Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "RS 4"

SIA "RS 4" (reģ. Nr. 44103131256) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-10-21. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 2 059 398 EUR, peļņa 90 792 EUR, darbinieku skaits: 51. Kopējais likviditātes koeficients: 1,39 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.

Pamatdarbība: Restorānu pakalpojumi

Reģistrācijas Nr.44103131256
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2019-10-21
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV41ZZZ44103131256
Juridiskā adrese Īrisu iela 15, Stapriņi, Ādažu pag., Ādažu nov., LV-2164

UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 2 059 398 EUR 90 792 EUR 275 346 EUR 51
2024 1 319 133 EUR 37 656 EUR 135 529 EUR 31
2023 441 515 EUR -10 484 EUR 94 166 EUR 14
2022 248 819 EUR -43 993 EUR 65 571 EUR 12
2021 164 543 EUR 43 023 EUR 86 659 EUR 14
2020 391 624 EUR 2 016 EUR 44 538 EUR 16

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: A Laba saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis 133.46 20.44 61.6 55
2026. gada 2. ceturksnis 125.97 17.41 53.3 52
2026. gada 1. ceturksnis 136.12 16.67 52.28 51
2025. gada 4. ceturksnis 137.65 18.87 52.68 51
2024 306.32 53.30 122.09 30
2023 89.10 17.84 40.37 14
2022 56.48 11.96 29.25 12

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis 1 095.14 ~ 870.46
2026. gada 2. ceturksnis 1 002.25 ~ 808.52
2026. gada 1. ceturksnis 1 002.34 ~ 808.59
2025. gada 4. ceturksnis 1 010.01 ~ 803.50
2024 994.83 ~ 774.24
2023 704.89 ~ 588.94
2022 595.85 ~ 487.04

Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:

( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši

( (122.09 * 1000) / 0.3409 ) / 30 / 12 = 994.83 EUR


Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:

1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 994.83 * 0.105 = 104.46 EUR

2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 309.68 EUR

3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (994.83 - 104.46 - 309.68) * 0.2 ≈ 116.14 EUR

4. Neto alga: 994.83 - 104.46 - 116.14 = ~ 774.24 EUR

* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 2 059 398 EUR 1 319 133 EUR 441 515 EUR 248 819 EUR 164 543 EUR
Bruto peļņa 1 175 773 EUR 748 984 EUR 279 541 EUR 149 363 EUR 97 514 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 92 167 EUR 37 656 EUR -10 484 EUR -43 993 EUR 43 023 EUR
UIN nodoklis 1 375 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 90 792 EUR 37 656 EUR -10 484 EUR -43 993 EUR 43 023 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 275 346 EUR 135 529 EUR 94 166 EUR 65 571 EUR 86 659 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 221 579 EUR 102 572 EUR 51 550 EUR 28 810 EUR 37 991 EUR
Pašu kapitāls 116 311 EUR 31 019 EUR -6 637 EUR 3 846 EUR 47 839 EUR
Īstermiņa saistības 159 035 EUR 104 510 EUR 100 803 EUR 61 725 EUR 38 820 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

2 sadaļas 8 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Būtiski riska signāli nav konstatēti Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: A Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Publiskie iepirkumi7134 710 €

Lielākie līgumi — kopā 134 710 €

Pasūtītāji

  • Valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Latvijas Sabiedriskais medijs" 134 710 €, 2×
  • Valsts ieņēmumu dienests 1×

Pa gadiem

  • 2026134 710 € 2×
  • 2020— 1×

Kopīgas vienošanās (4)

Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. Kopīgās vienošanās kopsummā nav ieskaitītas — tur apjoms ir maksimālais un dalīts ar pārējiem uzvarētājiem. 1 līgumam summa avotā nav publicēta. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.

ES fondu projekti11 042 € līgumos

Kā izpildītājam projektos (1, 1 042 €)

  • 1 042 € 2025-07
    Latvijas Kultūras akadēmijas un Latvijas Kultūras koledžas konsolidācija un attīstība · Latvijas Kultūras akadēmija

Trīs lomas, kuru naudu nedrīkst saskaitīt: saņēmējam tas ir saņemtais atbalsts, partnerim avotā naudas datu nav, izpildītājam — nopelnīts piegādes līgums (bez PVN). Avots: CFLA ES fondu projekti.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
1,39 0,98 0,51 0,47 0,98
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
1,29 0,80 0,35 0,31 0,59
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
4,41 % 2,85 % -2,37 % -17,68 % 26,15 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
32,97 % 27,78 % -11,13 % -67,09 % 49,65 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
78,06 % 121,40 % 157,96 % -1 143,86 % 89,93 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
1,37 3,37 -15,19 16,05 0,81
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
— 88,17 -7,90 -49,92 206,85
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
7,48 9,73 4,69 3,79 1,90
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
79,24 % 122,79 % 140,21 % -1 121,40 % 90,37 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
9,33 10,90 3,91 1,46 4,42

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "RS 4" ir uzņēmums, kas gadu gaitā nostiprinājis savu stabilitāti un uzticamību.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas spēj segt saistības, taču darbojas ar minimālu finanšu rezervi.
Līdzīgi tiek uzturēts arī veselīgs ātrās likviditātes līmenis.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 5611)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 1591 uzņēmumi 39. vieta pēc apgrozījuma 65. vieta pēc peļņas Restorānu pakalpojumi
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "PREMIER RESTAURANTS LATVIA"88 496 1765 173 5205,8 %878100 7931 290 (2026 Q3)
2AS "LIDO"69 573 2217 323 85510,5 %1 19758 1231 520 (2026 Q3)
3SIA "TIAMO GRUPA"24 801 42483 9010,3 %74133 4701 040 (2026 Q3)
4SIA LAGE GROUP10 435 193294 2982,8 %24642 4191 045 (2026 Q3)
5SIA APL Fresh Food10 170 510545 8695,4 %16860 5391 183 (2026 Q3)
6SIA "HARTVIK F"8 584 133-150 310-1,8 %17648 7731 801 (2026 Q3)
7SIA "LATER LTD"7 809 989154 5672,0 %13757 0071 087 (2026 Q3)
8"Lage Ltd" SIA7 571 628-234 364-3,1 %24830 531892 (2026 Q3)
9SIA Cakes and Bakes Latvia6 499 377-219 586-3,4 %9270 6451 937 (2026 Q3)
10SIA "VĒL VAIRĀK SAULES"5 526 08553 9131,0 %11050 2371 203 (2026 Q3)
39SIA "RS 4" (šis uzņēmums)2 059 39890 7924,4 %5537 4441 095 (2026 Q3)
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-11-03). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "RS 4"
5611 Restorānu pakalpojumi
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
44103131256 LV41ZZZ44103131256 SIA "RS 4" SIA RS 4 NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2019-10-21 NULL Ādažu nov., Ādažu pag., Stapriņi, Īrisu iela 15 2164 104989766 100016501 0 0804400 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
9189477 44103131256 2019-10-10 2019-10-17 09:36:16

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92718964 44103131256 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2800 EUR 2019-10-21 2019-10-21 12:12:52

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
1165856 27463900 44103131256 DokGPv1 UGP 2020 2019-10-21 2020-12-31 16 ONES EUR 2021-02-09 17:00:31.546
2016906 34377990 44103131256 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 31 ONES EUR 2025-05-14 03:01:01.291
2350588 35608063 44103131256 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 51 ONES EUR 2026-07-23 17:01:34.037
1397544 31327324 44103131256 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 14 ONES EUR 2022-07-29 04:39:04.039
1755999 32536168 44103131256 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 12 ONES EUR 2023-06-04 17:03:56.942
1921184 33552088 44103131256 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 14 ONES EUR 2024-06-04 03:42:25.88

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1165856 27463900 391624 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 130963 260661 246726 10068 0 1109 0 0 0 0 742 NULL NULL 2016 0 2016 NULL 0 2016
1397544 31327324 164543 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 67029 97514 139870 49990 137169 1591 0 0 0 0 209 NULL NULL 43023 0 43023 NULL 0 43023
1755999 32536168 248819 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 99456 149363 176099 24671 10741 2463 0 0 0 0 864 NULL NULL -43993 0 -43993 NULL 0 -43993
1921184 33552088 441515 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 161974 279541 256891 37647 7460 1769 0 0 0 0 1178 NULL NULL -10484 0 -10484 NULL 0 -10484
2016906 34377990 1319133 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 570149 748984 609051 116266 15131 1316 0 0 606 0 432 NULL NULL 37656 0 37656 NULL 0 37656
2350588 35608063 2059398 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 883625 1175773 878885 204951 698 1937 0 0 1469 0 0 NULL NULL 92167 1375 90792 NULL 0 90792

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1165856 27463900 20334 0 492 15007 35833 0 8705 0 8705 44538 NULL 0 39722 0 4816 44538
1397544 31327324 21172 0 1909 14910 37991 0 47318 1350 48668 86659 NULL 38820 0 0 47839 86659
1755999 32536168 18471 0 911 9428 28810 0 35711 1050 36761 65571 NULL 61725 0 0 3846 65571
1921184 33552088 29226 0 5851 16473 51550 0 41866 750 42616 94166 NULL 100803 0 0 -6637 94166
2016906 34377990 34508 0 48793 19271 102572 0 32507 450 32957 135529 NULL 104510 0 0 31019 135529
2350588 35608063 169917 0 34904 16758 221579 14075 39542 150 53767 275346 NULL 159035 0 0 116311 275346

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
44103131256 SIA "RS 4" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 5611 023401 Ādažu pag. 306.32 53.30 122.09 30
44103131256 SIA "RS 4" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 5610 023401 Ādažu pag. 89.10 17.84 40.37 14
44103131256 SIA "RS 4" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 5610 023401 Ādažu pag. 56.48 11.96 29.25 12

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
44103131256 SIA "RS 4" ir 06.11.2019 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
44103131256 SIA "RS 4" A Laba saistību izpilde 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "RS 4" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Īrisu iela 15, Stapriņi, Ādažu pag., Ādažu nov., LV-2164.

Kāds bija SIA "RS 4" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 2 059 398 EUR, un peļņa bija 90 792 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "RS 4" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 51 darbinieki.

Kāds ir SIA "RS 4" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,39 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,29.

Kāds ir SIA "RS 4" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 9,33, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "RS 4" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāda ir vidējā alga uzņēmumā SIA "RS 4"?

Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 994.83 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 774.24 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.

Cik nodokļos samaksāja SIA "RS 4"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 306 320 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 53 300 EUR un VSAOI 122 090 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "RS 4" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.

Kāda ir SIA "RS 4" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Restorānu pakalpojumi.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Restorānu pakalpojumi — Ādažu novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Restorānu pakalpojumi · Ādažu novads — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 39. no 1 591

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.

Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026