SIA "RS Auto Parts" (reģ. Nr. 43603075515) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2016-08-26. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 499 684 EUR, zaudējumi 15 550 EUR, darbinieku skaits: 6. Kopējais likviditātes koeficients: 0,60 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope
| Reģistrācijas Nr. | 43603075515 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2016-08-26 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV67ZZZ43603075515 |
| Juridiskā adrese | Vienības iela 15, Dimzukalns, Iecavas pag., Bauskas nov., LV-3913 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 499 684 EUR | -15 550 EUR | 45 854 EUR | 6 |
| 2024 | 354 031 EUR | 20 210 EUR | 50 489 EUR | 6 |
| 2023 | 284 901 EUR | -13 078 EUR | 28 759 EUR | 6 |
| 2022 | 171 420 EUR | 1 035 EUR | 34 072 EUR | 5 |
| 2021 | 152 908 EUR | 1 194 EUR | 32 123 EUR | 6 |
| 2020 | 118 112 EUR | 4 432 EUR | 26 242 EUR | 8 |
| 2019 | 136 881 EUR | -11 927 EUR | 18 514 EUR | 8 |
| 2018 | 60 311 EUR | 814 EUR | 16 045 EUR | 3 |
| 2017 | 56 920 EUR | -5 628 EUR | 15 081 EUR | 3 |
| 2016 | 28 518 EUR | -1 043 EUR | 11 985 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 8.29 | 1.15 | 5.18 | 6 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.25 | 0.2 | 2.36 | 6 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 12.35 | 0.59 | 3.97 | 6 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 16.18 | 1.23 | 6.73 | 6 |
| 2024 | 35.12 | 8.32 | 17.08 | 6 |
| 2023 | 26.55 | 5.04 | 11.28 | 6 |
| 2022 | 26.37 | 5.94 | 13.29 | 5 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 844.17 | ~ 703.12 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 384.60 | ~ 344.22 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 646.98 | ~ 571.64 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 096.77 | ~ 861.35 |
| 2024 | 695.87 | ~ 583.18 |
| 2023 | 459.57 | ~ 411.31 |
| 2022 | 649.75 | ~ 520.25 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (17.08 * 1000) / 0.3409 ) / 6 / 12 = 695.87 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 695.87 * 0.105 = 73.07 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 424.66 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (695.87 - 73.07 - 424.66) * 0.2 ≈ 39.63 EUR
4. Neto alga: 695.87 - 73.07 - 39.63 = ~ 583.18 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 499 684 EUR | 354 031 EUR | 284 901 EUR | 171 420 EUR | 152 908 EUR |
| Bruto peļņa | -2 250 EUR | 41 222 EUR | 6 362 EUR | 18 707 EUR | 14 733 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -15 550 EUR | 20 210 EUR | -13 078 EUR | 1 035 EUR | 1 194 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -15 550 EUR | 20 210 EUR | -13 078 EUR | 1 035 EUR | 1 194 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 45 854 EUR | 50 489 EUR | 28 759 EUR | 34 072 EUR | 32 123 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 37 804 EUR | 37 211 EUR | 16 584 EUR | 16 248 EUR | 12 065 EUR |
| Pašu kapitāls | -16 741 EUR | -1 191 EUR | -21 401 EUR | -8 323 EUR | -9 358 EUR |
| Īstermiņa saistības | 62 595 EUR | 51 680 EUR | 50 160 EUR | 42 395 EUR | 41 481 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Trīs lomas, kuru naudu nedrīkst saskaitīt: saņēmējam tas ir saņemtais atbalsts, partnerim avotā naudas datu nav, izpildītājam — nopelnīts piegādes līgums (bez PVN). Avots: CFLA ES fondu projekti.
A un B kategorijas atļauja ir nepieciešama piesārņojošām darbībām ar lielāko ietekmi, C kategorijā pietiek ar reģistrāciju. Atļauja pati par sevi nav pārkāpums — tā nozīmē, ka darbība ir uzraudzīta. Avots: VVD izsniegtās atļaujas un licences.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,60 | 0,72 | 0,33 | 0,38 | 0,29 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,40 | 0,40 | 0,15 | 0,17 | 0,14 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-3,11 % | 5,71 % | -4,59 % | 0,60 % | 0,78 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-33,91 % | 40,03 % | -45,47 % | 3,04 % | 3,72 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
92,89 % | -1 696,89 % | 61,11 % | -12,44 % | -12,76 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-3,74 | -43,39 | -2,34 | -5,09 | -4,43 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
10,90 | 7,01 | 9,91 | 5,03 | 4,76 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
92,89 % | -1 696,89 % | 61,11 % | -12,44 % | -12,76 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
9,01 | 8,01 | 6,83 | 4,28 | 3,87 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "RS Auto Parts" ir nostiprinājies uzņēmums ar 6–10 gadu pieredzi un guvis atzinību tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "ZK 9" | 13 245 618 | 70 779 | 0,5 % | 147 | 90 106 | 2 628 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Andre Motors" | 12 575 437 | 472 344 | 3,8 % | 21 | 598 830 | 2 826 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Favorit West" | 9 057 061 | 17 278 | 0,2 % | 17 | 532 768 | 1 980 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Avēnija VP" | 8 535 432 | 44 605 | 0,5 % | 18 | 474 191 | 1 048 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "AK12" | 5 844 818 | -47 388 | -0,8 % | 67 | 87 236 | 2 236 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "AUTOFAVORĪTS" | 5 591 387 | -161 436 | -2,9 % | 65 | 86 021 | 1 542 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "SD AUTOCENTRS" | 5 559 209 | 177 729 | 3,2 % | 24 | 231 634 | 1 424 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "TEHAUTO" | 5 212 686 | 84 556 | 1,6 % | 22 | 236 940 | 1 562 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "STUTTGART workshop" | 5 069 545 | 135 801 | 2,7 % | 23 | 220 415 | 1 951 (2026 Q3) |
| 10 | "SG AUTOCENTRS" SIA | 4 937 742 | 106 970 | 2,2 % | 3 | 1 645 914 | 1 382 (2026 Q3) |
| 172 | SIA "RS Auto Parts" (šis uzņēmums) | 499 684 | -15 550 | -3,1 % | 6 | 83 281 | 844 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43603075515 | LV67ZZZ43603075515 | SIA "RS Auto Parts" | SIA | RS Auto Parts | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2016-08-26 | NULL | Bauskas nov., Iecavas pag., Dimzukalns, Vienības iela 15 | 3913 | 106032152 | 100016575 | 0 | 0406400 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 5653406 | 43603075515 | 2016-08-19 | 2016-08-26 16:02:06 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92520878 | 43603075515 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2016-08-26 | 2016-08-26 15:43:14 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 795798 | 19832719 | 43603075515 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-01-01 | 2017-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2020-11-05 05:03:46.275 |
| 1038769 | 22906687 | 43603075515 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 8 | ONES | EUR | 2020-11-18 16:48:59.406 |
| 1224085 | 29330767 | 43603075515 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 8 | ONES | EUR | 2021-05-26 16:05:56.481 |
| 1462529 | 32244674 | 43603075515 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2023-03-28 17:28:18.744 |
| 2227460 | 35348516 | 43603075515 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 6 | ONES | EUR | 2026-05-09 17:00:38.894 |
| 916215 | 21432552 | 43603075515 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2020-11-11 18:19:57.146 |
| 690625 | 16510910 | 43603075515 | DokGPUIENv1 | UGP | 2016 | 2016-08-26 | 2016-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-10-29 22:26:17.921 |
| 1345476 | 30923010 | 43603075515 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 6 | ONES | EUR | 2022-05-09 15:02:44.048 |
| 1848398 | 33312535 | 43603075515 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 6 | ONES | EUR | 2024-04-12 20:06:27.878 |
| 2008198 | 34352865 | 43603075515 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 6 | ONES | EUR | 2025-05-09 23:00:48.98 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1038769 | 22906687 | 136881 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 137250 | -369 | 0 | 11558 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -11927 | 0 | -11927 | NULL | 0 | -11927 |
| 1224085 | 29330767 | 118112 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 101698 | 16414 | 0 | 11982 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 4432 | 0 | 4432 | NULL | 0 | 4432 |
| 1345476 | 30923010 | 152908 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 138175 | 14733 | 0 | 13539 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1194 | 0 | 1194 | NULL | 0 | 1194 |
| 1462529 | 32244674 | 171420 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 152713 | 18707 | 0 | 17672 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1035 | 0 | 1035 | NULL | 0 | 1035 |
| 1848398 | 33312535 | 284901 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 278539 | 6362 | 0 | 19440 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -13078 | 0 | -13078 | NULL | 0 | -13078 |
| 2008198 | 34352865 | 354031 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 312809 | 41222 | 0 | 21012 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 20210 | 0 | 20210 | NULL | 0 | 20210 |
| 2227460 | 35348516 | 499684 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 501934 | -2250 | 0 | 13300 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -15550 | 0 | -15550 | NULL | 0 | -15550 |
| 690625 | 16510910 | 28518 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 25894 | 2624 | 2350 | 1317 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1043 | 0 | -1043 | NULL | 0 | -1043 |
| 795798 | 19832719 | 56920 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 55645 | 1275 | 0 | 6682 | 0 | 221 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -5628 | 0 | -5628 | NULL | 0 | -5628 |
| 916215 | 21432552 | 60311 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 51298 | 9013 | 0 | 8199 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 814 | 0 | 814 | NULL | 0 | 814 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1038769 | 22906687 | 4746 | 0 | 3782 | 6206 | 14734 | 0 | 3780 | 0 | 3780 | 18514 | NULL | 33498 | 0 | 0 | -14984 | 18514 |
| 1224085 | 29330767 | 2390 | 0 | 2029 | 5482 | 9901 | 0 | 16341 | 0 | 16341 | 26242 | NULL | 36794 | 0 | 0 | -10552 | 26242 |
| 1345476 | 30923010 | 4144 | 0 | 1593 | 6328 | 12065 | 0 | 20058 | 0 | 20058 | 32123 | NULL | 41481 | 0 | 0 | -9358 | 32123 |
| 1462529 | 32244674 | 5704 | 0 | 1369 | 9175 | 16248 | 0 | 17824 | 0 | 17824 | 34072 | NULL | 42395 | 0 | 0 | -8323 | 34072 |
| 1848398 | 33312535 | 4997 | 0 | 2743 | 8844 | 16584 | 0 | 12175 | 0 | 12175 | 28759 | NULL | 50160 | 0 | 0 | -21401 | 28759 |
| 2008198 | 34352865 | 15124 | 0 | 5593 | 16494 | 37211 | 0 | 13278 | 0 | 13278 | 50489 | NULL | 51680 | 0 | 0 | -1191 | 50489 |
| 2227460 | 35348516 | 19707 | 0 | 5428 | 12669 | 37804 | 0 | 8050 | 0 | 8050 | 45854 | NULL | 62595 | 0 | 0 | -16741 | 45854 |
| 690625 | 16510910 | 2233 | 0 | 1654 | 7690 | 11577 | 0 | 408 | 0 | 408 | 11985 | NULL | 10228 | 0 | 0 | 1757 | 11985 |
| 795798 | 19832719 | 6303 | 0 | 665 | 6853 | 13821 | 0 | 1260 | 0 | 1260 | 15081 | NULL | 18952 | 0 | 0 | -3871 | 15081 |
| 916215 | 21432552 | 673 | 0 | 3111 | 11483 | 15267 | 0 | 778 | 0 | 778 | 16045 | NULL | 19102 | 0 | 0 | -3057 | 16045 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43603075515 | SIA "RS Auto Parts" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9531 | 025460 | Iecavas pag. | 35.12 | 8.32 | 17.08 | 6 |
| 43603075515 | SIA "RS Auto Parts" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4532 | 025460 | Iecavas pag. | 26.55 | 5.04 | 11.28 | 6 |
| 43603075515 | SIA "RS Auto Parts" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4532 | 025460 | Iecavas pag. | 26.37 | 5.94 | 13.29 | 5 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 43603075515 | SIA "RS Auto Parts" | ir | 08.09.2016 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 43603075515 | SIA "RS Auto Parts" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Vienības iela 15, Dimzukalns, Iecavas pag., Bauskas nov., LV-3913.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 499 684 EUR, un zaudējumi bija 15 550 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 6 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,60 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,40.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 9,01, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 695.87 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 583.18 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 35 120 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 8 320 EUR un VSAOI 17 080 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope · Bauskas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 03-11-2026