SIA "NS Tehnika" (reģ. Nr. 44103100345) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2015-05-27. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 2 318 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 13,78 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība
| Reģistrācijas Nr. | 44103100345 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2015-05-27 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV50ZZZ44103100345 |
| Juridiskā adrese | "Rogas", Taurenes pag., Cēsu nov., LV-4119 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-16
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 EUR | -2 318 EUR | 2 456 EUR | 0 |
| 2024 | 2 300 EUR | -1 998 EUR | 4 724 EUR | 1 |
| 2023 | 19 196 EUR | -524 EUR | 8 722 EUR | 1 |
| 2022 | 20 876 EUR | 3 608 EUR | 9 289 EUR | 1 |
| 2021 | 21 180 EUR | 6 830 EUR | 5 180 EUR | 1 |
| 2020 | 2 479 EUR | -1 176 EUR | 74 EUR | 1 |
| 2019 | 0 EUR | -622 EUR | 182 EUR | 0 |
| 2018 | 0 EUR | -309 EUR | 296 EUR | 0 |
| 2017 | 0 EUR | -699 EUR | 530 EUR | 0 |
| 2016 | 0 EUR | -1 099 EUR | 820 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025. gada 4. ceturksnis | -0.01 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2024 | 0.29 | 0.23 | 0.37 | 0 |
| 2023 | 1.29 | 0.99 | 1.62 | 0 |
| 2022 | 0.46 | 1.10 | 1.79 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| 2022 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 2 300 EUR | 19 196 EUR | 20 876 EUR | 21 180 EUR |
| Bruto peļņa | -1 851 EUR | -1 354 EUR | 929 EUR | 4 388 EUR | 7 430 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -2 268 EUR | -1 998 EUR | -524 EUR | 3 608 EUR | 6 830 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -2 318 EUR | -1 998 EUR | -524 EUR | 3 608 EUR | 6 830 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 2 456 EUR | 4 724 EUR | 8 722 EUR | 9 289 EUR | 5 180 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 689 EUR | 1 106 EUR | 3 253 EUR | 1 968 EUR | 345 EUR |
| Pašu kapitāls | 981 EUR | 3 299 EUR | 5 297 EUR | 5 822 EUR | 2 213 EUR |
| Īstermiņa saistības | 50 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 1 425 EUR | 1 425 EUR | 3 425 EUR | 3 467 EUR | 2 967 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
13,78 | — | — | — | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
13,78 | — | — | — | — |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
— | -86,87 % | -2,73 % | 17,28 % | 32,25 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-94,38 % | -42,29 % | -6,01 % | 38,84 % | 131,85 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-236,29 % | -60,56 % | -9,89 % | 61,97 % | 308,63 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,50 | 0,43 | 0,65 | 0,60 | 1,34 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 0,49 | 2,20 | 2,25 | 4,09 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-94,26 % | -42,29 % | -6,01 % | 38,84 % | 131,85 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-2,06 | 0,90 | 3,44 | 4,84 | 8,90 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "NS Tehnika" ir uzņēmums ar gandrīz piecpadsmit gadu pieredzi un noturīgām tradīcijām.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmuma finansiālā neatkarība ir mērena, balstoties uz aizņemto kapitālu.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "UPB" | 149 861 283 | 7 477 100 | 5,0 % | 424 | 353 446 | 3 598 (2026 Q3) |
| 2 | AS "LNK Industries" | 90 754 695 | 696 210 | 0,8 % | 109 | 832 612 | 2 859 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "AIMASA" | 86 203 552 | 6 827 879 | 7,9 % | 117 | 736 782 | 2 829 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "UPB Nams" | 71 578 182 | 4 260 256 | 6,0 % | 99 | 723 012 | 3 051 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "NORDES BŪVE" | 58 138 398 | 1 815 358 | 3,1 % | 65 | 894 437 | 3 286 (2026 Q3) |
| 6 | Pillar Contractor, SIA | 57 245 832 | 1 998 650 | 3,5 % | 145 | 394 799 | 2 723 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "PRO DEV" | 50 120 871 | 916 978 | 1,8 % | 119 | 421 184 | 2 425 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "NEWCOM Construction" | 49 762 205 | 2 086 406 | 4,2 % | 235 | 211 754 | 1 511 (2026 Q3) |
| 9 | SIA Mapri Būve | 48 348 596 | 1 812 237 | 3,7 % | 82 | 589 617 | 3 198 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "BUKOTEKS" | 47 629 917 | 1 308 944 | 2,7 % | 40 | 1 190 748 | 3 599 (2026 Q3) |
| 2810 | SIA NS Tehnika (šis uzņēmums) | 0 | -2 318 | — | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103100345 | LV50ZZZ44103100345 | SIA NS Tehnika | SIA | NS Tehnika | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2015-05-27 | NULL | Cēsu nov., Taurenes pag., "Rogas" | 4119 | 102863085 | 100016487 | 0 | 0429386 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 4450022 | 44103100345 | 2015-05-22 | 2015-06-02 11:23:09 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92264627 | 44103100345 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1 | EUR | 2015-05-27 | 2015-05-27 15:36:45 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 906115 | 21399395 | 44103100345 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-11-11 06:14:54.477 |
| 590516 | 16104771 | 44103100345 | DokGPUIENv1 | UGP | 2016 | 2016-01-01 | 2016-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-10-22 16:31:42.891 |
| 1046475 | 22984671 | 44103100345 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-11-19 04:33:26.071 |
| 1329376 | 30776448 | 44103100345 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-04-07 16:06:17.907 |
| 1452812 | 32172863 | 44103100345 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-03-08 17:09:40.09 |
| 2031588 | 34430432 | 44103100345 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-05-24 21:00:32.873 |
| 2186627 | 35254118 | 44103100345 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-04-08 20:00:18.872 |
| 752675 | 19677100 | 44103100345 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-01-01 | 2017-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-11-02 17:29:34.058 |
| 509411 | 15910211 | 44103100345 | DokUGP2008v1 | NULL | 2015 | 2015-05-27 | 2015-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-09-15 18:15:08.422 |
| 1200847 | 29134682 | 44103100345 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-04-19 20:02:27.57 |
| 1862226 | 33374768 | 44103100345 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-04-30 22:06:52.886 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1046475 | 22984671 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 141 | -141 | 0 | 429 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | NULL | NULL | -572 | 50 | -622 | NULL | 0 | -622 |
| 1200847 | 29134682 | 2479 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3399 | -920 | 0 | 249 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | NULL | NULL | -1176 | 0 | -1176 | NULL | 0 | -1176 |
| 1329376 | 30776448 | 21180 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 13750 | 7430 | 0 | 600 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 6830 | 0 | 6830 | NULL | 0 | 6830 |
| 1452812 | 32172863 | 20876 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 16488 | 4388 | 0 | 780 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3608 | 0 | 3608 | NULL | 0 | 3608 |
| 1862226 | 33374768 | 19196 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 18267 | 929 | 0 | 1461 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 | NULL | NULL | -524 | 0 | -524 | NULL | 0 | -524 |
| 2031588 | 34430432 | 2300 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3654 | -1354 | 0 | 690 | 0 | 0 | 0 | 0 | 46 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1998 | 0 | -1998 | NULL | 0 | -1998 |
| 2186627 | 35254118 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1851 | -1851 | 0 | 426 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2268 | 50 | -2318 | NULL | 0 | -2318 |
| 509411 | 15910211 | 9400 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 9371 | 29 | 0 | 741 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | -715 | 0 | NULL | 0 | 0 | -715 |
| 590516 | 16104771 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 474 | -474 | 0 | 575 | 0 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1099 | 0 | -1099 | NULL | 0 | -1099 |
| 752675 | 19677100 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 199 | -199 | 0 | 449 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | NULL | NULL | -649 | 50 | -699 | NULL | 0 | -699 |
| 906115 | 21399395 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 167 | -167 | 0 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | NULL | NULL | -259 | 50 | -309 | NULL | 0 | -309 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1046475 | 22984671 | 44 | 0 | 29 | 0 | 73 | 0 | 109 | 0 | 109 | 182 | NULL | 3624 | 0 | 0 | -3442 | 182 |
| 1200847 | 29134682 | 55 | 0 | 19 | 0 | 74 | 0 | 0 | 0 | 0 | 74 | NULL | 0 | 4692 | 0 | -4618 | 74 |
| 1329376 | 30776448 | 345 | 0 | 0 | 0 | 345 | 0 | 4835 | 0 | 4835 | 5180 | NULL | 0 | 2967 | 0 | 2213 | 5180 |
| 1452812 | 32172863 | 1968 | 0 | 0 | 0 | 1968 | 0 | 7321 | 0 | 7321 | 9289 | NULL | 0 | 3467 | 0 | 5822 | 9289 |
| 1862226 | 33374768 | 3118 | 0 | 135 | 0 | 3253 | 0 | 5469 | 0 | 5469 | 8722 | NULL | 0 | 3425 | 0 | 5297 | 8722 |
| 2031588 | 34430432 | 1081 | 0 | 25 | 0 | 1106 | 0 | 3618 | 0 | 3618 | 4724 | NULL | 0 | 1425 | 0 | 3299 | 4724 |
| 2186627 | 35254118 | 676 | 0 | 13 | 0 | 689 | 0 | 1767 | 0 | 1767 | 2456 | NULL | 50 | 1425 | 0 | 981 | 2456 |
| 509411 | 15910211 | 208 | 0 | 699 | 0 | 907 | 0 | 815 | 0 | 815 | 1722 | NULL | 2436 | 0 | 0 | -714 | 1722 |
| 590516 | 16104771 | 46 | 0 | 158 | 0 | 204 | 0 | 616 | 0 | 616 | 820 | NULL | 2633 | 0 | 0 | -1813 | 820 |
| 752675 | 19677100 | 41 | 0 | 72 | 0 | 113 | 0 | 417 | 0 | 417 | 530 | NULL | 3042 | 0 | 0 | -2512 | 530 |
| 906115 | 21399395 | 42 | 0 | 4 | 0 | 46 | 0 | 250 | 0 | 250 | 296 | NULL | 3116 | 0 | 0 | -2820 | 296 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103100345 | SIA NS Tehnika | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4100 | 026550 | Taurenes pag. | 0.29 | 0.23 | 0.37 | 0 |
| 44103100345 | SIA NS Tehnika | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4120 | 026550 | Taurenes pag. | 1.29 | 0.99 | 1.62 | 0 |
| 44103100345 | SIA NS Tehnika | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4120 | 026550 | Taurenes pag. | 0.46 | 1.10 | 1.79 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103100345 | SIA NS Tehnika | ir | 08.06.2015 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 44103100345 | SIA NS Tehnika | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Rogas", Taurenes pag., Cēsu nov., LV-4119.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 2 318 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 13,78 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 13,78.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -2,06, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 290 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 230 EUR un VSAOI 370 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība · Cēsu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 16-10-2026