Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "Vizualizāciju darbnīca"

SIA "Vizualizāciju darbnīca" (reģ. Nr. 43603082220) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2018-05-17. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 8 010 EUR, peļņa 2 174 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 17,19 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Arhitektūra

Reģistrācijas Nr.43603082220
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2018-05-17
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV34ZZZ43603082220
Juridiskā adrese Brīvības bulvāris 28 - 16, Jelgava, LV-3004

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-20

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 8 010 EUR 2 174 EUR 6 057 EUR 2
2024 3 480 EUR 508 EUR 4 088 EUR 2
2023 9 040 EUR 26 EUR 3 568 EUR 2
2022 10 440 EUR 545 EUR 3 703 EUR 2
2021 4 062 EUR 2 176 EUR 4 010 EUR 2
2020 5 540 EUR 111 EUR 1 093 EUR 2
2019 6 260 EUR 18 EUR 272 EUR 2
2018 2 920 EUR 174 EUR 915 EUR 2

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis 0.0 0.0 0.0 2
2026. gada 2. ceturksnis 0.89 0.36 0.53 2
2026. gada 1. ceturksnis 0.89 0.36 0.53 2
2025. gada 4. ceturksnis 0.89 0.36 0.53 2
2024 0.13 0.02 0.10 2
2023 2.25 0.85 1.39 2
2022 2.56 0.97 1.58 2

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis — —
2026. gada 2. ceturksnis *** ***
2026. gada 1. ceturksnis *** ***
2025. gada 4. ceturksnis *** ***
2024 *** ***
2023 *** ***
2022 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 8 010 EUR 3 480 EUR 9 040 EUR 10 440 EUR 4 062 EUR
Bruto peļņa 8 010 EUR 3 480 EUR 9 040 EUR 10 440 EUR 4 062 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 2 174 EUR 508 EUR 26 EUR 545 EUR 2 176 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 2 174 EUR 508 EUR 26 EUR 545 EUR 2 176 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 6 057 EUR 4 088 EUR 3 568 EUR 3 703 EUR 4 010 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 5 571 EUR 2 770 EUR 1 741 EUR 354 EUR 3 218 EUR
Pašu kapitāls 5 733 EUR 3 559 EUR 3 051 EUR 3 025 EUR 2 480 EUR
Īstermiņa saistības 324 EUR 0 EUR 517 EUR 678 EUR 280 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 529 EUR 0 EUR 0 EUR 1 250 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs Nodokļu maksājumi: kritums

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
17,19 — 3,37 0,52 11,49
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
17,19 — 3,37 0,52 0,78
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
27,14 % 14,60 % 0,29 % 5,22 % 53,57 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
35,89 % 12,43 % 0,73 % 14,72 % 54,26 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
37,92 % 14,27 % 0,85 % 18,02 % 87,74 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,06 0,15 0,17 0,22 0,62
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
1,32 0,85 2,53 2,82 1,01
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
37,92 % 12,43 % 0,85 % 18,02 % 58,34 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
11,29 5,28 6,00 5,77 4,43

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "Vizualizāciju darbnīca" ir uzņēmums ar gandrīz desmitgades pieredzi un skaidru attīstības virzienu.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 7111)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 966 uzņēmumi 688. vieta pēc apgrozījuma 411. vieta pēc peļņas Arhitektūra
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1"SARMA & NORDE Arhitekti" SIA5 509 301651 17011,8 %30183 6431 677 (2026 Q3)
2SIA "BM-projekts"3 773 399302 2738,0 %4878 6122 054 (2026 Q3)
3Vilnis Mičulis SIA2 358 831531 73322,5 %11214 4391 696 (2026 Q3)
4SIA "Livland Group"2 272 424601 53926,5 %3859 801492 (2026 Q3)
5SIA "ARHIS ARHITEKTI"1 990 0282 7910,1 %2386 5231 571 (2026 Q3)
6SIA "MARK ARHITEKTI"1 924 40497 9925,1 %19101 2841 464 (2026 Q3)
7SIA "TECTUM"1 895 784702 22837,0 %8236 9732 580 (2026 Q3)
8Open Architecture Design SIA1 890 402254 79813,5 %3357 2852 347 (2026 Q3)
9SIA "Diānas Zalānes projektu birojs"1 834 890191 96110,5 %8229 3612 228 (2026 Q3)
10SIA "Neoprojekts"1 680 205-35 076-2,1 %14120 0151 252 (2026 Q3)
688SIA "Vizualizāciju darbnīca" (šis uzņēmums)8 0102 17427,1 %24 005—
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-20). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "Vizualizāciju darbnīca"
7111 Arhitektūra
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
43603082220 LV34ZZZ43603082220 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Vizualizāciju darbnīca" Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Vizualizāciju darbnīca NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2018-05-17 NULL Jelgava, Brīvības bulvāris 28 - 16 3004 110537023 0 100003028 0090000 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
7655541 43603082220 2018-05-08 2018-05-17 09:13:48

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92642574 43603082220 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 1 EUR 2018-05-17 2018-05-17 09:15:30

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
1415737 31386844 43603082220 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 2 ONES EUR 2022-08-05 06:49:44.651
1751512 32527163 43603082220 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 2 ONES EUR 2023-06-03 06:04:25.674
1916216 33539435 43603082220 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 2 ONES EUR 2024-06-03 03:14:20.885
2328867 35490221 43603082220 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 2 ONES EUR 2026-06-02 17:19:42.238
946228 21508166 43603082220 DokGPv1 UGP 2018 2018-05-17 2018-12-31 2 ONES EUR 2020-11-13 11:20:27.457
1097024 23296964 43603082220 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 2 ONES EUR 2020-11-21 22:32:56.534
1276557 29660320 43603082220 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 2 ONES EUR 2021-08-03 09:30:25.178
2061444 34519506 43603082220 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 2 ONES EUR 2025-06-07 17:02:16.685

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1097024 23296964 6260 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 6260 0 6242 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 18 0 18 NULL 0 18
1276557 29660320 5540 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 5540 0 5429 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 111 0 111 NULL 0 111
1415737 31386844 4062 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 4062 138 1748 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 2176 0 2176 NULL 0 2176
1751512 32527163 10440 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 10440 977 8918 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 545 0 545 NULL 0 545
1916216 33539435 9040 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 9040 138 8876 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 26 0 26 NULL 0 26
2061444 34519506 3480 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 3480 2267 705 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 508 0 508 NULL 0 508
2328867 35490221 8010 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 8010 1648 4188 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 2174 0 2174 NULL 0 2174
946228 21508166 2920 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 2920 0 2746 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 174 0 174 NULL 0 174

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1097024 23296964 272 0 0 0 272 0 0 0 0 272 NULL 80 0 0 192 272
1276557 29660320 183 0 910 0 1093 0 0 0 0 1093 NULL 790 0 0 303 1093
1415737 31386844 218 0 0 3000 3218 0 792 0 792 4010 NULL 280 1250 0 2480 4010
1751512 32527163 4 0 350 0 354 0 3349 0 3349 3703 NULL 678 0 0 3025 3703
1916216 33539435 807 0 934 0 1741 0 1827 0 1827 3568 NULL 517 0 0 3051 3568
2061444 34519506 1736 0 1034 0 2770 0 1318 0 1318 4088 NULL 0 529 0 3559 4088
2328867 35490221 3605 0 1966 0 5571 0 486 0 486 6057 NULL 324 0 0 5733 6057
946228 21508166 915 0 0 0 915 0 0 0 0 915 NULL 741 0 0 174 915

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
43603082220 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Vizualizāciju darbnīca" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 7111 003000 Jelgava 0.13 0.02 0.10 2
43603082220 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Vizualizāciju darbnīca" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 7111 003000 Jelgava 2.25 0.85 1.39 2
43603082220 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Vizualizāciju darbnīca" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 7111 003000 Jelgava 2.56 0.97 1.58 2

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
43603082220 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Vizualizāciju darbnīca" B Jāuzlabo saistību izpilde 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "Vizualizāciju darbnīca" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Brīvības bulvāris 28 - 16, Jelgava, LV-3004.

Kāds bija SIA "Vizualizāciju darbnīca" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 8 010 EUR, un peļņa bija 2 174 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "Vizualizāciju darbnīca" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.

Kāds ir SIA "Vizualizāciju darbnīca" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 17,19 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 17,19.

Kāds ir SIA "Vizualizāciju darbnīca" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 11,29, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Cik nodokļos samaksāja SIA "Vizualizāciju darbnīca"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 130 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 20 EUR un VSAOI 100 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "Vizualizāciju darbnīca" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "Vizualizāciju darbnīca" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Arhitektūra.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Arhitektūra — Jelgava

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Arhitektūra · Jelgava — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 688. no 966

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 20-10-2026