SIA "INDIAX D" (reģ. Nr. 44103135934) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-12-13. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 12 685 EUR, zaudējumi 1 791 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 9,54 (2024). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Grants un smilts karjeru izstrāde; māla un kaolīna ieguve
| Reģistrācijas Nr. | 44103135934 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-12-13 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV29ZZZ44103135934 |
| Juridiskā adrese | "Bisenieki 1", Allažu pag., Siguldas nov., LV-2154 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 12 685 EUR | -1 791 EUR | 5 707 EUR | 1 |
| 2024 | 20 805 EUR | -4 031 EUR | 7 778 EUR | 1 |
| 2023 | 22 387 EUR | 18 EUR | 12 295 EUR | 1 |
| 2022 | 26 700 EUR | 3 697 EUR | 12 427 EUR | 1 |
| 2021 | 19 383 EUR | 6 588 EUR | 8 868 EUR | 1 |
| 2020 | 4 349 EUR | 1 125 EUR | 1 294 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 2.27 | 0.04 | 0.27 | 0 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.36 | 0.04 | 0.27 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.59 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2024 | 4.55 | 0.03 | 2.35 | 1 |
| 2023 | 4.66 | 0.00 | 1.64 | 1 |
| 2022 | 3.36 | 0.03 | 0.49 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 12 685 EUR | 20 805 EUR | 22 387 EUR | 26 700 EUR | 19 383 EUR |
| Bruto peļņa | 1 631 EUR | 13 189 EUR | 8 814 EUR | 13 067 EUR | 8 171 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1 741 EUR | -4 031 EUR | 18 EUR | 3 697 EUR | 6 638 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 50 EUR |
| Tīrā peļņa | -1 791 EUR | -4 031 EUR | 18 EUR | 3 697 EUR | 6 588 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 5 707 EUR | 7 778 EUR | 12 295 EUR | 12 427 EUR | 8 868 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 2 077 EUR | 2 671 EUR | 6 423 EUR | 7 725 EUR | 6 547 EUR |
| Pašu kapitāls | 5 707 EUR | 7 498 EUR | 11 529 EUR | 11 511 EUR | 7 813 EUR |
| Īstermiņa saistības | 0 EUR | 280 EUR | 766 EUR | 916 EUR | 1 055 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
— | 9,54 | 8,39 | 8,43 | 6,21 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
— | 9,54 | 8,39 | 8,43 | 6,21 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-14,12 % | -19,38 % | 0,08 % | 13,85 % | 33,99 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-31,38 % | -51,83 % | 0,15 % | 29,75 % | 74,29 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-31,38 % | -53,76 % | 0,16 % | 32,12 % | 84,32 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,00 | 0,04 | 0,07 | 0,08 | 0,14 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,22 | 2,67 | 1,82 | 2,15 | 2,19 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-30,51 % | -53,76 % | 0,16 % | 32,12 % | 84,96 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
2,38 | 13,34 | 9,27 | 9,52 | 8,81 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "INDIAX D" ir uzņēmums ar gandrīz desmitgades pieredzi un skaidru attīstības virzienu.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Tā finanšu stāvoklis ir nestabils un prasa rūpīgu uzraudzību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "VLAKON" | 15 923 061 | -320 509 | -2,0 % | 135 | 117 949 | 1 713 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "DSG Karjeri" | 6 145 850 | 498 399 | 8,1 % | 15 | 409 723 | 2 847 (2026 Q3) |
| 3 | Heidelberg Materials Garkalnes Grants SIA | 3 982 542 | -74 767 | -1,9 % | 14 | 284 467 | 1 277 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "VALMIERAS GRANTS" | 3 430 284 | -117 503 | -3,4 % | 24 | 142 929 | 2 292 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Inerto materiālu serviss" | 3 022 975 | 445 528 | 14,7 % | 13 | 232 537 | 3 087 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Salenieku dolomīts" | 2 948 804 | 142 944 | 4,8 % | 15 | 196 587 | 2 781 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "MOLITS" | 2 833 741 | 86 542 | 3,1 % | 22 | 128 806 | 1 246 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "VALKVARCS" | 2 302 021 | 169 432 | 7,4 % | 15 | 153 468 | 1 203 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Jesperi Timber" | 2 043 153 | 937 356 | 45,9 % | 9 | 227 017 | 858 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "RĪTERU DOLOMĪTS" | 1 970 433 | 205 701 | 10,4 % | 12 | 164 203 | 2 672 (2026 Q3) |
| 117 | SIA "INDIAX D" (šis uzņēmums) | 12 685 | -1 791 | -14,1 % | 0 | — | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103135934 | LV29ZZZ44103135934 | SIA "INDIAX D" | SIA | INDIAX D | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-12-13 | NULL | Siguldas nov., Allažu pag., "Bisenieki 1" | 2154 | 104125331 | 100016768 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9352631 | 44103135934 | 2019-12-02 | 2019-12-13 15:27:05 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92930527 | 44103135934 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2024-05-31 | 2024-05-31 09:24:05 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1750094 | 32524324 | 44103135934 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-06-03 03:22:33.154 |
| 2179131 | 35237016 | 44103135934 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-04-01 17:03:20.461 |
| 1224210 | 29332191 | 44103135934 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-05-26 18:04:12.148 |
| 1374637 | 31201569 | 44103135934 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-07-06 18:05:46.348 |
| 1880910 | 33444203 | 44103135934 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-05-20 21:05:36.939 |
| 1972981 | 34198230 | 44103135934 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-03-25 23:02:05.164 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1224210 | 29332191 | 4349 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2732 | 1617 | 112 | 330 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1175 | 50 | 1125 | NULL | 0 | 1125 |
| 1374637 | 31201569 | 19383 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 11212 | 8171 | 1639 | 1754 | 2000 | 140 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 6638 | 50 | 6588 | NULL | 0 | 6588 |
| 1750094 | 32524324 | 26700 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 13633 | 13067 | 1730 | 6615 | 0 | 1025 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3697 | 0 | 3697 | NULL | 0 | 3697 |
| 1880910 | 33444203 | 22387 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 13573 | 8814 | 5821 | 2656 | 38 | 357 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 18 | 0 | 18 | NULL | 0 | 18 |
| 1972981 | 34198230 | 20805 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 7616 | 13189 | 14359 | 2717 | 0 | 144 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -4031 | 0 | -4031 | NULL | 0 | -4031 |
| 2179131 | 35237016 | 12685 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 11054 | 1631 | 985 | 1979 | 0 | 408 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1741 | 50 | -1791 | NULL | 0 | -1791 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1224210 | 29332191 | 1294 | 0 | 0 | 0 | 1294 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1294 | NULL | 69 | 0 | 0 | 1225 | 1294 |
| 1374637 | 31201569 | 6547 | 0 | 0 | 0 | 6547 | 0 | 2321 | 0 | 2321 | 8868 | NULL | 1055 | 0 | 0 | 7813 | 8868 |
| 1750094 | 32524324 | 7716 | 0 | 9 | 0 | 7725 | 0 | 4702 | 0 | 4702 | 12427 | NULL | 916 | 0 | 0 | 11511 | 12427 |
| 1880910 | 33444203 | 3679 | 0 | 2744 | 0 | 6423 | 0 | 5872 | 0 | 5872 | 12295 | NULL | 766 | 0 | 0 | 11529 | 12295 |
| 1972981 | 34198230 | 2671 | 0 | 0 | 0 | 2671 | 0 | 5107 | 0 | 5107 | 7778 | NULL | 280 | 0 | 0 | 7498 | 7778 |
| 2179131 | 35237016 | 1840 | 0 | 237 | 0 | 2077 | 0 | 3630 | 0 | 3630 | 5707 | NULL | 0 | 0 | 0 | 5707 | 5707 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103135934 | SIA "INDIAX D" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0812 | 048400 | Allažu pag. | 4.55 | 0.03 | 2.35 | 1 |
| 44103135934 | SIA "INDIAX D" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0812 | 048400 | Allažu pag. | 4.66 | 0.00 | 1.64 | 1 |
| 44103135934 | SIA "INDIAX D" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0812 | 048400 | Allažu pag. | 3.36 | 0.03 | 0.49 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103135934 | SIA "INDIAX D" | ir | 14.01.2020 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 44103135934 | SIA "INDIAX D" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Bisenieki 1", Allažu pag., Siguldas nov., LV-2154.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 12 685 EUR, un zaudējumi bija 1 791 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2024. gadā bija 9,54 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 9,54.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 2,38, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 4 550 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 30 EUR un VSAOI 2 350 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Grants un smilts karjeru izstrāde; māla un kaolīna ieguve.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Grants un smilts karjeru izstrāde; māla un kaolīna ieguve · Siguldas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 07-11-2026