Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "Vincis"

SIA "Vincis" (reģ. Nr. 43603085509) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-01-15. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 70 612 EUR, zaudējumi 11 675 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 1,39 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība

Reģistrācijas Nr.43603085509
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2019-01-15
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV83ZZZ43603085509
Juridiskā adrese "Kalna Āzeļi", Iecavas pag., Bauskas nov., LV-3913

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-16

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 70 612 EUR -11 675 EUR 18 659 EUR 2
2024 73 700 EUR -6 679 EUR 20 111 EUR 2
2023 72 965 EUR -3 117 EUR 23 116 EUR 3
2022 56 308 EUR -11 743 EUR 19 704 EUR 2
2021 44 873 EUR -1 774 EUR 26 418 EUR 2
2020 36 381 EUR 56 EUR 24 681 EUR 2
2019 36 358 EUR 3 814 EUR 17 196 EUR 3

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis 2.48 0.11 1.28 2
2026. gada 2. ceturksnis 3.08 0.11 1.64 2
2026. gada 1. ceturksnis 3.33 0.10 1.56 2
2025. gada 4. ceturksnis 1.72 0.04 1.52 2
2024 9.20 0.39 4.95 2
2023 9.41 0.51 5.01 3
2022 6.99 0.82 3.82 2

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis *** ***
2026. gada 2. ceturksnis *** ***
2026. gada 1. ceturksnis *** ***
2025. gada 4. ceturksnis *** ***
2024 *** ***
2023 408.23 ~ 365.37
2022 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 70 612 EUR 73 700 EUR 72 965 EUR 56 308 EUR 44 873 EUR
Bruto peļņa -9 456 EUR -4 433 EUR -1 027 EUR -9 828 EUR -3 270 EUR
Peļņa pirms nodokļiem -11 675 EUR -6 679 EUR -3 117 EUR -11 743 EUR -1 774 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa -11 675 EUR -6 679 EUR -3 117 EUR -11 743 EUR -1 774 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 18 659 EUR 20 111 EUR 23 116 EUR 19 704 EUR 26 418 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 18 659 EUR 20 111 EUR 23 116 EUR 19 704 EUR 26 418 EUR
Pašu kapitāls -30 705 EUR -19 030 EUR -12 351 EUR -9 234 EUR 2 296 EUR
Īstermiņa saistības 13 424 EUR 9 879 EUR 11 027 EUR 7 698 EUR 3 487 EUR
Ilgtermiņa saistības 35 940 EUR 29 262 EUR 24 440 EUR 21 240 EUR 20 635 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 3 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: negatīvs Darbinieku skaits: kritums PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Publiskie iepirkumi321 730 €

Lielākie līgumi — kopā 21 730 €

Pa gadiem

  • 20264 883 € 1×
  • 20258 663 € 1×
  • 20248 184 € 1×

Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
1,39 2,04 2,10 2,56 7,58
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
0,07 0,07 0,37 0,32 0,63
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
-16,53 % -9,06 % -4,27 % -20,85 % -3,95 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
-62,57 % -33,21 % -13,48 % -59,60 % -6,72 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
38,02 % 35,10 % 25,24 % 127,17 % -77,26 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
-1,61 -2,06 -2,87 -3,13 10,51
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
3,78 3,66 3,16 2,86 1,70
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
-223,02 % -65,28 % -25,78 % -97,81 % -7,74 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
0,38 1,98 2,51 0,91 2,22

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "Vincis" ir uzņēmums, kas gadu gaitā nostiprinājis savu stabilitāti un uzticamību.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā likviditāte ir pietiekama ikdienas darbībai, bet ar ierobežotām rezervēm.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 4712)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 1405 uzņēmumi 442. vieta pēc apgrozījuma 1262. vieta pēc peļņas Cita nespecializēta mazumtirdzniecība
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "DEPO DIY"426 532 24222 810 2165,3 %2 442174 6651 971 (2026 Q3)
2Pepco Latvia SIA66 882 20110 379 07815,5 %469142 6061 117 (2026 Q3)
3SIA "STOCKMANN"36 860 007234 8150,6 %277133 0691 656 (2026 Q3)
4H & M Hennes & Mauritz SIA30 194 436256 0770,8 %264114 3731 136 (2026 Q3)
5FP LV SIA26 848 501-649 043-2,4 %31784 6961 215 (2026 Q3)
6SIA "cenuklubs.lv"22 303 224-914 670-4,1 %122 303 224***
7Hestio AS13 275 96424 4380,2 %17376 7401 317 (2026 Q3)
8Dormeo Home, SIA9 961 637423 2174,2 %93107 1141 763 (2026 Q3)
9SIA "Rumi Cosmetiques"6 841 53713 8340,2 %51 368 3072 885 (2026 Q3)
10SIA "ATAS"6 492 2991 620 48325,0 %61 082 0502 661 (2026 Q3)
442SIA "Vincis" (šis uzņēmums)70 612-11 675-16,5 %235 306***
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-16). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "Vincis"
4712 Cita nespecializēta mazumtirdzniecība
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
43603085509 LV83ZZZ43603085509 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Vincis" Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Vincis NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2019-01-15 NULL Bauskas nov., Iecavas pag., "Kalna Āzeļi" 3913 104327630 100016575 0 0406400 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
8407292 43603085509 2019-01-08 2019-01-15 13:46:05

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92678135 43603085509 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 200 EUR 2019-01-15 2019-01-15 14:01:00

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
1343318 30897363 43603085509 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 2 ONES EUR 2022-05-03 10:02:11.3
1866322 33391169 43603085509 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 3 ONES EUR 2024-05-07 20:06:38.463
2026488 34411786 43603085509 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 2 ONES EUR 2025-05-20 23:01:10.061
983321 22458132 43603085509 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-15 2019-12-31 3 ONES EUR 2020-11-15 13:17:42.599
1255070 29595263 43603085509 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 2 ONES EUR 2021-07-27 12:12:58.431
1724519 32453037 43603085509 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 2 ONES EUR 2023-05-23 22:01:16.924
2274130 35425315 43603085509 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 2 ONES EUR 2026-05-27 17:01:53.404

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1255070 29595263 36381 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 41448 -5067 0 343 5467 1 0 0 0 0 0 NULL NULL 56 0 56 NULL 0 56
1343318 30897363 44873 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 48143 -3270 0 544 2068 28 0 0 0 0 0 NULL NULL -1774 0 -1774 NULL 0 -1774
1724519 32453037 56308 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 66136 -9828 406 1705 385 189 0 0 0 0 0 NULL NULL -11743 0 -11743 NULL 0 -11743
1866322 33391169 72965 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 73992 -1027 1008 1043 0 39 0 0 0 0 0 NULL NULL -3117 0 -3117 NULL 0 -3117
2026488 34411786 73700 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 78133 -4433 465 1739 0 42 0 0 0 0 0 NULL NULL -6679 0 -6679 NULL 0 -6679
2274130 35425315 70612 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 80068 -9456 7 3674 1462 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -11675 0 -11675 NULL 0 -11675
983321 22458132 36358 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 35863 495 0 152 3472 1 0 0 0 0 0 NULL NULL 3814 0 3814 NULL 0 3814

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1255070 29595263 295 0 578 23808 24681 0 0 0 0 24681 NULL 20611 0 0 4070 24681
1343318 30897363 1502 0 682 24234 26418 0 0 0 0 26418 NULL 3487 20635 0 2296 26418
1724519 32453037 1524 0 968 17212 19704 0 0 0 0 19704 NULL 7698 21240 0 -9234 19704
1866322 33391169 2799 0 1237 19080 23116 0 0 0 0 23116 NULL 11027 24440 0 -12351 23116
2026488 34411786 14 0 726 19371 20111 0 0 0 0 20111 NULL 9879 29262 0 -19030 20111
2274130 35425315 145 0 820 17694 18659 0 0 0 0 18659 NULL 13424 35940 0 -30705 18659
983321 22458132 862 0 223 16111 17196 0 0 0 0 17196 NULL 13182 0 0 4014 17196

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
43603085509 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Vincis" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4712 025460 Iecavas pag. 9.20 0.39 4.95 2
43603085509 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Vincis" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4719 025460 Iecavas pag. 9.41 0.51 5.01 3
43603085509 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Vincis" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4719 025460 Iecavas pag. 6.99 0.82 3.82 2

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
43603085509 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Vincis" ir 14.07.2021 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
43603085509 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Vincis" B Jāuzlabo saistību izpilde 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "Vincis" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir "Kalna Āzeļi", Iecavas pag., Bauskas nov., LV-3913.

Kāds bija SIA "Vincis" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 70 612 EUR, un zaudējumi bija 11 675 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "Vincis" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.

Kāds ir SIA "Vincis" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,39 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,07.

Kāds ir SIA "Vincis" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 0,38, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "Vincis" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Cik nodokļos samaksāja SIA "Vincis"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 9 200 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 390 EUR un VSAOI 4 950 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "Vincis" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "Vincis" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība — Bauskas novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Visa nozare: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība · Bauskas novads — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 442. no 1 405

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 16-10-2026