SIA "SyncWorks" (reģ. Nr. 44103118281) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2018-08-22. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 33 937 EUR, zaudējumi 19 315 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 57,12 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 44103118281 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2018-08-22 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV02ZZZ44103118281 |
| Juridiskā adrese | Briežu gatve 13 - 6, Viļķene, Viļķenes pag., Limbažu nov., LV-4050 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 33 937 EUR | -19 315 EUR | 195 315 EUR | 1 |
| 2024 | 54 857 EUR | -13 605 EUR | 217 905 EUR | 1 |
| 2023 | 39 418 EUR | -22 659 EUR | 227 560 EUR | 1 |
| 2022 | 193 331 EUR | 85 125 EUR | 248 521 EUR | 1 |
| 2021 | 209 398 EUR | 86 058 EUR | 164 970 EUR | 1 |
| 2020 | 159 787 EUR | 41 450 EUR | 79 097 EUR | 1 |
| 2019 | 115 615 EUR | 33 312 EUR | 36 806 EUR | 1 |
| 2018 | 32 782 EUR | 2 302 EUR | 2 709 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1.06 | 0.15 | 0.91 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.61 | -0.07 | 0.69 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1.01 | 0.40 | 0.78 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1.43 | 0.76 | 1.01 | 1 |
| 2024 | 4.61 | 2.63 | 2.63 | 1 |
| 2023 | 2.55 | 1.90 | 2.58 | 1 |
| 2022 | 0.78 | 1.49 | 2.00 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 33 937 EUR | 54 857 EUR | 39 418 EUR | 193 331 EUR | 209 398 EUR |
| Bruto peļņa | 18 093 EUR | 24 040 EUR | 15 597 EUR | 104 426 EUR | 93 110 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -19 315 EUR | -13 605 EUR | -22 659 EUR | 85 125 EUR | 86 114 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 56 EUR |
| Tīrā peļņa | -19 315 EUR | -13 605 EUR | -22 659 EUR | 85 125 EUR | 86 058 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 195 315 EUR | 217 905 EUR | 227 560 EUR | 248 521 EUR | 164 970 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 151 132 EUR | 210 244 EUR | 217 408 EUR | 243 029 EUR | 157 641 EUR |
| Pašu kapitāls | 192 669 EUR | 211 984 EUR | 225 589 EUR | 248 248 EUR | 163 123 EUR |
| Īstermiņa saistības | 2 646 EUR | 5 921 EUR | 1 971 EUR | 273 EUR | 1 847 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
57,12 | 35,51 | 110,30 | 890,22 | 85,35 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
57,12 | 35,39 | 109,95 | 890,21 | 85,35 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-56,91 % | -24,80 % | -57,48 % | 44,03 % | 41,10 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-9,89 % | -6,24 % | -9,96 % | 34,25 % | 52,17 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-10,02 % | -6,42 % | -10,04 % | 34,29 % | 52,76 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,01 | 0,03 | 0,01 | 0,00 | 0,01 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,17 | 0,25 | 0,17 | 0,78 | 1,27 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-10,02 % | -6,42 % | -10,04 % | 34,29 % | 52,79 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
31,83 | 16,59 | 49,45 | 385,31 | 41,50 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "SyncWorks" ir uzņēmums, kas gadu gaitā nostiprinājis savu stabilitāti un uzticamību.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "DEPO DIY" | 426 532 242 | 22 810 216 | 5,3 % | 2 442 | 174 665 | 1 971 (2026 Q3) |
| 2 | Pepco Latvia SIA | 66 882 201 | 10 379 078 | 15,5 % | 469 | 142 606 | 1 117 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "STOCKMANN" | 36 860 007 | 234 815 | 0,6 % | 277 | 133 069 | 1 656 (2026 Q3) |
| 4 | H & M Hennes & Mauritz SIA | 30 194 436 | 256 077 | 0,8 % | 264 | 114 373 | 1 136 (2026 Q3) |
| 5 | FP LV SIA | 26 848 501 | -649 043 | -2,4 % | 317 | 84 696 | 1 215 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "cenuklubs.lv" | 22 303 224 | -914 670 | -4,1 % | 1 | 22 303 224 | *** |
| 7 | Hestio AS | 13 275 964 | 24 438 | 0,2 % | 173 | 76 740 | 1 317 (2026 Q3) |
| 8 | Dormeo Home, SIA | 9 961 637 | 423 217 | 4,2 % | 93 | 107 114 | 1 763 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Rumi Cosmetiques" | 6 841 537 | 13 834 | 0,2 % | 5 | 1 368 307 | 2 885 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "ATAS" | 6 492 299 | 1 620 483 | 25,0 % | 6 | 1 082 050 | 2 661 (2026 Q3) |
| 661 | SIA SyncWorks (šis uzņēmums) | 33 937 | -19 315 | -56,9 % | 1 | 33 937 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103118281 | LV02ZZZ44103118281 | SIA SyncWorks | SIA | SyncWorks | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2018-08-22 | NULL | Limbažu nov., Viļķenes pag., Viļķene, Briežu gatve 13 - 6 | 4050 | 114669475 | 100016606 | 0 | 0035530 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 7950060 | 44103118281 | 2018-08-20 | 2018-08-20 13:52:47 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 44103118281 | 2026-01-07 | SIA Dial Outlet |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92657595 | 44103118281 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1 | EUR | 2018-08-22 | 2018-08-22 13:26:20 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1419159 | 31394040 | 44103118281 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-08-06 05:30:59.055 |
| 1757870 | 32539921 | 44103118281 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-06-04 23:06:22.13 |
| 1935174 | 33662695 | 44103118281 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-07-18 21:02:03.541 |
| 2074192 | 34553968 | 44103118281 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-06-12 03:03:59.694 |
| 2357365 | 35744430 | 44103118281 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-10-05 20:00:06.698 |
| 961534 | 21549077 | 44103118281 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-08-22 | 2018-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-11-14 08:26:34.353 |
| 1075080 | 23233742 | 44103118281 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-20 16:47:31.279 |
| 1281937 | 29687062 | 44103118281 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-08-06 03:35:27.929 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1075080 | 23233742 | 115615 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 77589 | 38026 | 0 | 4788 | 76 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 33312 | 0 | 33312 | NULL | 0 | 33312 |
| 1281937 | 29687062 | 159787 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 108887 | 50900 | 0 | 4800 | 42 | 4117 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 42025 | 575 | 41450 | NULL | 0 | 41450 |
| 1419159 | 31394040 | 209398 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 116288 | 93110 | 45 | 6423 | 119 | 647 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 86114 | 56 | 86058 | NULL | 0 | 86058 |
| 1757870 | 32539921 | 193331 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 88905 | 104426 | 15278 | 4345 | 322 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 85125 | 0 | 85125 | NULL | 0 | 85125 |
| 1935174 | 33662695 | 39418 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 23821 | 15597 | 35606 | 5381 | 2731 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -22659 | 0 | -22659 | NULL | 0 | -22659 |
| 2074192 | 34553968 | 54857 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 30817 | 24040 | 35804 | 4678 | 2837 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -13605 | 0 | -13605 | NULL | 0 | -13605 |
| 2357365 | 35744430 | 33937 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 15844 | 18093 | 34657 | 3756 | 1005 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -19315 | 0 | -19315 | NULL | 0 | -19315 |
| 961534 | 21549077 | 32782 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 29381 | 3401 | 0 | 0 | 0 | 1099 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2302 | 0 | 2302 | NULL | 0 | 2302 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1075080 | 23233742 | 9988 | 0 | 26818 | 0 | 36806 | 0 | 0 | 0 | 0 | 36806 | NULL | 1191 | 0 | 0 | 35615 | 36806 |
| 1281937 | 29687062 | 51689 | 0 | 27408 | 0 | 79097 | 0 | 0 | 0 | 0 | 79097 | NULL | 2032 | 0 | 0 | 77065 | 79097 |
| 1419159 | 31394040 | 128588 | 0 | 29053 | 0 | 157641 | 0 | 7329 | 0 | 7329 | 164970 | NULL | 1847 | 0 | 0 | 163123 | 164970 |
| 1757870 | 32539921 | 226992 | 0 | 16035 | 2 | 243029 | 0 | 5492 | 0 | 5492 | 248521 | NULL | 273 | 0 | 0 | 248248 | 248521 |
| 1935174 | 33662695 | 201406 | 0 | 15300 | 702 | 217408 | 0 | 10152 | 0 | 10152 | 227560 | NULL | 1971 | 0 | 0 | 225589 | 227560 |
| 2074192 | 34553968 | 194912 | 0 | 14630 | 702 | 210244 | 0 | 7661 | 0 | 7661 | 217905 | NULL | 5921 | 0 | 0 | 211984 | 217905 |
| 2357365 | 35744430 | 136448 | 0 | 14684 | 0 | 151132 | 39013 | 5170 | 0 | 44183 | 195315 | NULL | 2646 | 0 | 0 | 192669 | 195315 |
| 961534 | 21549077 | 2708 | 0 | 1 | 0 | 2709 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2709 | NULL | 0 | 406 | 0 | 2303 | 2709 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103118281 | SIA SyncWorks | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4712 | 035530 | Viļķenes pag. | 4.61 | 2.63 | 2.63 | 1 |
| 44103118281 | SIA SyncWorks | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4791 | 054010 | Valmiera | 2.55 | 1.90 | 2.58 | 1 |
| 44103118281 | SIA Dial Outlet | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4791 | 054010 | Valmiera | 0.78 | 1.49 | 2.00 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103118281 | SIA SyncWorks | ir | 30.05.2019 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 44103118281 | SIA SyncWorks | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Briežu gatve 13 - 6, Viļķene, Viļķenes pag., Limbažu nov., LV-4050.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 33 937 EUR, un zaudējumi bija 19 315 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "SIA Dial Outlet".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 57,12 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 57,12.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 31,83, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 4 610 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 2 630 EUR un VSAOI 2 630 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Cita nespecializēta mazumtirdzniecība · Limbažu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-11-2026