SIA "AT & Montāža" (reģ. Nr. 43603083245) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2018-08-06. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 66 109 EUR, zaudējumi 10 537 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 2,89 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope
| Reģistrācijas Nr. | 43603083245 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2018-08-06 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV04ZZZ43603083245 |
| Juridiskā adrese | Progresa iela 4 - 2, Tetele, Cenu pag., Jelgavas nov., LV-3043 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 66 109 EUR | -10 537 EUR | 8 990 EUR | 2 |
| 2024 | 62 526 EUR | -115 EUR | 16 526 EUR | 2 |
| 2023 | 16 189 EUR | -12 605 EUR | 12 173 EUR | 1 |
| 2022 | 23 716 EUR | -11 579 EUR | 3 513 EUR | 1 |
| 2021 | 24 870 EUR | -8 377 EUR | 13 198 EUR | 1 |
| 2020 | 37 510 EUR | -22 102 EUR | 22 693 EUR | 1 |
| 2019 | 52 464 EUR | 24 336 EUR | 46 333 EUR | 2 |
| 2018 | 44 378 EUR | 19 338 EUR | 20 515 EUR | 5 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 4.49 | 0.11 | 0.72 | 2 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 2.36 | 0.06 | 0.53 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 4.12 | 0.15 | 1.04 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 4.57 | 0.28 | 1.69 | 2 |
| 2024 | 4.80 | 0.50 | 2.50 | 2 |
| 2023 | 1.19 | 0.07 | 2.76 | 2 |
| 2022 | 3.31 | 0.15 | 1.37 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 66 109 EUR | 62 526 EUR | 16 189 EUR | 23 716 EUR | 24 870 EUR |
| Bruto peļņa | 2 098 EUR | — | — | — | — |
| Personāla izmaksas | — | 9 525 EUR | 9 204 EUR | 6 830 EUR | 9 342 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -10 537 EUR | -115 EUR | -12 605 EUR | -11 579 EUR | -8 377 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -10 537 EUR | -115 EUR | -12 605 EUR | -11 579 EUR | -8 377 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 8 990 EUR | 16 526 EUR | 12 173 EUR | 3 513 EUR | 13 198 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 6 399 EUR | 12 889 EUR | 10 367 EUR | 3 513 EUR | 13 198 EUR |
| Pašu kapitāls | -21 638 EUR | -11 101 EUR | -10 986 EUR | 1 619 EUR | 13 198 EUR |
| Īstermiņa saistības | 2 213 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 28 415 EUR | 27 627 EUR | 23 159 EUR | 1 894 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
VID publicē darba devējus, kuru darbinieku vidējais atalgojums ir valstī noteiktās minimālās algas apmērā — tas ir novērojums, ne pārkāpums. Avots: VID atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
2,89 | — | — | — | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
2,46 | — | — | — | — |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-15,94 % | -0,18 % | -77,86 % | -48,82 % | -33,68 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-117,21 % | -0,70 % | -103,55 % | -329,60 % | -63,47 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
48,70 % | 1,04 % | 114,74 % | -715,19 % | -63,47 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-1,42 | -2,49 | -2,11 | 1,17 | 0,00 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
-18,66 | 0,82 | -57,63 | -30,64 | -8 376,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
7,35 | 3,78 | 1,33 | 6,75 | 1,88 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-147,57 % | 3,23 % | -101,78 % | -319,19 % | -63,46 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
1,88 | 3,70 | -2,19 | -1,71 | 1,47 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "AT & Montāža" ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tas demonstrē stabilu maksātspēju un spēju laikus segt īstermiņa saistības.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Kopumā, uzņēmums atrodas "pelēkajā zonā" ar nenoteiktu finanšu stabilitāti.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "ZK 9" | 13 245 618 | 70 779 | 0,5 % | 147 | 90 106 | 2 628 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Andre Motors" | 12 575 437 | 472 344 | 3,8 % | 21 | 598 830 | 2 826 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Favorit West" | 9 057 061 | 17 278 | 0,2 % | 17 | 532 768 | 1 980 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Avēnija VP" | 8 535 432 | 44 605 | 0,5 % | 18 | 474 191 | 1 048 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "AK12" | 5 844 818 | -47 388 | -0,8 % | 67 | 87 236 | 2 236 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "AUTOFAVORĪTS" | 5 591 387 | -161 436 | -2,9 % | 65 | 86 021 | 1 542 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "SD AUTOCENTRS" | 5 559 209 | 177 729 | 3,2 % | 24 | 231 634 | 1 424 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "TEHAUTO" | 5 212 686 | 84 556 | 1,6 % | 22 | 236 940 | 1 562 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "STUTTGART workshop" | 5 069 545 | 135 801 | 2,7 % | 23 | 220 415 | 1 951 (2026 Q3) |
| 10 | "SG AUTOCENTRS" SIA | 4 937 742 | 106 970 | 2,2 % | 3 | 1 645 914 | 1 382 (2026 Q3) |
| 992 | SIA "AT & Montāža" (šis uzņēmums) | 66 109 | -10 537 | -15,9 % | 2 | 33 055 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43603083245 | LV04ZZZ43603083245 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AT & Montāža" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | AT & Montāža | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2018-08-06 | NULL | Jelgavas nov., Cenu pag., Tetele, Progresa iela 4 - 2 | 3043 | 115800661 | 100016534 | 0 | 0546744 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 7896597 | 43603083245 | 2018-08-02 | 2018-08-02 15:17:02 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92654971 | 43603083245 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 3 | EUR | 2018-08-06 | 2018-08-06 14:41:27 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 967747 | 21636578 | 43603083245 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-08-06 | 2018-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2020-11-14 15:27:02.838 |
| 1086228 | 23270709 | 43603083245 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-11-21 09:13:45.763 |
| 1248540 | 29562901 | 43603083245 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-07-20 23:02:05.521 |
| 1916223 | 33539449 | 43603083245 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-06-03 03:14:36.72 |
| 2061455 | 34519528 | 43603083245 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-06-07 17:02:23.223 |
| 1383644 | 31270944 | 43603083245 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-07-20 19:07:22.806 |
| 1728325 | 32466320 | 43603083245 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-05-25 23:07:01.933 |
| 2208872 | 35309858 | 43603083245 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-04-27 17:06:09.279 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1086228 | 23270709 | 52464 | 0 | 0 | 0 | 15986 | 5732 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1254 | 0 | 0 | 0 | 0 | 133 | NULL | NULL | 29359 | 5023 | 24336 | NULL | 0 | 24336 |
| 1248540 | 29562901 | 37510 | 0 | 0 | 0 | 51620 | 4860 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3071 | 0 | 0 | 0 | 0 | 61 | NULL | NULL | -22102 | 0 | -22102 | NULL | 0 | -22102 |
| 1383644 | 31270944 | 24870 | 0 | 0 | 0 | 21407 | 9342 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2497 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | NULL | NULL | -8377 | 0 | -8377 | NULL | 0 | -8377 |
| 1728325 | 32466320 | 23716 | 0 | 0 | 0 | 26236 | 6830 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1863 | 0 | 0 | 0 | 0 | 366 | NULL | NULL | -11579 | 0 | -11579 | NULL | 0 | -11579 |
| 1916223 | 33539449 | 16189 | 0 | 0 | 0 | 14037 | 9204 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 5338 | 0 | 0 | 0 | 0 | 215 | NULL | NULL | -12605 | 0 | -12605 | NULL | 0 | -12605 |
| 2061455 | 34519528 | 62526 | 0 | 0 | 0 | 43912 | 9525 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 8556 | 0 | 0 | 0 | 0 | 648 | NULL | NULL | -115 | 0 | -115 | NULL | 0 | -115 |
| 2208872 | 35309858 | 66109 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 64011 | 2098 | 11563 | 0 | 0 | 536 | 0 | 0 | 0 | 0 | 536 | NULL | NULL | -10537 | 0 | -10537 | NULL | 0 | -10537 |
| 967747 | 21636578 | 44378 | 0 | 0 | 0 | 6212 | 15545 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 933 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 21688 | 2350 | 19338 | NULL | 0 | 19338 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1086228 | 23270709 | 24775 | 0 | 10043 | 11515 | 46333 | 0 | 0 | 0 | 0 | 46333 | NULL | 0 | 2656 | 0 | 43677 | 46333 |
| 1248540 | 29562901 | 14266 | 0 | 8427 | 0 | 22693 | 0 | 0 | 0 | 0 | 22693 | NULL | 0 | 1118 | 0 | 21575 | 22693 |
| 1383644 | 31270944 | 13046 | 0 | 152 | 0 | 13198 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13198 | NULL | 0 | 0 | 0 | 13198 | 13198 |
| 1728325 | 32466320 | 3354 | 0 | 159 | 0 | 3513 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3513 | NULL | 0 | 1894 | 0 | 1619 | 3513 |
| 1916223 | 33539449 | 2825 | 0 | 5165 | 2377 | 10367 | 0 | 1806 | 0 | 1806 | 12173 | NULL | 0 | 23159 | 0 | -10986 | 12173 |
| 2061455 | 34519528 | 5100 | 0 | 4056 | 3733 | 12889 | 0 | 3637 | 0 | 3637 | 16526 | NULL | 0 | 27627 | 0 | -11101 | 16526 |
| 2208872 | 35309858 | 2398 | 0 | 3042 | 959 | 6399 | 0 | 2591 | 0 | 2591 | 8990 | NULL | 2213 | 28415 | 0 | -21638 | 8990 |
| 967747 | 21636578 | 16426 | 0 | 3567 | 522 | 20515 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20515 | NULL | 0 | 1174 | 0 | 19341 | 20515 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43603083245 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AT & Montāža" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9531 | 030400 | Cenu pag. | 4.80 | 0.50 | 2.50 | 2 |
| 43603083245 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AT & Montāža" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4120 | 030400 | Cenu pag. | 1.19 | 0.07 | 2.76 | 2 |
| 43603083245 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AT & Montāža" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4120 | 030400 | Cenu pag. | 3.31 | 0.15 | 1.37 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 43603083245 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AT & Montāža" | ir | 07.02.2019 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 43603083245 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AT & Montāža" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Progresa iela 4 - 2, Tetele, Cenu pag., Jelgavas nov., LV-3043.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 66 109 EUR, un zaudējumi bija 10 537 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 2,89 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 2,46.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 1,88, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 4 800 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 500 EUR un VSAOI 2 500 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope · Jelgavas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 03-11-2026