SIA "ISMERI SK" (reģ. Nr. 42403047492) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-04-23. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 42 757 EUR, peļņa 1 846 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 1,84 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Grants un smilts karjeru izstrāde; māla un kaolīna ieguve
| Reģistrācijas Nr. | 42403047492 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-04-23 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV45ZZZ42403047492 |
| Juridiskā adrese | Metālistu iela 13 - 17, Rēzekne, LV-4604 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 42 757 EUR | 1 846 EUR | 52 961 EUR | 2 |
| 2024 | 67 338 EUR | 8 099 EUR | 48 875 EUR | 2 |
| 2023 | 28 958 EUR | 10 831 EUR | 24 376 EUR | 2 |
| 2022 | 29 183 EUR | 6 926 EUR | 14 195 EUR | 1 |
| 2021 | 14 160 EUR | 10 395 EUR | 17 691 EUR | 0 |
| 2020 | 0 EUR | -4 904 EUR | 5 216 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 9.65 | 1.0 | 0.89 | 2 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.42 | 0.38 | 0.59 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 5.24 | 0.79 | 0.68 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 3.93 | 0.08 | 0.66 | 2 |
| 2024 | 12.54 | 1.57 | 3.29 | 1 |
| 2023 | 5.33 | 0.69 | 2.95 | 2 |
| 2022 | 6.57 | 0.77 | 2.27 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 42 757 EUR | 67 338 EUR | 28 958 EUR | 29 183 EUR | 14 160 EUR |
| Personāla izmaksas | 7 896 EUR | 11 766 EUR | 9 670 EUR | 9 247 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1 846 EUR | 8 099 EUR | 10 831 EUR | 6 926 EUR | 10 395 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 1 846 EUR | 8 099 EUR | 10 831 EUR | 6 926 EUR | 10 395 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 52 961 EUR | 48 875 EUR | 24 376 EUR | 14 195 EUR | 17 691 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 22 654 EUR | 12 162 EUR | 14 376 EUR | 4 195 EUR | 7 691 EUR |
| Pašu kapitāls | 33 163 EUR | 31 366 EUR | 23 267 EUR | 12 436 EUR | 5 511 EUR |
| Īstermiņa saistības | 12 281 EUR | 4 389 EUR | 1 109 EUR | 1 759 EUR | 12 180 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 7 517 EUR | 13 120 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2024-01-30 – 2024-01-30 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,84 | 2,77 | 12,96 | 2,38 | 0,63 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,84 | 2,77 | 12,96 | 2,38 | 0,63 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
4,32 % | 12,03 % | 37,40 % | 23,73 % | 73,41 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
3,49 % | 16,57 % | 44,43 % | 48,79 % | 58,76 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
5,57 % | 25,82 % | 46,55 % | 55,69 % | 188,62 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,60 | 0,56 | 0,05 | 0,14 | 2,21 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
6,40 | 22,20 | — | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,81 | 1,38 | 1,19 | 2,06 | 0,80 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
5,38 % | 19,06 % | 46,55 % | 55,69 % | 188,62 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
2,31 | 3,32 | 12,58 | 7,40 | 2,90 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "ISMERI SK" ir nostiprinājies uzņēmums ar 6–10 gadu pieredzi un guvis atzinību tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Tā finanšu stāvoklis ir stabils un labi līdzsvarots.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Aktīvu atdeve ir apmierinošā līmenī.
Pašu kapitāla izmantošanas efektivitāte ir stabila, bet mērena.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Aktīvu apgrozījums ir vidējā līmenī, kas ir līdzsvarots rādītājs.
Kapitāla efektivitāte ir līdzsvarota.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Kopumā, uzņēmums atrodas "pelēkajā zonā" ar nenoteiktu finanšu stabilitāti.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "VLAKON" | 15 923 061 | -320 509 | -2,0 % | 135 | 117 949 | 1 713 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "DSG Karjeri" | 6 145 850 | 498 399 | 8,1 % | 15 | 409 723 | 2 847 (2026 Q3) |
| 3 | Heidelberg Materials Garkalnes Grants SIA | 3 982 542 | -74 767 | -1,9 % | 14 | 284 467 | 1 277 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "VALMIERAS GRANTS" | 3 430 284 | -117 503 | -3,4 % | 24 | 142 929 | 2 292 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Inerto materiālu serviss" | 3 022 975 | 445 528 | 14,7 % | 13 | 232 537 | 3 087 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Salenieku dolomīts" | 2 948 804 | 142 944 | 4,8 % | 15 | 196 587 | 2 781 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "MOLITS" | 2 833 741 | 86 542 | 3,1 % | 22 | 128 806 | 1 246 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "VALKVARCS" | 2 302 021 | 169 432 | 7,4 % | 15 | 153 468 | 1 203 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Jesperi Timber" | 2 043 153 | 937 356 | 45,9 % | 9 | 227 017 | 858 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "RĪTERU DOLOMĪTS" | 1 970 433 | 205 701 | 10,4 % | 12 | 164 203 | 2 672 (2026 Q3) |
| 101 | SIA "ISMERI SK" (šis uzņēmums) | 42 757 | 1 846 | 4,3 % | 2 | 21 379 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42403047492 | LV45ZZZ42403047492 | SIA "ISMERI SK" | SIA | ISMERI SK | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-04-23 | NULL | Rēzekne, Metālistu iela 13 - 17 | 4604 | 110786853 | 0 | 100003052 | 0210000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9673698 | 42403047492 | 2020-04-20 | 2020-04-23 14:02:51 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42403047492 | 2024-01-30 | 3336.25 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | Mazie aizdevumi lauku teritorijās | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | a717fe1d |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92745520 | 42403047492 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 20 | EUR | 2020-04-23 | 2020-04-23 14:05:56 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1177698 | 28943047 | 42403047492 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-04-23 | 2020-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2021-03-13 05:47:33.441 |
| 1706378 | 32373359 | 42403047492 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-05-11 17:45:15.239 |
| 2065734 | 34528086 | 42403047492 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-06-08 17:09:05.046 |
| 2216615 | 35325022 | 42403047492 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-04-30 17:06:42.857 |
| 1363253 | 31123284 | 42403047492 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2022-06-20 17:14:25.364 |
| 1843561 | 33286367 | 42403047492 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-04-04 21:10:07.7 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1177698 | 28943047 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4904 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -4904 | 0 | -4904 | NULL | 0 | -4904 |
| 1363253 | 31123284 | 14160 | 0 | 0 | 0 | 3765 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 10395 | 0 | 10395 | NULL | 0 | 10395 |
| 1706378 | 32373359 | 29183 | 0 | 0 | 2969 | 14100 | 9247 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1879 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 6926 | 0 | 6926 | NULL | 0 | 6926 |
| 1843561 | 33286367 | 28958 | 0 | 0 | 1858 | 9746 | 9670 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 569 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 10831 | 0 | 10831 | NULL | 0 | 10831 |
| 2065734 | 34528086 | 67338 | 0 | 0 | 0 | 41634 | 11766 | 4670 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 787 | 0 | 0 | 0 | 0 | 382 | NULL | NULL | 8099 | 0 | 8099 | NULL | 0 | 8099 |
| 2216615 | 35325022 | 42757 | 0 | 0 | 0 | 25173 | 7896 | 6967 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 533 | 0 | 0 | 0 | 0 | 342 | NULL | NULL | 1846 | 0 | 1846 | NULL | 0 | 1846 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1177698 | 28943047 | 216 | 0 | 0 | 0 | 216 | 0 | 5000 | 0 | 5000 | 5216 | NULL | 10100 | 0 | 0 | -4884 | 5216 |
| 1363253 | 31123284 | 6742 | 0 | 949 | 0 | 7691 | 0 | 10000 | 0 | 10000 | 17691 | NULL | 12180 | 0 | 0 | 5511 | 17691 |
| 1706378 | 32373359 | 3838 | 0 | 357 | 0 | 4195 | 0 | 10000 | 0 | 10000 | 14195 | NULL | 1759 | 0 | 0 | 12436 | 14195 |
| 1843561 | 33286367 | 13153 | 0 | 1223 | 0 | 14376 | 0 | 10000 | 0 | 10000 | 24376 | NULL | 1109 | 0 | 0 | 23267 | 24376 |
| 2065734 | 34528086 | 11924 | 0 | 238 | 0 | 12162 | 0 | 36713 | 0 | 36713 | 48875 | NULL | 4389 | 13120 | 0 | 31366 | 48875 |
| 2216615 | 35325022 | 21442 | 0 | 1212 | 0 | 22654 | 0 | 30307 | 0 | 30307 | 52961 | NULL | 12281 | 7517 | 0 | 33163 | 52961 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42403047492 | SIA "ISMERI SK" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0812 | 006000 | Rēzekne | 12.54 | 1.57 | 3.29 | 1 |
| 42403047492 | SIA "ISMERI SK" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0812 | 006000 | Rēzekne | 5.33 | 0.69 | 2.95 | 2 |
| 42403047492 | SIA "ISMERI SK" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0812 | 006000 | Rēzekne | 6.57 | 0.77 | 2.27 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 42403047492 | SIA "ISMERI SK" | ir | 12.02.2024 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 42403047492 | SIA "ISMERI SK" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Metālistu iela 13 - 17, Rēzekne, LV-4604.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 42 757 EUR, un peļņa bija 1 846 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,84 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,84.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 2,31, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 12 540 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 570 EUR un VSAOI 3 290 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Grants un smilts karjeru izstrāde; māla un kaolīna ieguve.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Grants un smilts karjeru izstrāde; māla un kaolīna ieguve · Rēzekne — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026