Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "Industar"

SIA "Industar" (reģ. Nr. 42403047134) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-02-07. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 230 950 EUR, peļņa 9 300 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 3,26 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.

Pamatdarbība: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība

Reģistrācijas Nr.42403047134
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2020-02-07
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV11ZZZ42403047134
Juridiskā adrese A. Upīša iela 49, Rēzekne, LV-4601

UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 230 950 EUR 9 300 EUR 83 444 EUR 1
2024 200 497 EUR 15 063 EUR 75 287 EUR 2
2023 211 822 EUR 15 054 EUR 63 314 EUR 2
2022 182 692 EUR 9 653 EUR 53 564 EUR 2
2021 161 954 EUR 9 838 EUR 35 582 EUR 2
2020 32 271 EUR 1 238 EUR 8 737 EUR 1

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: A Laba saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis 13.24 0.85 2.33 2
2026. gada 2. ceturksnis 10.25 0.83 2.14 2
2026. gada 1. ceturksnis 10.29 0.85 2.15 2
2025. gada 4. ceturksnis 8.64 0.75 2.11 1
2024 21.45 4.17 7.53 2
2023 21.62 3.26 6.30 1
2022 13.17 3.17 6.38 1

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis *** ***
2026. gada 2. ceturksnis *** ***
2026. gada 1. ceturksnis *** ***
2025. gada 4. ceturksnis *** ***
2024 *** ***
2023 *** ***
2022 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 230 950 EUR 200 497 EUR 211 822 EUR 182 692 EUR 161 954 EUR
Bruto peļņa 17 133 EUR 23 475 EUR 23 515 EUR 16 643 EUR 15 988 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 10 050 EUR 15 063 EUR 15 054 EUR 9 653 EUR 9 838 EUR
UIN nodoklis 750 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 9 300 EUR 15 063 EUR 15 054 EUR 9 653 EUR 9 838 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 83 444 EUR 75 287 EUR 63 314 EUR 53 564 EUR 35 582 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 83 187 EUR 74 556 EUR 61 993 EUR 52 794 EUR 34 773 EUR
Pašu kapitāls 57 947 EUR 51 647 EUR 36 583 EUR 21 530 EUR 11 876 EUR
Īstermiņa saistības 25 497 EUR 23 640 EUR 26 731 EUR 32 034 EUR 23 706 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

2 sadaļas 3 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Būtiski riska signāli nav konstatēti Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: A Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Publiskie iepirkumi210 384 €

Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.

ES fondu projekti15 434 € līgumos

Kā izpildītājam projektos (1, 5 434 €)

  • 5 434 € 2026-03
    Irbenes radioteleskopu kompleksa modernizācijas 4. kārta · Ventspils Augstskola

Trīs lomas, kuru naudu nedrīkst saskaitīt: saņēmējam tas ir saņemtais atbalsts, partnerim avotā naudas datu nav, izpildītājam — nopelnīts piegādes līgums (bez PVN). Avots: CFLA ES fondu projekti.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
3,26 3,15 2,32 1,65 1,47
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
1,25 1,00 0,87 0,93 1,03
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
4,03 % 7,51 % 7,11 % 5,28 % 6,07 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
11,15 % 20,01 % 23,78 % 18,02 % 27,65 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
16,05 % 29,17 % 41,15 % 44,84 % 82,84 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,44 0,46 0,73 1,49 2,00
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
2,77 2,66 3,35 3,41 4,55
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
17,34 % 29,17 % 41,15 % 44,84 % 82,84 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
5,17 5,26 5,54 4,86 6,12

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "Industar" ir uzņēmums, kas gadu gaitā nostiprinājis savu stabilitāti un uzticamību.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Līdzīgi tiek uzturēts arī veselīgs ātrās likviditātes līmenis.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 4712)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 1404 uzņēmumi 230. vieta pēc apgrozījuma 242. vieta pēc peļņas Cita nespecializēta mazumtirdzniecība
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "DEPO DIY"426 532 24222 810 2165,3 %2 442174 6651 971 (2026 Q3)
2Pepco Latvia SIA66 882 20110 379 07815,5 %469142 6061 117 (2026 Q3)
3SIA "STOCKMANN"36 860 007234 8150,6 %277133 0691 656 (2026 Q3)
4H & M Hennes & Mauritz SIA30 194 436256 0770,8 %264114 3731 136 (2026 Q3)
5FP LV SIA26 848 501-649 043-2,4 %31784 6961 215 (2026 Q3)
6SIA "cenuklubs.lv"22 303 224-914 670-4,1 %122 303 224***
7Hestio AS13 275 96424 4380,2 %17376 7401 317 (2026 Q3)
8Dormeo Home, SIA9 961 637423 2174,2 %93107 1141 763 (2026 Q3)
9SIA "Rumi Cosmetiques"6 841 53713 8340,2 %51 368 3072 885 (2026 Q3)
10SIA "ATAS"6 492 2991 620 48325,0 %61 082 0502 661 (2026 Q3)
230SIA "Industar" (šis uzņēmums)230 9509 3004,0 %2115 475***
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-11-02). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "Industar"
4712 Cita nespecializēta mazumtirdzniecība
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Pēdējo reizi Mākslīgais Intelekts analizēja šos datus: 16.10.2026

1. Produktivitāte uz darbinieku (2021–2025)


SIA "Industar" finanšu pārskatos norādītais darbinieku skaits un produktivitātes rādītāji pa gadiem:

* 2021. gads (2 darbinieki):
* Apgrozījums uz darbinieku: 80 977,0 €
* Peļņa uz darbinieku: 4 919,0 €
* 2022. gads (2 darbinieki):
* Apgrozījums uz darbinieku: 91 346,0 € (+12,8 %)
* Peļņa uz darbinieku: 4 826,5 € (−1,9 %)
* 2023. gads (2 darbinieki):
* Apgrozījums uz darbinieku: 105 911,0 € (+15,9 %)
* Peļņa uz darbinieku: 7 527,0 € (+56,0 %)
* 2024. gads (2 darbinieki):
* Apgrozījums uz darbinieku: 100 248,5 € (−5,3 %)
* Peļņa uz darbinieku: 7 531,5 € (+0,1 %)
* 2025. gads (1 darbinieks):
* Apgrozījums uz darbinieku: 230 950,0 € (+130,4 %)
* Peļņa uz darbinieku: 9 300,0 € (+23,5 %)

Secinājums par atdevi: Formāli rādītāji uz vienu darbinieku 2025. gadā strauji pieauga, jo reģistrētais darbinieku skaits samazinājās no 2 uz 1. Tomēr uzņēmuma kopējā operacionālā atdeve pasliktinājās: uzņēmuma kopējā peļņa 2025. gadā saruka par −38,3 % (no 15 063 € 2024. gadā līdz 9 300 € 2025. gadā), neskatoties uz apgrozījuma pieaugumu par +15,2 %.

---

2. Izmaksu struktūra un dinamika (2024–2025)


Salīdzinot 2024. un 2025. gada peļņas vai zaudējumu aprēķina posteņus pret apgrozījuma izmaiņām (+15,2 %, no 200 497 € līdz 230 950 €):

* Pārdotās produkcijas ražošanas pašizmaksa (COGS): pieauga no 177 022 € līdz 213 817 € (+20,8 %). Šī pozīcija pieauga par 5,6 procentpunktiem ātrāk nekā apgrozījums, un tās īpatsvars apgrozījumā palielinājās no 88,3 % līdz 92,6 %.
* Administratīvās izmaksas: pieauga no 3 878 € līdz 4 436 € (+14,4 %). Tās pieauga lēnāk par apgrozījumu (+15,2 %).
* Pārdošanas izmaksas: samazinājās no 4 899 € līdz 2 952 € (−39,7 %).
* Citas saimnieciskās darbības izmaksas: pieauga no 10 € līdz 11 € (+10,0 %).

Secinājums: Vienīgā izmaksu pozīcija, kas augusi straujāk par apgrozījumu, ir pārdotās produkcijas pašizmaksa (+20,8 %). Tā rezultātā bruto peļņa samazinājās par −27,0 % (no 23 475 € 2024. gadā līdz 17 133 € 2025. gadā).

---

3. Darbaspēka izmaksas pret atdevi (2023–2024)


* Personāla izmaksas gada pārskatā: Nav datu (peļņas vai zaudējumu aprēķinā darbaspēka izmaksas nav atsevišķi izdalītas).
* Darbaspēka nodokļi pēc VID datiem (IIN + VSAOI):
* 2023. gadā: 9,56 tūkst. € (IIN 3,26 tūkst. € + VSAOI 6,30 tūkst. €).
* 2024. gadā: 11,70 tūkst. € (IIN 4,17 tūkst. € + VSAOI 7,53 tūkst. €). Izmaksu pieaugums: +22,4 %.
* Apgrozījuma dinamika tajā pašā periodā: 211 822 € 2023. gadā → 200 497 € 2024. gadā (−5,3 %).

Secinājums par "šķērēm": 2023.–2024. gadā veidojās negatīva izmaksu šķēre — darbaspēka nodokļu maksājumi pieauga par +22,4 %, kamēr apgrozījums samazinājās par −5,3 %. Par 2025. gadu pilna gada VID nodokļu kopsavilkuma nav (pieejami tikai 2025. gada 4. ceturkšņa dati: IIN 0,75 tūkst. €, VSAOI 2,11 tūkst. €).

---

4. Operacionālā svira (2024 pret 2025)


Salīdzinot divus pēdējos pārskata gadus:

* Apgrozījums palielinājās par +15,2 % (+30 453 €, no 200 497 € līdz 230 950 €).
* Neto peļņa samazinājās par −38,3 % (−5 763 €, no 15 063 € līdz 9 300 €).
* Pirmsnodokļu peļņa samazinājās par −33,3 % (−5 013 €, no 15 063 € līdz 10 050 €).

Secinājums: Pozitīva operacionālā svira 2025. gadā nenostrādāja. Apgrozījumam pieaugot, peļņa nevis pieauga, bet saruka, jo pašizmaksa pieauga par 36 795 €, kas pilnībā absorbēja apgrozījuma pieaugumu (30 453 €). Uzņēmuma neto rentabilitāte samazinājās no 7,5 % 2024. gadā līdz 4,0 % 2025. gadā.

---

5. Efektivitātes verdikts un viens konkrēts ieteikums


1. Indikatīvs efektivitātes vērtējums: C (viduvēja atdeve).
* *Pamatojums ar skaitli:* 2025. gadā pie apgrozījuma kāpuma par +15,2 % neto peļņa samazinājās par −38,3 %, un neto marža nokritās līdz 4,0 % (salīdzinot ar 7,5 % 2024. gadā), ko noteica pašizmaksas īpatsvara pieaugums līdz 92,6 % no apgrozījuma. Šis ir indikatīvs vērtējums no publiskiem datiem.

2. Ieteikums vadībai nākamajam gadam:
* *Ieteikums:* Veikt tiešo preču iepirkuma cenu un uzcenojuma revīziju, kā arī samazināt krājumu apjomu, kur 2025. gada beigās bija iesaldēti 51 215 € (61,4 % no visiem aktīviem 83 444 € apmērā). Mērķis ir samazināt pašizmaksas īpatsvaru apgrozījumā par 1,5 līdz 3,0 procentpunktiem (tuvinot to 2024. gada līmenim 88,3 %).
* *Aptuvens naudas efekts:* Pie 2025. gada apgrozījuma (230 950 €) pašizmaksas samazinājums par 1,5–3,0 % dod aptuvenu ietaupījumu un bruto peļņas pieaugumu no 3 500 € līdz 7 000 € gadā. Šis ir aptuvens aprēķins no publiskiem datiem.

Šis ir automātiski ģenerēts izglītojošs apskats, nevis finanšu konsultācija vai kredītlēmums.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
42403047134 LV11ZZZ42403047134 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Industar" Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Industar NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2020-02-07 NULL Rēzekne, A. Upīša iela 49 4601 101665343 0 100003052 0210000 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
9482101 42403047134 2020-02-04 2020-02-04 15:33:55

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92735419 42403047134 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 800 EUR 2020-02-07 2020-02-07 13:23:57

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
1171071 28858319 42403047134 DokGPv1 UGP 2020 2020-02-07 2020-12-31 1 ONES EUR 2021-02-25 12:12:33.525
1353238 31017514 42403047134 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 2 ONES EUR 2022-05-26 18:08:35.895
1706377 32373357 42403047134 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 2 ONES EUR 2023-05-11 17:45:12.968
1889042 33471935 42403047134 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 2 ONES EUR 2024-05-25 03:05:27.436
2065728 34528074 42403047134 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 2 ONES EUR 2025-06-08 17:09:01.642
2209147 35310484 42403047134 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 1 ONES EUR 2026-04-27 17:07:49.088

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1171071 28858319 32271 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 29408 2863 954 671 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 1238 0 1238 NULL 0 1238
1353238 31017514 161954 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 145966 15988 4148 1996 0 6 0 0 0 0 0 NULL NULL 9838 0 9838 NULL 0 9838
1706377 32373357 182692 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 166049 16643 4279 3211 500 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 9653 0 9653 NULL 0 9653
1889042 33471935 211822 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 188307 23515 5005 3418 30 68 0 0 0 0 0 NULL NULL 15054 0 15054 NULL 0 15054
2065728 34528074 200497 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 177022 23475 4899 3878 375 10 0 0 0 0 0 NULL NULL 15063 0 15063 NULL 0 15063
2209147 35310484 230950 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 213817 17133 2952 4436 316 11 0 0 0 0 0 NULL NULL 10050 750 9300 NULL 0 9300

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1171071 28858319 6930 0 313 850 8093 0 644 0 644 8737 NULL 6699 0 0 2038 8737
1353238 31017514 22891 0 1560 10322 34773 0 809 0 809 35582 NULL 23706 0 0 11876 35582
1706377 32373357 29068 0 586 23140 52794 0 770 0 770 53564 NULL 32034 0 0 21530 53564
1889042 33471935 20635 0 2494 38864 61993 0 1321 0 1321 63314 NULL 26731 0 0 36583 63314
2065728 34528074 20574 0 3097 50885 74556 0 731 0 731 75287 NULL 23640 0 0 51647 75287
2209147 35310484 31284 0 688 51215 83187 0 257 0 257 83444 NULL 25497 0 0 57947 83444

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
42403047134 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Industar" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4712 006000 Rēzekne 21.45 4.17 7.53 2
42403047134 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Industar" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4791 006000 Rēzekne 21.62 3.26 6.30 1
42403047134 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Industar" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4791 006000 Rēzekne 13.17 3.17 6.38 1

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
42403047134 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Industar" ir 02.03.2020 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
42403047134 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Industar" A Laba saistību izpilde 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "Industar" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir A. Upīša iela 49, Rēzekne, LV-4601.

Kāds bija SIA "Industar" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 230 950 EUR, un peļņa bija 9 300 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "Industar" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.

Kāds ir SIA "Industar" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 3,26 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,25.

Kāds ir SIA "Industar" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 5,17, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "Industar" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Cik nodokļos samaksāja SIA "Industar"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 21 450 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 4 170 EUR un VSAOI 7 530 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "Industar" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.

Kāda ir SIA "Industar" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība — Rēzekne

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība · Rēzekne — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 230. no 1 404

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.

Lapas ģenerēšanas datums: 02-11-2026