serviss" | 6 829 640 | 1 204 365 | 17,6 % | 33 | 206 959 | 2 243 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "TDpower" | 6 277 114 | 2 514 309 | 40,1 % | 33 | 190 216 | 4 282 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "ROHE LATVIJĀ" | 4 429 691 | -68 542 | -1,5 % | 30 | 147 656 | 2 480 (2026 Q3) |
| 6 | SIA zinātniski tehniskā firma "LĀSMA" | 4 261 144 | 49 257 | 1,2 % | 32 | 133 161 | 2 214 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Terko" | 3 374 521 | -195 280 | -5,8 % | 2 | 1 687 261 | — |
| 8 | SIA A.I. International | 2 892 694 | 342 228 | 11,8 % | 61 | 47 421 | 1 620 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "ML Technical Solutions" | 2 765 542 | 436 839 | 15,8 % | 31 | 89 211 | 1 766 (2026 Q3) |
| 10 | SIA ERCON Services | 2 483 024 | 181 613 | 7,3 % | 37 | 67 109 | 2 922 (2026 Q3) |
| 191 | SIA "BSL GROUP" (šis uzņēmums) | 0 | -802 | — | 1 | — | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42103113144 | LV81ZZZ42103113144 | SIA "BSL GROUP" | SIA | BSL GROUP | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-08-12 | NULL | Rīga, Zivju iela 1 | 1015 | 102031747 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9934464 | 42103113144 | 2020-08-06 | 2020-08-12 16:06:45 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 42103113144 | 2021-02-08 | SIA "Amarino Line" |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92786991 | 42103113144 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2021-02-08 | 2021-02-08 14:49:02 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1367241 | 31155793 | 42103113144 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2020-08-12 | 2021-12-31 | 8 | ONES | EUR | 2022-06-28 19:07:57.455 |
| 1875924 | 33429138 | 42103113144 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2024-05-16 20:02:03.44 |
| 2154050 | 35198512 | 42103113144 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-03-25 17:09:09.706 |
| 1466781 | 32279167 | 42103113144 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 12 | ONES | EUR | 2023-04-24 17:17:06.741 |
| 2029028 | 34422673 | 42103113144 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-05-22 19:01:52.509 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1367241 | 31155793 | 283764 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 179405 | 104359 | 0 | 5857 | 152 | 13990 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 84664 | 0 | 84664 | NULL | 0 | 84664 |
| 1466781 | 32279167 | 344938 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 284664 | 60274 | 0 | 39130 | 649 | 46322 | 0 | 0 | 21 | 0 | 18 | NULL | NULL | -24526 | 2500 | -27026 | NULL | 0 | -27026 |
| 1875924 | 33429138 | 25564 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 49654 | -24090 | 0 | 7972 | 9032 | 10418 | 0 | 0 | 7 | 0 | 155 | NULL | NULL | -33596 | 0 | -33596 | NULL | 0 | -33596 |
| 2029028 | 34422673 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 2693 | 1071 | 8070 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -9692 | 0 | -9692 | NULL | 0 | -9692 |
| 2154050 | 35198512 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 666 | 640 | 776 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -802 | 0 | -802 | NULL | 0 | -802 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1367241 | 31155793 | 46313 | 0 | 25777 | 25328 | 97418 | 0 | 12211 | 0 | 12211 | 109629 | NULL | 22165 | 0 | 0 | 87464 | 109629 |
| 1466781 | 32279167 | 15850 | 0 | 13340 | 13833 | 43023 | 0 | 28439 | 0 | 28439 | 71462 | NULL | 21024 | 0 | 0 | 50438 | 71462 |
| 1875924 | 33429138 | 5394 | 0 | 2331 | 2525 | 10250 | 0 | 6953 | 0 | 6953 | 17203 | NULL | 361 | 0 | 0 | 16842 | 17203 |
| 2029028 | 34422673 | 4238 | 0 | 1348 | 1606 | 7192 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7192 | NULL | 42 | 0 | 0 | 7150 | 7192 |
| 2154050 | 35198512 | 3898 | 0 | 1477 | 1028 | 6403 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6403 | NULL | 55 | 0 | 0 | 6348 | 6403 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42103113144 | SIA "BSL GROUP" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3320 | 010096 | Ziemeļu rajons | 1.44 | 0.42 | 0.68 | 1 |
| 42103113144 | SIA "BSL GROUP" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3320 | 010096 | Ziemeļu rajons | 16.84 | 3.74 | 7.57 | 5 |
| 42103113144 | SIA "BSL GROUP" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3320 | 010096 | Ziemeļu rajons | 90.37 | 19.71 | 35.15 | 12 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 42103113144 | SIA "BSL GROUP" | ir | 11.09.2020 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 42103113144 | SIA "BSL GROUP" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Zivju iela 1, Rīga, LV-1015.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 802 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "SIA "Amarino Line"".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 116,42 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 97,73.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 49,64, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 1 440 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 420 EUR un VSAOI 680 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Ražošanas iekārtu un ierīču uzstādīšana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Ražošanas iekārtu un ierīču uzstādīšana · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 03-11-2026