SIA "LoraBau" (reģ. Nr. 43603088350) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-07-24. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 70 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 1,84 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība
| Reģistrācijas Nr. | 43603088350 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-07-24 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV06ZZZ43603088350 |
| Juridiskā adrese | "Smiltiņi", Platones pag., Jelgavas nov., LV-3021 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 EUR | -70 EUR | 1 070 EUR | 0 |
| 2024 | 0 EUR | -70 EUR | 1 070 EUR | 0 |
| 2023 | 0 EUR | -68 EUR | 1 070 EUR | 0 |
| 2022 | 0 EUR | -88 EUR | 1 070 EUR | 1 |
| 2021 | 0 EUR | -99 EUR | 1 070 EUR | 1 |
| 2020 | 12 333 EUR | 543 EUR | 1 248 EUR | 2 |
| 2019 | 11 747 EUR | 335 EUR | 340 EUR | 2 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -70 EUR | -70 EUR | -68 EUR | -88 EUR | -99 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -70 EUR | -70 EUR | -68 EUR | -88 EUR | -99 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 1 070 EUR | 1 070 EUR | 1 070 EUR | 1 070 EUR | 1 070 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 1 070 EUR | 1 070 EUR | 1 070 EUR | 1 070 EUR | 1 070 EUR |
| Pašu kapitāls | 488 EUR | 558 EUR | 628 EUR | 696 EUR | 784 EUR |
| Īstermiņa saistības | 582 EUR | 512 EUR | 442 EUR | 374 EUR | 286 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,84 | 2,09 | 2,42 | 2,86 | 3,74 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,84 | 2,09 | 2,42 | 2,86 | 3,74 |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-6,54 % | -6,54 % | -6,36 % | -8,22 % | -9,25 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-14,34 % | -12,54 % | -10,83 % | -12,64 % | -12,63 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,19 | 0,92 | 0,70 | 0,54 | 0,36 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-14,34 % | -12,54 % | -10,83 % | -12,64 % | -12,63 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
0,86 | 1,07 | 1,32 | 1,54 | 2,01 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "LoraBau" ir uzņēmums, kas gadu gaitā nostiprinājis savu stabilitāti un uzticamību.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas demonstrē stabilu maksātspēju un spēju laikus segt īstermiņa saistības.
Līdzīgi tiek uzturēts arī veselīgs ātrās likviditātes līmenis.
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "UPB" | 149 861 283 | 7 477 100 | 5,0 % | 424 | 353 446 | 3 598 (2026 Q3) |
| 2 | AS "LNK Industries" | 90 754 695 | 696 210 | 0,8 % | 109 | 832 612 | 2 859 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "AIMASA" | 86 203 552 | 6 827 879 | 7,9 % | 117 | 736 782 | 2 829 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "UPB Nams" | 71 578 182 | 4 260 256 | 6,0 % | 99 | 723 012 | 3 051 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "NORDES BŪVE" | 58 138 398 | 1 815 358 | 3,1 % | 65 | 894 437 | 3 286 (2026 Q3) |
| 6 | Pillar Contractor, SIA | 57 245 832 | 1 998 650 | 3,5 % | 145 | 394 799 | 2 723 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "PRO DEV" | 50 120 871 | 916 978 | 1,8 % | 119 | 421 184 | 2 425 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "NEWCOM Construction" | 49 762 205 | 2 086 406 | 4,2 % | 235 | 211 754 | 1 511 (2026 Q3) |
| 9 | SIA Mapri Būve | 48 348 596 | 1 812 237 | 3,7 % | 82 | 589 617 | 3 198 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "BUKOTEKS" | 47 629 917 | 1 308 944 | 2,7 % | 40 | 1 190 748 | 3 599 (2026 Q3) |
| 2496 | SIA "LoraBau" (šis uzņēmums) | 0 | -70 | — | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43603088350 | LV06ZZZ43603088350 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LoraBau" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | LoraBau | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-07-24 | NULL | Jelgavas nov., Platones pag., "Smiltiņi" | 3021 | 104835561 | 100015895 | 0 | 0540270 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 8968918 | 43603088350 | 2019-07-18 | 2019-07-24 15:43:19 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92706330 | 43603088350 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 5 | EUR | 2019-07-24 | 2019-07-24 15:44:34 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1246810 | 29551317 | 43603088350 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-07-24 | 2019-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2021-07-17 12:00:10.937 |
| 1315161 | 30636000 | 43603088350 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-03-10 20:01:58.92 |
| 1782597 | 32986001 | 43603088350 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-01-03 19:04:03.65 |
| 1949126 | 33989854 | 43603088350 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-01-04 19:00:24.436 |
| 2094306 | 34989969 | 43603088350 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-01-02 19:00:18.848 |
| 1246816 | 29551329 | 43603088350 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2021-07-17 12:01:12.485 |
| 1440255 | 32055823 | 43603088350 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-01-27 17:48:58.959 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1246810 | 29551317 | 11747 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 9650 | 2097 | 1762 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 335 | 0 | 335 | NULL | 0 | 335 |
| 1246816 | 29551329 | 12333 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 9940 | 2393 | 1850 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 543 | 0 | 543 | NULL | 0 | 543 |
| 1315161 | 30636000 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 99 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -99 | 0 | -99 | NULL | 0 | -99 |
| 1440255 | 32055823 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 88 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -88 | 0 | -88 | NULL | 0 | -88 |
| 1782597 | 32986001 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 68 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -68 | 0 | -68 | NULL | 0 | -68 |
| 1949126 | 33989854 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 70 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -70 | 0 | -70 | NULL | 0 | -70 |
| 2094306 | 34989969 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 70 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -70 | 0 | -70 | NULL | 0 | -70 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1246810 | 29551317 | 340 | 0 | 0 | 0 | 340 | 0 | 0 | 0 | 0 | 340 | NULL | 0 | 0 | 0 | 340 | 340 |
| 1246816 | 29551329 | 1248 | 0 | 0 | 0 | 1248 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1248 | NULL | 365 | 0 | 0 | 883 | 1248 |
| 1315161 | 30636000 | 1070 | 0 | 0 | 0 | 1070 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1070 | NULL | 286 | 0 | 0 | 784 | 1070 |
| 1440255 | 32055823 | 1070 | 0 | 0 | 0 | 1070 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1070 | NULL | 374 | 0 | 0 | 696 | 1070 |
| 1782597 | 32986001 | 1070 | 0 | 0 | 0 | 1070 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1070 | NULL | 442 | 0 | 0 | 628 | 1070 |
| 1949126 | 33989854 | 1070 | 0 | 0 | 0 | 1070 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1070 | NULL | 512 | 0 | 0 | 558 | 1070 |
| 2094306 | 34989969 | 1070 | 0 | 0 | 0 | 1070 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1070 | NULL | 582 | 0 | 0 | 488 | 1070 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43603088350 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LoraBau" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4100 | 030480 | Platones pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 43603088350 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LoraBau" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4120 | 030480 | Platones pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 43603088350 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LoraBau" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4120 | 030480 | Platones pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 43603088350 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LoraBau" | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Smiltiņi", Platones pag., Jelgavas nov., LV-3021.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 70 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,84 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,84.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 0,86, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība · Jelgavas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026