SIA "SAVSS" (reģ. Nr. 44103137348) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-01-09. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 296 594 EUR, zaudējumi 8 910 EUR, darbinieku skaits: 4. Kopējais likviditātes koeficients: 3,97 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība
| Reģistrācijas Nr. | 44103137348 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-01-09 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV69ZZZ44103137348 |
| Juridiskā adrese | Viesturu iela 8 - 9, Sala, Salas pag., Jēkabpils nov., LV-5230 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-16
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 296 594 EUR | -8 910 EUR | 80 031 EUR | 4 |
| 2024 | 222 110 EUR | 29 520 EUR | 139 440 EUR | 3 |
| 2023 | 224 877 EUR | 40 891 EUR | 163 265 EUR | 0 |
| 2022 | 8 088 EUR | 585 EUR | 9 967 EUR | 0 |
| 2021 | 154 224 EUR | -3 295 EUR | 7 153 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 9.92 | 3.16 | 6.03 | 4 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 14.6 | 3.65 | 8.19 | 5 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 12.45 | 3.03 | 6.52 | 5 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 13.66 | 1.08 | 3.34 | 3 |
| 2024 | 5.89 | 5.91 | 10.43 | 4 |
| 2023 | 15.08 | 6.11 | 9.18 | 2 |
| 2022 | 3.04 | 0.88 | 2.65 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1 474.04 | ~ 1 123.10 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 601.64 | ~ 1 208.19 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 275.06 | ~ 990.43 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 088.62 | ~ 855.92 |
| 2024 | 637.41 | ~ 545.81 |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (10.43 * 1000) / 0.3409 ) / 4 / 12 = 637.41 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 637.41 * 0.105 = 66.93 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 447.15 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (637.41 - 66.93 - 447.15) * 0.2 ≈ 24.67 EUR
4. Neto alga: 637.41 - 66.93 - 24.67 = ~ 545.81 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 296 594 EUR | 222 110 EUR | 224 877 EUR | 8 088 EUR | 154 224 EUR |
| Bruto peļņa | 76 433 EUR | 42 695 EUR | 59 162 EUR | 2 539 EUR | 59 898 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -8 910 EUR | 29 520 EUR | 40 891 EUR | 585 EUR | -3 295 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -8 910 EUR | 29 520 EUR | 40 891 EUR | 585 EUR | -3 295 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 80 031 EUR | 139 440 EUR | 163 265 EUR | 9 967 EUR | 7 153 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 73 606 EUR | 132 124 EUR | 162 194 EUR | 8 851 EUR | 7 153 EUR |
| Pašu kapitāls | 61 491 EUR | 70 401 EUR | 40 881 EUR | -10 EUR | -595 EUR |
| Īstermiņa saistības | 18 540 EUR | 69 039 EUR | 122 384 EUR | 9 977 EUR | 7 748 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
3,97 | 1,91 | 1,33 | 0,89 | 0,92 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
3,97 | 1,91 | 1,33 | 0,89 | 0,92 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-3,00 % | 13,29 % | 18,18 % | 7,23 % | -2,14 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-11,13 % | 21,17 % | 25,05 % | 5,87 % | -46,06 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-14,49 % | 41,93 % | 100,02 % | -5 850,00 % | 553,78 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,30 | 0,98 | 2,99 | -997,70 | -13,02 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
3,71 | 1,59 | 1,38 | 0,81 | 21,56 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-14,49 % | 41,93 % | 100,02 % | -5 850,00 % | 553,78 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
5,89 | 3,43 | 2,68 | 0,91 | 19,92 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "SAVSS" ir nostiprinājies uzņēmums ar 6–10 gadu pieredzi un guvis atzinību tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "UPB" | 149 861 283 | 7 477 100 | 5,0 % | 424 | 353 446 | 3 598 (2026 Q3) |
| 2 | AS "LNK Industries" | 90 754 695 | 696 210 | 0,8 % | 109 | 832 612 | 2 859 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "AIMASA" | 86 203 552 | 6 827 879 | 7,9 % | 117 | 736 782 | 2 829 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "UPB Nams" | 71 578 182 | 4 260 256 | 6,0 % | 99 | 723 012 | 3 051 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "NORDES BŪVE" | 58 138 398 | 1 815 358 | 3,1 % | 65 | 894 437 | 3 286 (2026 Q3) |
| 6 | Pillar Contractor, SIA | 57 245 832 | 1 998 650 | 3,5 % | 145 | 394 799 | 2 723 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "PRO DEV" | 50 120 871 | 916 978 | 1,8 % | 119 | 421 184 | 2 425 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "NEWCOM Construction" | 49 762 205 | 2 086 406 | 4,2 % | 235 | 211 754 | 1 511 (2026 Q3) |
| 9 | SIA Mapri Būve | 48 348 596 | 1 812 237 | 3,7 % | 82 | 589 617 | 3 198 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "BUKOTEKS" | 47 629 917 | 1 308 944 | 2,7 % | 40 | 1 190 748 | 3 599 (2026 Q3) |
| 826 | SIA "SAVSS" (šis uzņēmums) | 296 594 | -8 910 | -3,0 % | 4 | 74 149 | 1 474 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103137348 | LV69ZZZ44103137348 | SIA "SAVSS" | SIA | SAVSS | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-01-09 | NULL | Jēkabpils nov., Salas pag., Sala, Viesturu iela 8 - 9 | 5230 | 110936686 | 100016421 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9397793 | 44103137348 | 2019-12-13 | 2020-01-06 12:36:19 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92830702 | 44103137348 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2021-11-16 | 2021-11-16 16:40:44 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1934641 | 33661612 | 44103137348 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-07-18 19:00:03.19 |
| 1947092 | 33926215 | 44103137348 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-11-29 19:00:16.708 |
| 1948277 | 33961766 | 44103137348 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-12-17 03:00:04.572 |
| 2349828 | 35598786 | 44103137348 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2026-07-17 17:01:30.601 |
| 1170844 | 28855978 | 44103137348 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-09 | 2020-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2021-02-24 20:19:51.101 |
| 2086556 | 34708759 | 44103137348 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2025-08-26 03:00:04.772 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1170844 | 28855978 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | 0 |
| 1934641 | 33661612 | 154224 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 94326 | 59898 | 60749 | 1894 | 0 | 550 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -3295 | 0 | -3295 | NULL | 0 | -3295 |
| 1947092 | 33926215 | 8088 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 5549 | 2539 | 0 | 341 | 0 | 1613 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 585 | 0 | 585 | NULL | 0 | 585 |
| 1948277 | 33961766 | 224877 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 165715 | 59162 | 1482 | 1171 | 0 | 15618 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 40891 | 0 | 40891 | NULL | 0 | 40891 |
| 2086556 | 34708759 | 222110 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 179415 | 42695 | 925 | 1625 | 0 | 10625 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 29520 | 0 | 29520 | NULL | 0 | 29520 |
| 2349828 | 35598786 | 296594 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 220161 | 76433 | 79589 | 5254 | 0 | 500 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -8910 | 0 | -8910 | NULL | 0 | -8910 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1170844 | 28855978 | 2700 | 0 | 0 | 0 | 2700 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2700 | NULL | 0 | 0 | 0 | 2700 | 2700 |
| 1934641 | 33661612 | 3224 | 0 | 3929 | 0 | 7153 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7153 | NULL | 7748 | 0 | 0 | -595 | 7153 |
| 1947092 | 33926215 | 1506 | 0 | 7345 | 0 | 8851 | 0 | 1116 | 0 | 1116 | 9967 | NULL | 9977 | 0 | 0 | -10 | 9967 |
| 1948277 | 33961766 | 6270 | 0 | 155924 | 0 | 162194 | 0 | 1071 | 0 | 1071 | 163265 | NULL | 122384 | 0 | 0 | 40881 | 163265 |
| 2086556 | 34708759 | 482 | 0 | 131642 | 0 | 132124 | 0 | 7316 | 0 | 7316 | 139440 | NULL | 69039 | 0 | 0 | 70401 | 139440 |
| 2349828 | 35598786 | 713 | 0 | 72893 | 0 | 73606 | 0 | 6425 | 0 | 6425 | 80031 | NULL | 18540 | 0 | 0 | 61491 | 80031 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103137348 | SIA "SAVSS" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4100 | 031550 | Salas pag. | 5.89 | 5.91 | 10.43 | 4 |
| 44103137348 | SIA "SAVSS" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4120 | 045400 | Salaspils pag. | 15.08 | 6.11 | 9.18 | 2 |
| 44103137348 | SIA "SAVSS" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4120 | 045400 | Salaspils pag. | 3.04 | 0.88 | 2.65 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103137348 | SIA "SAVSS" | ir | 06.04.2021 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 44103137348 | SIA "SAVSS" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Viesturu iela 8 - 9, Sala, Salas pag., Jēkabpils nov., LV-5230.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 296 594 EUR, un zaudējumi bija 8 910 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 4 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 3,97 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 3,97.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 5,89, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 637.41 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 545.81 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 5 890 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 5 910 EUR un VSAOI 10 430 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība · Jēkabpils novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 16-10-2026