SIA "Rosy S" (reģ. Nr. 44103140259) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-02-13. Jaunākais gada pārskats (2024): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 50 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 0,00 (2024). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Citur neklasificētu individuālo pakalpojumu sniegšana
| Reģistrācijas Nr. | 44103140259 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-02-13 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV42ZZZ44103140259 |
| Juridiskā adrese | "Upzemnieki", Raunas pag., Smiltenes nov., LV-4131 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-18
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 EUR | -50 EUR | 1 EUR | 0 |
| 2023 | 0 EUR | -940 EUR | 1 EUR | 0 |
| 2022 | 10 311 EUR | -6 174 EUR | 618 EUR | 0 |
| 2021 | 23 265 EUR | -7 726 EUR | 96 EUR | 2 |
| 2020 | 25 461 EUR | -7 593 EUR | 635 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2022 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2022 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 0 EUR | 10 311 EUR | 23 265 EUR | 25 461 EUR |
| Personāla izmaksas | 0 EUR | 0 EUR | 5 658 EUR | 8 121 EUR | 7 395 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 0 EUR | -890 EUR | -6 174 EUR | -7 726 EUR | -7 593 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 50 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -50 EUR | -940 EUR | -6 174 EUR | -7 726 EUR | -7 593 EUR |
| Pozīcija | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 1 EUR | 1 EUR | 618 EUR | 96 EUR | 635 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 1 EUR | 1 EUR | 618 EUR | 96 EUR | 635 EUR |
| Pašu kapitāls | -22 483 EUR | -22 432 EUR | -21 492 EUR | -15 318 EUR | -7 592 EUR |
| Īstermiņa saistības | 7 454 EUR | 7 134 EUR | 7 112 EUR | 2 952 EUR | 1 100 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 15 030 EUR | 15 299 EUR | 14 998 EUR | 12 462 EUR | 7 127 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,00 | 0,00 | 0,09 | 0,03 | 0,58 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,00 | 0,00 | 0,09 | 0,03 | 0,58 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
— | — | -59,88 % | -33,21 % | -29,82 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-5 000,00 % | -94 000,00 % | -999,03 % | -8 047,92 % | -1 195,75 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
0,22 % | 4,19 % | 28,73 % | 50,44 % | 100,01 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-1,00 | -1,00 | -1,03 | -1,01 | -1,08 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 0,00 | 16,68 | 242,34 | 40,10 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
0,00 % | 12,48 % | 95,07 % | 270,52 % | 1 632,90 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-24 387,32 | -26 879,91 | -51,79 | -165,09 | -8,18 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Rosy S" ir uzņēmums, kas gadu gaitā nostiprinājis savu stabilitāti un uzticamību.
Pamatojoties uz 2024. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Valmiermuižas Ieguldījumu Fonds" | 10 538 765 | -62 099 | -0,6 % | 0 | — | — |
| 2 | SIA "IMPEL SERVIKS" | 5 053 236 | 64 249 | 1,3 % | 424 | 11 918 | 614 (2026 Q3) |
| 3 | SIA ORBITA LOGISTICS | 4 604 149 | -85 242 | -1,9 % | 0 | — | — |
| 4 | SIA "Kaski" | 3 863 452 | 152 664 | 4,0 % | 47 | 82 201 | 1 654 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "M1" | 3 579 784 | 1 316 632 | 36,8 % | 3 | 1 193 261 | 603 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "KITA18" | 3 094 571 | 79 190 | 2,6 % | 0 | — | — |
| 7 | "RP ANDRAS" SIA | 2 751 310 | 143 517 | 5,2 % | 12 | 229 276 | 1 483 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "LĀČPLĒŠI A.I." | 2 608 018 | -49 083 | -1,9 % | 0 | — | *** |
| 9 | Heden SIA | 2 579 532 | 828 366 | 32,1 % | 1 | 2 579 532 | *** |
| 10 | SIA "Producentu grupa" | 2 189 120 | 85 045 | 3,9 % | 2 | 1 094 560 | *** |
| 1074 | SIA "Rosy S" (šis uzņēmums) | 0 | -50 | — | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103140259 | LV42ZZZ44103140259 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Rosy S" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Rosy S | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-02-13 | NULL | Smiltenes nov., Raunas pag., "Upzemnieki" | 4131 | 104311473 | 100016735 | 0 | 0427776 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9496654 | 44103140259 | 2020-02-10 | 2020-02-10 12:51:41 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92736451 | 44103140259 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1 | EUR | 2020-02-13 | 2020-02-13 12:54:41 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1164383 | 24007765 | 44103140259 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-02-13 | 2020-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2021-02-03 14:05:12.691 |
| 1317951 | 30668604 | 44103140259 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2022-03-17 18:04:48.474 |
| 1826723 | 33227648 | 44103140259 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-03-20 19:00:27.393 |
| 1827058 | 33228321 | 44103140259 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-03-20 20:01:44.411 |
| 1954581 | 34053773 | 44103140259 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-01-30 21:00:22.286 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1164383 | 24007765 | 25461 | 0 | 0 | 0 | 25263 | 7395 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 396 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -7593 | 0 | -7593 | NULL | 0 | -7593 |
| 1317951 | 30668604 | 23265 | 0 | 0 | 2168 | 24507 | 8121 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 531 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -7726 | 0 | -7726 | NULL | 0 | -7726 |
| 1826723 | 33227648 | 10311 | 0 | 0 | 0 | 8407 | 5658 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2420 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -6174 | 0 | -6174 | NULL | 0 | -6174 |
| 1827058 | 33228321 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 890 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -890 | 50 | -940 | NULL | 0 | -940 |
| 1954581 | 34053773 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 50 | -50 | NULL | 0 | -50 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1164383 | 24007765 | 635 | 0 | 0 | 0 | 635 | 0 | 0 | 0 | 0 | 635 | NULL | 1100 | 7127 | 0 | -7592 | 635 |
| 1317951 | 30668604 | 71 | 0 | 25 | 0 | 96 | 0 | 0 | 0 | 0 | 96 | NULL | 2952 | 12462 | 0 | -15318 | 96 |
| 1826723 | 33227648 | 593 | 0 | 25 | 0 | 618 | 0 | 0 | 0 | 0 | 618 | NULL | 7112 | 14998 | 0 | -21492 | 618 |
| 1827058 | 33228321 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | NULL | 7134 | 15299 | 0 | -22432 | 1 |
| 1954581 | 34053773 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | NULL | 7454 | 15030 | 0 | -22483 | 1 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103140259 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Rosy S" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9699 | 049490 | Raunas pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 44103140259 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Rosy S" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4776 | 049490 | Raunas pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 44103140259 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Rosy S" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4776 | 049490 | Raunas pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103140259 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Rosy S" | nav | 19.03.2020 | nav | nav | 14.06.2023 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 44103140259 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Rosy S" | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Upzemnieki", Raunas pag., Smiltenes nov., LV-4131.
2024. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 50 EUR.
2024. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2024. gadā bija 0,00 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,00.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2024. gadā bija -24 387,32, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citur neklasificētu individuālo pakalpojumu sniegšana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citur neklasificētu individuālo pakalpojumu sniegšana · Smiltenes novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 18-10-2026