IK "Auto G.M." (reģ. Nr. 43602022690) — individuālais komersants, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2008-07-14.
Pamatdarbība: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope
| Reģistrācijas Nr. | 43602022690 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Individuālais komersants (IK) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2008-07-14 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV07ZZZ43602022690 |
| Juridiskā adrese | Bērzkalnu iela 49 - 14, Bauska, Bauskas nov., LV-3901 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 5.25 | 0.34 | 2.91 | 4 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 5.67 | 0.34 | 3.19 | 4 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 5.56 | 0.34 | 3.14 | 4 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 5.16 | 0.35 | 3.03 | 4 |
| 2024 | 19.00 | 2.97 | 11.50 | 5 |
| 2023 | 17.03 | 1.79 | 10.23 | 5 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 711.35 | ~ 614.56 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 779.80 | ~ 660.20 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 767.58 | ~ 652.05 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 740.69 | ~ 623.92 |
| 2024 | 562.24 | ~ 497.77 |
| 2023 | 500.15 | ~ 447.63 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (11.5 * 1000) / 0.3409 ) / 5 / 12 = 562.24 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 562.24 * 0.105 = 59.03 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 476.06 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (562.24 - 59.03 - 476.06) * 0.2 ≈ 5.43 EUR
4. Neto alga: 562.24 - 59.03 - 5.43 = ~ 497.77 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
A un B kategorijas atļauja ir nepieciešama piesārņojošām darbībām ar lielāko ietekmi, C kategorijā pietiek ar reģistrāciju. Atļauja pati par sevi nav pārkāpums — tā nozīmē, ka darbība ir uzraudzīta. Avots: VVD izsniegtās atļaujas un licences.
VID publicē darba devējus, kuru darbinieku vidējais atalgojums ir valstī noteiktās minimālās algas apmērā — tas ir novērojums, ne pārkāpums. Avots: VID atvērtie dati.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "ZK 9" | 13 245 618 | 70 779 | 0,5 % | 147 | 90 106 | 2 628 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Andre Motors" | 12 575 437 | 472 344 | 3,8 % | 21 | 598 830 | 2 826 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Favorit West" | 9 057 061 | 17 278 | 0,2 % | 17 | 532 768 | 1 980 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Avēnija VP" | 8 535 432 | 44 605 | 0,5 % | 18 | 474 191 | 1 048 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "AK12" | 5 844 818 | -47 388 | -0,8 % | 67 | 87 236 | 2 236 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "AUTOFAVORĪTS" | 5 591 387 | -161 436 | -2,9 % | 65 | 86 021 | 1 542 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "SD AUTOCENTRS" | 5 559 209 | 177 729 | 3,2 % | 24 | 231 634 | 1 424 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "TEHAUTO" | 5 212 686 | 84 556 | 1,6 % | 22 | 236 940 | 1 562 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "STUTTGART workshop" | 5 069 545 | 135 801 | 2,7 % | 23 | 220 415 | 1 951 (2026 Q3) |
| 10 | "SG AUTOCENTRS" SIA | 4 937 742 | 106 970 | 2,2 % | 3 | 1 645 914 | 1 382 (2026 Q3) |
| 2367 | IK "Auto G.M." (šis uzņēmums) | 0 | 0 | — | 4 | — | 711 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43602022690 | LV07ZZZ43602022690 | IK "Auto G.M." | IK | Auto G.M. | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | IK | Individuālais komersants | 2008-07-14 | NULL | Bauskas nov., Bauska, Bērzkalnu iela 49 - 14 | 3901 | 116778361 | 100015758 | 100003140 | 0406800 | NULL |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43602022690 | IK "Auto G.M." | 2024 | Individuālais komersants | 9531 | 025200 | Bauska | 19.00 | 2.97 | 11.50 | 5 |
| 43602022690 | IK "Auto G.M." | 2023 | Individuālais komersants | 4520 | 025200 | Bauska | 17.03 | 1.79 | 10.23 | 5 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 43602022690 | IK "Auto G.M." | ir | 07.01.2020 | nav | nav |
Juridiskā adrese ir Bērzkalnu iela 49 - 14, Bauska, Bauskas nov., LV-3901.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 562.24 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 497.77 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 19 000 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 2 970 EUR un VSAOI 11 500 EUR (VID atvērtie dati).
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope · Bauskas novads — lielākie uzņēmumi
Lapas ģenerēšanas datums: 02-11-2026