SIA "RESSE" (reģ. Nr. 43603079470) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2017-10-30. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 0 EUR, peļņa 17 022 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 686,31 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Pārvaldītājsabiedrību darbība
| Reģistrācijas Nr. | 43603079470 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2017-10-30 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV79ZZZ43603079470 |
| Juridiskā adrese | "Sudrabezeri", Iecava, Bauskas nov., LV-3913 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 EUR | 17 022 EUR | 1 552 677 EUR | 0 |
| 2024 | 0 EUR | 18 208 EUR | 1 536 327 EUR | 0 |
| 2023 | 0 EUR | 25 225 EUR | 1 518 288 EUR | 0 |
| 2022 | 0 EUR | 21 071 EUR | 1 492 900 EUR | 0 |
| 2021 | 0 EUR | 17 528 EUR | 1 453 337 EUR | 0 |
| 2020 | 25 000 EUR | 24 845 EUR | 2 694 297 EUR | 0 |
| 2019 | 33 000 EUR | 216 259 EUR | 3 469 452 EUR | 0 |
| 2018 | 0 EUR | -331 EUR | 753 193 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.05 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2024 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2023 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2022 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| 2022 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 17 072 EUR | 18 258 EUR | 25 275 EUR | 21 121 EUR | 17 578 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR |
| Tīrā peļņa | 17 022 EUR | 18 208 EUR | 25 225 EUR | 21 071 EUR | 17 528 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 1 552 677 EUR | 1 536 327 EUR | 1 518 288 EUR | 1 492 900 EUR | 1 453 337 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 121 477 EUR | 105 127 EUR | 87 088 EUR | 61 700 EUR | 22 137 EUR |
| Pašu kapitāls | 342 500 EUR | 325 478 EUR | 307 270 EUR | 282 045 EUR | 238 474 EUR |
| Īstermiņa saistības | 177 EUR | 849 EUR | 1 018 EUR | 855 EUR | 4 863 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 1 210 000 EUR | 1 210 000 EUR | 1 210 000 EUR | 1 210 000 EUR | 1 210 000 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
686,31 | 123,82 | 85,55 | 72,16 | 4,55 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
686,31 | 123,82 | 85,55 | 72,16 | 4,55 |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
1,10 % | 1,19 % | 1,66 % | 1,41 % | 1,21 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
4,97 % | 5,59 % | 8,21 % | 7,47 % | 7,35 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
3,53 | 3,72 | 3,94 | 4,29 | 5,09 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
1,10 % | 1,19 % | 1,67 % | 1,42 % | 1,21 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
0,40 | 0,38 | 0,37 | 0,33 | 0,27 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "RESSE" ir nostiprinājies uzņēmums ar 6–10 gadu pieredzi un guvis atzinību tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Resursu izmantošana peļņas gūšanai ir vāja un prasa uzlabojumus.
Arī pašu kapitāla atdeve ir zema, sniedzot no ieguldījumiem pieticīgu atdevi.
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Arī ieguldītā kapitāla atdeve ir zema, kas liecina par neefektīvu kapitāla izmantošanu.
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "DMT PLUSS" | 614 203 982 | 30 596 227 | 5,0 % | 6 | 102 367 330 | 1 100 (2026 Q2) |
| 2 | AS "AB CITY" | 491 043 487 | 55 076 896 | 11,2 % | 12 | 40 920 291 | 5 760 (2026 Q2) |
| 3 | SIA "Madara 89 grupa" | 243 140 724 | 36 967 278 | 15,2 % | 9 | 27 015 636 | 5 633 (2026 Q2) |
| 4 | Primekss Global SIA | 159 894 088 | -1 291 276 | -0,8 % | 0 | — | — |
| 5 | AS Stiga RM Pārvaldība | 114 657 670 | 11 271 670 | 9,8 % | 3 | 38 219 223 | 740 (2026 Q2) |
| 6 | "Sensum Grupa" AS | 80 064 481 | 11 027 304 | 13,8 % | 18 | 4 448 027 | 2 184 (2026 Q2) |
| 7 | AmberStone Group, AS | 76 314 663 | -6 771 632 | -8,9 % | 25 | 3 052 587 | 2 796 (2026 Q2) |
| 8 | Visma Latvia Holding SIA | 39 298 127 | 9 683 379 | 24,6 % | 0 | — | — |
| 9 | AS "Būvniecības un attīstības projekti" | 35 944 053 | -1 657 639 | -4,6 % | 0 | — | — |
| 10 | AS Grenardi Group | 30 503 694 | 707 861 | 2,3 % | 2 | 15 251 847 | *** |
| 393 | SIA "RESSE" (šis uzņēmums) | 0 | 17 022 | — | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43603079470 | LV79ZZZ43603079470 | SIA "RESSE" | SIA | RESSE | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2017-10-30 | NULL | Bauskas nov., Iecava, "Sudrabezeri" | 3913 | 106467978 | 100016575 | 100003784 | 0406400 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 6919489 | 43603079470 | 2017-10-24 | 2017-10-30 09:18:21 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92608254 | 43603079470 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2017-10-30 | 2017-10-30 09:19:44 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 917107 | 21436615 | 43603079470 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-11-11 19:19:03.478 |
| 1022130 | 22820747 | 43603079470 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-11-17 17:12:32.277 |
| 1212246 | 29206112 | 43603079470 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2021-04-29 23:04:29.249 |
| 1414633 | 31384434 | 43603079470 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2022-08-05 03:47:09.643 |
| 1749646 | 32523426 | 43603079470 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-06-03 03:03:16.066 |
| 1892633 | 33481527 | 43603079470 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-05-28 03:13:31.017 |
| 2006103 | 34345327 | 43603079470 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-05-08 23:00:48.695 |
| 2203054 | 35297043 | 43603079470 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-04-23 17:00:57.516 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1022130 | 22820747 | 33000 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 33000 | 0 | 112 | 0 | 0 | 0 | 183421 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 216309 | 50 | 216259 | NULL | 0 | 216259 |
| 1212246 | 29206112 | 25000 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 25000 | 0 | 105 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 24895 | 50 | 24845 | NULL | 0 | 24845 |
| 1414633 | 31384434 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 4922 | 0 | 0 | 22500 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 17578 | 50 | 17528 | NULL | 0 | 17528 |
| 1749646 | 32523426 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 1379 | 0 | 0 | 22500 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 21121 | 50 | 21071 | NULL | 0 | 21071 |
| 1892633 | 33481527 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 900 | 0 | 75 | 26250 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 25275 | 50 | 25225 | NULL | 0 | 25225 |
| 2006103 | 34345327 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 242 | 0 | 0 | 18500 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 18258 | 50 | 18208 | NULL | 0 | 18208 |
| 2203054 | 35297043 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 678 | 0 | 0 | 17750 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 17072 | 50 | 17022 | NULL | 0 | 17022 |
| 917107 | 21436615 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 281 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -281 | 50 | -331 | NULL | 0 | -331 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1022130 | 22820747 | 1934951 | 0 | 1533801 | 0 | 3468752 | 700 | 0 | 0 | 700 | 3469452 | NULL | 50 | 3250000 | 0 | 219402 | 3469452 |
| 1212246 | 29206112 | 1218546 | 0 | 1475051 | 0 | 2693597 | 700 | 0 | 0 | 700 | 2694297 | NULL | 50 | 2450000 | 0 | 244247 | 2694297 |
| 1414633 | 31384434 | 22137 | 0 | 0 | 0 | 22137 | 1431200 | 0 | 0 | 1431200 | 1453337 | NULL | 4863 | 1210000 | 0 | 238474 | 1453337 |
| 1749646 | 32523426 | 13825 | 2875 | 45000 | 0 | 61700 | 1431200 | 0 | 0 | 1431200 | 1492900 | NULL | 855 | 1210000 | 0 | 282045 | 1492900 |
| 1892633 | 33481527 | 13038 | 0 | 74050 | 0 | 87088 | 1431200 | 0 | 0 | 1431200 | 1518288 | NULL | 1018 | 1210000 | 0 | 307270 | 1518288 |
| 2006103 | 34345327 | 15377 | 0 | 89750 | 0 | 105127 | 1431200 | 0 | 0 | 1431200 | 1536327 | NULL | 849 | 1210000 | 0 | 325478 | 1536327 |
| 2203054 | 35297043 | 13977 | 0 | 107500 | 0 | 121477 | 1431200 | 0 | 0 | 1431200 | 1552677 | NULL | 177 | 1210000 | 0 | 342500 | 1552677 |
| 917107 | 21436615 | 51692 | 0 | 700801 | 0 | 752493 | 700 | 0 | 0 | 700 | 753193 | NULL | 0 | 750050 | 0 | 3143 | 753193 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43603079470 | SIA "RESSE" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6421 | 025210 | Iecava | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 43603079470 | SIA "RESSE" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6420 | 025210 | Iecava | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 43603079470 | SIA "RESSE" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6420 | 025210 | Iecava | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 43603079470 | SIA "RESSE" | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 12.08.2026 |
[members]
| ID | URI | Uzņ.Reģ.Nr. | Subj.Tips | Nosauk./Vārds | PK Maska | Dz.Dat. | Reģ.Nr. | Daļu/Akc.Sk. | Daļas/Akc.Nom. | Daļu/Akc.Val. | No | Reģ.Dat. | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92607006 | NULL | 50203108001 | LEGAL_ENTITY | SIA "RESSE" | NULL | NULL | 43603079470 | 350 | 1 | EUR | 2019-11-08 | 2019-11-19 | 2019-11-19 11:59:08 |
Juridiskā adrese ir "Sudrabezeri", Iecava, Bauskas nov., LV-3913.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un peļņa bija 17 022 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 686,31 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 686,31.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 0,40, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 50 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Pārvaldītājsabiedrību darbība.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-09-2026