SIA "EIZO" (reģ. Nr. 44103119997) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2018-12-11. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 27 001 EUR, peļņa 9 981 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 11,67 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Apdrošināšanas aģentu un brokeru darbība
| Reģistrācijas Nr. | 44103119997 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2018-12-11 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV36ZZZ44103119997 |
| Juridiskā adrese | Rīgas iela 8, Gulbene, Gulbenes nov., LV-4401 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 27 001 EUR | 9 981 EUR | 14 656 EUR | 1 |
| 2024 | 20 947 EUR | 778 EUR | 10 410 EUR | 1 |
| 2023 | 19 433 EUR | 10 014 EUR | 12 984 EUR | 1 |
| 2022 | 6 980 EUR | 156 EUR | 2 285 EUR | 1 |
| 2021 | 11 084 EUR | -283 EUR | 4 374 EUR | 2 |
| 2020 | 19 059 EUR | 1 320 EUR | 5 108 EUR | 2 |
| 2019 | 17 612 EUR | 284 EUR | 1 100 EUR | 2 |
| 2018 | 2 144 EUR | 640 EUR | 972 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 2.55 | 0.45 | 1.85 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.6 | 0.0 | 0.09 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1.36 | 0.26 | 1.00 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1.12 | 0.21 | 0.90 | 1 |
| 2024 | 6.94 | 1.98 | 4.34 | 1 |
| 2023 | 0.62 | 0.22 | 0.36 | 1 |
| 2022 | 1.65 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 27 001 EUR | 20 947 EUR | 19 433 EUR | 6 980 EUR | 11 084 EUR |
| Bruto peļņa | 12 091 EUR | 2 419 EUR | 10 545 EUR | 752 EUR | 3 039 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 11 387 EUR | 1 748 EUR | 10 014 EUR | 206 EUR | -283 EUR |
| UIN nodoklis | 1 406 EUR | 970 EUR | 0 EUR | 50 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 9 981 EUR | 778 EUR | 10 014 EUR | 156 EUR | -283 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 14 656 EUR | 10 410 EUR | 12 984 EUR | 2 285 EUR | 4 374 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 14 656 EUR | 10 410 EUR | 12 984 EUR | 2 285 EUR | 4 374 EUR |
| Pašu kapitāls | 13 400 EUR | 9 039 EUR | 12 141 EUR | 2 127 EUR | 1 971 EUR |
| Īstermiņa saistības | 1 256 EUR | 1 371 EUR | 843 EUR | 158 EUR | 2 403 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
11,67 | 7,59 | 15,40 | 14,46 | 1,82 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
11,67 | 7,59 | 15,40 | 14,46 | 1,82 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
36,97 % | 3,71 % | 51,53 % | 2,23 % | -2,55 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
68,10 % | 7,47 % | 77,13 % | 6,83 % | -6,47 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
74,49 % | 8,61 % | 82,48 % | 7,33 % | -14,36 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,09 | 0,15 | 0,07 | 0,07 | 1,22 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
3 796,67 | 250,71 | 1 431,57 | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,84 | 2,01 | 1,50 | 3,05 | 2,53 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
85,00 % | 19,42 % | 82,54 % | 9,69 % | -14,36 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
10,16 | 6,66 | 11,40 | 10,44 | 3,38 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "EIZO" ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "R & D apdrošināšanas brokers" | 5 305 019 | 133 311 | 2,5 % | 88 | 60 284 | 2 589 (2026 Q3) |
| 2 | Marine Insurance Services SIA | 4 823 369 | 953 732 | 19,8 % | 11 | 438 488 | 4 838 (2026 Q3) |
| 3 | EURORISK SIA | 4 373 080 | 141 399 | 3,2 % | 63 | 69 414 | 1 767 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "UlysseRe" | 4 051 727 | -177 692 | -4,4 % | 22 | 184 169 | 5 072 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "BROKERU AĢENTŪRA-ROOT" | 3 528 500 | 54 942 | 1,6 % | 32 | 110 266 | 1 839 (2026 Q3) |
| 6 | Marine Underwriting Services SIA | 3 458 578 | 1 045 399 | 30,2 % | 13 | 266 044 | 4 184 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "GrECo Latvia" | 3 128 937 | 260 349 | 8,3 % | 38 | 82 340 | 2 535 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "APDROŠINĀŠANAS UN FINANSU BROKERS" | 2 699 888 | 891 473 | 33,0 % | 30 | 89 996 | 2 542 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "MARSH" | 2 449 444 | 539 698 | 22,0 % | 19 | 128 918 | 3 570 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Attollo brokers" | 2 441 952 | 161 581 | 6,6 % | 27 | 90 443 | 1 667 (2026 Q3) |
| 129 | SIA "EIZO" (šis uzņēmums) | 27 001 | 9 981 | 37,0 % | 1 | 27 001 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103119997 | LV36ZZZ44103119997 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EIZO" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | EIZO | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2018-12-11 | NULL | Gulbenes nov., Gulbene, Rīgas iela 8 | 4401 | 101547527 | 100015854 | 100003212 | 0500201 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 8310187 | 44103119997 | 2018-12-05 | 2018-12-11 09:42:29 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92673718 | 44103119997 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 10 | EUR | 2018-12-11 | 2018-12-11 09:44:10 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 875974 | 21245792 | 44103119997 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-12-11 | 2018-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-11-09 15:18:33.952 |
| 1734868 | 32482038 | 44103119997 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-05-30 03:29:24.178 |
| 2060523 | 34517659 | 44103119997 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-06-07 03:02:02.834 |
| 2113616 | 35085827 | 44103119997 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-02-14 19:00:37.879 |
| 1037814 | 22898400 | 44103119997 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-11-18 15:44:40.418 |
| 1246967 | 29551635 | 44103119997 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2021-07-18 03:00:17.315 |
| 1342071 | 30888585 | 44103119997 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2022-04-30 17:02:02.426 |
| 1892820 | 33481901 | 44103119997 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-05-28 03:20:14.821 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1037814 | 22898400 | 17612 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 13665 | 3947 | 0 | 1015 | 0 | 2642 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | NULL | NULL | 284 | 0 | 284 | NULL | 0 | 284 |
| 1246967 | 29551635 | 19059 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 13892 | 5167 | 0 | 981 | 0 | 2859 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | NULL | NULL | 1320 | 0 | 1320 | NULL | 0 | 1320 |
| 1342071 | 30888585 | 11084 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 8045 | 3039 | 0 | 551 | 0 | 2771 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -283 | 0 | -283 | NULL | 0 | -283 |
| 1734868 | 32482038 | 6980 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 6228 | 752 | 0 | 546 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 206 | 50 | 156 | NULL | 0 | 156 |
| 1892820 | 33481901 | 19433 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 8888 | 10545 | 0 | 524 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | NULL | NULL | 10014 | 0 | 10014 | NULL | 0 | 10014 |
| 2060523 | 34517659 | 20947 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 18528 | 2419 | 0 | 664 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | NULL | NULL | 1748 | 970 | 778 | NULL | 0 | 778 |
| 2113616 | 35085827 | 27001 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 14910 | 12091 | 0 | 701 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | NULL | NULL | 11387 | 1406 | 9981 | NULL | 0 | 9981 |
| 875974 | 21245792 | 2144 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1143 | 1001 | 0 | 39 | 0 | 322 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 640 | 0 | 640 | NULL | 0 | 640 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1037814 | 22898400 | 1015 | 0 | 85 | 0 | 1100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1100 | NULL | 166 | 0 | 0 | 934 | 1100 |
| 1246967 | 29551635 | 3060 | 0 | 2048 | 0 | 5108 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5108 | NULL | 2854 | 0 | 0 | 2254 | 5108 |
| 1342071 | 30888585 | 641 | 0 | 3733 | 0 | 4374 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4374 | NULL | 2403 | 0 | 0 | 1971 | 4374 |
| 1734868 | 32482038 | 2285 | 0 | 0 | 0 | 2285 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2285 | NULL | 158 | 0 | 0 | 2127 | 2285 |
| 1892820 | 33481901 | 12984 | 0 | 0 | 0 | 12984 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12984 | NULL | 843 | 0 | 0 | 12141 | 12984 |
| 2060523 | 34517659 | 10060 | 0 | 350 | 0 | 10410 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10410 | NULL | 1371 | 0 | 0 | 9039 | 10410 |
| 2113616 | 35085827 | 12155 | 0 | 2501 | 0 | 14656 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14656 | NULL | 1256 | 0 | 0 | 13400 | 14656 |
| 875974 | 21245792 | 746 | 0 | 226 | 0 | 972 | 0 | 0 | 0 | 0 | 972 | NULL | 322 | 0 | 0 | 650 | 972 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103119997 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EIZO" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6622 | 029200 | Gulbene | 6.94 | 1.98 | 4.34 | 1 |
| 44103119997 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EIZO" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6622 | 029200 | Gulbene | 0.62 | 0.22 | 0.36 | 1 |
| 44103119997 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EIZO" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6622 | 029200 | Gulbene | 1.65 | 0.00 | 0.00 | 1 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 44103119997 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EIZO" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Rīgas iela 8, Gulbene, Gulbenes nov., LV-4401.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 27 001 EUR, un peļņa bija 9 981 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 11,67 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 11,67.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 10,16, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 6 940 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 980 EUR un VSAOI 4 340 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Apdrošināšanas aģentu un brokeru darbība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Apdrošināšanas aģentu un brokeru darbība · Gulbenes novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 03-11-2026