SIA "TALSU MELIORATORS" (reģ. Nr. 46103004984) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 1994-12-20. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 5 333 507 EUR, peļņa 454 236 EUR, darbinieku skaits: 39. Kopējais likviditātes koeficients: 1,65 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Būvlaukuma sagatavošana
| Reģistrācijas Nr. | 46103004984 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 1994-12-20 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV36ZZZ46103004984 |
| Juridiskā adrese | Kasparu iela 8, Stende, Talsu nov., LV-3257 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-08-30
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5 333 507 EUR | 454 236 EUR | 1 695 905 EUR | 39 |
| 2024 | 2 935 162 EUR | 4 126 EUR | 1 811 402 EUR | 42 |
| 2023 | 2 250 038 EUR | 4 334 EUR | 1 186 777 EUR | 46 |
| 2022 | 2 471 705 EUR | -263 704 EUR | 1 201 522 EUR | 50 |
| 2021 | 2 500 948 EUR | -365 506 EUR | 1 678 906 EUR | 52 |
| 2020 | 2 701 227 EUR | 1 453 EUR | 1 992 908 EUR | 54 |
| 2019 | 3 199 311 EUR | 253 305 EUR | 2 060 316 EUR | 56 |
| 2018 | 3 738 076 EUR | 56 527 EUR | 1 939 720 EUR | 58 |
| 2017 | 2 724 379 EUR | 230 537 EUR | 1 695 993 EUR | 49 |
| 2016 | 2 421 376 EUR | 122 809 EUR | 1 395 345 EUR | 48 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 32.08 | 26.66 | 59.19 | 40 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 27.86 | 20.39 | 47.77 | 36 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 64.32 | 32.62 | 69.08 | 38 |
| 2024 | 222.72 | 126.88 | 241.23 | 41 |
| 2023 | 244.83 | 123.15 | 235.29 | 44 |
| 2022 | 156.49 | 129.57 | 231.05 | 49 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 446.91 | ~ 1 105.01 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 297.49 | ~ 1 005.38 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 777.54 | ~ 1 315.27 |
| 2024 | 1 438.27 | ~ 1 057.62 |
| 2023 | 1 307.20 | ~ 973.86 |
| 2022 | 1 152.66 | ~ 830.04 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (241.23 * 1000) / 0.3409 ) / 41 / 12 = 1 438.27 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 438.27 * 0.105 = 151.02 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 139.12 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 438.27 - 151.02 - 139.12) * 0.2 ≈ 229.62 EUR
4. Neto alga: 1 438.27 - 151.02 - 229.62 = ~ 1 057.62 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 5 333 507 EUR | 2 935 162 EUR | 2 250 038 EUR | 2 471 705 EUR | 2 500 948 EUR |
| Bruto peļņa | 682 729 EUR | 203 865 EUR | 176 183 EUR | -104 879 EUR | -487 109 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 454 236 EUR | 6 103 EUR | 4 334 EUR | -263 704 EUR | -365 506 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 1 977 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 454 236 EUR | 4 126 EUR | 4 334 EUR | -263 704 EUR | -365 506 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 1 695 905 EUR | 1 811 402 EUR | 1 186 777 EUR | 1 201 522 EUR | 1 678 906 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 875 483 EUR | 1 202 522 EUR | 616 043 EUR | 543 873 EUR | 837 871 EUR |
| Pašu kapitāls | 1 031 086 EUR | 576 850 EUR | 572 724 EUR | 568 390 EUR | 832 093 EUR |
| Īstermiņa saistības | 531 735 EUR | 1 132 797 EUR | 492 555 EUR | 463 610 EUR | 604 339 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 133 084 EUR | 101 755 EUR | 121 498 EUR | 169 522 EUR | 242 474 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. Kopīgās vienošanās kopsummā nav ieskaitītas — tur apjoms ir maksimālais un dalīts ar pārējiem uzvarētājiem. 39 līgumiem summa avotā nav publicēta. 9 dokumenti ar identisku summu vienā iepirkumā sapludināti — avots to pašu līgumu publicē vairākkārt. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.
Trīs lomas, kuru naudu nedrīkst saskaitīt: saņēmējam tas ir saņemtais atbalsts, partnerim avotā naudas datu nav, izpildītājam — nopelnīts piegādes līgums (bez PVN). Avots: CFLA ES fondu projekti.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2025-06-03 – 2026-03-27 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
A un B kategorijas atļauja ir nepieciešama piesārņojošām darbībām ar lielāko ietekmi, C kategorijā pietiek ar reģistrāciju. Atļauja pati par sevi nav pārkāpums — tā nozīmē, ka darbība ir uzraudzīta. Avots: VVD izsniegtās atļaujas un licences.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,65 | 1,06 | 1,25 | 1,17 | 1,39 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,25 | 0,54 | 0,69 | 0,76 | 1,23 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
8,52 % | 0,14 % | 0,19 % | -10,67 % | -14,61 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
26,78 % | 0,23 % | 0,37 % | -21,95 % | -21,77 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
44,05 % | 0,72 % | 0,76 % | -46,39 % | -43,93 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,64 | 2,14 | 1,07 | 1,11 | 1,02 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
48,84 | 1,46 | 1,35 | -32,32 | -42,94 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
3,14 | 1,62 | 1,90 | 2,06 | 1,49 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
39,83 % | 2,86 % | 2,39 % | -34,66 % | -33,24 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
5,30 | 2,14 | 2,81 | 2,22 | 1,76 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "TALSU MELIORATORS" ir īsts veterāns savā nozarē, kas apliecina izturību un nemainīgu stabilitāti.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Tā finanšu stāvoklis ir stabils un labi līdzsvarots.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "RSGA" | 13 754 734 | 1 750 439 | 12,7 % | 9 | 1 528 304 | 2 664 (2026 Q2) |
| 2 | SIA "A-Land" | 13 322 301 | 1 458 586 | 10,9 % | 149 | 89 411 | 1 560 (2026 Q2) |
| 3 | SIA "TALSU MELIORATORS" (šis uzņēmums) | 5 333 507 | 454 236 | 8,5 % | 40 | 133 338 | 1 447 (2026 Q2) |
| 4 | SIA "VALKAS MELIORĀCIJA" | 4 026 268 | 56 722 | 1,4 % | 20 | 201 313 | 1 141 (2026 Q2) |
| 5 | SIA "Pro machinery" | 3 860 426 | 581 112 | 15,1 % | 32 | 120 638 | 1 095 (2026 Q2) |
| 6 | SIA "A.M. Bruģis" | 3 858 087 | -742 802 | -19,3 % | 32 | 120 565 | 1 968 (2026 Q2) |
| 7 | SIA "VĒSMA 3" | 3 222 110 | -509 797 | -15,8 % | 18 | 179 006 | 1 455 (2026 Q2) |
| 8 | SIA "AMC būve" | 2 576 396 | 156 275 | 6,1 % | 2 | 1 288 198 | *** |
| 9 | SIA "Bauskas meliorācija" | 2 296 087 | 167 080 | 7,3 % | 24 | 95 670 | 1 527 (2026 Q2) |
| 10 | SIA "AMD Grupa" | 2 206 256 | 71 037 | 3,2 % | 20 | 110 313 | 1 680 (2026 Q2) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 46103004984 | LV36ZZZ46103004984 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "TALSU MELIORATORS" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | TALSU MELIORATORS | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1994-12-20 | NULL | Talsu nov., Stende, Kasparu iela 8 | 3257 | 102091458 | 100016253 | 100003655 | 0881500 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12480761 | 46103004984 | 1994-11-01 | 2023-10-04 10:10:32 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 46103004984 | 2026-03-27 | 39132 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ANM 2.2.1.2.i. investīcija "Atbalsts procesu digitalizācijai komercdarbībā" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 04d32b4b |
| 46103004984 | 2025-12-22 | 9100 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021.-2027.gadam 1.2.2.1. “Atbalsts procesu digitalizācijai komercdarbībā” | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 73fd5fb8 |
| 46103004984 | 2025-08-22 | 10000 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021.-2027.gadam 1.2.2.1. “Atbalsts procesu digitalizācijai komercdarbībā” | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 8af87380 |
| 46103004984 | 2025-06-03 | 1650 | Latvijas Informācijas tehnoloģiju klasteris | ANM 2.2.1.1.i. investīcija "Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveidei | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | cff6b114 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92290905 | 46103004984 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 14910 | EUR | 2015-07-23 | 2015-07-23 17:28:30 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 804301 | 19849830 | 46103004984 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-01-01 | 2017-12-31 | 49 | ONES | EUR | 2020-11-05 15:29:35.183 |
| 954827 | 21535400 | 46103004984 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 58 | ONES | EUR | 2020-11-13 20:48:42.391 |
| 118445 | 14972291 | 46103004984 | DokUGP2008v1 | NULL | 2011 | 2011-01-01 | 2011-12-31 | 47 | ONES | LVL | 2020-08-23 21:41:07.914 |
| 209362 | 15187767 | 46103004984 | DokUGP2008v1 | NULL | 2012 | 2012-01-01 | 2012-12-31 | 52 | ONES | LVL | 2020-08-29 03:15:56.656 |
| 285359 | 15378915 | 46103004984 | DokUGP2008v1 | NULL | 2013 | 2013-01-01 | 2013-12-31 | 52 | ONES | LVL | 2020-09-02 12:03:52.899 |
| 431030 | 15718099 | 46103004984 | DokUGP2008v1 | NULL | 2014 | 2014-01-01 | 2014-12-31 | 51 | ONES | EUR | 2020-09-11 06:12:34.975 |
| 518958 | 15929806 | 46103004984 | DokUGP2008v1 | NULL | 2015 | 2015-01-01 | 2015-12-31 | 54 | ONES | EUR | 2020-09-16 09:23:41.056 |
| 630109 | 16265929 | 46103004984 | DokGPUIENv1 | UGP | 2016 | 2016-01-01 | 2016-12-31 | 48 | ONES | EUR | 2020-10-26 13:06:30.754 |
| 1044232 | 22962352 | 46103004984 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 56 | ONES | EUR | 2020-11-18 23:10:49.596 |
| 1226376 | 29353070 | 46103004984 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 54 | ONES | EUR | 2021-05-31 20:03:55.974 |
| 1396942 | 31326119 | 46103004984 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 52 | ONES | EUR | 2022-07-29 03:07:46.033 |
| 1756803 | 32537787 | 46103004984 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 50 | ONES | EUR | 2023-06-04 20:00:40.583 |
| 1922099 | 33553918 | 46103004984 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 46 | ONES | EUR | 2024-06-04 06:08:59.685 |
| 2071860 | 34546541 | 46103004984 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 42 | ONES | EUR | 2025-06-11 03:01:27.298 |
| 2335868 | 35499302 | 46103004984 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 39 | ONES | EUR | 2026-06-02 23:00:50.715 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1044232 | 22962352 | 3199311 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2667450 | 531861 | 0 | 222596 | 34416 | 77002 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13374 | NULL | NULL | 253305 | 0 | 253305 | NULL | 0 | 253305 |
| 118445 | 14972291 | 2134260 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1809309 | 324951 | 0 | 95183 | 18157 | 16374 | 0 | 0 | 305 | 0 | 8011 | 0 | 0 | 223845 | 11702 | NULL | 1911 | NULL | 194824 |
| 1226376 | 29353070 | 2701227 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2574869 | 126358 | 0 | 191497 | 78710 | 1365 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10753 | NULL | NULL | 1453 | 0 | 1453 | NULL | 0 | 1453 |
| 1396942 | 31326119 | 2500948 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2988057 | -487109 | 0 | 187393 | 328821 | 11506 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8319 | NULL | NULL | -365506 | 0 | -365506 | NULL | 0 | -365506 |
| 1756803 | 32537787 | 2471705 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2576584 | -104879 | 0 | 163727 | 14209 | 1392 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7915 | NULL | NULL | -263704 | 0 | -263704 | NULL | 0 | -263704 |
| 1922099 | 33553918 | 2250038 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2073855 | 176183 | 0 | 172473 | 14723 | 1855 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12244 | NULL | NULL | 4334 | 0 | 4334 | NULL | 0 | 4334 |
| 2071860 | 34546541 | 2935162 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2731297 | 203865 | 0 | 181879 | 17940 | 20503 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13320 | NULL | NULL | 6103 | 1977 | 4126 | NULL | 0 | 4126 |
| 209362 | 15187767 | 2046183 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1766174 | 280009 | 0 | 133752 | 10834 | 10941 | 0 | 0 | 341 | 0 | 6904 | 0 | 0 | 139587 | 15979 | NULL | 1963 | NULL | 117943 |
| 2335868 | 35499302 | 5333507 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4650778 | 682729 | 0 | 230838 | 19962 | 8123 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9494 | NULL | NULL | 454236 | 0 | 454236 | NULL | 0 | 454236 |
| 285359 | 15378915 | 1641629 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1541709 | 99920 | 0 | 115820 | 9698 | 7679 | 0 | 0 | 94 | 0 | 4452 | 0 | 0 | -18239 | 0 | NULL | 1482 | NULL | -16110 |
| 431030 | 15718099 | 2396242 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2089168 | 307074 | 0 | 171885 | 14836 | 8612 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5036 | 0 | 0 | 136377 | 17375 | NULL | 2230 | 0 | 113061 |
| 518958 | 15929806 | 1874780 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2023081 | -148301 | 0 | 157061 | 32053 | 3982 | 0 | 0 | 2000 | 0 | 8507 | 0 | 0 | -283798 | 0 | NULL | 2231 | 0 | -260265 |
| 630109 | 16265929 | 2421376 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2143173 | 278203 | 0 | 151149 | 16640 | 11562 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9323 | NULL | NULL | 122809 | 0 | 122809 | NULL | 0 | 122809 |
| 804301 | 19849830 | 2724379 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2338888 | 385491 | 0 | 161925 | 44978 | 17576 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10698 | NULL | NULL | 240270 | 9733 | 230537 | NULL | 0 | 230537 |
| 954827 | 21535400 | 3738076 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3478016 | 260060 | 0 | 206256 | 40634 | 25182 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12729 | NULL | NULL | 56527 | 0 | 56527 | NULL | 0 | 56527 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1044232 | 22962352 | 735726 | 0 | 223906 | 158755 | 1118387 | 0 | 941929 | 0 | 941929 | 2060316 | NULL | 541847 | 322323 | 0 | 1196146 | 2060316 |
| 118445 | 14972291 | 166360 | 51277 | 124012 | 87270 | 428919 | 0 | 390599 | 0 | 444929 | 873848 | NULL | 142873 | 102188 | 30295 | 598492 | 873848 |
| 1226376 | 29353070 | 697974 | 0 | 247894 | 180634 | 1126502 | 0 | 866406 | 0 | 866406 | 1992908 | NULL | 527150 | 268159 | 0 | 1197599 | 1992908 |
| 1396942 | 31326119 | 305399 | 0 | 440250 | 92222 | 837871 | 0 | 841035 | 0 | 841035 | 1678906 | NULL | 604339 | 242474 | 0 | 832093 | 1678906 |
| 1756803 | 32537787 | 153301 | 0 | 198638 | 191934 | 543873 | 0 | 657649 | 0 | 657649 | 1201522 | NULL | 463610 | 169522 | 0 | 568390 | 1201522 |
| 1922099 | 33553918 | 67374 | 0 | 272737 | 275932 | 616043 | 0 | 570734 | 0 | 570734 | 1186777 | NULL | 492555 | 121498 | 0 | 572724 | 1186777 |
| 2071860 | 34546541 | 293805 | 0 | 316309 | 592408 | 1202522 | 0 | 608880 | 0 | 608880 | 1811402 | NULL | 1132797 | 101755 | 0 | 576850 | 1811402 |
| 209362 | 15187767 | 255311 | 65484 | 54640 | 62803 | 438238 | 0 | 483659 | 0 | 516259 | 954497 | NULL | 129558 | 90422 | 39082 | 695435 | 954497 |
| 2335868 | 35499302 | 550279 | 0 | 116231 | 208973 | 875483 | 0 | 820422 | 0 | 820422 | 1695905 | NULL | 531735 | 133084 | 0 | 1031086 | 1695905 |
| 285359 | 15378915 | 208346 | 32888 | 70697 | 94524 | 406455 | 0 | 405145 | 0 | 416007 | 822462 | NULL | 76994 | 42805 | 37338 | 665325 | 822462 |
| 431030 | 15718099 | 435763 | 21439 | 149465 | 107025 | 713692 | 0 | 730326 | 0 | 730326 | 1444018 | NULL | 138330 | 192062 | 53892 | 1059734 | 1444018 |
| 518958 | 15929806 | 157838 | 0 | 245966 | 96989 | 500793 | 0 | 824404 | 0 | 824404 | 1325197 | NULL | 195854 | 291823 | 55551 | 781969 | 1325197 |
| 630109 | 16265929 | 350048 | 0 | 263324 | 82656 | 696028 | 0 | 699317 | 0 | 699317 | 1395345 | NULL | 237807 | 252760 | 0 | 904778 | 1395345 |
| 804301 | 19849830 | 415706 | 0 | 418727 | 114018 | 948451 | 0 | 747542 | 0 | 747542 | 1695993 | NULL | 292088 | 289590 | 0 | 1114315 | 1695993 |
| 954827 | 21535400 | 320074 | 0 | 397961 | 221937 | 939972 | 0 | 999748 | 0 | 999748 | 1939720 | NULL | 364746 | 432132 | 0 | 1142842 | 1939720 |
[cash_flow_statements]
| Statement ID | File ID | cfo_dm_cash_received_from_customers | cfo_dm_cash_paid_to_suppliers_employees | cfo_dm_other_cash_received_paid | cfo_dm_operating_cash_flow | cfo_dm_interest_paid | cfo_dm_income_taxes_paid | cfo_dm_extra_items_cash_flow | cfo_dm_net_operating_cash_flow | cfo_im_income_before_income_taxes | cfo_im_income_before_changes_in_working_capital | cfo_im_operating_cash_flow | cfo_im_interest_paid | cfo_im_income_taxes_paid | cfo_im_extra_items_cash_flow | cfo_im_net_operating_cash_flow | cfi_acquisition_of_stocks_shares | cfi_sale_proceeds_from_stocks_shares | cfi_acquisition_of_fixed_assets_intangible_assets | cfi_sale_proceeds_from_fixed_assets_intangible_assets | cfi_loans_made | cfi_repayments_of_loans_received | cfi_interest_received | cfi_dividends_received | cfi_net_investing_cash_flow | cff_proceeds_from_stocks_bonds_issuance_or_contributed_capital | cff_loans_received | cff_subsidies_grants_donations_received | cff_repayments_of_loans_made | cff_repayments_of_lease_obligations | cff_dividends_paid | cff_net_financing_cash_flow | effect_of_exchange_rate_change | net_increase | at_beginning_of_year | at_end_of_year |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 118445 | 14972291 | 2328937 | 1980661 | -3911 | 344365 | 8011 | 0 | 336354 | 336354 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 144419 | 0 | 54330 | 0 | 305 | 0 | -198444 | 0 | 46000 | 0 | 9336 | 48906 | 0 | -12242 | -173 | 125495 | 40865 | 166360 |
| 209362 | 15187767 | 2275561 | 1906547 | 1887 | 370901 | 6904 | 22398 | 341599 | 341599 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 231375 | 7058 | 3000 | 10864 | 341 | 0 | -216142 | 0 | 45000 | 0 | 13340 | 68598 | 0 | -36938 | 432 | 88951 | 166360 | 255311 |
| 285359 | 15378915 | 1771395 | 1723480 | -5801 | 42114 | 4452 | 20131 | 17531 | 17531 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 52709 | 4920 | 0 | 2716 | 94 | 0 | 6639 | 0 | 22000 | 0 | 29230 | 49854 | 14000 | -71084 | -51 | -46965 | 255311 | 208346 |
| 431030 | 15718099 | 2486190 | 1515084 | 237 | 362290 | 5036 | 5899 | 251355 | 251355 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 341698 | 11815 | 0 | 36543 | 0 | 0 | -293340 | 0 | 100000 | 0 | 38920 | 51322 | 0 | 81298 | 0 | 139313 | 296450 | 435763 |
| 518958 | 15929806 | 2052138 | 1464070 | 4637 | -75395 | 8507 | 6609 | -90511 | -90511 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 307528 | 16000 | 0 | 21439 | 0 | 0 | -270089 | 0 | 239415 | 0 | 48967 | 92023 | 15750 | 82675 | 0 | -277925 | 435763 | 157838 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 46103004984 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "TALSU MELIORATORS" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4312 | 051210 | Stende | 222.72 | 126.88 | 241.23 | 41 |
| 46103004984 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "TALSU MELIORATORS" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4312 | 051210 | Stende | 244.83 | 123.15 | 235.29 | 44 |
| 46103004984 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "TALSU MELIORATORS" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4312 | 051210 | Stende | 156.49 | 129.57 | 231.05 | 49 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 46103004984 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "TALSU MELIORATORS" | ir | 02.08.1996 | nav | nav | |
| 46103004984 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "TALSU MELIORATORS" | nav | 16.06.1995 | nav | nav | 01.08.1996 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 46103004984 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "TALSU MELIORATORS" | A | Laba saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Kasparu iela 8, Stende, Talsu nov., LV-3257.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 5 333 507 EUR, un peļņa bija 454 236 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 39 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,65 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,25.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 5,30, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 438.27 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 1 057.62 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 222 720 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 126 880 EUR un VSAOI 241 230 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Būvlaukuma sagatavošana.
Lapas ģenerēšanas datums: 31-08-2026