SIA "Meža zemes fonds" (reģ. Nr. 44103144142) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-04-02. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 1 892 883 EUR, peļņa 319 959 EUR, darbinieku skaits: 9. Kopējais likviditātes koeficients: 1,18 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Sava nekustamā īpašuma pirkšana un pārdošana
| Reģistrācijas Nr. | 44103144142 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-04-02 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV58ZZZ44103144142 |
| Juridiskā adrese | Meliorācijas iela 5, Limbaži, Limbažu nov., LV-4001 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 892 883 EUR | 319 959 EUR | 17 982 432 EUR | 9 |
| 2024 | 2 062 349 EUR | 222 937 EUR | 15 087 378 EUR | 7 |
| 2023 | 1 206 048 EUR | -34 873 EUR | 11 138 286 EUR | 7 |
| 2022 | 3 924 006 EUR | 1 120 980 EUR | 8 245 836 EUR | 7 |
| 2021 | 470 500 EUR | -28 281 EUR | 4 858 143 EUR | 4 |
| 2020 | 1 158 254 EUR | 128 958 EUR | 3 718 359 EUR | 3 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 111.79 | 16.43 | 10.56 | 10 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 56.28 | 23.03 | 9.97 | 8 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 29.32 | 22.14 | 13.29 | 8 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 21.18 | 5.63 | 6.70 | 8 |
| 2024 | 159.99 | 102.56 | 33.01 | 8 |
| 2023 | 132.39 | 92.93 | 29.31 | 8 |
| 2022 | 131.21 | 103.39 | 25.52 | 7 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1 032.56 | ~ 828.74 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 218.59 | ~ 952.77 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 624.38 | ~ 1 223.34 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 818.91 | ~ 676.08 |
| 2024 | 1 008.67 | ~ 783.08 |
| 2023 | 895.61 | ~ 710.82 |
| 2022 | 891.20 | ~ 668.98 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (33.01 * 1000) / 0.3409 ) / 8 / 12 = 1 008.67 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 008.67 * 0.105 = 105.91 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 304.36 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 008.67 - 105.91 - 304.36) * 0.2 ≈ 119.68 EUR
4. Neto alga: 1 008.67 - 105.91 - 119.68 = ~ 783.08 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 1 892 883 EUR | 2 062 349 EUR | 1 206 048 EUR | 3 924 006 EUR | 470 500 EUR |
| Bruto peļņa | 801 181 EUR | 990 472 EUR | 448 584 EUR | 1 256 072 EUR | 37 748 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 410 243 EUR | 356 028 EUR | 24 017 EUR | 1 120 980 EUR | 3 959 EUR |
| UIN nodoklis | 90 284 EUR | 133 091 EUR | 58 890 EUR | 0 EUR | 32 240 EUR |
| Tīrā peļņa | 319 959 EUR | 222 937 EUR | -34 873 EUR | 1 120 980 EUR | -28 281 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 17 982 432 EUR | 15 087 378 EUR | 11 138 286 EUR | 8 245 836 EUR | 4 858 143 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 17 982 432 EUR | 15 087 378 EUR | 11 138 286 EUR | 8 245 836 EUR | 4 858 143 EUR |
| Pašu kapitāls | 2 775 721 EUR | 1 008 763 EUR | 935 826 EUR | 1 095 699 EUR | -25 281 EUR |
| Īstermiņa saistības | 15 206 711 EUR | 14 078 615 EUR | 10 202 460 EUR | 7 150 137 EUR | 103 424 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 4 780 000 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,18 | 1,07 | 1,09 | 1,15 | 46,97 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,00 | 0,01 | 0,00 | 0,18 | 17,88 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
16,90 % | 10,81 % | -2,89 % | 28,57 % | -6,01 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
1,78 % | 1,48 % | -0,31 % | 13,59 % | -0,58 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
11,53 % | 22,10 % | -3,73 % | 102,31 % | 111,87 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
5,48 | 13,96 | 10,90 | 6,53 | -193,17 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
3,64 | 1,61 | 1,08 | 24,93 | 1,03 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,11 | 0,14 | 0,11 | 0,48 | 0,10 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
20,39 % | 92,69 % | 34,55 % | 106,58 % | 2,48 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
0,52 | 0,46 | 0,37 | 1,19 | 0,87 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Meža zemes fonds" ir uzņēmums, kas ilgstoši darbojas un ir ieguvis labu reputāciju.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas spēj segt saistības, taču darbojas ar minimālu finanšu rezervi.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Resursu izmantošana peļņas gūšanai ir vāja un prasa uzlabojumus.
Pašu kapitāla izmantošanas efektivitāte ir stabila, bet mērena.
Uzņēmumam ir liels parādu slogs, kas rada paaugstinātu risku nākotnē.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Merko mājas" | 16 479 684 | -730 570 | -4,4 % | 19 | 867 352 | 3 401 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "JUNO" | 15 780 968 | 3 644 207 | 23,1 % | 5 | 3 156 194 | 1 171 (2026 Q3) |
| 3 | YIT Mārpagalmi 2 SIA | 15 137 725 | 916 764 | 6,1 % | 0 | — | — |
| 4 | Pillar Living I, SIA | 14 145 055 | 213 876 | 1,5 % | 2 | 7 072 528 | *** |
| 5 | SIA "Latvijas Meža Attīstības Fonds" | 10 838 491 | 1 562 617 | 14,4 % | 5 | 2 167 698 | 2 441 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "ZLM" | 10 058 804 | 544 089 | 5,4 % | 14 | 718 486 | 2 113 (2026 Q3) |
| 7 | Kaamos K10, SIA | 9 694 190 | 595 171 | 6,1 % | 0 | — | — |
| 8 | SIA "Baltic Investment Group" | 6 051 041 | 2 395 749 | 39,6 % | 6 | 1 008 507 | 1 041 (2026 Q3) |
| 9 | SIA ANGERN | 6 045 411 | 1 118 191 | 18,5 % | 4 | 1 511 353 | 2 222 (2026 Q3) |
| 10 | Hepsor JG SIA | 5 863 599 | 175 805 | 3,0 % | 0 | — | — |
| 51 | SIA "Meža zemes fonds" (šis uzņēmums) | 1 892 883 | 319 959 | 16,9 % | 10 | 189 288 | 1 033 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103144142 | LV58ZZZ44103144142 | SIA "Meža zemes fonds" | SIA | Meža zemes fonds | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-04-02 | NULL | Limbažu nov., Limbaži, Meliorācijas iela 5 | 4001 | 101433960 | 100015975 | 100003358 | 0660201 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9634189 | 44103144142 | 2020-03-10 | 2020-04-02 08:59:55 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92967054 | 44103144142 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1700000 | EUR | 2025-12-30 | 2025-12-30 14:54:54 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1759210 | 32545728 | 44103144142 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 7 | ONES | EUR | 2023-06-06 03:01:32.955 |
| 1868636 | 33404166 | 44103144142 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 7 | ONES | EUR | 2024-05-10 19:04:19.938 |
| 2083011 | 34645562 | 44103144142 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 7 | ONES | EUR | 2025-07-23 19:00:18.151 |
| 2348020 | 35581878 | 44103144142 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 9 | ONES | EUR | 2026-07-10 03:00:10.165 |
| 1245063 | 29535896 | 44103144142 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-04-02 | 2020-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2021-07-14 12:01:06.527 |
| 1408432 | 31358147 | 44103144142 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2022-08-01 23:11:59.927 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1245063 | 29535896 | 1158254 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 969487 | 188767 | 0 | 28146 | 32307 | 32405 | 0 | 0 | 23978 | 0 | 44434 | NULL | NULL | 140067 | 11109 | 128958 | NULL | 0 | 128958 |
| 1408432 | 31358147 | 470500 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 432752 | 37748 | 0 | 49625 | 1700 | 771 | 0 | 0 | 128732 | 0 | 113825 | NULL | NULL | 3959 | 32240 | -28281 | NULL | 0 | -28281 |
| 1759210 | 32545728 | 3924006 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2667934 | 1256072 | 0 | 110686 | 18977 | 14821 | 0 | 0 | 18286 | 0 | 46848 | NULL | NULL | 1120980 | 0 | 1120980 | NULL | 0 | 1120980 |
| 1868636 | 33404166 | 1206048 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 757464 | 448584 | 12000 | 123094 | 29489 | 20353 | 0 | 0 | 674 | 0 | 299283 | NULL | NULL | 24017 | 58890 | -34873 | NULL | 0 | -34873 |
| 2083011 | 34645562 | 2062349 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1071877 | 990472 | 38161 | 138102 | 125134 | 4389 | 0 | 0 | 94 | 0 | 579020 | NULL | NULL | 356028 | 133091 | 222937 | NULL | 0 | 222937 |
| 2348020 | 35581878 | 1892883 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1091702 | 801181 | 148653 | 176966 | 89937 | 77 | 0 | 0 | 434 | 0 | 155613 | NULL | NULL | 410243 | 90284 | 319959 | NULL | 0 | 319959 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1245063 | 29535896 | 251394 | 0 | 2716708 | 750257 | 3718359 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3718359 | NULL | 56401 | 3530000 | 0 | 131958 | 3718359 |
| 1408432 | 31358147 | 1796 | 0 | 1846930 | 3009417 | 4858143 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4858143 | NULL | 103424 | 4780000 | 0 | -25281 | 4858143 |
| 1759210 | 32545728 | 5015 | 0 | 1281317 | 6959504 | 8245836 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8245836 | NULL | 7150137 | 0 | 0 | 1095699 | 8245836 |
| 1868636 | 33404166 | 4665 | 0 | 5097 | 11128524 | 11138286 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11138286 | NULL | 10202460 | 0 | 0 | 935826 | 11138286 |
| 2083011 | 34645562 | 2143 | 0 | 125704 | 14959531 | 15087378 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15087378 | NULL | 14078615 | 0 | 0 | 1008763 | 15087378 |
| 2348020 | 35581878 | 16 | 0 | 36629 | 17945787 | 17982432 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17982432 | NULL | 15206711 | 0 | 0 | 2775721 | 17982432 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103144142 | SIA "Meža zemes fonds" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6811 | 035220 | Limbaži | 159.99 | 102.56 | 33.01 | 8 |
| 44103144142 | SIA "Meža zemes fonds" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6810 | 035220 | Limbaži | 132.39 | 92.93 | 29.31 | 8 |
| 44103144142 | SIA "Meža zemes fonds" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6810 | 035220 | Limbaži | 131.21 | 103.39 | 25.52 | 7 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103144142 | SIA "Meža zemes fonds" | ir | 23.04.2020 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 44103144142 | SIA "Meža zemes fonds" | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Meliorācijas iela 5, Limbaži, Limbažu nov., LV-4001.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 1 892 883 EUR, un peļņa bija 319 959 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 9 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,18 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,00.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 0,52, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 008.67 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 783.08 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 159 990 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 102 560 EUR un VSAOI 33 010 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Sava nekustamā īpašuma pirkšana un pārdošana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Sava nekustamā īpašuma pirkšana un pārdošana · Limbažu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026