SIA "VALKAS MELIORĀCIJA" (reģ. Nr. 44103005549) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 1994-02-17. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 4 026 268 EUR, peļņa 56 722 EUR, darbinieku skaits: 26. Kopējais likviditātes koeficients: 0,63 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Būvlaukuma sagatavošana
| Reģistrācijas Nr. | 44103005549 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 1994-02-17 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV03ZZZ44103005549 |
| Juridiskā adrese | Tālavas iela 70, Valka, Valkas nov., LV-4701 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-08-30
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4 026 268 EUR | 56 722 EUR | 1 595 420 EUR | 26 |
| 2024 | 2 314 408 EUR | -4 152 EUR | 2 027 487 EUR | 29 |
| 2023 | 2 194 247 EUR | -1 042 903 EUR | 1 581 323 EUR | 39 |
| 2022 | 5 139 798 EUR | -330 204 EUR | 2 645 685 EUR | 46 |
| 2021 | 6 317 715 EUR | -35 346 EUR | 3 619 350 EUR | 48 |
| 2020 | 6 993 226 EUR | -193 776 EUR | 2 417 426 EUR | 44 |
| 2019 | 8 353 488 EUR | 127 110 EUR | 3 461 545 EUR | 46 |
| 2018 | 3 141 186 EUR | 224 533 EUR | 2 647 393 EUR | 42 |
| 2017 | 3 184 248 EUR | -449 728 EUR | 2 367 567 EUR | 59 |
| 2016 | 3 338 673 EUR | -407 544 EUR | 2 509 092 EUR | 72 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 33.63 | 9.11 | 23.34 | 20 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 34.00 | 10.52 | 28.17 | 20 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 35.61 | 13.10 | 30.99 | 24 |
| 2024 | 88.24 | 62.56 | 123.38 | 28 |
| 2023 | -119.11 | 60.82 | 124.51 | 36 |
| 2022 | -324.47 | 80.34 | 161.37 | 43 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 141.10 | ~ 901.11 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 377.24 | ~ 1 058.56 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 262.59 | ~ 971.91 |
| 2024 | 1 077.16 | ~ 826.85 |
| 2023 | 845.46 | ~ 678.78 |
| 2022 | 917.37 | ~ 685.10 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (123.38 * 1000) / 0.3409 ) / 28 / 12 = 1 077.16 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 077.16 * 0.105 = 113.10 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 278.01 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 077.16 - 113.10 - 278.01) * 0.2 ≈ 137.21 EUR
4. Neto alga: 1 077.16 - 113.10 - 137.21 = ~ 826.85 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 4 026 268 EUR | 2 314 408 EUR | 2 194 247 EUR | 5 139 798 EUR | 6 317 715 EUR |
| Bruto peļņa | 380 625 EUR | 256 570 EUR | -679 227 EUR | -79 063 EUR | 55 655 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 65 129 EUR | 13 775 EUR | -1 042 893 EUR | -328 466 EUR | -34 201 EUR |
| UIN nodoklis | 8 407 EUR | 17 927 EUR | 10 EUR | 1 738 EUR | 1 145 EUR |
| Tīrā peļņa | 56 722 EUR | -4 152 EUR | -1 042 903 EUR | -330 204 EUR | -35 346 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 1 595 420 EUR | 2 027 487 EUR | 1 581 323 EUR | 2 645 685 EUR | 3 619 350 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 1 409 597 EUR | 1 826 649 EUR | 1 410 289 EUR | 2 224 137 EUR | 3 148 081 EUR |
| Pašu kapitāls | -649 734 EUR | -706 456 EUR | -702 304 EUR | 340 599 EUR | 670 803 EUR |
| Īstermiņa saistības | 2 241 230 EUR | 1 734 947 EUR | 2 281 753 EUR | 2 180 888 EUR | 2 669 136 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 134 EUR | 996 807 EUR | 0 EUR | 119 368 EUR | 64 810 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. Kopīgās vienošanās kopsummā nav ieskaitītas — tur apjoms ir maksimālais un dalīts ar pārējiem uzvarētājiem. 46 līgumiem summa avotā nav publicēta. 9 dokumenti ar identisku summu vienā iepirkumā sapludināti — avots to pašu līgumu publicē vairākkārt. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.
Trīs lomas, kuru naudu nedrīkst saskaitīt: saņēmējam tas ir saņemtais atbalsts, partnerim avotā naudas datu nav, izpildītājam — nopelnīts piegādes līgums (bez PVN). Avots: CFLA ES fondu projekti.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
A un B kategorijas atļauja ir nepieciešama piesārņojošām darbībām ar lielāko ietekmi, C kategorijā pietiek ar reģistrāciju. Atļauja pati par sevi nav pārkāpums — tā nozīmē, ka darbība ir uzraudzīta. Avots: VVD izsniegtās atļaujas un licences.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,63 | 1,05 | 0,62 | 1,02 | 1,18 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,63 | 1,05 | 0,54 | 1,00 | 1,17 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
1,41 % | -0,18 % | -47,53 % | -6,42 % | -0,56 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
3,56 % | -0,20 % | -65,95 % | -12,48 % | -0,98 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-8,73 % | 0,59 % | 148,50 % | -96,95 % | -5,27 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-3,45 | -3,87 | -3,25 | 6,75 | 4,08 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
7,60 | 1,59 | -18,42 | -116,60 | -11,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,52 | 1,14 | 1,39 | 1,94 | 1,75 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-11,61 % | 12,68 % | 141,23 % | -70,07 % | -3,30 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
1,82 | 0,82 | -1,46 | 1,74 | 2,07 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "VALKAS MELIORĀCIJA" ir uzņēmums ar vairāk nekā trīs desmitgažu pieredzi un noturīgu reputāciju.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Resursu izmantošana ir vidēja, taču pastāv iespējas to uzlabot.
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Kopumā, uzņēmums atrodas "pelēkajā zonā" ar nenoteiktu finanšu stabilitāti.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "RSGA" | 13 754 734 | 1 750 439 | 12,7 % | 9 | 1 528 304 | 2 664 (2026 Q2) |
| 2 | SIA "A-Land" | 13 322 301 | 1 458 586 | 10,9 % | 149 | 89 411 | 1 560 (2026 Q2) |
| 3 | SIA "TALSU MELIORATORS" | 5 333 507 | 454 236 | 8,5 % | 40 | 133 338 | 1 447 (2026 Q2) |
| 4 | SIA "VALKAS MELIORĀCIJA" (šis uzņēmums) | 4 026 268 | 56 722 | 1,4 % | 20 | 201 313 | 1 141 (2026 Q2) |
| 5 | SIA "Pro machinery" | 3 860 426 | 581 112 | 15,1 % | 32 | 120 638 | 1 095 (2026 Q2) |
| 6 | SIA "A.M. Bruģis" | 3 858 087 | -742 802 | -19,3 % | 32 | 120 565 | 1 968 (2026 Q2) |
| 7 | SIA "VĒSMA 3" | 3 222 110 | -509 797 | -15,8 % | 18 | 179 006 | 1 455 (2026 Q2) |
| 8 | SIA "AMC būve" | 2 576 396 | 156 275 | 6,1 % | 2 | 1 288 198 | *** |
| 9 | SIA "Bauskas meliorācija" | 2 296 087 | 167 080 | 7,3 % | 24 | 95 670 | 1 527 (2026 Q2) |
| 10 | SIA "AMD Grupa" | 2 206 256 | 71 037 | 3,2 % | 20 | 110 313 | 1 680 (2026 Q2) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103005549 | LV03ZZZ44103005549 | SIA "VALKAS MELIORĀCIJA" | SIA | VALKAS MELIORĀCIJA | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1994-02-17 | NULL | Valkas nov., Valka, Tālavas iela 70 | 4701 | 101187822 | 100016286 | 100003696 | 0940100 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 7593398 | 44103005549 | 1994-02-10 | 2018-04-25 14:05:33 |
| 7593393 | 44103005549 | 1994-02-12 | 2018-04-25 14:04:57 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 44103005549 | 2003-11-25 | Valkas rajona sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VALKAS MELIORĀCIJA" |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92286075 | 44103005549 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 23856 | EUR | 2015-07-13 | 2015-07-13 12:47:13 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 824066 | 19901119 | 44103005549 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-01-01 | 2017-12-31 | 59 | ONES | EUR | 2020-11-06 18:00:30.062 |
| 955943 | 21537773 | 44103005549 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 42 | ONES | EUR | 2020-11-13 22:12:42.721 |
| 566453 | 16027108 | 44103005549 | DokUGP2008v1 | NULL | 2015 | 2015-01-01 | 2015-12-31 | 78 | ONES | EUR | 2020-09-18 21:46:27.165 |
| 692239 | 16501905 | 44103005549 | DokGPUIENv1 | UGP | 2016 | 2016-01-01 | 2016-12-31 | 72 | ONES | EUR | 2020-10-30 03:15:56.657 |
| 1100190 | 23303324 | 44103005549 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 46 | ONES | EUR | 2020-11-22 04:49:29.577 |
| 1265777 | 29634207 | 44103005549 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 44 | ONES | EUR | 2021-07-30 22:23:02.748 |
| 1418881 | 31393199 | 44103005549 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 48 | ONES | EUR | 2022-08-06 04:43:27.717 |
| 1761287 | 32563956 | 44103005549 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 46 | ONES | EUR | 2023-06-12 19:07:42.297 |
| 1968576 | 34167567 | 44103005549 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 39 | ONES | EUR | 2025-03-13 19:00:15.812 |
| 2086823 | 34716934 | 44103005549 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 29 | ONES | EUR | 2025-08-28 19:00:43.616 |
| 2352763 | 35639129 | 44103005549 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 26 | ONES | EUR | 2026-08-07 21:00:19.734 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1100190 | 23303324 | 8353488 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 8050478 | 303010 | 0 | 165584 | 9532 | 12486 | 0 | 0 | 507 | 0 | 7505 | NULL | NULL | 127474 | 364 | 127110 | NULL | 0 | 127110 |
| 1265777 | 29634207 | 6993226 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 6730138 | 263088 | 0 | 230805 | 9695 | 232422 | 0 | 0 | 55 | 0 | 2968 | NULL | NULL | -193357 | 419 | -193776 | NULL | 0 | -193776 |
| 1418881 | 31393199 | 6317715 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 6262060 | 55655 | 0 | 272625 | 197959 | 26465 | 0 | 0 | 14125 | 0 | 2850 | NULL | NULL | -34201 | 1145 | -35346 | NULL | 0 | -35346 |
| 1761287 | 32563956 | 5139798 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 5218861 | -79063 | 0 | 201495 | 8534 | 69227 | 0 | 0 | 15578 | 0 | 2793 | NULL | NULL | -328466 | 1738 | -330204 | NULL | 0 | -330204 |
| 1968576 | 34167567 | 2194247 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2873474 | -679227 | 0 | 187123 | 80683 | 230936 | 0 | 0 | 27408 | 0 | 53698 | NULL | NULL | -1042893 | 10 | -1042903 | NULL | 0 | -1042903 |
| 2086823 | 34716934 | 2314408 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2057838 | 256570 | 0 | 170516 | 230525 | 308770 | 0 | 0 | 29281 | 0 | 23315 | NULL | NULL | 13775 | 17927 | -4152 | NULL | 0 | -4152 |
| 2352763 | 35639129 | 4026268 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3645643 | 380625 | 0 | 161232 | 6636 | 151038 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9862 | NULL | NULL | 65129 | 8407 | 56722 | NULL | 0 | 56722 |
| 566453 | 16027108 | 7418723 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 7165807 | 252916 | 0 | 192959 | 67135 | 37751 | 0 | 0 | 2052 | 0 | 19765 | 0 | 0 | 71628 | 20726 | NULL | 3380 | 0 | 55524 |
| 692239 | 16501905 | 3338673 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3634858 | -296185 | 0 | 177358 | 103133 | 19114 | 0 | 0 | 7540 | 0 | 25560 | NULL | NULL | -407544 | 0 | -407544 | NULL | 0 | -407544 |
| 824066 | 19901119 | 3184248 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3406456 | -222208 | 0 | 170372 | 52610 | 92625 | 0 | 0 | 2420 | 0 | 19553 | NULL | NULL | -449728 | 0 | -449728 | NULL | 0 | -449728 |
| 955943 | 21537773 | 3141186 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2515003 | 626183 | 0 | 153708 | 48994 | 282367 | 0 | 0 | 403 | 0 | 14602 | NULL | NULL | 224903 | 370 | 224533 | NULL | 0 | 224533 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1100190 | 23303324 | 205383 | 0 | 2741227 | 29404 | 2976014 | 0 | 485434 | 97 | 485531 | 3461545 | NULL | 2489256 | 64223 | 8141 | 899925 | 3461545 |
| 1265777 | 29634207 | 180951 | 0 | 1739042 | 7137 | 1927130 | 0 | 490257 | 39 | 490296 | 2417426 | NULL | 1495431 | 320 | 215526 | 706149 | 2417426 |
| 1418881 | 31393199 | 336922 | 0 | 2787636 | 23523 | 3148081 | 0 | 471269 | 0 | 471269 | 3619350 | NULL | 2669136 | 64810 | 214601 | 670803 | 3619350 |
| 1761287 | 32563956 | 22580 | 0 | 2164936 | 36621 | 2224137 | 0 | 421548 | 0 | 421548 | 2645685 | NULL | 2180888 | 119368 | 4830 | 340599 | 2645685 |
| 1968576 | 34167567 | 32231 | 0 | 1208955 | 169103 | 1410289 | 0 | 171034 | 0 | 171034 | 1581323 | NULL | 2281753 | 0 | 1874 | -702304 | 1581323 |
| 2086823 | 34716934 | 1726 | 0 | 1824058 | 865 | 1826649 | 0 | 200838 | 0 | 200838 | 2027487 | NULL | 1734947 | 996807 | 2189 | -706456 | 2027487 |
| 2352763 | 35639129 | 15083 | 0 | 1393974 | 540 | 1409597 | 0 | 185823 | 0 | 185823 | 1595420 | NULL | 2241230 | 134 | 3790 | -649734 | 1595420 |
| 566453 | 16027108 | 87397 | 0 | 815762 | 519344 | 1422503 | 0 | 1054174 | 3358 | 1057532 | 2480035 | NULL | 704177 | 327636 | 87459 | 1360763 | 2480035 |
| 692239 | 16501905 | 31124 | 0 | 925738 | 550218 | 1507080 | 196731 | 802441 | 2840 | 1002012 | 2509092 | NULL | 1317868 | 187437 | 2887 | 1000900 | 2509092 |
| 824066 | 19901119 | 159 | 0 | 1585876 | 8389 | 1594424 | 196731 | 576199 | 213 | 773143 | 2367567 | NULL | 1517470 | 237832 | 61093 | 551172 | 2367567 |
| 955943 | 21537773 | 63330 | 0 | 2115644 | 6260 | 2185234 | 0 | 462004 | 155 | 462159 | 2647393 | NULL | 1758973 | 112626 | 2979 | 772815 | 2647393 |
[cash_flow_statements]
| Statement ID | File ID | cfo_dm_cash_received_from_customers | cfo_dm_cash_paid_to_suppliers_employees | cfo_dm_other_cash_received_paid | cfo_dm_operating_cash_flow | cfo_dm_interest_paid | cfo_dm_income_taxes_paid | cfo_dm_extra_items_cash_flow | cfo_dm_net_operating_cash_flow | cfo_im_income_before_income_taxes | cfo_im_income_before_changes_in_working_capital | cfo_im_operating_cash_flow | cfo_im_interest_paid | cfo_im_income_taxes_paid | cfo_im_extra_items_cash_flow | cfo_im_net_operating_cash_flow | cfi_acquisition_of_stocks_shares | cfi_sale_proceeds_from_stocks_shares | cfi_acquisition_of_fixed_assets_intangible_assets | cfi_sale_proceeds_from_fixed_assets_intangible_assets | cfi_loans_made | cfi_repayments_of_loans_received | cfi_interest_received | cfi_dividends_received | cfi_net_investing_cash_flow | cff_proceeds_from_stocks_bonds_issuance_or_contributed_capital | cff_loans_received | cff_subsidies_grants_donations_received | cff_repayments_of_loans_made | cff_repayments_of_lease_obligations | cff_dividends_paid | cff_net_financing_cash_flow | effect_of_exchange_rate_change | net_increase | at_beginning_of_year | at_end_of_year |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 566453 | 16027108 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 71628 | 348898 | 519143 | -19765 | -15696 | 0 | 0 | 0 | 0 | -68256 | 76855 | -287609 | 4417 | 2052 | 0 | -272541 | -48 | 245000 | 0 | -245000 | -199700 | -8400 | -208148 | 0 | -387 | 87784 | 87397 |
| 692239 | 16501905 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | -407544 | -303128 | -150630 | -25560 | -34287 | NULL | -210447 | 0 | 0 | -1541 | 276824 | -5000 | 74732 | 7540 | 0 | 352555 | 0 | 133267 | 0 | 0 | -331618 | 0 | -198351 | 0 | -56273 | 87397 | 31124 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103005549 | SIA "VALKAS MELIORĀCIJA" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4312 | 053200 | Valka | 88.24 | 62.56 | 123.38 | 28 |
| 44103005549 | SIA "VALKAS MELIORĀCIJA" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4312 | 053200 | Valka | -119.11 | 60.82 | 124.51 | 36 |
| 44103005549 | SIA "VALKAS MELIORĀCIJA" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4312 | 053200 | Valka | -324.47 | 80.34 | 161.37 | 43 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103005549 | SIA "VALKAS MELIORĀCIJA" | nav | 01.08.1995 | nav | nav | 17.06.1996 |
| 44103005549 | SIA "VALKAS MELIORĀCIJA" | ir | 18.06.1996 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 44103005549 | SIA "VALKAS MELIORĀCIJA" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Tālavas iela 70, Valka, Valkas nov., LV-4701.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 4 026 268 EUR, un peļņa bija 56 722 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 26 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "Valkas rajona sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VALKAS MELIORĀCIJA"".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,63 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,63.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 1,82, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 077.16 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 826.85 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 88 240 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 62 560 EUR un VSAOI 123 380 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Būvlaukuma sagatavošana.
Lapas ģenerēšanas datums: 31-08-2026