Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "LINO & CO"

SIA "LINO & CO" (reģ. Nr. 43603012806) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 1999-06-04. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 206 902 EUR, zaudējumi 3 316 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 1,25 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Nespecializētā vairumtirdzniecībā iesaistītu aģentu darbība

Reģistrācijas Nr.43603012806
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts1999-06-04
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV75ZZZ43603012806
Juridiskā adrese Alejas iela 4, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov., LV-4220

UR datu kopija atjaunota: 2026-09-25

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 206 902 EUR -3 316 EUR 80 566 EUR 2
2024 195 958 EUR 3 228 EUR 76 814 EUR 2
2023 198 303 EUR 13 769 EUR 76 932 EUR 2
2022 153 731 EUR -35 550 EUR 76 306 EUR 2
2021 126 167 EUR 835 EUR 79 688 EUR 2
2020 133 345 EUR -34 896 EUR 111 894 EUR 2
2019 100 882 EUR -3 705 EUR 155 063 EUR 2
2018 108 978 EUR 72 EUR 128 424 EUR 2
2017 111 341 EUR 733 EUR 104 779 EUR 1
2016 102 252 EUR -3 155 EUR 102 965 EUR 1

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 2. ceturksnis 11.02 0.22 1.24 2
2026. gada 1. ceturksnis 11.49 0.23 1.24 2
2025. gada 4. ceturksnis 15.30 0.25 1.24 2
2024 46.59 1.25 4.86 2
2023 40.79 1.11 4.67 2

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 2. ceturksnis *** ***
2026. gada 1. ceturksnis *** ***
2025. gada 4. ceturksnis *** ***
2024 *** ***
2023 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 206 902 EUR 195 958 EUR 198 303 EUR 153 731 EUR 126 167 EUR
Bruto peļņa 6 927 EUR 15 267 EUR 32 953 EUR -6 345 EUR 13 287 EUR
Peļņa pirms nodokļiem -3 316 EUR 3 228 EUR 13 769 EUR -35 550 EUR 835 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa -3 316 EUR 3 228 EUR 13 769 EUR -35 550 EUR 835 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 80 566 EUR 76 814 EUR 76 932 EUR 76 306 EUR 79 688 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 63 086 EUR 54 449 EUR 66 319 EUR 74 736 EUR 77 476 EUR
Pašu kapitāls 29 971 EUR 23 287 EUR 59 EUR -13 710 EUR -33 162 EUR
Īstermiņa saistības 50 595 EUR 33 827 EUR 56 873 EUR 70 016 EUR 57 850 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 19 700 EUR 20 000 EUR 20 000 EUR 55 000 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

2 sadaļas 2 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Ir brīdinājuma signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: brīdinājums PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Saistītie uzņēmumi un izmaiņas1Agrākie nosaukumi: 1
Agrākie nosaukumi: 1

Agrākie nosaukumi

  • "LINO & CO, SIA" — līdz 2004-11-30

Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.

VID statusi un reģistri1min. algas saraksts

Minimālās algas maksātāju saraksts

  • 2026-06-01 – 2026-06-30

VID publicē darba devējus, kuru darbinieku vidējais atalgojums ir valstī noteiktās minimālās algas apmērā — tas ir novērojums, ne pārkāpums. Avots: VID atvērtie dati.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
1,25 1,61 1,17 1,07 1,34
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
0,02 0,04 0,11 0,07 0,13
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
-1,60 % 1,65 % 6,94 % -23,12 % 0,66 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
-4,12 % 4,20 % 17,90 % -46,59 % 1,05 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
-11,06 % 13,86 % 23 337,29 % 259,30 % -2,52 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
1,69 2,30 1 302,93 -6,57 -3,40
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
-12,43 5,49 11,17 -22,43 1,59
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
2,57 2,55 2,58 2,01 1,58
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
-10,24 % 9,18 % 75,39 % -541,07 % 10,28 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
3,12 3,34 3,27 0,45 1,37

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "LINO & CO" ir uzņēmums ar tradīcijām, kas veidojušās trīsdesmit gadu laikā, un turpina savu attīstību.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pietiekama ikdienas darbībai, bet ar ierobežotām rezervēm.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Vienlaikus saistību īpatsvars ir paaugstināts, kas palielina finanšu riskus.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 4619)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 770 uzņēmumi 166. vieta pēc apgrozījuma 604. vieta pēc peļņas Nespecializētā vairumtirdzniecībā iesaistītu aģentu darbība
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "toplogistic"106 377 010155 8350,1 %117909 2051 663 (2026 Q2)
2SIA "JOOM"47 895 016-2 169 566-4,5 %114 354 0927 622 (2026 Q2)
3SIA "ENAMINE LV"35 681 731109 3530,3 %73488 7911 822 (2026 Q2)
4AS Jungent Latvia35 417 062354 5961,0 %60590 2842 496 (2026 Q2)
5SIA "PRAX CW"26 674 449467 2901,8 %52512 9701 284 (2026 Q2)
6SIA "ASKtrade"24 072 921125 5570,5 %46 018 230904 (2026 Q2)
7SIA "Alwark"21 559 8511 228 9155,7 %73295 3403 160 (2026 Q2)
8SIA "Latvijas tirgotāju savienība"11 921 9941 040 1838,7 %20596 1002 424 (2026 Q2)
9SIA "LV-SBS"9 678 0051 168 78312,1 %26372 2311 396 (2026 Q2)
10SIA "Etepek"8 672 952747 1328,6 %61 445 4921 975 (2026 Q2)
166SIA "LINO & CO" (šis uzņēmums)206 902-3 316-1,6 %2103 451***
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-09-25). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "LINO & CO"
4619 Nespecializētā vairumtirdzniecībā iesaistītu aģentu darbība
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
43603012806 LV75ZZZ43603012806 SIA "LINO & CO" SIA LINO & CO NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 1999-06-04 NULL Valmieras nov., Kocēnu pag., Kocēni, Alejas iela 4 4220 104484005 100016647 0 NULL NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
8433788 43603012806 1999-05-17 2019-01-22 15:11:29

Tiesību subjektu vēsturiskie nosaukumi

[register_name_history]

Reģ.Kods Līdz Nosauk./Vārds
43603012806 2004-11-30 "LINO & CO, SIA"

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92333553 43603012806 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 60000 EUR 2016-02-18 2016-02-18 10:35:12

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
775473 19778527 43603012806 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 1 ONES EUR 2020-11-03 23:08:40.173
19227 14895669 43603012806 DokUGP2008v1 NULL 2009 2009-01-01 2009-12-31 2 ONES LVL 2020-08-14 04:41:05.772
932024 21474330 43603012806 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 2 ONES EUR 2020-11-12 15:46:14.967
50986 14752896 43603012806 DokUGP2008v1 NULL 2010 2010-01-01 2010-12-31 2 ONES LVL 2020-08-17 23:14:57.25
102370 14914834 43603012806 DokUGP2008v1 NULL 2011 2011-01-01 2011-12-31 2 ONES LVL 2020-08-22 23:31:32.881
180614 14953242 43603012806 DokUGP2008v1 NULL 2012 2012-01-01 2012-12-31 2 ONES LVL 2020-08-27 12:34:39.321
277301 15358785 43603012806 DokUGP2008v1 NULL 2013 2013-01-01 2013-12-31 1 ONES LVL 2020-09-01 22:23:10.433
384112 15618537 43603012806 DokUGP2008v1 NULL 2014 2014-01-01 2014-12-31 1 ONES EUR 2020-09-08 14:18:20.433
568292 16031332 43603012806 DokUGP2008v1 NULL 2015 2015-01-01 2015-12-31 1 ONES EUR 2020-09-19 03:07:41.331
654296 16372889 43603012806 DokGPUIENv1 UGP 2016 2016-01-01 2016-12-31 1 ONES EUR 2020-10-27 21:07:37.393
1071347 23219767 43603012806 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 2 ONES EUR 2020-11-20 12:45:53.145
1206932 29176649 43603012806 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 2 ONES EUR 2021-04-26 18:10:34.386
1336648 30851723 43603012806 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 2 ONES EUR 2022-04-25 15:09:32.759
1481006 32356296 43603012806 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 2 ONES EUR 2023-04-26 22:07:09.303
1858531 33362183 43603012806 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 2 ONES EUR 2024-04-26 21:01:40.848
1983520 34263235 43603012806 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 2 ONES EUR 2025-04-15 19:02:53.591
2143649 35175540 43603012806 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 2 ONES EUR 2026-03-18 17:04:39.507

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
102370 14914834 80258 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 67059 13199 8635 160 0 2223 0 0 0 0 1471 0 0 710 0 NULL 0 NULL 710
1071347 23219767 100882 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 89379 11503 9482 2669 0 1692 0 0 0 0 1365 NULL NULL -3705 0 -3705 NULL 0 -3705
1206932 29176649 133345 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 126564 6781 36016 1372 0 2683 0 0 0 0 1606 NULL NULL -34896 0 -34896 NULL 0 -34896
1336648 30851723 126167 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 112880 13287 8764 665 0 1612 0 0 0 0 1411 NULL NULL 835 0 835 NULL 0 835
1481006 32356296 153731 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 160076 -6345 21694 2800 0 3194 0 0 0 0 1517 NULL NULL -35550 0 -35550 NULL 0 -35550
180614 14953242 52311 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 47116 5195 6378 1624 0 2190 0 0 5 0 1324 0 0 -6316 0 NULL 0 NULL -6316
1858531 33362183 198303 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 165350 32953 11262 3399 0 3169 0 0 0 0 1354 NULL NULL 13769 0 13769 NULL 0 13769
19227 14895669 49343 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 44542 4801 3560 439 0 2283 0 0 0 0 1775 0 0 -3256 0 NULL 0 NULL -3256
1983520 34263235 195958 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 180691 15267 10203 3659 4608 2066 0 0 0 0 719 NULL NULL 3228 0 3228 NULL 0 3228
2143649 35175540 206902 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 199975 6927 3829 3936 0 2231 0 0 0 0 247 NULL NULL -3316 0 -3316 NULL 0 -3316
277301 15358785 96398 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 98226 -1828 4123 3622 0 2065 0 0 0 0 1365 0 0 -13003 0 NULL 0 NULL -13003
384112 15618537 108309 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 98895 9414 7643 4945 0 2274 0 0 0 0 1614 0 0 -7062 0 NULL 0 0 -7062
50986 14752896 66837 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 57923 8914 5492 463 0 5675 0 0 0 0 1820 0 0 -4536 0 NULL 0 NULL -4536
568292 16031332 97746 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 96959 787 8518 3280 0 2357 0 0 0 0 1458 0 0 -14826 0 NULL 0 0 -14826
654296 16372889 102252 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 93005 9247 6725 2382 0 2016 0 0 0 0 1279 NULL NULL -3155 0 -3155 NULL 0 -3155
775473 19778527 111341 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 97397 13944 7207 2767 0 2132 0 0 0 0 1105 NULL NULL 733 0 733 NULL 0 733
932024 21474330 108978 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 89320 19658 14387 2537 53 1619 0 0 0 0 1096 NULL NULL 72 0 72 NULL 0 72

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
102370 14914834 0 0 26712 16859 43571 0 3538 0 3538 47109 NULL 15902 3719 0 27488 47109
1071347 23219767 0 0 3549 147817 151366 0 3697 0 3697 155063 NULL 89164 65000 0 899 155063
1206932 29176649 0 0 8101 100981 109082 0 2812 0 2812 111894 NULL 80891 65000 0 -33997 111894
1336648 30851723 915 0 6770 69791 77476 0 2212 0 2212 79688 NULL 57850 55000 0 -33162 79688
1481006 32356296 0 0 5100 69636 74736 0 1570 0 1570 76306 NULL 70016 20000 0 -13710 76306
180614 14953242 1235 0 15664 20358 37257 0 13758 0 13758 51015 NULL 16399 13444 0 21172 51015
1858531 33362183 103 0 6145 60071 66319 0 10613 0 10613 76932 NULL 56873 20000 0 59 76932
19227 14895669 0 0 28675 13818 42493 0 8366 0 8366 50859 NULL 11241 8304 0 31314 50859
1983520 34263235 21 0 1430 52998 54449 0 22365 0 22365 76814 NULL 33827 19700 0 23287 76814
2143649 35175540 56 0 1045 61985 63086 0 17480 0 17480 80566 NULL 50595 0 0 29971 80566
277301 15358785 41 0 14272 19883 34196 0 11532 0 11532 45728 NULL 26887 10672 0 8169 45728
384112 15618537 0 0 17822 35458 53280 0 11670 0 11670 64950 NULL 49319 11070 0 4561 64950
50986 14752896 63 0 25662 19268 44993 0 6128 0 6128 51121 NULL 18240 6103 0 26778 51121
568292 16031332 0 0 19115 43445 62560 0 6930 0 6930 69490 NULL 55662 6779 0 7049 69490
654296 16372889 0 0 19648 80300 99948 0 3017 0 3017 102965 NULL 54072 45000 0 3893 102965
775473 19778527 0 0 8155 96156 104311 0 468 0 468 104779 NULL 50152 50000 0 4627 104779
932024 21474330 0 0 6359 116991 123350 0 5074 0 5074 128424 NULL 73820 50000 0 4604 128424

Samaksātie nodokļi 3 gados

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
43603012806 SIA "LINO & CO" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4619 054490 Kocēnu pag. 46.59 1.25 4.86 2
43603012806 SIA "LINO & CO" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4619 025200 Bauska 40.79 1.11 4.67 2

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
43603012806 SIA "LINO & CO" ir 08.06.1999 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
43603012806 SIA "LINO & CO" B Jāuzlabo saistību izpilde 12.08.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "LINO & CO" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Alejas iela 4, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov., LV-4220.

Kāds bija SIA "LINO & CO" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 206 902 EUR, un zaudējumi bija 3 316 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "LINO & CO" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.

Kādi ir bijuši iepriekšējie SIA "LINO & CO" nosaukumi?

Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: ""LINO & CO, SIA"".

Kāds ir SIA "LINO & CO" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,25 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,02.

Kāds ir SIA "LINO & CO" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 3,12, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "LINO & CO" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Cik nodokļos samaksāja SIA "LINO & CO"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 46 590 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 250 EUR un VSAOI 4 860 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "LINO & CO" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "LINO & CO" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Nespecializētā vairumtirdzniecībā iesaistītu aģentu darbība.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Nespecializētā vairumtirdzniecībā iesaistītu aģentu darbība — Valmieras novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Visa nozare: Nespecializētā vairumtirdzniecībā iesaistītu aģentu darbība · Valmieras novads — lielākie uzņēmumi

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 25-09-2026