Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "Rankas Pasts"

SIA "Rankas Pasts" (reģ. Nr. 44103142809) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-03-12. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 1 662 EUR, zaudējumi 561 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 13,36 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.

Pamatdarbība: Citu koku un krūmu augļu un riekstu audzēšana

Reģistrācijas Nr.44103142809
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2020-03-12
Darbība izbeigta
Slēgts
SEPA IDLV62ZZZ44103142809
Juridiskā adrese "Rankas pasts", Ranka, Rankas pag., Gulbenes nov., LV-4416

UR datu kopija atjaunota: 2026-09-21

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 1 662 EUR -561 EUR 23 576 EUR 0
2024 3 568 EUR -1 783 EUR 24 051 EUR 1
2023 7 770 EUR -4 960 EUR 26 149 EUR 1
2022 18 492 EUR 10 140 EUR 31 277 EUR 1
2021 7 431 EUR 2 332 EUR 20 513 EUR 1
2020 8 231 EUR 6 022 EUR 17 808 EUR 2

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: N Neaktīvs nodokļu maksātājs

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 2. ceturksnis 0.05 0.0 0.0 0
2024 1.12 0.50 0.62 0
2023 4.15 1.37 2.78 1

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 2. ceturksnis
2024
2023 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 1 662 EUR 3 568 EUR 7 770 EUR 18 492 EUR 7 431 EUR
Bruto peļņa -151 EUR -1 467 EUR -3 793 EUR 10 632 EUR 2 753 EUR
Peļņa pirms nodokļiem -511 EUR -1 783 EUR -4 960 EUR 10 140 EUR 2 332 EUR
UIN nodoklis 50 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa -561 EUR -1 783 EUR -4 960 EUR 10 140 EUR 2 332 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 23 576 EUR 24 051 EUR 26 149 EUR 31 277 EUR 20 513 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 9 179 EUR 7 891 EUR 8 211 EUR 13 711 EUR 10 087 EUR
Pašu kapitāls 22 889 EUR 23 451 EUR 25 234 EUR 30 194 EUR 20 054 EUR
Īstermiņa saistības 687 EUR 600 EUR 915 EUR 1 083 EUR 459 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 1 ieraksts atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID: neaktīvs nodokļu maksātājs Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs Nodokļu maksājumi: kritums Darbinieku skaits: kritums

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Saistītie uzņēmumi un izmaiņas1Dalībnieki (jur.): 1
Dalībnieki (jur.): 1

Mātes uzņēmumi / dalībnieki

Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
13,36 13,15 8,97 12,66 21,98
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
10,47 9,84 7,13 11,16 18,31
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
-33,75 % -49,97 % -63,84 % 54,83 % 31,38 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
-2,38 % -7,41 % -18,97 % 32,42 % 11,37 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
-2,45 % -7,60 % -19,66 % 33,58 % 11,63 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,03 0,03 0,04 0,04 0,02
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
2 333,00
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
0,07 0,15 0,30 0,59 0,36
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
-2,23 % -7,60 % -19,66 % 33,58 % 11,63 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
15,08 17,38 12,31 14,41 20,23

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "Rankas Pasts" ir uzņēmums, kas ilgstoši darbojas un ir ieguvis labu reputāciju.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 0125)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 133 uzņēmumi 94. vieta pēc apgrozījuma 88. vieta pēc peļņas Citu koku un krūmu augļu un riekstu audzēšana
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "VERY BERRY"2 066 983171 0928,3 %2679 4991 373 (2026 Q2)
2SIA "DAILEKO"347 706298 82085,9 %938 634462 (2026 Q2)
3SIA "Lubeco"318 39877 45924,3 %2159 199***
4SIA "Blueberry land"265 717-16 405-6,2 %644 286642 (2026 Q2)
5SIA "Berrypark"261 55740 27215,4 %2130 779***
6SIA "FlosFloret"238 06146 07119,4 %734 009515 (2026 Q2)
7SIA "LATGALES DZĒRVENES"215 873138 70264,3 %453 9681 249 (2026 Q2)
8SIA "Tūjas Ogas"210 09721 59010,3 %452 524489 (2026 Q2)
9SIA "SILVERMOON"189 83381 67843,0 %537 967866 (2026 Q2)
10SIA "PURVA DZĒRVENĪTE"163 5072760,2 %354 5021 229 (2026 Q2)
94SIA "Rankas Pasts" (šis uzņēmums)1 662-561-33,8 %0
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-09-21). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "Rankas Pasts"
0125 Citu koku un krūmu augļu un riekstu audzēšana
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
44103142809 LV62ZZZ44103142809 SIA "Rankas Pasts" SIA Rankas Pasts NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2020-03-12 NULL Gulbenes nov., Rankas pag., Ranka, "Rankas pasts" 4416 104086937 100015854 0 0500284 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
9588137 44103142809 2020-02-17 2020-03-12 12:21:46

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92741128 44103142809 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 11700 EUR 2020-03-12 2020-03-12 12:26:51

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
1196240 29090563 44103142809 DokGPv1 UGP 2020 2020-03-12 2020-12-31 2 ONES EUR 2021-04-10 17:01:43.269
1327318 30749552 44103142809 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 1 ONES EUR 2022-04-02 18:01:49.911
1750937 32526012 44103142809 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 1 ONES EUR 2023-06-03 04:05:36.653
1863997 33381217 44103142809 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 1 ONES EUR 2024-05-02 20:09:53.372
1978178 34229243 44103142809 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 1 ONES EUR 2025-04-03 21:00:18.864
2308830 35467475 44103142809 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 0 ONES EUR 2026-05-31 17:14:44.592

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1196240 29090563 8231 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 2103 6128 0 0 0 52 0 0 0 0 4 NULL NULL 6072 50 6022 NULL 0 6022
1327318 30749552 7431 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 4678 2753 0 0 50 470 0 0 0 0 1 NULL NULL 2332 0 2332 NULL 0 2332
1750937 32526012 18492 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 7860 10632 0 268 0 224 0 0 0 0 0 NULL NULL 10140 0 10140 NULL 0 10140
1863997 33381217 7770 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 11563 -3793 0 631 0 536 0 0 0 0 0 NULL NULL -4960 0 -4960 NULL 0 -4960
1978178 34229243 3568 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 5035 -1467 0 0 0 316 0 0 0 0 0 NULL NULL -1783 0 -1783 NULL 0 -1783
2308830 35467475 1662 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 1813 -151 0 205 0 155 0 0 0 0 0 NULL NULL -511 50 -561 NULL 0 -561

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1196240 29090563 6670 0 74 1308 8052 0 9756 0 9756 17808 NULL 86 0 0 17722 17808
1327318 30749552 8375 0 29 1683 10087 0 10426 0 10426 20513 NULL 459 0 0 20054 20513
1750937 32526012 5650 0 6436 1625 13711 0 17566 0 17566 31277 NULL 1083 0 0 30194 31277
1863997 33381217 1529 0 4994 1688 8211 0 17908 30 17938 26149 NULL 915 0 0 25234 26149
1978178 34229243 424 0 5479 1988 7891 0 16137 23 16160 24051 NULL 600 0 0 23451 24051
2308830 35467475 1585 0 5606 1988 9179 0 14381 16 14397 23576 NULL 687 0 0 22889 23576

Samaksātie nodokļi 3 gados

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
44103142809 SIA "Rankas Pasts" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 0125 029490 Rankas pag. 1.12 0.50 0.62 0
44103142809 SIA "Rankas Pasts" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 5610 029490 Rankas pag. 4.15 1.37 2.78 1

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
44103142809 SIA "Rankas Pasts" N Neaktīvs nodokļu maksātājs 12.08.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "Rankas Pasts" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir "Rankas pasts", Ranka, Rankas pag., Gulbenes nov., LV-4416.

Kāds bija SIA "Rankas Pasts" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 1 662 EUR, un zaudējumi bija 561 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "Rankas Pasts" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.

Kāds ir SIA "Rankas Pasts" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 13,36 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 10,47.

Kāds ir SIA "Rankas Pasts" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 15,08, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Cik nodokļos samaksāja SIA "Rankas Pasts"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 1 120 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 500 EUR un VSAOI 620 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "Rankas Pasts" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.

Kāda ir SIA "Rankas Pasts" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citu koku un krūmu augļu un riekstu audzēšana.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Citu koku un krūmu augļu un riekstu audzēšana — Gulbenes novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Citu koku un krūmu augļu un riekstu audzēšana · Gulbenes novads — lielākie uzņēmumi

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 22-09-2026